death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[size=5][color=#0000CD][b]قسمتهای آبی جوابته برادر فاتح یا فتح.[/b][/color][/size]
[quote name='fath' timestamp='1370715559' post='315071']
[quote]
جناب فتح عزیز.
افکار امثال شما...

[/quote]
برچسب زنی
[quote]افکار امثال شما که به فکر اسلام ناب محمدی دلایل کشتار یهودی ها و منافقین رو میارید چیزی غیر از این انتظار نمیره. اولاً تاریخ رو بخونید که [color=#FF0000]دلایل جنگ چیزی جز جنگ خواهی طرفین مقابل نبود[/color][/quote]
[color=#FF0000]"تهمت به امام معصوم که جنگ طلب بوده"[/color]
[color=#0000CD]دوست عزیز بجای تحریف کردن حرف بنده که منظورم جنگ طلبی و آشوب یهودیان و کفار در دوره پیامبر بود؛ یه مقدار ادبیاتت رو درست کن و درست بخون. خوندن با گرفتن خیلی فرق داره.[/color]
[quote]و مثل اینکه شما علم غیب دارید که اون موقع پیامبر خوشحال بودن[/quote]
تخریب در وهله اول
[color=#FF0000]"دوم مگر پیامبر خدا نباید از کشته شدن دشمن خدا خوشحال باشد و اگر غیر این باشد آیا نباید به عصمت و عدالت او شک کرد؟؟؟"[/color]
[color=#0000CD]قرآن روخوندی برادر من؟ یا فقط به نفع الحال جملاتت خوندی؟ آیه ای برای من بیار که خداوند(نمیگم پیامبر) از کشته شدن بندگان کفارش خوشحال میشه. در قرآن اومده خداوند حتی ناراحت راه کفار هست. حالا شما میگید خوشحال.این طرز فکر بیشتر مال وهابیونه نه شیعیان. مرگ کفار و فریب خوردگان که امروز تو سوریه زیاده نه تنها باعث خوشحالی روح پیامبر خدا و خداست نیست بلکه باعث اندوهه برادر من. شیعه یعنی معرفت. پس فرق شیعه با وهابیون و سلفی ها که به سلابه میکشن چیه؟[/color]
[quote]همن حرفها شما و بعضا به اسم شیعه انتشار دادن باعث میشه غربی ها بیشتر از [color=#FF0000]سبک و سیاق معرفتی و دینی ما بترسن[/color].[/quote]
[color=#FF0000]"به درک بترسن مگر ما برای خوش آمد اونها باید زندگی کنیم.
قرآن می فرماید: اهل کتاب از شما راضی نمی شوند مگر دست از دین خدا بردارید.
حضرت امیر: حق را بگو حتی اگر به ضررت باشد و همیهش مدافع حق باید بود.
حق، دین خداست"[/color]
[color=#0000CD]رو حرفات گیر نمیدم چون گیر بدم تا تهش میرم و اثبات میکنم که این چند جمله؛ جمله خود تندروهای اسلامگراست که امروز دارن تو سوریه جولان میدن. ولی بنده به قصد و نیت شما که ایضاً نمیتونید منظور رو بفرستید شک ندارم. البت تردید دارم.[/color]
[color=#0000CD]منظور شما از دین خدا آیا فقط اسلامه؟مسیحیت دین خدا نیست؟یهود دین خدا نیست؟ادیان ابراهیمی دین خدا نیستند. دین مشکلی ندارد مردمان یک دین مشکل دارند که به اسم آن دین تمام می شود برادر. امروز یک فرد اروپایی اگر هر غلطی غیر انسانی انجام دهد به اسم مسیحیت تمام میشود غیر از این است. وقتی در افغانستان طالبان جنایتهای هولناک انجام میدهد به اسم اسلام تمام میشود. در نظریات رهبری هم این تذکرات وجود دارد.[/color]

