death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

بنده طرح جالبی برای ریشه کن کردن تروریست های سوری در کمتر از 1 ماه دارم (البته این زمان قابل افزایش یا کاهش است) گرچه ربطی به تاکتیک های نظامی نداره ولی در صورت اجرا شدن فوق العاده کارامده و یقین دارم که جواب میده نمیدونم به صلاح هست که اینجا بیان بشه یا نه! کدوم یکی از افراد سایت دارای ارتباط با مقامات هستند حالا هرچند پایین رتبه ولی قابل اعتماد!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Haj_Rezvan' timestamp='1366916266' post='309030']
[right][font=arial,helvetica,sans-serif]کاخ سفید اعلام کرده که اعتقاد داره ارتش سوریه از سلاح شیمیایی استفاده کرده....![/font][/right]
[font=arial,helvetica,sans-serif]درعا ،استالینگراد سوریه...!
[url="http://rt.com/op-edge/syria-darayya-soldiers-war-942/"]http://rt.com/op-edg...ldiers-war-942/[/url]
بخونید جالبه ..!
حقیقتا خدمتی که این خبرنگاران روس کردن عمرا صدا و سیمای ما بکنه...! این خیلی خوبه که خبرنگارای ما مثه آقای شمشادی اینقدر جرئت دارند که میرند زیر دید تک تیرانداز های ارتش آزاد میرن گزارش تهیه می کنند..! اما انتظار ما به عنوان کسایی که دنبال حقیقتیم این نیست که یه گزارش 1 دقیقه بزارند که ارتش سوریه توانست در محور های حمص حلب دمشق صد ها تروریست را به هلاکت برساند...!
ما یکی میخوایم مثه کامران نجف زاده که بره واقعیت سوریه نشون بده ولی حیف که .....!
خبرنگاره میگه من دو سال پیش با سربازای بهت زده ای مواجه بودم که نمیدونستند چه اتفاقی داره می افته اما الان با سربازایی مواجهم که بسیار خونسرد و پخته شدند جوونای ریشی که نمیشه افسردگی رو تو چشاشون دید..!
و جالب تر اینه که خبرنگار میگه اینجا میفهمید که اشتباه تا حالا فکر میکردید..! چون که اینجا سربازان برای بشار یا حزب بعث نمیجنگند بلکه برای دفاع از[b]خود[/b]سوریه میجنگند در برابر قدرتهایی که چنگ به این کشور انداختند..!
و میگن که قبل از جنگ اینکه عقاید دیگران رو تفتیش کنید مذموم بوده..!خبرنگار میگه که شایعاتی که در مورد استفاده سوری ها از سلاح شیمیایی مطرحه دروغه چون در یگانی که من بودم اثری از ماسک ضد گاز و لباس محافظ نبود و از طرفی بکار بردن سلاح شیمیایی در این کشور بزرگ با قبایل گوناگون خودکشیه!
در ادامه طرف میگه که قبل از شروع درگیری ها اینجا پر از بانکها و موسسات تجاری بوده و اکثریت سنی در منطقه زندگی میکرده..!پس از آغاز اعتراضات معرتضین اقدام به کشتن مقامات دولتی و سوزاندن شهردار و پخش اعلامیه کردند اما مردم از دولت درخواست تامین امنیت می کنند و سرانجام که میبینند دولت عاجز از تامین امنیته منطقه رو ترک میکنند..!
جالبه که میگه انتظار معترضین این بوده که با توجه به اکثریت سنی منطقه هنگام تصرفاز اونها استقبال خوبی بشه اما در عین ناباوری مردم از منطقه مهاجرت کردند...! ومیگه که هم اکنون بخشی از مردم در خونه ی اقوام خود زندگی می کنند و از دولت کمک دریافت می کنند کمک هایی که هیچ ارتباطی نه با سازمان ملل نه با اتحادیه اروپا و کشورهای عربی داره..![/font]

