Goebbels

تصاویر/ نیروهای رهایی گروگان ارتش

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام بر دوستان

عجیبا غریبا ! می بینم که امروز عده ای هستند که صحبت از طریقت امام شیعیان علی مرتضی (ع) میکنند لیکن بر خلاف فرموده حضرت گام برمیداند آنجا که فرموده است : [b]" انظر الی [i]ما قال[/i] و لا تنظر الی [i]من قال[/i]"[/b]
به هر حال با توجه به بحث قبلی بین من و شما که سطح ادبیات شما رو متوجه شدم ، زیاد بر شما در این موضوع خرده نمیگیرم تا سرمست از گفتار خویش باشید !

[quote]جدا متاسفام که در جمهوری اسلامی همچین افرادی از نظر فکری تربیت شده اند که حتی کاملا خلاف بیانات رهبری شون صحبت میکنند ...[/quote]
رهبر بنده آیت الله العظمی امام خامنه ای هستند ، همیشه بر قدرت ایمان تأکید کرده اند لیکن همان حضرت ایشان میباشند که دستگاه های تابعه به توفیقات موشکی و فضائی وهسته ای نائل گشته اند !
متأسفانه شما بر اساس صحبت های رهبرتان عمل نمیکنید بلکه بر اساس رفتارهایتان صحبت های رهبرتان را تفسیر میکنید که این مسئله خطرناک است ...

[quote]آقای عزیزی که سلاح رو اولین عامل موثر در نبرد میدونی بهتره بری سخنان همون فرمانده ی کل ارتش این مملکت رو که در زمان هشت سال دفاع مقدس با یه جیپ شهباز قراضه داشت کل جبهه ها رو میگشت بخونی تا بفهمی اگر بحث سلاح باشه عراق از ما دو هزار برابر سلاحش بهتر بود و باید تا خود مشهد میرفت زیر سیطره ش
آقای عزیزی که سلاح رو اولین عامل موثر در نبرد میدونی بهتره بری سخنان همون فرمانده ی کل سپاه این مملکت رو که در زمان هشت سال دفاع مقدس با پای پیاده تو کل و کوه کردستان سربه فلک کشیده داشت نقشه عملیاتی میکشید بخونی تا بفهمی توی 6 متر برف ساعت 4 صبح با چه نیرو و سلاحی آدم عملیات میکنه ؟[/quote]
زیاد نوشتی ولی جواب بنده کوتاهه ، یه نگاهی بنداز به مروارید و آخوندک !
همونطور که گفتم اینکه ناوشکن ما با اینکه میدونست شکست میخوره رفت جلوی دشمن ایستاد و این یعنی ایمان ولی اینکه شکست بخوره و پیروزی داشته باشه حتما یعنی یک چیز دیگه هستش ، نباید از خدا انتظار داشته باشیم حتما یک معجزه ای رخ بده ...
خودش گفته به هرکه میخواهد میدهد و به هر که نمیخواهد نمیدهد ... در همه مسائل ما بر عالم غیب آگاه نیستیم که اظهار نظر قطعی بکنیم ...

[quote]
آقای عزیز .... متاسفم واقعا

حتی من ( اون من اسبق بنده که بهانه گیرتر از الان بود و میگفت چرا این سلاح اینطوره و اون سلاح اونطور) بازم این جرات و جسارت رو به خودم ندادم که زیر سوال ببرم ایمان رو به عنوان اولین اصل میدانی نبرد

[/quote]
از اینکه به فکر بنده هستید متشکرم !
برای بخش دوم سخنتون هم رفرنس لطف کنید !

[quote]آقای عزیز شما که نه میدان جنگ دیدی نه تاریخ نظامی خوندی بیا واسه من بگو همون یانکی های امریکایی تو سواحل نورماندی با کدااااااااااااااااامین سلاح تونستند از ساحلی بگذرند که جوخه جوخه تیربار داشت اعدام دسته جمعی میکرد[/quote]
انصافا به دلایل دغدغه های زندگی و مشغله های دنیوی فرصت مطالعه زیادی ندارم علی ای حال جنگ هایی که بنده در اون نقش داشتم جاشون اینجا نیست :mrgreen:
البته سوابق شما رو در نبرد های نظامی ایر پابلیک میدونم و از جانفشانی های شما اطلاع دارم :applause: به هر حال بهتره که از فضای مجازی پا رو بیرون گذاشته و از منظر واقعیت خودتون رو نگاه بکنید و ایضا گمان بدهید که ممکنه در نقطه دیگری از این مملکت وسیع باشند عده ای رزم دیده که پشت سیستم نشسته اند و دارنددر دهکده جهانی قدم میزنند !
برای نرماندی هم مهمترین عامل از نظر بنده یک چیزه ! برنامه ریزی !
[size=6][b]""[/b] [/size]دولت آمریکا تا ۱۹۴۳ اقلام تجهیزات نظامی به این شرح تولید کرده بود: ۲۳۸۰ کشتی جنگی، ۱۳۰۰۰ کشتی باربری، ۸۶۰۰۰ هواپیمای جنگی و ترابری ولی در ۱۹۴۴ که مقرر شد متفقین در ساحل نرماندی فرانسه پیاده شوند، تولیدات جنگی آمریکا از این حد نیز گذشت به طوری که یکصد و شصت هزار هواپیما و یکصد و سی هزار تانک آماده برای نبرد در اختیار داشت. در صورتی که آلمان بیش از چهارهزار هواپیما در اختیار نداشت. بنابراین دولت [url="http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%88%D9%84%D8%AA"]روزولت[/url] دخالت در اروپا را به نفع آمریکا تشخیص داد زیرا اولاً اروپاییان را مقروض آمریکا می‌کرد و ثانیاً بعد از سقوط هیتلر در بازسازی اروپا شرکت می‌کرد و در تصمیم گیری‌های سیاسیون اروپا، دولت آمریکا می‌توانست دخالت مستقیم داشته باشد، بنابراین همه چیز آماده بود تا در ۶ ژوئن ۱۹۴۴ قوای تازه نفس آمریکایی همراه با تجهیزات بسیار زیاد به همراه نیروهای انگلیسی و کانادایی در ساحل فرانسه پیاده شوند. [size=6][b]""[/b][/size]
از کار اطلاعاتی و فریب استراتژیک آلمانها تا خیل عظیم نیروهای متفق !