[quote]طرز فکر اینجوری و [color=#FF0000]طرز فکر مخالف این که شما اسلام آمریکایی تشبیه میکنید وضعیت کشور رو به این روز در آورد. بیخیال نمیشید[/color].[/quote]
[color=#FF0000]دریوزگی قبل از انقلاب وضع کشور خوب بود؟؟؟
به شکلی شما دارید پایه اساسی انقلاب رو می زنید:[/color]دوس[color=#0000CD]ت عزیز به جای جرم تراشی و بد نشون دادن وجه ما، دلیل بیار.[/color]
[color=#FF0000]بیخیال دین خدا بشیم؟؟؟ بیخیال چی باید بشیم؟؟بیخیال [/color][color=#0000CD]تندرویی عزیز من. بیخیال تفریط و افراط که رهبری هم منتقدش هست. همین دوره مگر با تفریط و افراط و تندرویی جریان انحرافی رو که بعدها خود هوادارانش رودروش ایستادن، تندرویی مگر نمیکردن.[/color]
[color=#FF0000]تعرف شی باضدادها. یکی از محکم ترین اصول فلسفی هست اگر نمی تونید حضم و حلش کنید مشکل من نیست.[/color] [color=#0000CD]فلسفه توهمی بیش از ذهن یک انسان که قابلیت درک نکردن را دارد؛ نیست. از فلسفه برای من نگوئید که خودم اینکارم.[/color]
[quote]برادر قصدم توهین نیست و ما مخلص شمام هستیم ولی الان [color=#FF0000]فرق چکیده طرز تفکر شما و یک یهودی متعصب چیست که میگه تمامی موجودات انسان نما برای خدمت ما آفریده شدن؛ چیه[/color]؟[/quote]
[color=#FF0000]توهین به من زیاد به جایی بر نمی خوره ولی اجازه توهین به اصولم رو نمی دم.[/color] [color=#0000CD]اصولت چیه برادر؟ما نفهمیدیم اصول شما فلسفیست. شیعیست.تندرویی. میانرو. چیه؟[/color]
[color=#FF0000]فرقش در عدم درک شما از مواضع و شناخت اسلام هست.[/color] [color=#0000CD]مشکل اینه که اسلام رو هنوز خیلی ها نشناختن. اسلام یعنی زندگی بهتر در سایه قانون خدا که هیچکس بهش توجه نمیکنه.[/color]
[color=#FF0000]اسلام میگه ما همه بنده خدا هستیم و باید به طرفش بریم و برای رضای و لقی الله کار کنیم. یهودی میگه همه باید به ما خدمت کنن فرق این دوتا مشخص نیست؟ بله اسلام درست میگه ولی الان اینجوریه.[/color] [color=#0000CD]کسانی که به اسم اسلام الان در سوریه هستن اینجوری هستن؟ ببین برادر من تعارف رو کنار بزار. الان مردم کشورای دیگه، رفتار مردمای دیگه رو نمایانگر دینشون میدونن حالا شما چه اینو قبول کنی یا نه؟ واقعیت اینه. مگر اینکه شما بخوای ذهن مردم دیگر کشورها رو تغییر بدی. رفتار یک قوم وجه دین همون قوم رو هم، متاسفانه نشون میده. و این مشکل ما با این وهابیون و سلفی ها و طالبانیسمه. که دارن وجه اسلام رو خراب میکنن.[/color]
[color=#FF0000]فرق ما اینه که روی دین و حق خدا تعصب داریم و یهودی روی نژادش.این یک فرق بنیادی هست.تعصب ما به دین و احکام الهی دین خداست و تعصب یهودیت به نژادش و دین منحرفش[/color]. [color=#0000CD]و ایضاً چرا نمیگی که خیلی مسلمانها غیر دین خود رو غریبه میدونن روی کره زمین(وهابیون-سلفیها-طالبان.. و خیلی از اسلامگرایان تندرو). یه نکته رو بگم: نیازی به شما نیست که روی دین خدا تعصب داشته باشی؛ روی رفتار خودت تعصب داشته باش. همانطور که خدا در قرآن فرموده:خداوند حافظ قرآن است. قرآن هم یعنی اسلام غیر از اینه.[/color]
[color=#FF0000]می دونید غیر المغضوب و الضالین یعنی چی؟ یعنی کسانی که دین خدا رو رها و یا منحرف کردند و به تفسیری یعنی یهودیت و مسیحیت.[/color] [color=#0000CD]دین یهودی و مسیحی رو میگی یا مردمانش رو؟ نگو یهودیت یا مسیحیت، بگو: پیروان تندروی این ادیان دوست من.[/color]
[quote]یه نکته ای که وجود داره اینه که بسیاری از دوستان مثل شما در هر اتفاقی در این زمان رو با طرقی مختلف با 1400 سال پیش ارتباط میدن[/quote]
[color=#FF0000]1- اشکال این کار چیه؟[/color] [color=#0000CD]اشکال این کار اینه که الان مخالفین مسلح در سوریه در این باورن که مثل یاران پیامبر در دوره صدر دارن با کفار و مشرکین میجنگن. این اشکالشه. که خیلی از مسلمانان کم سواد(درک درستی ندارن) بهش مبتلا هستن و الان ما رو هم به شکل دشمنان اسلام میبینن. حالا دیگه مشکل اوناست ولی این طرز فکرشون برای ما خطری جدیست.[/color]
[color=#0000CD]دوست عزیز تا اونجا که لازم بود بنده به طور منطقی پاسخ دادم و این شما بودی که احساسی ویکجانبدارانه و حق به جانب و خیلی محکم و به خواست حتمی درست بودن حرفات بدون دلیل، حرف زدی. بقیه جملاتت به من ربطی نداره و بنده به خودم نمیدونم چون به خودم شک ندارم و این طرز فکر شما از وجه من هست که این جملات زیرین رو نوشتین که انگار بنده از فتنه گران و جاسوسان هستم. بنده روراست بگم که آدمی ولایت مدار هستم و اینکه شما بخوای که برچسب های دیگه رو به ما نسبت بدی؛ مشکل خودته برادر منطق حرف زن. talk_to_the_hand[/color]
[color=#0000CD]فقط 20 دقیقه وقت ما رو تلف کردی چون باید جواب این اتهاماتت رو میدادم تا دوستان وجه ما رو اینجور که شما گفتید بد تصور نکنن. ماشاءالله الان تو مملکت تهمت زنی و برچسب زنی امری رایج شده.[/color]

