death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

تنها ییک راه برای سقوط ننکردن سوریه در برابر داعش هست.اینکه حزب الله سریع ککار مرز مشترک با سوریه رو تموم کنه و به طور گسترده وارد نبرد با داعش بشه.ارتش سوریه انگار از قبل شکست خوردست.بخدا همین الان اگه صدتا نیروی پای کار حزب الله برن به یه نقطه مثه فرودگاه دیرالزور حداقل مطمینی دو هفته مقاومت میکنه
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوباما مجوز پروازهای شناسایی بر فراز سوریه را صادر کرد

به گزارش الجزیره، یکی از مقامات ارشد دولت آمریکا اعلام کرد که "باراک اوباما" مجوز انجام پروازهای شناسایی بر فراز سوریه و جمع آوری اطلاعات درباره داعش را صادر کرده است.

این اقدام که فرمان آن صبح امروز سه شنبه صادر شده می تواند اولین گام در موضوع انجام حملات هوایی آمریکا به مواضع داعش در سوریه محسوب شود اما با این وجود کاخ سفید اعلام کرده که اوباما هنوز تصمیمی در مورد آغاز حملات هوایی به مواضع داعش در سوریه اتخاذ نکرده است.

این در حالی است که آمریکا از چند هفته قبل حملات هوایی به مواضع داعش در عراق را آغاز کرده است. صدور فرمان انجام پروازیهای شناسایی بر فراز سوریه در حالی انجام می شود که چند روز قبل رویترز از تصمیم آمریکا برای ارسال هواپیماهای جاسوسی و همچنین پهپادهای جاسوسی به سوریه برای انجام این کار خبر داده بود.

روزنامه وال استریت ژورنال نیز در این رابطه می نویسد: فرماندهی نیروهای مرکزی آمریکا که وظیفه هدایت عملیات های نظامی این کشور در خاورمیانه را بر عهده دارد درخواست اعزام تعداد بیشتری از هواپیماهای شناسایی به سوریه را داده است.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تنها ییک راه برای سقوط ننکردن سوریه در برابر داعش هست.اینکه حزب الله سریع ککار مرز مشترک با سوریه رو تموم کنه و به طور گسترده وارد نبرد با داعش بشه.ارتش سوریه انگار از قبل شکست خوردست.بخدا همین الان اگه صدتا نیروی پای کار حزب الله برن به یه نقطه مثه فرودگاه دیرالزور حداقل مطمینی دو هفته مقاومت میکنه

یا نمی‌دونی صد نفر چند تاس...

یا نمی‌دونی یه فرودگاه چقدر بزرگه!!

یا نمی‌دونی دفاع از یه فرودگاه با صد نفر در مقابل نیروی مهاجم یعنی چی!! :))

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من یک سوال دارم از بزرگواران،تو اواخر فرودین  امسال گروه حزب الله سوریه اعلام موجودیت کرد تا اونجایی که من میدونم  تو بهمن یا اسفند سال 91 بشار اسد دستور تشکیل این گروه که میگفتند 50 هزار نفره هست رو داده بود از سرنوشت این گروه کسی از بزرگواران خبری نداره؟چون خیلی وقته از این گروه خبری منتشرنمیشه

ویرایش شده در توسط projectile
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیزی که هی نمیدونی نمیدونی راه انداختی.محض اطلاع جناب عالی من اون جمله رو به عنوان مثال گفتم.اما اولا فرودگاه دیرالزور توش پر سرباز هست.نیرویی که حزب الله باید ببره بیشتر نقش فرماندهی دارن.ثانیا تو مقر لشگر 17 و تیپ 93 و طبقه کلا ارتش صدتا کشته نداد و سریع عقب کشید.اگر واقعا صد نفر نیروی آموزش دیده بخوان مقاومت کنن اونم در برابر مهاجمی که توان هوایی نداره میتونن.
مثالش قایله کردستان خودمون.یا حتی دفاع مقدس.
حزب الله با چچه تعداد نیرو جلوی اسراییل با اونهمه توان ایستاد؟
اصلا تو عملیات تهاجمیشم هرجارو اراده کرد گرفت.از قصیر تا قلمون و سیده زینب.الانم انشالله کارش تو مرز تموم بشه خوب حال این وحوشو میگیره
  • Upvote 6
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داعش عکس های فرودگاه طبقه رو منتشر کرد :

https://justpaste.it/tahrermtar1
https://justpaste.it/tahrermtar2

یکی از دوستان زحمت انتقال به گالری رو بکشه .