[quote]

دوست عزیز شمایی که حتی قد یک ابسیلون قرآن مجید نخوندی که ببینی نوشته :

ای مسلمانان از زیادی دشمن نهراسید ... از برتری تسلیحات نهراسید که ما خود غالب کننده ی ضعیفانیم بر قدرتمندان ....
و هزاران هزار مثال از این دست ....
[/quote]

این سخن به معنی عدم ترس از دشمنان هستش ، وگرنه چه بسیار است مثال هایی از تاریخ که در جنگی مسلمانان دلاورانه جنگیدند و مردانه شهید شدند لیکن به دلیل ضعف تجهیزات عقب رانده شدند !
از طرفی جنابتان آن گونه که من اطلاع دارم هنوز به درجه تفسیر قرآن نرسیده اید وگرنه متوجه میشدید که منظور از " غالب گردانیدن " نه در همان جنگ و درگیری و نزاع بلکه در گذر زمان میباشد ، همچنان که مردم ما بر علیه رژیم شاه حرکت کردند و از گلوله های سفاکان نترسیدند ( که این خود معلول ایمان مستحکم و اراده آهنین ملت بود ) لیکن در همان تظاهرات ها ده ها و صد ها شهید دادیم و جمعه های سیاه و میدان های شهدا رو ساختیم ، اما در نهایت و در گذر زمان خداوند که خود یاور مظلومان است ما را بر طاغوت پیروز گردانید !
احیانا کمی بصیرت ...

[quote]
دیگه من چی بگم ؟

ای کاش حداقل از نظر حرفه ای بحث میکردید تا شاید کمی بیشتر حق بهتون بدم ... مثلا بیاییم حرفه ای در رابطه با یوزی اسراییلی در دست بادیگاردها حرف بزنیم ....( البته اگر در این سطح از تحلیل باشید!)

وگرنه اگر من و امثال من ، میخواستیم از این دست حرفای کوچه بازاری میزدیم ... شک نکنید که بنده رودست هزار هزار تا امثال شما و دیگران هستم و بودم ...

کسی اینجا هست با سلاح یوزی ( بله همون سلاح قدیمی !) شلیک کرده باشه ؟ کسی هست ده تا شلیک باهاش کرده باشه ؟ و هر ده تاش وسط خال خورده باشه ؟؟؟ بدون نیاز به تجهیزات اپتیکی ؟

بهتره دوستان برن ببینند همین الان ام پی 7 و امثالهم از روی چی ساخته میشه بعد نظرات عجیب غریب شون رو بدن[/quote]
خوبی برادر ، چرا بیراهه میری ؟
خب دوباره میگم من ترجیح میدن دستم یه اف ان اسکار یا ام پی 7 باشه تا یوزی ، چرا ؟؟
حتما ایمان ندارم ؟
نه ! چون میدونم این کارایی بالاتری داره و چون هنوز روزنه ای امیدی از کارکردن سلول های خاکستری مغرم هست بنابر این اصلح رو انتخاب میکنم !

[quote]شکی نیست پیشرفته بودن سلاح مصداق عینی و اعدوالهم مستطعتم من کل قوه ... هست ولیکن اینجوریام نیست که ..........[/quote]
احتمالا جنگ و رزم هم ندیدید که وسط میدون رزم یادت بیوفته اگه فلان چیز رو با خودت داشتی الان وضعیت این نبود !
در مورد اینجوری یا اونجوری بودن مسئله کمی بیشتر تفکر کن برادر !