[right][font=arial,helvetica,sans-serif]جالب اینه که میگه وقتی درعا رو گرفتند شبکه ای از تونها رو کشف کردند که طولش 5 کیلومتر بوده...![/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif][b]جالب ترین قسمت گزارش اینجاست که میگه که این اولین بار بود که این شیوه ی جنگ شهری رو توی ارتش سوریه مشاهده میکردم..!شیوه ای که در هیچ آکادمی تدریس نمیشه...! و ارتش اسرائیل از اون در برابر فلسطینی ها برای گرفتن بیشترین تلفات استفاده میکنه..!با وجود اینکه این ارتش سالهاست که برای جنگ منظم با ارتش اسرائیل آموزش دیده..![/b][/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif]در شهر یک نوشته مثه اینکه میبینه که به روسی نوشته امروز سوریه فردا روسیه البته خبرنگار میگه که غلط املایی زیاد داشته و معمولا آوارگان چچنی سواد بالایی دارند و میتونند چندین زبان رو به خوبی صحبت کنند ..![/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif]در ادامه توضیح میده که روی در بعضی از مغازه ها نوشته که ببندید یا بمیرید..! والبته شایعاتی که وجود داره از جمله اینکه شبه نظامیان هرگز اجساد کشتگانشون رو پشت سر جا نمیگذارند و از طریق سیستم طناب کشی اونها رو انتفال میدهند تا اونها رو بسوزند که قابل شناسایی نباشه..! یا شایعاتی مضحک که میگند بعضی از شبه نظامی ها فکر میکنند واقعا در حال نبرد فلسطین علیه اسرائیل هستند..! وبا وجود این یکی از اعضای این گروه سربازان گفته که یکی از شبه نظامیانی که دستگیر کرده بنگنلادشی بوده و نمیدونسته اینجا سوریه است..![/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif]والبته داستان همیشگی تک تیرانداز ها..! اینطور که یکی از افسران گفته مخالفین به سلاح های دورزن آمریکایی! مجهزند که گاها می تونند با اون اهداف در فواصل 1800 متری رو بزنند! والبته تایید میکنه گاها به اهداف غیرنطامی و تصادفی شلیک می کنند و اون رو به ارتش منصب می کنند و اینطور که یکی از آواره ها گفته بسیاری از مردم به خاطر همین تک تیرانداز ها از شهر فرار کرده اند![/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif]اینطور که یکی از کارکنان بیمارستان به خبرنگاره گفته در سال اول 6000 نفر کشته ی ارتش سوریه رو به اینجا آوردن و روزانه 10 تا 15 نفر از ارتش سوریه کشته میشند و دهها تن از شورشیان..![/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif]خبرنگار از منابع محلی در مورد تعداد شورشیان ساکن در منطقه پرسیده که یکی بهش گفته 1500 دیگری گفته 3000 نفر و یکی از افسران ارتش گفته طی 6 ماه اخیر 5300 شورشی کشته شدند..![/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif][b]خبرنگار در پایان کار میگه که ارتش بر این باوره که داریا اولین جایی که اونها تونستند ابتکار عمل رو به دست بگیرند و عرصه رو به دشمنشون تنگ کنند و علت این پیروزی ها (از جمله بازپسگیری 75%داریا) اینکه تا پیش از این شورشیان از مردم به عنوان سپرانسانی استفاده می کردند و به همین علت ارتش سوریه مجبور به شکست و ترک مناطق میشد اما پس از مهاجرت مردم دست ارتش سوریه برای مبارزه کاملا باز شده...!وبه همین علت داریا تبدیل شده به نماد پیروزی ....![/b][/font][/right]
[right][font=arial,helvetica,sans-serif][b]درست مثل استالینگراد کاملا ویران اما پیروز....![/b][/font][/right]

[right][font=arial,helvetica,sans-serif]حاج رضوان میلتاری نیوز دمشق...!D:[/font][/right]
[/quote]

خبر امیدوار کننده ای بود ،
اما دلم را خیلی صابون نمی زنم تا ناگهان نامید نشوم
دعا می کنم سوریه از این مهلکه نجات پیدا کند و این یک نعمت برای تقویت جبهه مقاومت در آزادسازی فلسطین شود
و دیگه نگیم در برابر اسرائیل، سوریه کشور همیشه شکست خورده ، بلکه بگوییم حزب الله دیگر و جبهه قوی دیگر ویرایش شده در توسط arminheidari

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من یه سایتی رو میدونم که عکس قضیه رو نشون میده ولی حیف که نمیشه اینجا گفت مدارکش هم ۱۰۰ در ۱۰۰ محکم اونجور پیشروی تندی که شما میگین هم در کار نیست خدا هر دو را لعنت و همینطور کسانی که ظالمان را طرفداری میکنن