2- حرف شما به معنای تفسیری تاریخی از دین هست که نه تنها از نظر فقه تشیع اشتباه بلکه باطل و گناه هست.یا بهتر بگم تفسیر عصری از دین که بزرگترین نظریه پردازش داخل کشور سروش بود و امثاب کدیور و.....
قرآن مفهومی هست یعنی اینکه مفاهیم همیشه ثابت هستند و تغییر نمی کنند.اصولا اگر قانون ثبات نداشته باشد نمی توان دنیا را قوام داد و خداوند اشاره می کنه در قرآن که قوام عالم به عدل است و نظم.یعنی هر چیزی به اندازه خودش و سرجای خودش و ثابت هست وگرنه قوام عالم از هم می پاشه.حال قانون برای بشر دین خدا و شرعش هست و اگر این شرع متغغیر باشه و عصری در این صورت ما گرفتر یک نوع نهیلیسم در دین می شیم و هیچ جای پایی برای حرکت نداریم.امروز چیزی درست هست و فردا نیست.
حلال محمد(ص) تا روز قیامت حلال و حرام او تا روز قیامت حرام یعنی همین یعنی قانون خدا(حلال و حرام محمد(ص) اینجا منظور دین خداست وگرنه محمد(ص) از خودش چیزی نداشت) ثابت و تغییر ناپذیر است. پس این حرف بی اساس هست که ما نباید 1400 سال پیش رو ملاک قرار ندیم.
این حرف شما یک معنی داره و اون رد سیره پیامبر و ائمه هست. مگر سیره این بزرگواران چیزی غیر از همون تاریخ 1400 سال پیش هست؟؟
برادر من یا شما متوجه نیستی چی می فرمائید یا نمی خواهید بفهمیدو تحت تاثیر برخی حرف های بی اساس قرار گرفتین.
[quote]جنگ معاویه با علی(ع) بر سر ایجاد [b][color=#FF0000]یک وحدت کلی بین مسلمانان بود[/color][/b] و ربطش به الان سوریه که همه به جون هم افتادن و شدیم بازیچه از مابهتران نمیدونم. فکر نمیکنید که جناب بشار اسد بیشتر رویه و فکر معاویه رو پیش رفت که این بلا سر کشورش اومد. فکر میکنید برای مقاومت اسلامی و حزب الله از پستش استعفا نداد؟[/quote]
عجب پس علی اصل رو بر وحدت تنها گذاشته بود و نه دین خدا؟
نه برادر من برداشت شما برداشتی کاملا تفسیر به رای و اشتباه هست اصل در نظر ائمه دین خدا هست و اگر روزی سکوت می کنن و یا روزی شمشیر به دست می گیرن در سایه دین حفظ اصل خداست یعنی وحدت فرع بر حفظ اصل دین هست.اگر علی(ع) برای وحدت مسلمین سکوت می کنه دلیلش اصل بودن وحدت در هر شرایطی و دلیلی نیست بلکه اصل حفظ دین خداست.که در بیانات ایشون کاملا روشن و مشخص هست.
جنگ حضرت امیر و معاویه لعنت الله علیه جنگ وحدت نبود جنگ خلیفه الله با یک طاغی بود و برای وحدت و قدرت هم نبود بلکه در راه برپا داشتن دین خدا بود همونگونه که امام حسین(ع)گفتن قیام من برای حفظ دین جدم بود.