[quote]فوکویاما :

شیعه دو بال دارد که تا این دو بال هستند شکست پذیر نخواهد بود

یک بال سبز

یا بال سرخ

بال سبز نشات گرفته از اندیشه ظهور مهدوی
بال سرخ نشات گرفته از اندیشه نبرد عاشورایی[/quote]
اخرین باری که از فرنسیس پرسیدم گفت این حرفا رو اون نگفته و شدیدا تکذیب کرد :mrgreen:
حالا اگه شما رفرنس معتبری ( به غیر از رجا نیوز و فارس و ... icon_cheesygrin ) دارید بفرمایید تا من بکوبم تو صورتش :chicken:

[quote]حالا دوستان برن کشک های خویش را بسابند ....[/quote]
کشک الان شیشه ای 7500 تومن هستش و بنده هم با توجه به وضع جیب و اوضاع اقتصادی بقیه جیب های تو کمدم :winking: از بکار بستن این توصیه اقتصادی شما معذورم !
علی ای حال اگر شما تواناییش رو دارید انجامش بدهید که شدیدا در این بازار تورمی سود دارد و میتوانید از درامدتان در هزینه نگهداری سایت هم مشترک شده و ثوابی ببرید ...
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پاسخ دوم جناب رومل یک پاسخ توهین امیز نه به دیدگاه افراد بلکه به شعور انان بود ایشان بقیه را قران نخوان دانسته اند .مباحثه با توهین نمی شود دیدگاه افراد مختلف است سعی کنیم همدیگر را قانع کنیم اگر نتوانستیم احترام بگذاریم .بنده به کنار نود درصد افراد در اینجا دشمن نیستند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب الشهدا و الصدیقین

[quote]
رهبر بنده آیت الله العظمی امام خامنه ای هستند ، همیشه بر قدرت ایمان تأکید کرده اند لیکن همان حضرت ایشان میباشند که دستگاه های تابعه به توفیقات موشکی و فضائی وهسته ای نائل گشته اند !
متأسفانه شما بر اساس صحبت های رهبرتان عمل نمیکنید بلکه بر اساس رفتارهایتان صحبت های رهبرتان را تفسیر میکنید که این مسئله خطرناک است ...[/quote]

دوست عزیز اولا کلا کسی با شما نبود ! حداقل در مرحله اول کسی با شما نبود ! پس چرا خودتونو میندازی وسط ماجرا ؟؟؟ نشنیدی اون سخن معروفه رو ؟؟؟؟

انسان یا باید دلش کور باشه یا چشمش اینو نبینه که چی نوشتند برادر samalizade

[quote]اقا چرا مغلطه میکنید کی از ورزیدگی گفت کی از ایمان حرف زد برادره من نیرویی که سلاحه موثر نداره یعنی کشک [color=#ff0000]حالا تا صبح نماز شب بخون[/color] بحثو با هم قاطی نکن هرچی سره جایه خودش نیروی ما که نمیتونه بگه چون من حافظ قران هستم دیگه رویین تنم یا سوپر منم نیرو ویژه اسلحه ای که دستشه حتی از اونی که خوده کارخونه تولید میکنه امکاناتش کمتره مگه یک سایت نشانه روی با یه جلیغه ضد گلوله از فضا باید بیاد که اینا ندارن اخه؟ مگه خونه برادرانه لبنانی و سوریه رنگین تر از خونه جوون های خودمونه اخه یا مگه چه مساله امنیتی به وجود میاره اگه تو تصاویر باشه این اسلحه ها و ادوات مثلا اگه نشون بدن که نداریم اونا با تیرکمون میان به جنگه ما ؟ نه برادر این یانکی ها تو افغانستان که هیچ تکنولوژی نبود تا دندون مسلح بودن پس الکی بهانه نیاریم چون امنیتیه چون صلاحه چون ......خسته شدیم بخدا[/quote]

شهید علی پرورش ... تاریخ شهادت سال 1390 در درگیری با اعضای کثافت پژاک .... ساعت شهادت ... لحظاتی پس از وصل نماز شب به اذان صبح .... نحوه شهادت : درگیری تن به تن با بیش از 60 پژاکی ... تعداد به هلاکت رسیدگان توسط ایشان : 12 نفر کثافت .... سلاح : یک دراگانف و ام 16 چینی ساده ... !!!

الله اکبر ....

آقای ژنرال .... رهبر شما رو من نمیشناسم ! یعنی اینی که شما میگی رو بنده نمیشناسم !!!! تا اونجایی که ما بیانات ایشون رو خوندیم ، ایشون آیه واعدوالهم مستطعتم رو همیشه به کار میبرن در بعد تسلیحات لکن همیشه قبل ترش و مهم تر و ارجح ترش ، عقیده و ایمان به شهادت و فرهنگ عاشورا رو مهم دونستند و همین الان هم تمامی فرماندهان رده بالا نظامی براین اساس توانایی نظامی رو میگن

بهتره شما سواستفاده نکنی از جملات رهبری ، ما هم میدونیم سلاح و تکنولوژی خوب هست ! ولیکن شرمنده ، به هیچ عنوان ملاک اصلی تو ایران نیست ...

