death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[color=#FF0000]اینم یکی از اعضای حماس (گردان های قسام ) که در درگیری با ارتش عربی سوریه به درک واصل شد[/color]

[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/hamas_fighter_killed_in_syria.jpg"][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10218/thumb_hamas_fighter_killed_in_syria.jpg[/img][/url]

شرمنده من گيج شدم كدوم حماس؟ حماس خالد مشعل اينا!!!! گردانهاي قسام در مقابل سوريه و يا در كنار سوريه؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا نشستیم بریم کمک اسرائیل
اینا چه بی ...
تف به اون منطق و فهمشون
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من موندم این صهیونیست ها دیگه چطوری با اینا کنار اومدن! :)....
ادمی که حرف حالیش نیست رو چطوری تونستن بیخیال خودشون بکنن و بفرستن یه جای دیگه بجنگه؟؟؟
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از ماست که بر ماست

این خالد مشعل مارمولک فکر کرده تا اخر بازی اینجوریه نمی دونه که اگه فردا سوریه اروم شد سرویس های جاسوسی سوری و روسی دربه در دنبالش میگردن
حاضرم قول بدم فردا همین استخبارات سوریه با موساد برا ترور مشعل دست به یکی کنن البته اگه منم باشم اولین کاری که بعد از سرکوب وحوش اخوانی-سلفی می کنم دقیقا همین کاره......یعنی یه تصفیه حساب درست و درمون با شخصیت معلونی مثل مشعل
کلهم این اخوانی ها هرجا که باشن با شیعه مشکل دارن ما یه اشنایی تو سوریه داشتیم خدایی یه چیزایی از این اخوانی ها و تفکراتشون تعریف می کرده ادم فکر میکرد اینا هنوز از تو دوره پیغمبر(ص) درنیومدن از بس اینا مرتجع اند حالا نمونه بارزشم همین محمد مرسی سلفی مسلکه
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خالد مشعل جایی نمیخوابه ک زیرش آب بره حواسش هست درگیری سوریه هم به این زودی ها تموم نمیشه حداقل به نفع اسد به این زودی ها تموم نیمشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اووووههههووووو. يارو FN F2000 داره با سايت ليزر و مسافت سنج و نارنجك انداز icon_eek icon_eek ساعتش هم جيشاكه .اينارو كي بهشون داده؟؟ فرانسه و انگليس كه از اينا ندارن تازه هنوز به مسلح كردن هم نگرفتن.

آمريكا هم كه فقط بيسيم و تجهيزات ارتباط ماهواره اي و شنود و جاسوسي و جليقه ضد گلوله و..... ميده. پس ميمونه عربستان و ليبي و پاكستان و نيجريه كه تو ويكي نوشته از اين تفنگ دارن. حتما اونا دادن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='davoud' timestamp='1363497785' post='304282']
ميمونه عربستان و ليبي و پاكستان و نيجريه كه تو ويكي نوشته از اين تفنگ دارن. حتما اونا دادن.
[/quote]
و البته دلالان سلاح محترم و با شخصیت اسرائیلی ...!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='davoud' timestamp='1363497785' post='304282']
اووووههههووووو. يارو FN F2000 داره با سايت ليزر و مسافت سنج و نارنجك انداز icon_eek icon_eek ساعتش هم جيشاكه .اينارو كي بهشون داده؟؟ فرانسه و انگليس كه از اينا ندارن تازه هنوز به مسلح كردن هم نگرفتن.

آمريكا هم كه فقط بيسيم و تجهيزات ارتباط ماهواره اي و شنود و جاسوسي و جليقه ضد گلوله و..... ميده. پس ميمونه عربستان و ليبي و پاكستان و نيجريه كه تو ويكي نوشته از اين تفنگ دارن. حتما اونا دادن.
[/quote]
اگه منظورت از اون یارو اون دو تا مبارز که یکی مربوط به گردانهای القصی است و دیگری هم متعلق به جبهه دموکرایتک برای آزادی فلسطین که از قضا هر دو گروه سیاسی نیستند و کاملا وابسته به ما و سوریه (حالا من نمیدونم حماس با اینا چه ارتباطی داره) و اصلا ربطی به درگیری های سوریه نداره....!×
این که این تجهیزات از کجا اومده هم اظهر من الشمس ...! احتمالا کار برادران سپاه قدس و حزب الله...!
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
 مهمان Ximosi
سرایای القدس مال جهاد اسلامی هست که اکثرا شیعه و محب اهل بیت هستند و اصلا تو ماجرای سوریه دخالت نکردن
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا پس من كلا چپكي متوجه قضيه شدم. آخه تاپيك يه جوريه آدم هر عكسي رو ميبينه فكر ميكنه تروريسته. منم فكر كردم اينا از مخالفان هستن كه از اين اسلحه دارن. به هر حال هر جوري اين تفنگارو گير آوردن دمشون گرم خيلي طراحي زيبايي داره. مثل تفنگ هاي توي بازي مس افكت هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[right][background=rgb(248, 248, 255)]سرایای القدس مال جهاد اسلامی هست که اکثرا شیعه و محب اهل بیت هستند و اصلا تو ماجرای سوریه دخالت نکردن [/background][/right]

[/quote]
شیعه نیستند اتفاقا اکثریت سنی هستند و اتفاقا نزدیک به اخوان المسلمین هستند اما خوبیشون اینه که اولا سیاسی نیستند مثل حماس ثانیا سلفی توشون نیست....! و ثالثا فتحی شقاقی بنیانگذار این جنبش از محبین اهل بیت و دوستداران انقلاب اسلامی بود و در مورد امام خمینی (ره) کتابی با عنوان [color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]«خمینی[/font][font=Tahoma, DejaVu Sans, sans-serif][i] [/i][/font][/color][color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]راه حل و الترناتیو اسلامی» نوشته...![/font][/color]
[color=#000000][font=arial, helvetica, sans-serif]پس با این حساب فکر نمی کنم مشکلی باشه..[/font][/color]
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
 مهمان Ximosi
حاج رضوان خبر نداری!
چند وقت پیش ها جهاد اسلامی جشنی رو به مناسبت پیروزی انقلاب می گیرن و توش عکس آقا و امام و احمدی و سید حسن( روحی فدای همشون جز احمدی نژاد :mrgreen: ) با بنر های بزرگ...بعد تو مراسم لبیک یا خامنئی می گن !
فیلمش میاد بیرون ! حماسی ها می ریزن سر جهاد که این چه غلطیه کردین !...مگه شیعه هستین!

فتحی شقاقی خدابیامرز هم به طور قطع به یقین شیعه شده بود!...تازه یه بار هم برای مراسم اربعین میخواستن عزاداری کنن نامرد وزارت کشور حماس نیرو می فرسته جمع می کنه قضیه رو :-(

من تو انجمن های گفتگوی جهادی ها چرخ می زنم...یه سری ناصبی که اتفاقا از حماس هستن همش به اینها ایراد می گیرن که چرا از ایران و حزب الله حمایت می کنید/...

فقط همینو بگم که خیلی از فرماندهان جهاد اسلامی شیعه هستن و تقیه می کنن که گرگ های ناصبی و وهابی به جونشون نیفتن!.... بعضی هاشون که علنا میگن دکتر بشار اسد عشق است و بس! icon_eek

یکی از روحانی های جهاد تو مسجد پا منبر برای بشار و سوریه دعا کرده بود چه جنجالی که نکردن این خرمغز ها :mrgreen:
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.