اوضاع سوریه و مواضع ما رو امام ما تعیین می کنه و امام خامنه ای از روز اول اعلام کرد و همون موضع رو داشتیم و داریم.البته شما هم فکر نمی کنید که این وحوش تروریست برای دمکراسی و برای برپایی دین خدا اومده باشن؟
و غرب و آمریکا هدفشون برپایی دین خدا باشه؟
در هر حال اسد فعلا مدافع حقوق دین و مقاومت در برابر شر مطلق هست.
دوست و دشمن تو سه کس هستند: دوست تو، دوست دوست تو، دشمن دشمن تو دوستان تو هستند و دشمنان تو دشمن تو، دشمن دوست تو و دوست دشمن تو.(حضرت علی علیه السلام)
[quote]مشکل بنده در این دنیا که هیچ وقت هم نخواهم فهمید اینه که نمیتونم ثابت کنم طرف حق هستم یا باطل. این دنیا کتاب نیست که بنده بخونمش و به عنوان یک خدا مشخص کنم طرز فکر بنده در اینباره درسته بر خلاف شما و دوستان دیگه. این تاریخ خواهد بود که در اینده در باره این عقاید قضاوت خواهد کرد.[/quote]
این استدلال شما هم باطل هست این یعنی سنجیدن و ارزیابی انسان رو حواله به تاریخ و آینده دادن.فکر نمی کنم اون دنیا خدا به ما بگه اینجا بمون ببینم آنیدگانت در موردت چی میگن بلکه میگه من دین و قرآن و پیامبر و امام برات نفرستادم پس توجیهی نداری بگی من نمی دونستم.
این تفکر شما دقیقا یعنی نهیلیسم فلسفی و اعتقاد به اینکه عالم قانون و شرع ثتابتی نداره کهپای بشر رو برش مقوم کرد.

به هر حال استدلالات شما بسیار ضعیف و احساسی بود و دور از منطق ولی جواب دادم. هر چند ناقص و با زبانی الکن امیدواریم راهگشا باشه.

[quote name='death' timestamp='1370691893' post='314989']
[quote name='Babak01' timestamp='1370640467' post='314927']
[quote]
اگه بخوام کلی بهت جواب بدم میشه گفت جنگ داخلی سوریه فقط به شکاف ها دامن زد باعث هیچ اتحاد جدیدی نشد تازه باعث شد محور مقاومت دچار یک بخران درونی بشه و شدیدا هم روی محبوبیتش در جهان عرب تاثیر منفی داشت و سوریه به عنوان یک حلقه از این زنجیر دچار بحران مشروعیت بشه
بیاید فکر کنیم جنگ سوریه امروز تموم شد و فردا ترکیه با اسراییل وارد جنگ شد ایا سوریه به ترکیه یک سرباز میده ؟[/quote]

البته كسي منكره اين نيست كه در ابتدا همينطور بوده وجنگ سوريه به شكافها دامن ميزد اما از يه زماني باعث اتحاد شيعه شد ....

خود شما باورتون ميشد كه يه روزي ايراني و عراقي و سوري و لبناني تويه جبه بجنگن؟

حالا اين اتحاد شكل گرفته و يكي از نعماتي كه اين جنگ داشت اين بود كه اين افراد با هم آشنا شدن....

حالا از اين به بعد مثل برادر هوايه هم ديگرو دارن...