[quote]
زیاد نوشتی ولی جواب بنده کوتاهه ، یه نگاهی بنداز به مروارید و آخوندک !
همونطور که گفتم اینکه ناوشکن ما با اینکه میدونست شکست میخوره رفت جلوی دشمن ایستاد و این یعنی ایمان ولی اینکه شکست بخوره و پیروزی داشته باشه حتما یعنی یک چیز دیگه هستش ، نباید از خدا انتظار داشته باشیم حتما یک معجزه ای رخ بده ...
خودش گفته به هرکه میخواهد میدهد و به هر که نمیخواهد نمیدهد ... در همه مسائل ما بر عالم غیب آگاه نیستیم که اظهار نظر قطعی بکنیم ...[/quote]

جواب بنده هم به شما کوتاه هست ، امام خمینی فرمودند :

قبل از اینکه اینا بیان و جاگیر بشن ، اگر دست من باشه میزنم توشون ....

بعد جاگیر شدن !!! و حضور اون همه ناو ، وقتیکه تصمیم گرفته شد با روش کلاسیک! بری نبرد کلاسیک! میشه همونیکه هنوز که هنوزه ارتش هرچی بگه ما تو جنگ فلان بودیم بهشون میخندن ...( با تمام احترامات فائقه ! به شهیدان والامقام ارتشی چون شهید بابایی که تفکرات نوین تهاجمی شون رو به خاطر مسایل .... اجازه به منصه ظهور رسیدن ندادند و ما شاهد شکست خفت بارمون بودیم ....)

این قضیه هم دقیقا ربط به ایمان و قدرت باور به خدا رو داشت .... وقتی ما حرف ولی فقیه رو گوش نکردیم که اگر بزنید تو گوش امریکا تا وقت هست اینا هیچ غلطی نمیکنند به خاطر تفکرات دنیای و معمول نظامی مون ، تصمیم گرفتیم نزنیم و بعد وقتی که خواستیم بزنیم دیر شده بود و حالا این وسط دوستان ناو به خاطر دستور بالاتر و ایمانی که داشتند زدند تو دل دشمن که همون باعث جاودانگی شون در ذهن و یاد مردم شد و خدا هم احترام شون رو رگفت... لی خداوند هم انتقام اینو گرفت که وقتی حرف خدا رو باور نکنی میشه اینکه اون شکست خفت بار رو بخوری ... و هم بهمون نشون داد که وقتی میتونی دست خودت رو بزنی پس بزن و جز از خدا از هیچ کسی نترس

[quote]
نصافا به دلایل دغدغه های زندگی و مشغله های دنیوی فرصت مطالعه زیادی ندارم علی ای حال جنگ هایی که بنده در اون نقش داشتم جاشون اینجا نیست
البته سوابق شما رو در نبرد های نظامی ایر پابلیک میدونم و از جانفشانی های شما اطلاع دارم به هر حال بهتره که از فضای مجازی پا رو بیرون گذاشته و از منظر واقعیت خودتون رو نگاه بکنید و ایضا گمان بدهید که ممکنه در نقطه دیگری از این مملکت وسیع باشند عده ای رزم دیده که پشت سیستم نشسته اند و دارنددر دهکده جهانی قدم میزنند !
برای نرماندی هم مهمترین عامل از نظر بنده یک چیزه ! برنامه ریزی ![/quote]

جنابعالی ؟

ببخشید الان کسی مثال مجازی زد ؟

الان شما تو ایران زندگی میکنی اخوی ؟ یا فضا ؟

دوست عزیز نورماندی، نورماندی که میدونی کجاست؟ نجات سرباز رایان رو که دیدی ؟ رفتی فضا باهاش ؟ اونجا بهش میگن نورماندی ... اما اگر خواستی کتابهاش رو بخونی بگو تا معرفی کنم بخونی یعنی چی نورماندی ...

منظور واضح بود

کسی که جیگر راه رفتن تو ساحل اونطوری داشته باشه ربطی به سلاحش نداره ....

[quote]
این سخن به معنی عدم ترس از دشمنان هستش ، وگرنه چه بسیار است مثال هایی از تاریخ که در جنگی مسلمانان دلاورانه جنگیدند و مردانه شهید شدند لیکن به دلیل ضعف تجهیزات عقب رانده شدند !
از طرفی جنابتان آن گونه که من اطلاع دارم هنوز به درجه تفسیر قرآن نرسیده اید وگرنه متوجه میشدید که منظور از " غالب گردانیدن " نه در همان جنگ و درگیری و نزاع بلکه در گذر زمان میباشد ، همچنان که مردم ما بر علیه رژیم شاه حرکت کردند و از گلوله های سفاکان نترسیدند ( که این خود معلول ایمان مستحکم و اراده آهنین ملت بود ) لیکن در همان تظاهرات ها ده ها و صد ها شهید دادیم و جمعه های سیاه و میدان های شهدا رو ساختیم ، اما در نهایت و در گذر زمان خداوند که خود یاور مظلومان است ما را بر طاغوت پیروز گردانید !
احیانا کمی بصیرت ...[/quote]

بصیرت ؟؟؟

دوست عزیز ، بصیرت رو ما تو وزارت دفاع و سپاه و ارتش در ساخت تسلیحات براساس توانایی ها و تحریم ها جستجو میکنیم نه توی توهمات ملت ... !!!!

