death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

[quote][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]داداش شما چی از این جناب دیدی که این همه از این آقا بدت می آد ؟ لطفا بگو ما هم با خبرباشیم ... چون ما این گروه ها رو نمی شناسیم از همه چشم بسته حمایت می کنیم [/background][/right][/font][/color]

[/quote]
میخواستم در مورد این دوستمون واثق خان قبلا تاپیک بزنم ولی متاسفانه وقت نشد..!
این جناب معروفه به بلوف زدن و ادعاهای مسخره...! از اعطای پناهندگی به اسنودن! تا....!
ابتدا هم خودشو سخنگو حزب معرفی کرد بعد رهبر و بعد هم اعلام کرد گروه خیالی مختار رو تشکیل داده..!
بیانیه رسمی کتائب حزب الله از سایت رسمیشون..!عربیتون خوب نیست با گوگل ترنسلیت بخونید..!
[quote][b]﴿يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ﴾[/b][color=#000000][font='Times New Roman'][size=1]
[size="3"][b]
بعد ان هزم الله جنود الشيطان وجلاوزته وأخزى المنافقين واعز المؤمنين المجاهدين بنصره وانزل عليهم سكينته وألبسهم ثوب التواضع والإخلاص .
برز الشيطان مرة أخرى من جحره ليجد تجار الدماء متربصين ينتظرون الفرصة ليصادروا جهود المجاهدين ودماء الشهداء وآهات الأسرى ليجعلوها سُلماً لأمانيهم المريضة إشباعا لجوعهم وعطشهم إلى الشهرة والمناصب الدنيوية .
[color=#ff0000]ولأننا أعلنا سابقا أننا سنعمل في الجانب الثقافي والاجتماعي وغيره من مساعدة المرضى وإنقاذهم من محنة المرض فنحن على استعداد لدفع تكاليف علاج المدعو واثق البطاط لرفع معاناته من مرضه العقلي والنفسي الذي يعاني منه لعله يعود إلى وعيه ويترك ادعاءاته .[/color]
كما اننا ننفي ان يكون المتحدث من البصرة احد منتسبي المقاومة الإسلامية كتائب حزب الله فضلا عن ان يكون احد قادتها .
ونؤكد ان تصريحات من يحسب على القانون والدولة لن تستفزنا حيث كان يهدد وكأنه زعيم لأحدى عشائر الاعراب ، وقد تخلى عن المهنية في التحقيق والتثبت من مصادر المعلومات قبل إصدار التصريحات .
ان كتائب حزب الله اكبر من ان تُهَدد او تنجر إلى مناكفات كلامية .[/b][/size][/size][/font][/color][color=#000000][font='Times New Roman'][size=1]
[size="3"][b]﴿ وَاللَّهُ الْمُسْتَعَانُ عَلَى مَا تَصِفُونَ ﴾[/b][/size][/size][/font][/color]

[/quote]
[url="http://alnoras.com.cp-6.webhostbox.net/ar/?p=talk&tid=46&gr=2"]http://alnoras.com.cp-6.webhostbox.net/ar/?p=talk&tid=46&gr=2[/url]
اون قسمتی هم که قرمز کردم میگه که این اقای بطاط از بیماری های روانی رنج میبره و کتائب خوشحال میشه اگه کسی بتونه ایشون رو شفا بده..!
البته درد اصلی من رویه خبرگذاری های مثلا مکتبی هست..! که بجز چند تا ترجمه و کپی از چند تا سایت معلوم الحال عربی کار دیگه ای بلد نیست..!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]اگر بشار اسد طي يك سخنراني تحويل كامل سلاح شيميايي سوريه را منوط به حداقل كاهش 50درصدي زرادخانه اتمي اسراييل بكنه فكر كنم زمان مناسبي براي فشار جهاني به رژيم اسراييل است و ميگيره[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شهرک مسیحی نشین معلولا امروز بعد از پنج روز درگیری آزاد شد.