دوستي هايه تويه جنگ خيلي طولاني و موندگاره دوسته من

پس اينكه ما بگيم اتحادي تشكيل نشد صحيح نيست [b]چون پيش از اين هيچ جنگي نبوده كه عراقيها و ايرانيها كنار هم بجنگن..[/b]..

الان ميشه واقعا ارزش كاره سپاه قدس رو فهميد...

خدا حفظشون كنه....
[/quote]
تیم ایران داره تو سوریه میجنگه و چیز جدیدی هم نیست زمان جنگ هم گفته میشه سوریه گردان رزمی در ایران داشته و یا [b]ما گردان هایی از اسرای عراقی داشتیم ک با عراق میجنگیدن[/b] در لبنان بچه های سپاه قدس با اسراییل جنگیدن این موصوع مسبوق به سابقه هست اتحاد جدید یعنی اینکه قدرت های سنی مذهب بیان با ما در یک جبهه رو به روی اسرائیل بجنگند مثل مصر ترکیه یا پادشاهی سعودی ک هیچ کدوم اتفاق نیوفتاد و نمی افته
[/quote]
تا کنون و تا این لحظه اتحادی اینچنین استراتژیک و راهبردی بین شیعیان تمام منطقه شکل نگرفته بود و لی امروز با ظهور و بروز حزب الله لبنان، گردان های شعبی سوریه و حزب الله سوریه، حزب الله عراق، مجلس اعلا و لوا الحق عراق، جهاد اسلامی فلسطین، جیش المهدی عراق و..... این اتحاد و همسویی شکل گرفته و سوریه کاتالیزوری قوی برای این وحدت شد.
ترس از حلال شیعی دقیقا غرب رو در دام تقویت و شکل دادن این حلال شیعی انداخت و امروز و فردا باید شاهد اتفاقاتی در یمن هم باشیم و همچنین بحرین و در اسن صورت حلال شیعی به قدرتی بلامنازع و غیر قابل حذف در تمام خاورمیانه تبدیل میشه و اون زمان به واقع باید گفت گاو غرب و آمریکا زائیده.
[/quote] ویرایش شده در توسط nepton
  • Upvote 6
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهادت دو ایرانی دیگر در دفاع از حرم بی بی زینب (س)
[url="http://abna.ir/data.asp?lang=1&id=427846"]http://abna.ir/data.asp?lang=1&id=427846[/url]
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این دوتا برادر شهید از بچه صابرین سپاه هستند یا اینکه از نیروهای داوطلب سپاهی بودن؟؟؟؟؟

دوم اینکه با توجه به سیل فتواهای مفتیان وهابی-سلفی طی این چندروزه علیه شیعه و ایرانیها ((بخصوص شخص قرضاوی و اینکه بلاخره بخواهیم یا نخواهیم طیف وسیعی از اهل تسنن به ایشون اقتدا میکنن)) ایا اصلا به صلاح بود بچه های سپاهی وارد این معرکه بشن؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان حقيقتا من خودم اگر از شيعيان کشورهاى ديگه بودم (عراق ؛ لبنان ؛ يمن و ...) که در اين جنگ حضور دارن و ميديدم که ايران هيچ نيرويى از خودش نميفرسته و فقط از کشورهاى ديگه آدم ميفرسته جلو ؛ حس خوبى بهم دست نميداد ؛ اين قضيه رو هم در نظر بگيريد
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][b][color=#0000CD][font=Arial]شهادت 2 ایرانی در سوریه[/font][/color][/b][/size]

[size=4][color=#000000][font=Tahoma, Arial]خبرگزاری اهل بیت (ابنا) نوشت: [/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial]«علی اصغر شنائی» و «مهدی خراسانی»که به عنوان مدافع حرم حضرت زینب(س) در دمشق انجام وظیفه می کردند به شهادت رسیدند. [/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial]مراسم تشییع پیکر شهید «علی اصغر شنائی» و شهید «مهدی خراسانی» امروز ـ یکشنبه 19 خرداد ـ در دامغان برگزار شد.[/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial]این دو مجاهد که به عنوان مدافع حرم حضرت زینب (س) در دمشق انجام وظیفه می کردند به شهادت رسیدند.[/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial]پیکر این دو شهید پس از اقامه نماز میت توسط حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه دامغان در دو روستای خورزان و شهر دیباج دفن شد.[/font][/color]