انشالله به زودی نشون تون میدیم بصیرت حقیقی چگونه است

ضمن اینکه ما از خودمون تفسیر نمیکنیم چون علم تفسیر قرآن متعلق به روحانیت هست و بس ... و الحمدلله تفسیر قرآن رو امروز امام خامنه ای و سیدحسن نصرالله انجام دادند به صورت عینی

اوهوم ! حالا برو تو مغلطه

از برای حماقت دوستان ، الان میرم تک تک جملاتی که در رابطه با ارجحیت ایمان مقابل سلاح هست رو میارم میزارم اینجا ببینم باز کیا میتونند مثل آقای روحانی ! بگن ما انرژی هسته ای رو زنده کردیم تو دوران خودمون ! و تفسیر بدن بیرون !

یا حق
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ژنرال
سخنان اقا در مورد نیرو های حزب الله رو شنیدید؟
توصیه می کنم حتما گوش کنید..!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='senaps' timestamp='1369649989' post='313174']
دوستان ببخشید دست نیروهای حزب الله نبوده اون تجهیزات و برای خود ارتش سوریه بوده...:
شرمنده... اشتباه از بنده بودش مطلب چون برا چند روز پیش بود، بد به خاطر اورده بودم...
[center]
[url="http://www.upload.tehran98.com/img1/659b5rhkynuo7sb7qdv.jpg"]http://www.upload.te...ynuo7sb7qdv.jpg[/url]
[url="http://www.upload.tehran98.com/viewer.php?file=m7qv5oaglix4pfos.jpg"]http://www.upload.te...4pfos_thumb.jpg[/url][url="http://www.upload.tehran98.com/viewer.php?file=g9ix15t23rfyskq2vod5.jpg"]http://www.upload.te...2vod5_thumb.jpg[/url]
[url="http://www.upload.tehran98.com/img1/4ngije2os1zaowic8074.jpg"]http://www.upload.te...1zaowic8074.jpg[/url][/center]
[center][url="http://www.upload.tehran98.com/img1/qt9g0ktwxnd859b6y2cz.png"]http://www.upload.te...nd859b6y2cz.png[/url][/center]

در صورت صلاح دید، منتقل بشه...
(ضمن اینکه چیزی از کلیت مطلب کم نمیکنه!ارتش سوریه هم حتی از این تجهیزات داره [color=#ff0000]ولی نیروهای ویژه‌ی کشور ما ندارن[/color]!! بحث عملیاتی و غیر عملیاتی هم نیست...!! ما عملیات نوپو رو هم می‌بینیم که [color=#ff0000]سایت نداره اسلحشون[/color]! :neutral: )
[/quote]
نظرتون در مورد این تصویر چیه؟(شهید محمد غفاری از شهدای صابرین)
[img]http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1391/6/29/214510_679.jpg[/img] ویرایش شده در توسط reza2250

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
نظرتون در مورد این تصویر چیه؟(شهید محمد غفاری از شهدای صابرین)
[/quote]

من نوپو رو مشخصا مثال زدم که ندارن و همچنین نوهد هم ندارن!... حالا از سه یگان ویژه یکی اسلحه هاش دوربین داشته باشه، بازم اکثریت با نداشتن هستش!!...
و همچنین عرض کنم که بیشتر حرف از داشتن سایت های مثلا رد‌دات هستش ... چرا که دوربین ها برای اهداف نزدیک زیاد به درد نمی‌خورن و همچنین وقت گیره شلیک با اونها! (پیدا کردن هدف و زدن و اینا با اسلحه‌ی دوربین دار مصیبتیه که امیدوارم تجربه‌اش نکنین...!!) در صورتی که یه رد دات سایت، به دلیل شکل طراحیش، یه نور کوچیه که از هر جهتی بهش نگاه بکنی، روی همون هدف می‌افته و با تغییر زاویه‌ی دید هدفش عوض نمیشه و بنابراین خیلی سریعتر و مطمئن تره از باقی انواع سایت‌های موجود...!!
شما حتی کال‌اف دیوتی رو هم بازی بکنی، اسلحه‌هایی دوربین دارن بعد اسلحه‌های بدون دوربین و بعد اسلحه‌های با رد دات سایت به ترتیب بدترین ها به بهترین ها هستن!!...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم الله النور

با توجه به تحریف آشکار و واضح تفکرات نظامی امام خامنه ای و کلیه نیروهای مسلح ، سخنرانی های امام خامنه ای و نکات مهم ش رو میزارم تا احیانا کمتر مثل آقای روحانی به صورت آشکارا تحریف در سخنان امام خامنه ای بشود !