[quote name='toofan2' timestamp='1366924613' post='309062']
من یه سایتی رو میدونم که عکس قضیه رو نشون میده ولی حیف که نمیشه اینجا گفت مدارکش هم ۱۰۰ در ۱۰۰ محکم اونجور پیشروی تندی که شما میگین هم در کار نیست خدا هر دو را لعنت و همینطور کسانی که ظالمان را طرفداری میکنن امام جعفر صادق علیه الصلاة والسلام فرمودند فتنه بزرگی که در شام به وقوع می پیوندد که هم شروع کننده ان دشمن ما و باطل هست و هم حاکمی که با ان مقابله میکند و شیعیان ما از ان در امان هستند به شرطی که از انجا بروند
[/quote]دوستان ارتش اسد به طور بسیار فجیعی شهرها رو به توپ بسته و همین امروز شهر القصیر و دمسکو را به توپ بستن که دهها غیر نظامی تیکه تیکه شدن و در جواب مخالفین هم با راکتهای گراد زدن که باز هم تلفات غیر نظامی دوستان سنگ این اسد بعثی رو اینقدر به سینه نزنید اخه شما مردن دارید و طرفداری از ظالم سوال و جواب داره از من گفتن بود!!!!

من یه سایتی رو میدونم که عکس قضیه رو نشون میده ولی حیف که نمیشه اینجا گفت مدارکش هم ۱۰۰ در ۱۰۰ محکم اونجور پیشروی تندی که شما میگین هم در کار نیست خدا هر دو را لعنت و همینطور کسانی که ظالمان را طرفداری میکنن امام جعفر صادق علیه الصلاة والسلام فرمودند فتنه بزرگی که در شام به وقوع می پیوندد که هم شروع کننده ان دشمن ما و باطل هست و هم حاکمی که با ان مقابله میکند و شیعیان ما از ان در امان هستند به شرطی که از انجا بروند
دوستان ارتش اسد به طور بسیار فجیعی شهرها رو به توپ بسته و همین امروز شهر القصیر و دمسکو را به توپ بستن که دهها غیر نظامی تیکه تیکه شدن و در جواب مخالفین هم با راکتهای گراد زدن که باز هم تلفات غیر نظامی دوستان سنگ این اسد بعثی رو اینقدر به سینه نزنید اخه شما مردن دارید و طرفداری از ظالم سوال و جواب داره از من گفتن بود!!!!
  • Upvote 1
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]این مقام دولتی سوریه در گفتگو با رویترز همچنین گفت: ایران برای کمک به سوریه یک خط اعتباری 1 میلیارد دلاری اختصاص داده که تا کنون بیش از نیمی از این مبلغ به مصرف رسیده است.[/size][/font][/color] [/quote]
نکته ای جالب در عرایض ایشون بود:
با توجه به اینکه در این نشست ها هیچ وقت اعداد حقیقی اعلام نمیشه ! و خودشون ارقامی مثل یک میلیارد دلار پیش کشیدن! انتظار میره رقم اهدایی ایران از زمان شروع ناارامی ها در سوریه بسیار بیشتر از ده ها میلیارد دلار باشه

با توجه به همزمانی این مورد میشه یک دلیل پنهان افزایش شدید قیمت ارز دونست در حالی که ما ارز کافی برای خرید دارو های ضروری نداریم و از وعده های میلیونی ایجاد اشتغال در سال 91 بر اساس امار رسمی فقط 14000 تاش محقق شد و همچنین اکثر صنایع ما دارن با ظرفیت زیر 40% کار میکنند...

من طرفدار هیچ کدوم از دوطرف درگیری چه ارتش اسد چه مخالفین نیستم ولی این به قول اقا مصطفی قرار دادن همه تخم مرغ ها در یک سبد محسوب میشه! در حالی که ما به شدت در حال چکه کردن هستیم!...
  • Upvote 4
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='DEXON' timestamp='1366927016' post='309067']
[quote]
[color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]این مقام دولتی سوریه در گفتگو با رویترز همچنین گفت: ایران برای کمک به سوریه یک خط اعتباری 1 میلیارد دلاری اختصاص داده که تا کنون بیش از نیمی از این مبلغ به مصرف رسیده است.[/size][/font][/color] [/quote]
نکته ای جالب در عرایض ایشون بود:
با توجه به اینکه در این نشست ها هیچ وقت اعداد حقیقی اعلام نمیشه ! و خودشون ارقامی مثل یک میلیارد دلار پیش کشیدن! انتظار میره رقم اهدایی ایران از زمان شروع ناارامی ها در سوریه بسیار بیشتر از ده ها میلیارد دلار باشه