[color=#000000][font=Tahoma, Arial]شهید شنائی در روستای شهید پرور خورزان و شهید خراسانی در شهر دیباج از توابع شهرستان دامغان به خاک سپرده شدند.[/font][/color][/size]

[url="http://www.asriran.com/fa/news/278630/%D8%B4%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%AA-2-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87"]http://www.asriran.c...ایرانی-در-سوریه[/url] ویرایش شده در توسط greeneye
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center]
[b] [url="http://www.mashreghnews.ir/fa/news/222182/%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AE%D8%B1%D9%88%D8%AC-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%84%D8%A7%D9%86"]دلایل خروج نیروهای اتریش از جولان [/url][/b]
[/center]
[indent=1]معاون صدر اعظم اتریش با اشاره به تصمیم اتخاذ شده درباره خروج نیروهای کشورش از بلندی های جولان دلایل آن را تشریح کرد.[/indent]
به گزارش مشرق به نقل از تسنیم، میکائیل اشپندیلگر معاون صدر اعظم اتریش اعلام کرد: تصمیم اتریش برای خروج نیروهایش از بلندی های جولان پس از تصیمم اخیر اتحادیه اروپا در رفع ممنوعیت ورود سلاح برای گروه های مسلح در سوریه به ویژه پس از تهدید هایی که اتریش دریافت کرد، اتخاذ شد.

وی بیان کرد: تصمیم خروج نیروهای اتریشی از بلندی های جولان به سرعت اتخاذ نشد و پس از آن که ما به اطلاع همگان رساندیم که در صورت تصمیم اتحادیه اروپا برای رفع ممنوعیت ورود سلاح به سوریه شرایط برای ادامه ماموریت صلح بانان اتریشی فراهم نیست ما این تصمیم را گرفتیم.

اشپندیلگر ضمن بی ارتباط دانستن موضوع خروج نیروهای اتریشی از بلندی های جولان با موعد انتخابات پارلمانی در این کشور بیان کرد: این تصمیم پس از بررسی های فراوان و هشدارهایی که نظامیان اتریشی در جولان و نیز وزارت دفاع در وین درباره اوضاع خطرناک و دشوار داده بودند، اتخاذ شد.

وی با اشاره به اینکه از زمان شروع ماموریت نیروهای اتریشی در سال 1974 تاکنون 23 نظامی اتریشی کشته شده اند از خروج تدریجی صلح بانان اتریشی به منظور فراهم آوردن شرایط برای جایگزین کردن آنها از سوی سازمان ملل خبر داد.

معاون صدر اعظم اتریش امکان بازگشت مجدد نیروهای اتریشی به این منطقه پس از ثبات در منطقه را بعید ندانست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
الجزیره و العربیه هر روز دارن میگن سپاه پاسداران ایران هم داره می جنگه!!!
خبرگزاری اهل بیت یه خبرگزاری رسمی هست....مگه میشه بدون هماهنگی خبر بگذاره؟؟

من میخوام به شهدامون افتخار کنم....برای چی پنهانکاری کنیم؟؟
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right] icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek icon_eek[/right]

[right]چی چی شد!!؟؟؟؟؟ نیروهای ایرانی در سوریه؟ تا دیروز که میگفتین فقط مشاوره نظامیه....خیلی ناگهانی بود دندونام ریخت icon_eek[/right]

[right]البته خوبه که اعلام شد.همه شیعه ها دران میجنگن واسه حضرت زینب و سوریه.اگه ما نیرو نیمفرستادیم بد بود دیگه...[/right]

[right]واقعا افتخار کردم.این حرکت های عملی لازم بود...حالا فقط به حال خودم غضه میخورم.چرا ما جای این شهدا نیستیم؟یعنی نمیشد بفرسنتمون؟شهادت هم لیاقت میخواد که یکی مثل من نداره...حلا کسی میدونه صابرین بودن یا سپاهی معمولی؟؟؟[/right]

[right]لبیک یا حسین... لبیک یا زینب... لبیک یا صاحب الزمان[/right] ویرایش شده در توسط IRIAF
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[center][b]طوفان شمال ارتش سوریه آغاز شد[/b][/center][color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3]
[size=3]
[size=3]