[color=#ff0000][size=5][b]الگوی اقتدار در نظام اسلامی متکی بر ایمان، اعتماد به خدا و تلاش مخلصانه در راه آرمانهای والا[/b][/size][/color]

رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم، الگوی اقتدار در نظام اسلامی را متکی بر ایمان، اعتماد به خدا و تلاش مخلصانه در راه آرمانهای والا دانستند و تأکید کردند: نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران[color=#ff0000] با اتکاء بر ایمان [/color]توانسته اند د[color=#ff0000]ر تولید تجهیزات نظامی[/color] نیز به پیشرفت های [color=#ff0000]قابل توجهی [/color]دست پیدا کنند که در این راه، نیروی هوایی پیشقدم بوده است.
[color=#0000ff]فرمانده کل قوا، هدف الهی و انسانی و پیوند قلبی با مردم را دو ویژگی ارتش جمهوری اسلامی برشمردند و افزودند: در الگوی اقتدار نظام اسلامی، نظم، تجهیزات نظامی و آموزش از جایگاه مهمی برخوردارند اما روح همه این ابزارها، احساس تکلیف الهی و اتکال به خداوند متعال است.[/color]
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه قدرتهای مادی که الگوی اقتدار آنها، صرفاً تجهیزات نظامی و محاسبات مادی است، قادر به شکست ملتی با الگوی اقتدار اسلامی نیستند، خاطرنشان کردند: نمونه عینی [color=#ff0000]غلبه قدرت معنوی بر قدرت مادی[/color]، پیروزی انقلاب اسلامی بود که ملت ایران توانست ب[color=#ff0000]ا دست خالی ولی با اتکاء به ایمان[/color] بر رژیم طاغوتی شاه غلبه کند.
ایشان پیروزی ملت ایران در جنگ تحمیلی را نمونه دیگری از این موضوع برشمردند و افزودند: ملت ایران در دوران دفاع مقدس، در میان تحریم همه جانبه، با اتکاء به ایمان و شجاعت جوانان و نیروهای مسلح خود توانست بر رژیم فاسد بعثی که مورد حمایت کامل شرق و غرب بود، پیروز شود.
فرمانده کل قوا یکی از ویژگی های اقتدار اسلامی را تقویت نیروی خود اتکایی و شکوفا شدن استعدادها دانستند و تأکید کردند: در الگوی اقتدار اسلامی، می توان از مستکبران عالم مستغنی بود و نیروهای مسلحی مجهز به فرآورده ها و محصولات فکر و ذهن ایرانی بوجود آورد.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه پیشرفتهای نیروهای مسلح کشور در ساخت تجهیزات نظامی پیچیده و پیشرفته، نتیجه این تفکر است، خاطرنشان کردند: اولین مؤسسه جهاد خودکفایی در نیروی هوایی بوجود آمد و شهدای عالیقدری همچون ستاری، بابایی، خضرایی و «دوران» در این مسیر پیشگام بودند.

[url="http://www.leader.ir/langs/fa/?p=contentShow&id=7562"]http://www.leader.ir/langs/fa/?p=contentShow&id=7562[/url]

[color=#ff0000][size=5][b]نشان دادن ابهت و قدرت با اقتدار معنوی به برکت ایمان ودفاع از ارزشهای اصیل توحیدی و انسانیت[/b][/size][/color]

فرمانده کل قوا افزودند: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، فقط با قدرت سلاح، عظمت و ابهت خود را نشان نمی دهند بلکه اقتدار معنوی آنان به برکت صلابت ایمان، دفاع از ارزشهای اصیل توحیدی و انسانیت متجلی می شود .
حضرت آیت الله خامنه ای، ارتشِ قدرتهای جهانی را وسیله زورگویی و فرونشاندن آتش حرص و طمع ابرقدرتها دانستند و خاطرنشان کردند: نیروهای مسلح ایران جان فدایان ارزشهای اسلامی هستند و برای تثبیت فضایل الهی و انسانی است که تمرین و مقاومت می کنند، در میدانها می ایستند و پیروزی قطعی و قاطع را به دست می آورند.
فرمانده کل قوا با اشاره به [color=#ff0000]پیروزیِ ایمانِ جوانانِ شجاعِ حزب الله لبنان در مقابل ارتش تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی[/color] و اعتراف آنان به ذلت شکست افزودند: این پیروزی ب[color=#ff0000]ه معنی برتری و اقتدار معنوی[/color] بر [color=#0000ff]قدرتهای مادی [/color]است و جوانان عزیز ارتشی، سپاهی، بسیجی و نیروی انتظامی باید قدر امتیاز استثنایی ایمان و معنویت خود را بدانند.
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا با اشاره به شجاعت، ایمان، صلابت و ایثار ملت در مقابل دشمنان و وادار کردن آنان به عقب نشینی خاطرنشان کردند: دشمنانی که در آغاز انقلاب اسلامی و تشکیل نظام جمهوری اسلامی تصور نمی کردند این ملت بتواند در مقابل طوفانهای مخالفت آنان ایستادگی کند، اکنون با تجربه ای 30 ساله اعتراف می کنند ایران اسلامی و نیروهای مسلح آن، در قوی ترین موقعیت قرار دارد.

