death-white

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه (1)

Recommended Posts

این خبرا رو خبرگذای ما از کجاشون در میارن؟
دیروز نیرو های داعش روستا کندار در غرب تل ابیض تصرف کردند..
اللهم اشغل الظالمین بالظالمین...
http://justpaste.it/g614
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مث اینکه این ارتش آزاد از لحاظ تاکتیکی خیلی بهتر از بقیه گروه ها عمل میکنه دلیلش فک کنم اموزشهای کلاسیک ارتش بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='melisa' timestamp='1405062739' post='392062']
مث اینکه این ارتش آزاد از لحاظ تاکتیکی خیلی بهتر از بقیه گروه ها عمل میکنه دلیلش فک کنم اموزشهای کلاسیک ارتش بوده
[/quote]

فکر نکنم دیگه ارتش آزاد حضور چندانی داشته باشه در گیری ها معمولا یا با داعش هست یا با جبهه النصره و گروهای وابسته با اون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دارم دیوانه میشم . ببین چقدر تروریست و چقدر مهمات و سلاح این کشورهای بی پدر به اینا دادن که هر چی ارتش میکشه و هر چی خودشون خودشون رو میکشن تموم نمیشن ! [img]http://www.hunter-airgun.ir/images/smilies/SHAK/_0253_.gif[/img]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1404634111' post='390773']
سلام

بچه ها بزارید خیلی باز و بی رودربایستی باهاتون صحبت کنم

واقعا فکر کردید بعد از این همه سال از انقلاب گذشته ، مراجع تقلید این مملکت و مراجع شیعیان کل جهان الکی میان جهاد واجب اعلام میکنند ؟

یکبار قبلا اشاره کردم متاسفانه چون تعداد پستها زیاد بود شاید سریع از یادها رفت

دوستان دفاع بر مسلمانان واجب هست و هیچ نیازی به دستور هیچ کسی نداره

هر کسی به ممالک اسلامی حمله کنه موظف به دفاع هستی !

اما جهاد یعنی حمله کردن بدون هیچ بهانه ای !

یعنی چی ؟

من قبلا لینک دقیق ش رو دادم بهتون

وقتی حکم جهاد داده میشه ما مسلمانان اجازه داریم بدون آنکه نیازی به اجازه باشه به هر نقطه از جهان که میدونیم حمله به آن سبب حفظ ممالک اسلامی میشه دست بیازیم !

جهاد یعنی حمله همه جانبه بدون نیاز به اینکه دشمن شما ابتدا شروع کننده باشه

دقت کنید

در اسلام هرگز نباید شروع کننده باشی و حدیث هم داریم که حضرت علی علیه السلام گفت کسی جنگی شروع نکرد مگر آنکه بازنده شد .... همونطوری که گفتند هر کسی در سرزمین خودش با دشمن بجنگد خوار می شود

در جهاد شما این مساله رو نداری ! یعنی وقتی جهاد اعلام شد شما میتوانید شروع کننده نبرد باشید !

این از این

ضمنا ، دوستان واقع بین باشید

الان ما با دولت اسلامی ( داعش سابق) هم مرز هستیم .... اخبار رو نگاه کنید .... اخبار رسمی صدا وسیما هرچقدرم میخواد اوضاع رو خوب نشون بده ولی مجبور هست بگه که دولت اسلامی تا خانقین پیشروی کرده و مشغول نبرد هستند تاا السعدیه و باقی جاها رو دربیارن از دست شون

و ابدا ایران با کسی شوخی ندارد .... وقتی پای امنیت مردم ش در میان باشد

ما سالها حزب الله و سوریه بازوهامون نبودند که امروز مفت و مجانی امنیت مردم در داخل کشور به خطر بیافته و هیچ کاری نکنیم

با افتخار اعلام میکنم ، اگر عراق الان این همه برد هوایی و ... داره تماما ناشی از هدایت تمام عیار فرماندهان ما در عراق هست

یا حق
[/quote]
بنده دیر به دیر وقت میکنم این تاپیک رو ببینم . فرمایشات ایشون از بیخ غلط هست . کلا جهاد در اسلام به معنی جنگ هست که خودش دو نوعه : جهاد ابتدایی و جهاد دفاعی . جهاد دفاعی که معلومه . جهاد ابتدایی در زمان امام معصوم علیه السلام و به منظور گسترش اسلام انجام میشه .