با توجه به همزمانی این مورد میشه یک دلیل پنهان افزایش شدید قیمت ارز دونست در حالی که ما ارز کافی برای خرید دارو های ضروری نداریم و از وعده های میلیونی ایجاد اشتغال در سال 91 بر اساس امار رسمی فقط 14000 تاش محقق شد و همچنین اکثر صنایع ما دارن با ظرفیت زیر 40% کار میکنند...

من طرفدار هیچ کدوم از دوطرف درگیری چه ارتش اسد چه مخالفین نیستم ولی این به قول اقا مصطفی قرار دادن همه تخم مرغ ها در یک سبد محسوب میشه! در حالی که ما به شدت در حال چکه کردن هستیم!...
[/quote]
[img]http://s4.picofile.com/file/7740066127/1.jpg[/img] ویرایش شده در توسط nepton
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرده که اعتقاد داره که دولت سوریه بصورت محدود از سلاح شیمیایی استفاده کرده..!
بنظر من اینا اتفاقی نیست..! اینکه تو لبنان جهاد اعلام کنند تو اسرائیل پهپادی رو بزنند و به حزب الله منتصبش کنند در حالی که حزب الله تکذیب کنه (هرکسی که کوچکترین اطلاعی در مورد حزب الله داشته باشه میدونه که این گروه ترسی از اعلام عملیات و شهداش نداره) تو عراق وضع اونطور شه همزمان pkk از ترکیه عقب نشینی کنه...! یا ارتش سوریه خیلی به اینا فشار آورده که اینطور به تکاپو افتادن یا ....!
راستی یکی از رهبران سابق حزب الله(صبحي الطفيلي) با یه شبکه ی عربی مصاحبه کرده و گفته که حزب الله در سوریه فقط از سیدة زینب دفاع نمی کنه بلکه از نظام سوریه دفاع میکنه و تاکنون 138 شهید داده.....!
رسما به این دوست عزیزم بابت تکمیل کردن پازل دشمن تبریک میگم..!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شیخ صبحی طفیلی شاگرد منتظری بود و در دوره قائم مقامی اون اولین دبیرکل حزب الله شد اما با عزل منتظری ستاره بختش افول کرد و به حاشیه رفت؛ مدتها خبری ازش نبود اما انگار دوباره فعال شده !
خدا این یکی رو به خیر بگذرونه.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در کتاب شریف غیبت نعمانی اومده ترک به جزیره میاد و در اخر الزمان حکومت بنی عباسی به نام شیعه در فارس به وجود میاد که خدا کنه اینطور باشه این اتفاقات تلخه ولی شیرینیش این هکه حضرت صاب الزمان روحی له الفداء میاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1366964119' post='309132']
در کتاب شریف غیبت نعمانی اومده ترک به جزیره میاد و در اخر الزمان حکومت بنی عباسی به نام شیعه در فارس به وجود میاد که خدا کنه اینطور باشه این اتفاقات تلخه ولی شیرینیش این هکه حضرت صاب الزمان روحی له الفداء میاد
[/quote]

خارج از بحث تاپیک است اما می تواند عثمانی منظور باشد و حکومت شیعه هم صفویه
زیاد روی این حرف ها حساب نکنید چرا که هیچ کس نخواهد فهمید زمان ظهور را جز در آن لحظه
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='arminheidari' timestamp='1366965111' post='309142']
[/quote]

زیاد روی این حرف ها حساب نکنید چرا که هیچ کس نخواهد فهمید زمان ظهور را جز در آن لحظه
[/quote]