[url="http://www.leader.ir/langs/fa/?p=contentShow&id=4097"]http://www.leader.ir/langs/fa/?p=contentShow&id=4097[/url]

[color=#ff0000][size=5][b]داشتن ارتش منظم و قدرتمند اما در کنار تقوا و و توکل و دلدادگی به آرمانها و مردم معتبر است[/b][/size][/color]

پيغمبر و ابوجهل هر دو شمشير مى زدند، هر دو نيروى نظامى فراهم مى كردند، هر دو مى جنگيدند؛ اما ماهيّت اين دو جبهه، اين دو صف و اين دو جنگنده به كلّى با هم متفاوت است. اين هدف با آن هدف، زمين تا آسمان فرق مى كند. تربيت انسانهايى كه در نيروهاى مسلّح خدمت مى كنند هم به همين نسبت تغيير پيدا مى كند. آن ارتش و نيروى مسلّحى كه در خدمت سلطه گرى كمپانيها و زورمداران و زرمداران جهانى است كه بر انسانها و كشورها و منابع مالى و انسانى سلطه دارند، هرچه قسىّ القلب تر و كورتر باشد، مطلوبتر است. اما آن ارتشى كه در خدمت هدفهاى پاك و والاست و با ابزارهاى مردمى و تكيه بر ارزشها مى خواهد قدرت خود را نشان دهد، هرچه آگاهتر و مردمى تر باشد، مطلوبتر است.
[color=#ff0000]جوانان عزيز! دوران دفاع هشت ساله يك درس هميشگى نه فقط براى ما، بلكه براى همه جوانان غيور در سرتاسر دنياست. ارتش و سپاه و بسيج و ساير نيروهاى رزمنده در اين هشت سال توانستند در مقابل ارتشى كه از همه سوى دنيا تجهيز و تقويت مى شد، بايستند؛ آن را ناكام كنند و بارها ضربه هاى كوبنده مكرّر بر آن وارد آورند. در حالى كه در آن روزها نيروهاى ما از لحاظ سلاح و تجهيزات و امكانات مادّى بسيار كمبود داشتند. اين معجزه ايمان و معجزه آگاهى است.[/color]
عزيزان من! ميان شما و ارتشهايى مثل ارتش صدّام و ارتش بوش تفاوتهاى بنيانى است؛ قدر خودتان را بدانيد. شما در راه آرمانهاى والا حرفه نظامى گرى را انتخاب كرده ايد. در اين راه هر حركت و تلاشى براى انسانهاى باوجدان، هيجان انگيز و زيباست. آنها در خدمت زرسالاران جهانى و زورسالاران زورگو و سلطه طلب و همسو با رسانه هاى تزويرگر هستند و در راه هيچ آرمانى مبارزه نمى كنند. [color=#ff0000]ديديد ارتش صدّام با همه آن تجهيزات، مثل برف آب شد و نه تنها از ميهن و مردمش، بلكه حتّى از خودش هم نتوانست دفاع كند. انسانهاى بى آرمان، با وجود داشتن تجهيزات و سلاح هم درواقع هيچند. ارتش بوش هم همين طور است؛ آنها هم وقتى در مقابل كوه ايمان و صلابت و عزم و اراده مردم مؤمن قرار گيرند، همين طور خواهند بود.[/color]
ما معتقد به انضباط آهنين، نظم منطقى، كار علمى، آموزش به روز و سلاح در حدّ ممكن براى نيروهاى مسلّح خود هستيم؛ [color=#ff0000]اما همه اينها را در كنار تقوا، توكّل و دلدادگى به آرمانها و مردم معتبر مى دانيم.[/color] الگوى ما «مالك اشتر» است؛ برترين سردار بلندپايه ى جنگهاى پُرماجراى اميرالمؤمنين؛ شجاعترين مرد عرب. جوانى در كوچه هاى مدينه او را نشناخت؛ به او اهانت كرد، حتّى آب دهان به طرف او انداخت! اين سردار بلندمرتبه و امير والامقام نه تنها به او اخم نكرد، بلكه به مسجد رفت، براى او نماز خواند و استغفار كرد كه خدا از جهالت اين جوان بگذرد! بعد از آن كه مالك اشتر را به آن جوان معرفى كردند، آمد كه از او عذرخواهى كند. گفت عذرخواهى لازم نيست، من آمدم تا براى تو پيش خداى متعال استغفار كنم. آن صلابت، آن شجاعت، آن عظمتِ در ميدان نبرد همراه است با عظمت در ميدان معنويت؛ عظمت روح.