[size=4][quote]در اسلام هرگز نباید شروع کننده باشی و حدیث هم داریم که حضرت علی علیه السلام گفت کسی جنگی شروع نکرد مگر آنکه بازنده شد .... همونطوری که گفتند هر کسی در سرزمین خودش با دشمن بجنگد خوار می شود[/size]

در جهاد شما این مساله رو نداری ! یعنی وقتی جهاد اعلام شد شما میتوانید شروع کننده نبرد باشید ![/quote]
چه کسی گفته نباید شروع کننده جنگ باشیم ؟ امیرالمومنین روحی فداه کجا فرموده کسی جنگ رو شروع نکرد مگر آینکه بازنده شد ؟ شما مگه روزه نیستی که اینطوری بی محابا به امام معصوم حرف می بندی ؟ بگذریم که اول و آخر حرفتون با هم متناقضه ... بالاخره اگه شروع جنگ در اسلام نیست چطور با اعلام جهاد شما میتونی شروع کننده ی جنگ بشی ؟؟؟؟
[quote]وقتی حکم جهاد داده میشه ما مسلمانان اجازه داریم بدون آنکه نیازی به اجازه باشه به هر نقطه از جهان که میدونیم حمله به آن سبب حفظ ممالک اسلامی میشه دست بیازیم !

جهاد یعنی حمله همه جانبه بدون نیاز به اینکه دشمن شما ابتدا شروع کننده باشه[/quote]
جل الخالق ! حکایت اون بنده خدایی شده که میگفت خسن و خسین هر سه دختران معاویه بودند !!!!
دوباره میگم جهاد به طور کلی یعنی جنگ و وقتی هم حکم جهاد داده میشه حدود و ثغور جهاد توی همون حکم مشخصه و ما هم فقط حق داریم در همون حدود و ثغور بجنگیم .فی المثل در همون فتاوای مورد نظر شما که آیات عظام در هفته های پیش صادر کردند گفته شده جهاد در کدوم جبهه و بر علیه چه کسانی هست . این بدون نیاز به اجازه !!! روهم هیچ جای دین مبین اسلام نداریم حتی توی جهاد .
  • Upvote 15
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
"چه کسی گفته نباید شروع کننده جنگ باشیم ؟ امیرالمومنین روحی فداه کجا فرموده کسی جنگ رو شروع نکرد مگر آینکه بازنده شد ؟ شما مگه روزه نیستی که اینطوری بی محابا به امام معصوم حرف می بندی ؟ بگذریم که اول و آخر حرفتون با هم متناقضه ... بالاخره اگه شروع جنگ در اسلام نیست چطور با اعلام جهاد شما میتونی شروع کننده ی جنگ بشی ؟"
سید جان حدیث داریم....حتی سید حسن بارها به این قضیه که ما شروع کننده جنگی نیستیم تو سخنرانی هاش اشاره داشته...
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='sedmammad' timestamp='1405074153' post='392106']
بنده دیر به دیر وقت میکنم این تاپیک رو ببینم . فرمایشات ایشون از بیخ غلط هست . کلا جهاد در اسلام به معنی جنگ هست که خودش دو نوعه : جهاد ابتدایی و جهاد دفاعی . جهاد دفاعی که معلومه . جهاد ابتدایی در زمان امام معصوم علیه السلام و به منظور گسترش اسلام انجام میشه .