[right]منابع نظامی سوریه اعلام کردند که ارتش این کشور عملیات موسوم به "طوفان شمال" را با هدف بازپس‌گیری مناطق شمالی به ویژه بخش‌هایی از استان حلب که دست مخالفان است، آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا، منابع نظامی سوریه به شبکه خبری روسیه الیوم، گفتند که این عملیات ساعت پنج عصر روز شنبه آغاز شده و یگان‌های نظامی سوریه به سمت "حریتان"، "کفر حمرة" و "الاتارب" در شمال سوریه که نیروهای ارتش آزاد سوریه در آن تجمع کرده‌اند، گسیل شده‌اند.

ساعت 10 شب نیز عملیات نظامی به سمت "عندان" آغاز شد و نیروهای ارتش سوریه تلاش دارند تا دو مسیر حیاتی را باز پس گیرند، مسیرهایی که شریان استراتژیک حمایت لجستیکی از گروه‌های مسلح سوریه به شمار می‌آیند.

شبکه روسیه الیوم گزارش داد، یگان‌هایی از ارتش به این مناطق گسیل شده‌اند تا به محاصره دو روستای "نبل" و "الزهراء" از سمت جنوب پایان دهند.

از سوی دیگر، درگیری‌ها میان شبه نظامیان وابسته به کردها و گروه‌های مسلح سوری در عفرین که مدتی است آغاز شده همچنان ادامه دارد.[/right]

[/size][/size][/size][/font][/color]
http://v.alalam.ir/news/2013/06/10/alalam_635064460176288832_25f_4x3.mp4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='overlord70' timestamp='1370845023' post='315152']
[center][b]طوفان شمال ارتش سوریه آغاز شد[/b][/center]

[right][color=#000000][font=Tahoma, Arial][size=3][size=3][size=3]منابع نظامی سوریه اعلام کردند که ارتش این کشور عملیات موسوم به "طوفان شمال" را با هدف بازپس‌گیری مناطق شمالی به ویژه بخش‌هایی از استان حلب که دست مخالفان است، آغاز کرده است.

به گزارش ایسنا، منابع نظامی سوریه به شبکه خبری روسیه الیوم، گفتند که این عملیات ساعت پنج عصر روز شنبه آغاز شده و یگان‌های نظامی سوریه به سمت "حریتان"، "کفر حمرة" و "الاتارب" در شمال سوریه که نیروهای ارتش آزاد سوریه در آن تجمع کرده‌اند، گسیل شده‌اند.

ساعت 10 شب نیز عملیات نظامی به سمت "عندان" آغاز شد و نیروهای ارتش سوریه تلاش دارند تا دو مسیر حیاتی را باز پس گیرند، مسیرهایی که شریان استراتژیک حمایت لجستیکی از گروه‌های مسلح سوریه به شمار می‌آیند.

شبکه روسیه الیوم گزارش داد، یگان‌هایی از ارتش به این مناطق گسیل شده‌اند تا به محاصره دو روستای "نبل" و "الزهراء" از سمت جنوب پایان دهند.

از سوی دیگر، درگیری‌ها میان شبه نظامیان وابسته به کردها و گروه‌های مسلح سوری در عفرین که مدتی است آغاز شده همچنان ادامه دارد.[/size][/size][/size][/font][/color][/right]

[url="http://v.alalam.ir/news/2013/06/10/alalam_635064460176288832_25f_4x3.mp4"]http://v.alalam.ir/n...832_25f_4x3.mp4[/url]
[/quote]

روز اول درگیری یازده نفر از مجاهدین شیعه سوری از شهرهای محاصره شده نبل و الزهرا در ریف حلب به شهادت رسیدند
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان ازتون میخوام برای این 3 شهید عزیز فاتحه بخونید و البته درخواست بخشش گناهان رو که این بزرگواران باید از خدا برای ما داشته باشند و نه ما برای ایشان خداوند نصیب ماهم بکند

صلوات برای شادی روح تموم شهیدان فراموش نشه :rose:

دوستان به خدا اگر کسی یکم معرفت داشته باشه با مشاهده عکس فرزند نوزاد این بزرگوار بر بالای تابوت این عزیز باید خوب گریه کنه

لعنت بر هرچی وهابیه :-x ویرایش شده در توسط mancholbaf
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.