[center][url=http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/Maaloula_01.jpg][IMG]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10093/normal_Maaloula_01.jpg[/IMG][/url][/center]

http://www.presstv.ir/detail/2013/09/11/323303/syria-clears-maloula-of-militants/
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
روزنامه زمان به نقل از رسانه های امریکا مدعی شده که ارسال سلاح به مخالفین در دو هفته اخیر شدت یافته و این ارسال هم از طریق ترکیه و اردن وبا پول عربستان و قطر و توسط سیا صورت می گیرد .تجهیزات شامل خودرو ، کمک های پزشکی ، ضد هوایی ،ضد تانک و همچنین سلاح های اتوماتیک است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='gader' timestamp='1378992747' post='338326']
روزنامه زمان به نقل از رسانه های امریکا مدعی شده که ارسال سلاح به مخالفین در دو هفته اخیر شدت یافته و این ارسال هم از طریق ترکیه و اردن وبا پول عربستان و قطر و توسط سیا صورت می گیرد .تجهیزات شامل خودرو ، کمک های پزشکی ، ضد هوایی ،ضد تانک و همچنین سلاح های اتوماتیک است
[/quote]

آقا من آخرش محموله سلاحهای غربی رو تو سوریه ندیدم که چه شکلی هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا امروز در شبکه خبر یک مقام سوری حرف عجیبی زد
گفت که ما حاضزیم تسلیحات شیمایی را تحت نظر سازمان مللل بگذاریم
چون
قبلا سوریه جهت موازنه قوا بین اسرائیل این مواد را ذخیره میکرده.اما الان این عامل موازنه تغییر کرده وسوریه به این مواد نیاز نداره
یعنی اینکه سوریه سلاحی جدید را جایگزین سلاح شیمیایی کرده.که حالا حاضر شده از دست بده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='gader' timestamp='1378992747' post='338326']
[/quote]
دوستان چرا اینا اینقده راحت سلاح میقرسن سوریه؟راهی نیست جلوشونو بگیریم؟مثلا همین خودرو- ضدهوایی............

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='farid_mov2006' timestamp='1378996706' post='338337']
دوستان چرا اینا اینقده راحت سلاح میقرسن سوریه؟راهی نیست جلوشونو بگیریم؟مثلا همین خودرو- ضدهوایی............
[/quote]

کافیه لیست دشمنان سوریه رو ببینید و نقشه رو یک بار دیگه مرور کنید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='k98' timestamp='1378994242' post='338332']
اقا امروز در شبکه خبر یک مقام سوری حرف عجیبی زد
گفت که ما حاضزیم تسلیحات شیمایی را تحت نظر سازمان مللل بگذاریم
چون
قبلا سوریه جهت موازنه قوا بین اسرائیل این مواد را ذخیره میکرده.اما الان این عامل موازنه تغییر کرده وسوریه به این مواد نیاز نداره
یعنی اینکه سوریه سلاحی جدید را جایگزین سلاح شیمیایی کرده.که حالا حاضر شده از دست بده
[/quote]

خیلی حرف عجیبی نیست ! حداقل در رابطه با رژیم صهیونیستی اهرم های لازم برای موازنه قوا وجود داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1379008912' post='338348']
ایشون مدافع حرم هستند یا ترمیناتور 5 ؟!!!! icon_eek
[/quote]

این دلاور خودش یه جوخه کامله ! :mrgreen:
  • Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1379008912' post='338348']
ایشون مدافع حرم هستند یا ترمیناتور 5 ؟!!!! icon_eek
[/quote]

بگو ماشالله....
خدا زیادشون کنه

======
الان کلهم اجمعین وضعیت به نفع اسده یا مخالفان؟ ویرایش شده در توسط Pishva
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فکر کنم جنوب حلب ارتش اسد عقب نشینی هایی داشتن حالا تا کجا نمیدونم
جناب ژیموسی جدیدا اخبار نمیده در جریان باشیم

[url="https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tV7FNYG-OQw#t=54"][CODE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tV7FNYG-OQw#t=54[/CODE][/url]
یکی اینو مستقیم کنه فکر کنم اولین فیلم از ایرانی ها در سوریه باشه
مدیران محترم نمیدونم گذاشتنش درسته یا نه اگه موردی داشت حذف کنن هر چند که به اندازه کافی در یوتیوب دیده شده که نشه بهش گفت محرمانه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.