[size=4]
چه کسی گفته نباید شروع کننده جنگ باشیم ؟ امیرالمومنین روحی فداه کجا فرموده کسی جنگ رو شروع نکرد مگر آینکه بازنده شد ؟ شما مگه روزه نیستی که اینطوری بی محابا به امام معصوم حرف می بندی ؟ بگذریم که اول و آخر حرفتون با هم متناقضه ... بالاخره اگه شروع جنگ در اسلام نیست چطور با اعلام جهاد شما میتونی شروع کننده ی جنگ بشی ؟؟؟؟

جل الخالق ! حکایت اون بنده خدایی شده که میگفت خسن و خسین هر سه دختران معاویه بودند !!!!
دوباره میگم جهاد به طور کلی یعنی جنگ و وقتی هم حکم جهاد داده میشه حدود و ثغور جهاد توی همون حکم مشخصه و ما هم فقط حق داریم در همون حدود و ثغور بجنگیم .فی المثل در همون فتاوای مورد نظر شما که آیات عظام در هفته های پیش صادر کردند گفته شده جهاد در کدوم جبهه و بر علیه چه کسانی هست . این بدون نیاز به اجازه !!! روهم هیچ جای دین مبین اسلام نداریم حتی توی جهاد .
[/quote]

صحبتهای سید تایید میشه.

امان از بی سوادی...

-/tb ویرایش شده در توسط tbfok
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشخصا شما بویی از آداب گفتار نبرده اید چه برسد به آداب حرب ...
آن کس که نداند و نداند که نداند ؛ در جهل مرکب ابدالدهر بماند !
  • Upvote 7
  • Downvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مشخصه نبردم

مشخصه نبردم آقاجان

وقتی این مینویسه برا من :

[quote]فرمایشات ایشون از بیخ غلط هست

[size=4]شما مگه روزه نیستی که اینطوری بی محابا به امام معصوم حرف می بندی ( به والله قسم اگر کسی جرات داشته باشه در کنار خودم این حرف رو بهم بزنه وقتیکه قمپوز در میکنه من فلانم و بهمان ، لحظه ای درنگ[/size] در پایان دادن به زندگی ش نمیکنم)

امان از بی سوادی..[/quote]
.

[color=#ff0000][b][size=5]کداااااااااااااااااااااااام ادب وقتی به من میگه به معصوم حرف میبندی ؟

کدام ادب وقتی رسما داره میگه من کافرم

به غیر بنی عباس و بنی امیه کی به ائمه حرف بسته ؟ و جز کفار دراومده ؟

یعنی من بنی عباسی هستم؟

خیر عزیز

ادبی به کار نمیبرم وقتی به من میگه بنی امیه و بنی عباس

این بهانه ادب مدب رو هم جمعش کنید بره

رسما کم آوردید

بهانه ندارید

اینو میگید[/size][/b][/color]

[size=5][size=3]آدم ادب نداشته باشه ولی بداند که امام علی علیه السلام چه چیزی ر[/size][/size][size=3]و گفته چه چیزی رو نگفته ![/size]

آدم ادب نداشته باشه ولی بداند که قرآن چه چیزی رو گفته چه چیزی رو نگفته !

آدم ادب نداشته باشه ولی بداند محمد (ص) چی گفته چی نگفته !

بهانه ادب برای من نیارید که واقعا خونم به جوش اومد وقتی نوشت :

به امام علی حرف بستم

دست هرکی بشکند که به امام علی حرف ببندد و نیز دست هر تایپیستی بشکند که بخواهد بگه من به علی علیه السلام حرف بستم !
  • Upvote 3
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1405080593' post='392139']
[color=#ff0000]...[/color]
[/quote]

چرا اینقدر اینتر می زنید
آدم پست های شما را می خونه یاد بادکنک می افته
خیلی بزرگه و در نهایتش چیزی ازش در نمی اد ویرایش شده در توسط cheka
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

ببخشید آخه قاط زدم
واقعا گاهی صبر آدم ته میکشه
آدم زبان روزه صبرش کمی زود میره
به خصوص وقتی یکی بیاد بهت میگه :
به امام علی علیه السلام حرف بستی !!!!

یا قرآن

اصلا مخم داره میترکه از شدت عصبانیت این جمله ناحقی که گفته شده

اصلا داغونم بدجور
اعصابم ریخته به هم
طرف ادعای طلبگی ش هم میشه
واقعا باید به اینها چی گفت نمیدونم
  • Downvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستانی که عربی بلد هستند به این سایت یک سری بزنند
مال مخالفان سوریه هست
اما وضعیت هز منطقه از سوریه را نوشته
http://www.mojez.com/

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.