death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

در مورد ایرانی که ادعا شده بود که در تلة المياسات به همراه 15 نیروی سوری اسیر شده تا الان مسلحین نه عکسی و نه فیلمی از اون ایرانی مورد ادعا نشون ندادن ولی متأسفانه ساعاتی قبل فیلمی از اون 15 تا سوری منتشر کردندکه احتمال صحت ماجرا رو میبره بالا... هنوز نمیشه با قاطعیت ماجرا رو رد یا تکذیب کرد.

وقتی میگن طرف اهل قم بوده یعنی فاطمیون بوده و احتمال ایرانی بودنش کم هست چون اکثر فاطمیون مال مشهد و قم بودن

اون فایل 600 مگابایتی که اسمش  شفای صدور هست مربوط به  جنایت کشتن خلبانه یا نه؟

خلبان اردنی رو زنده زنده آتش زدند. واقعا حرف دیگه ای جا نداره بگم. ای کاش ویدئوش رو ندیده بودم. هنوز جلو چشمم هست. واقعا نمیدونم چی به داعش نسبت بدم که حق مطلب رو به جا آورده باشم. 

بنظرم اردن از این قضیه نخواهد گذشت و احتمال حمله ی زمینی به دواعش بالاست

ویرایش شده در توسط armagdon

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من که اخرش نفهمیدم داعش با این وحشی گری ها دنبال چیه ؟ تا حالا که این وحشی گری ها چیزی جز اجماع جهانی بر علیهش ایجاد نکرده . از محور مقاومت بگیر تا  سایر گروه های تکفیری و کردها و غربی ها و چین و اعراب و ... فقط یه ترکیه کاری باهاش نداره .شاید هدفش این هست که پای یه کشور ثالت رو به درگیری های سوریه یا عراق باز کنه ؟ اردن بعید میدونم در حدی باشه که بخواد اقدامی علیه داعش انجام بده .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من که اخرش نفهمیدم داعش با این وحشی گری ها دنبال چیه ؟ تا حالا که این وحشی گری ها چیزی جز اجماع جهانی بر علیهش ایجاد نکرده . از محور مقاومت بگیر تا  سایر گروه های تکفیری و کردها و غربی ها و چین و اعراب و ... فقط یه ترکیه کاری باهاش نداره .شاید هدفش این هست که پای یه کشور ثالت رو به درگیری های سوریه یا عراق باز کنه ؟ اردن بعید میدونم در حدی باشه که بخواد اقدامی علیه داعش انجام بده .

این چیزا ، یه پیام خوب برای ما داره و اونم اینه که :

((ما فکر میکنیم انقلابمان را صادر کرده ایم، ولی آنچه که در دنیا در جریان است چیز دیگری است))

و این توصیه را به ما دارد که :

آی جماعت تنبل ایرانی : بخور و بخواب بس است. کمی سنجد خورده و بیشتر تلاش کنید. ماهواره هوا کنید و حرفتان را که 36 سال است فکر میکنید به دنیا زده اید را واقعا به گوش جهانیان برسانید . به سراسر دنیا مبلغ اسلام بفرستید تا مردم تشنه اسلام در دام وهابیت و ... گرفتار نشوند. دزد های مملکتتان را بگیرید و سرمایه حاصل از آن را خرج تبلیغ اسلام ناب در جهان کنید که در موقع لزوم دست تنها نمانید. یا مسلمان راستین باشید یا دیگر ادعاهای دهن پر کن صد من یک غاز نکنید چرا که :

"اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم"

والسلام

ویرایش شده در توسط mahdiarmy
  • Upvote 8
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

قم احتمال پاکستانی بودن هم هست ... چند هفته پیش دو سه تا پاکستانی فکر کنم توی قم از مدافعان حرم تشییع کردند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

لعنت خدا بر قوم ظالم

همین الان بی بی سی خبر رو تایید کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

وقتی میگن طرف اهل قم بوده یعنی فاطمیون بوده و احتمال ایرانی بودنش کم هست چون اکثر فاطمیون مال مشهد و قم بودن
اون فایل 600 مگابایتی که اسمش  شفای صدور هست مربوط به  جنایت کشتن خلبانه یا نه؟

بنظرم اردن از این قضیه نخواهد گذشت و احتمال حمله ی زمینی به دواعش بالاست

در مورد اسیری که در درعا اسیر شده بود منم همینو گفتم!
ولی در مورد اسیر احتمالی تو حلب هنوز چیزی اعلام نشده..
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اخطار! مشاهده ویدئو قرار داده شده در این پست برای افراد نوجوان، بانوان و افرادی که مشکلات قلبی دارند به هیج وجه توصیه نمی‌شود.