بهترین کتابی که در این زمینه مطالعه کردم کتاب عصر ظهور نوشته علامه کورانی است که چند بار تجدید چاپ شده واقعا عالی است.اما برداشتهای من از این کتاب و تطبیق با شرایط فعلی سوریه اینست کهتروریستها قادربه پیروزی بر رژیم اسد نیستند هر چند جنگ افروزی و خونریزیزیادی میکنندفردی یاجنبشی بنام سفیانی ظهور میکند که شام و مناطقی شاید از لینان را اشغال میکنداحتمالا بشار اسد ترور میشه چون در حدیث هست که حاکم شام بدست عده ای کشته میشهاشغال شام یا سوریه با حمله سفیانی از وادی یابس که الان در مرز اردن و سوریه است صورت میگیره با 300000 نفر نیرو.میشه به یک حمله نظامی توسط اردن و کشورهای عربی مرتجع تشبیه کردمرحله بعد از اشغال سفیانی ملعون به حکومت نوپای شیعه عراق حمله میکنهاین برداشتهای من بود که شاید غلط باشه البته با شنیدن سخنرانی آقای رائفی پور در مشهد نوروز 92 اعتقادم بیشتر شده
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
«ارتش آزاد سوریه» طی بیانیه ای بار دیگر بدون ارائه مستندی مدعی شد نیروهای نظامی نظامی ایران و عناصر حزب الله لبنان برای کمک به نیروهای دولت سویه ، در جبهه "القصیر" رودروی ارتش آزاد قرار گرفته اند.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ سرلشکر فاتح حسون فرمانده عملیاتی "منطقه القصیر" با تاکید بر کمک ایران و حزب الله به ارتش اسد گفت:" ارتش آزاد سوریه بوسیله دستگاههای بی سیم توانست صدای مکالمه برخی عناصر سپاه پاسداران ایران را که به زبان فارسی صحبت می کردند ، ضبط کند!

درهمین حال جورج صبرا، رئیس ائتلاف اپوزیسیون سوریه ضمن اشاره به دخالت حزب الله در جنگ سوریه مدعی شد:" در تماسی که با برخی از مقامات لبنانی داشته ام آنها اظهار داشتند مشارکت حزب الله لبنان در جنگ علیه مخالفان اسد در جبهه " القصیر" به دستور مستقیم ایران صورت می گیرد!

قابل ذکر است، ادعاهای مذکور بارها از سوی معارضین سوری بیان شده، اما هیچ گاه مستندی در این مورد منتشر نشده است.

http://khabarfarsi.com/ext/5088080

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='keivan2' timestamp='1366969972' post='309154']
[/quote]

[/quote]

بهترین کتابی که در این زمینه مطالعه کردم کتاب عصر ظهور نوشته علامه کورانی است که چند بار تجدید چاپ شده واقعا عالی است.اما برداشتهای من از این کتاب و تطبیق با شرایط فعلی سوریه اینست کهتروریستها قادربه پیروزی بر رژیم اسد نیستند هر چند جنگ افروزی و خونریزیزیادی میکنندفردی یاجنبشی بنام سفیانی ظهور میکند که شام و مناطقی شاید از لینان را اشغال میکنداحتمالا بشار اسد ترور میشه چون در حدیث هست که حاکم شام بدست عده ای کشته میشهاشغال شام یا سوریه با حمله سفیانی از وادی یابس که الان در مرز اردن و سوریه است صورت میگیره با 300000 نفر نیرو.میشه به یک حمله نظامی توسط اردن و کشورهای عربی مرتجع تشبیه کردمرحله بعد از اشغال سفیانی ملعون به حکومت نوپای شیعه عراق حمله میکنهاین برداشتهای من بود که شاید غلط باشه البته با شنیدن سخنرانی آقای رائفی پور در مشهد نوروز 92 اعتقادم بیشتر شده
[/quote]

کتاب الغیبة اثر محمّد بن ابراهیم بن جعفر معروف به نعمانی است. این کتاب یک از قدیمی‌ترین کتاب پیرامون امام دوازدهم شیعیان و مسائل مربوط به ظهور می‌باشد که در سال ۳۴۲ هجری قمری در اوایل غیبت کبری به تالیف درآمد. نعمانی برای رفع شکی که پس از مرگ امام یازدهم شیعیان حسن عسکری میان ایشان افتاده بود، این کتاب را نوشت با این امید که شیعیان ضرورت غیبت را ثابت کنند. وی درباره انگیزه نوشتن این کتاب بیان می‌کند:«من در جامعه می‏دیدم شیعیان و علاقه‏مندان به محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین به گروه‏های مختلفی تقسیم شده ‏اند و نسبت به امام زمان و ولی امر و حجت پروردگار خود سرگردان گشته‏ اند. پس از بررسی، دلیل آن را غیبت آن حضرت یافتم، چنان که رسول خدا و حضرت علی و ائمه معصومین نیز به آن اشاره نموده‏اند؛ لذا به یاری خداوند بر آن شدم تا روایاتی که مشایخ بزرگ روایی از امیر المؤمنین و ائمه معصومین درباره غیبت امام عصر روایت کرده‏اند جمع‏ آوری نمایم. بسیاری از روایاتی که هم اکنون در اختیار من است را علمای اهل تسنن نیز روایت کرده‏ اند. البته روایات آنان در این باره بسیار گسترده ‏تر از روایاتی است که هم اکنون در اختیار من می‏باشد.»