متاسفانه ده ها نفر از نیروها به اسارت گرفته شدن .

در بحث غنائم هم به نظر میرسه کمتر از تیپ 93 و لشکر 17 غنیمت به دست اوردن .

یه سری عکس از انبارهای مهمات گذاشتن ولی معلوم نیست چقدر از جبعه ها پر هستن .

تصاویری از رادار فرودگاه یا موشک ضد هوایی (دوش پرتاب) منتشر نشده . هواپیماهایی که باقی موندن هم غیرعملیاتی هستن .

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تصاویر سه فروند میگ -21 ، سه قبضه توپ 57 میلی متری و یک توپ 23 میلی متری رو نمایش می دن

تعدادی هم موشک کونکورس و انبارهای مهمات ...از روی جعبه ها مشخصه که به بندر لاذقیه فرستاده شده و بعد این جا رسیده

به نظر می رسه رادارها قبلا منتقل شدن به جاهای دیگه

منابع معتبر هم ادعا کردن اون عکس سام -16 متعلق به ماجرای فرودگاه جراح در سال پیش هست و نه طبقه .

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

توی این فرودگاه چیز بخصوصی به دست نیومده غیر از ظاهرا توپ های ضد هوایی...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بيخود نيست فعالان رسانه اي طرفدار بشار اسد به وزير دفاع سوريه فحاد جاسم الفرج لقب وزير مرگ رو دادن

چون داره تمام سربازاي سوري رو به كام مرگ ميفرسته گروه گروه

sca0rywwaco8irq3q29d.jpg

850qlcb0xs06arvvua8l.jpg

• Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا راسته که تو قضیه شهادت حاج رضوان ارتش و استخبارات سوریه نقش داشتن؟
  • Upvote 2
  • Downvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقا راسته که تو قضیه شهادت حاج رضوان ارتش و استخبارات سوریه نقش داشتن؟

چه ربطي به اين پست داره؟

شده ي بار پست بدي اسپم نباشه؟

• Upvote 4
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من هنوز که هنوزه این تن دادن به اسارت سربازان سوری رو درک نمی کنم

بابا تو که میدونی اگه بگیرنت شکنجت میکنند توهین بهت میکنند آخرشم سرتو می برند پس چرا جوری نمی جنگی که در معرکه جنگ شهید بشی

من که اگر جای اینا باشم و گلوله های خشابم هم تموم شده باشه برای اینکه گیرشون نیفتم با اسلحه جوری وانمود میکنم که میخوام بهشون تیراندازی کنم تا اونا هم بهم تیر بزنن و گیرشون نیفتم.

• Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چیز خاصی بدست نیوورد که حتی ارزش عکس گرفتن داشته باشه ، سه جنگنده غیر عملیاتی میگ 21 ، چهار پنج قبضه توپ و تانک که از تصاویر مشخص نیست سالم اند یا سوخته ، و مقادیری مهمات توپخانه ای و موشک ضد تانک که ماشالله خودشون کم ندارن ، بنظرم با ارزش ترینش همون چند قبضه موشک ضد زره هستن .
اما اسرا افسوس داره
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بيخود نيست فعالان رسانه اي طرفدار بشار اسد به وزير دفاع سوريه فحاد جاسم الفرج لقب وزير مرگ رو دادن

چون داره تمام سربازاي سوري رو به كام مرگ ميفرسته گروه گروه

sca0rywwaco8irq3q29d.jpg

چقدر دوست دارم جنازه ی اون دو تا داعشی کثافتو ببینم.

ویرایش شده در توسط hossein9
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.