فیلم لحظه سوختن این بیچاره..

نبینید بهتره...!

https://www.youtube.com/watch?v=q73BYnrCMis

نمیدونم چی بگم...

ویرایش شده در توسط Electro_officer
  • Upvote 4
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این جنایات یه جور فرار به جلوست.

بعد از 3 سال دنبال کردن حوادث سوریه به این نتیجه رسیدم که بزرگترین نقطه قوت داعش نسبت به باقی گروه های تروریستی رعب و وحشت ناشی از جنایات و نحوه اعدام این هاست. هرچی به پایان داعش نزدیک تر میشیم جنایات اینها فجیع تر و گسترده تر خواهد شد!!!

چیزی که امروز داعش رو در تیتر اخبار دنیا نگه داشته فتوحات و جنگاوری اینها نیست، فقط یک چیزه : کشتار بیرحمانه!

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بشخصه مطمئن بودم داعش این فرد رو اعدام نمیکنه ولی داعشه دیگه کاراش قابل پیش بینی نیست در هر صورت داعش اشتباه کرد چون یک کشور سنی مذهب و هم مرز با خودش به اسم اردن رو با خودش دشمن کرد و حالا فقط براش ترکیه باقی میماند

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بشخصه مطمئن بودم داعش این فرد رو اعدام نمیکنه ولی داعشه دیگه کاراش قابل پیش بینی نیست در هر صورت داعش اشتباه کرد چون یک کشور سنی مذهب و هم مرز با خودش به اسم اردن رو با خودش دشمن کرد و حالا فقط براش ترکیه باقی میماند

تو پازل سوریه داعش فقط یه مهره است نه بیشتر! اردن هم جزئی از این پازله و خارج از قواعد بازی نمی کنه!

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چیزی که در این جنگ در جریانه اینه که خود کدخدا و رفقا هم نمی دونن چه غلطی دارن میکنن . مثل این میمونه که همه سلاح و مهمات هایی که نزدیک تاریخ انقضاشه بریزی وسط میدون بعدش به برو بچ بگی (( آقا هر کی هر چی میتونه ور داره هر کی رو که میتونه بکشه )) یعنی خر تو خر تر از این جنگ تو تاریخ سابقه نداره.

• Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلمش انگار کارگردان و تدوینگر و صحنه آرایی داشت لباسا هم همه یکدست و تجهیزات یکدست چیزی که تو فیلم های داعش تا حالا ندیدم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فیلم لحظه سوختن این بیچاره..

برای ادمی که داشت میسوخت مقداری زیادی اروم نبود؟ اون حرارت و گرما در حالت عادی، باید باعث میشد توی قفص بدوه یا خودش رو به اینور اونور بزنه... یا قبل از سوختن خیلی راحت اون کنار وایساده بود....

دقیقا مشخصه که به عنوان یه خلبان، قطعا میدونست هیچ راهی براش نیست، ولی منطق حکم میکنه ادم در اون لحظات اخرین تلاش هاش رو بکنه نه اینکه اونجوری قشنگ بشینه...

فیلمش انگار کارگردان و تدوینگر و صحنه آرایی داشت لباسا هم همه یکدست و تجهیزات یکدست چیزی که تو فیلم های داعش تا حالا ندیدم

دقیقا و کاملا شبیه کارهای قبلی داعش بود...

--------------

من تا حالا فکر میکردم داعش برای اینه که اراذل مذهبی پاکسازی بشن و تغییرات سیاسی صورت بگیره، ولی ظاهرا برای اینه که اراذل مذهبی پاکسازی بشن و مردم از اسلام فراری بشن...

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.