تمام علمای بزرگ شیعه این کتاب را ۱۰۰ در ۱۰۰ صحیح میدونن دوست من اون وقت من شیعه به روایات امامان معصوم خودم اکتفا نکنم ?! حکومت بنی عباصی همین الان در فارس شکل گرفته که جای بحثش اینجا نیست .
  • Upvote 2
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='toofan2' timestamp='1366972807' post='309161']
[quote name='keivan2' timestamp='1366969972' post='309154']
[/quote]

[/quote]

[/quote]

کتاب الغیبة اثر محمّد بن ابراهیم بن جعفر معروف به نعمانی است. این کتاب یک از قدیمی‌ترین کتاب پیرامون امام دوازدهم شیعیان و مسائل مربوط به ظهور می‌باشد که در سال ۳۴۲ هجری قمری در اوایل غیبت کبری به تالیف درآمد. نعمانی برای رفع شکی که پس از مرگ امام یازدهم شیعیان حسن عسکری میان ایشان افتاده بود، این کتاب را نوشت با این امید که شیعیان ضرورت غیبت را ثابت کنند. وی درباره انگیزه نوشتن این کتاب بیان می‌کند:«من در جامعه می‏دیدم شیعیان و علاقه‏مندان به محمد و آل محمد صلوات الله علیهم اجمعین به گروه‏های مختلفی تقسیم شده ‏اند و نسبت به امام زمان و ولی امر و حجت پروردگار خود سرگردان گشته‏ اند. پس از بررسی، دلیل آن را غیبت آن حضرت یافتم، چنان که رسول خدا و حضرت علی و ائمه معصومین نیز به آن اشاره نموده‏اند؛ لذا به یاری خداوند بر آن شدم تا روایاتی که مشایخ بزرگ روایی از امیر المؤمنین و ائمه معصومین درباره غیبت امام عصر روایت کرده‏اند جمع‏ آوری نمایم. بسیاری از روایاتی که هم اکنون در اختیار من است را علمای اهل تسنن نیز روایت کرده‏ اند. البته روایات آنان در این باره بسیار گسترده ‏تر از روایاتی است که هم اکنون در اختیار من می‏باشد.»

تمام علمای بزرگ شیعه این کتاب را ۱۰۰ در ۱۰۰ صحیح میدونن دوست من اون وقت من شیعه به روایات امامان معصوم خودم اکتفا نکنم ?! حکومت بنی عباصی همین الان در فارس شکل گرفته که جای بحثش اینجا نیست .
[/quote]

اتفاقا جای بحث زیاد دارد که این حکومت خودش است یا نه
بارها شده است مردم فکر کرده اند در زمان ظهور است اما فهمیدند اینطور نیست
دوره ظهور با زمان ظهور فرق می کند
یک دوره می تواند 1000 ساله باشد یا بیشتر ولی زمان ظهور یعنی 10 سال دیگر یا کمتر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
تمام علمای بزرگ شیعه این کتاب را ۱۰۰ در ۱۰۰ صحیح میدونن دوست من اون وقت من شیعه به روایات امامان معصوم خودم اکتفا نکنم ?! [b]حکومت بنی عباصی همین الان در فارس شکل گرفته که جای بحثش اینجا نیست [/b].[/quote]
یحتمل تمام این مطلب بالا برای گفتن همین یک جمله است متاسفانه ...به هر صورت کتاب موجود هست ! زحمتی بکشید و مبحث ادعایی خودتون را ارجاع بدین به متن و صفحه مورد نظر . بنده علاقه مند شدم به این مبحث ...
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.