[url="http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=2518"]http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=2518[/url]

[color=#ff0000][size=5][b]درس قرآن : به هدفها و راه ایمان داشته باشید[/b][/size][/color]

حرف این است كه قرآن به ما آموخته است كه اگر شما صبر كنید، ایستادگى كنید، جاى خودتان را تغییر ندهید، جهت خودتان را تغییر ندهید، شما پیروزید؛ این درس قرآن است.[color=#ff0000] قرآن به ما میگوید اگر به این راه و به این هدفها ایمان داشته باشید و در راه این ایمان حركت كنید، بدون شك شما پیروز هستید؛ این درس قرآن است؛ این را باید ملتهاى مسلمان یاد بگیرند، این را باید ملتهاى مسلمان باور كنند؛ اگر باور كردند، بر پیچیده‌ترین تجهیزات نظامى و اطلاعاتىِ دشمن پیروز خواهند شد[/color]؛ اگر سستى كنند، اگر احساس ضعف كنند، اگر توكلشان به خداى متعال ضعیف شود، اگر به لبخند دشمن، به ترفند دشمن اعتماد كردند، یقینا شكست خواهند خورد.

[url="http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=9522"]http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=9522[/url]

[size=5][color=#ff0000] ايران اسلامى با اتكاء به ايمان توانست در ميدان ابزارهاى مادى هم بر ديگران پيشى بگيرد[/color][/size]

همه‌ى جامعه‌هاى عالم و كشورهاى عالم براى اينكه بتوانند امنيت خود را تأمين كنند، بتوانند راه عزت خود را بپيمايند و به آسايش مادى و معنوى دست پيدا كنند، احتياج دارند به اقتدار؛ اقتدارى كه يك ضلع اساسى و مهم آن به وسيله‌ى نيروهاى مسلح در هر جامعه‌اى و كشورى تأمين ميشود. [color=#ff0000]تفاوت اصلى در اينجاست كه الگوى اقتدار در نظامهاى مادى كه امروز بر دنيا حاكم است، با الگوى اقتدار در نظام اسلامى متفاوت است. در نظامهاى مادى، اقتدار، متكى به پايه‌هاى قدرت مادى است - به پول، به سلاح، به تبليغات فريبكارانه، و هرجا لازم شود، مزورانه و منافقانه - اما در الگوى اسلامى و معنوى، اين اقتدار در درجه‌ى اول متكى به عامل معنوى و ارزش معنوى و الهى است؛ متكى است به ايمان، متكى است به اعتماد به خداى متعال، متكى است به تلاش مخلصانه در راه آرمانهاى بلند و والا. نه اينكه به سلاح بى‌اعتناء باشيم، نه اينكه به نظم و تجهيزات و آموزش به چشم بى‌اهميتى بنگريم؛ همه‌ى اينها لازم است؛ اما روح اينها - كه اينها به منزله‌ى جسم آن و كالبد آن به حساب مى‌آيند - عبارت است از احساس تكليف خدائى، احساس اتكال به خداى متعال. اين است كه يك ارتش را، يك مجموعه‌ى نيروهاى مسلح را، يك ملت را آنچنان مقاوم و استوار ميكند كه قدرتهاى مادى قادر نيستند آن را به زانو در بياورند و نصرت نهائى و پيروزى نهائى با اوست.[/color]
اين فقط در مقام تئورى نيست، اين بيانِ خيالات آرزومندانه و بلندپروازانه نيست؛ اين تجربه‌ى عملى ماست. شما جوانان عزيز ميتوانيد در تاريخ نزديك كشورِ خودتان اين حقايق را با دقت مطالعه كنيد. پيروزى ملت ايران در مواجهه‌ى با نظام طاغوتى، يك مصداق كامل از غلبه‌ى عوامل معنوى بر عوامل مادى بود. نظام طاغوتى، نظام وابسته، نظام فاسد، در اين ميهن عزيز و مظلوم، متكى به ابزار گوناگون اقتدار مادى از سوى قدرتهاى بين‌المللى بود؛ اما در مقابلِ ملتى بى‌سلاح و مجهز به ايمان و اعتماد به نفس شكست خورد.
[color=#ff0000] تجربه‌ى دوم، تجربه‌ى ملت ايران در دوران دفاع مقدس بود. شرق و غربِ آن روز دنيا رژيم بعثىِ فاسدِ مفسد را حمايت ميكردند؛ آمريكا حمايت ميكرد، ناتو حمايت ميكرد، شوروىِ آن روز حمايت ميكرد، ارتجاع منطقه حمايت ميكرد؛ پول ميدادند، سلاح ميدادند، اطلاعات ميدادند، نيروى انسانى ميدادند، براى اينكه بتوانند نظام جمهورى اسلامى و ملت ايران را به شكست بكشانند؛ اما ملت ايران در ميان تحريمِ همه‌جانبه، بخصوص تحريم سلاح و تجهيزات جنگى، در غربت كامل، با اتكاء به ايمان خود، ايمان جوانان خود، شجاعت و دليرى نيروهاى مسلح خود، توانست اين دشمن متكى به كوه سلاح و تجهيزات را شكست دهد و هزينه‌هائى كه اين همه بر سر رژيم طاغوتى ريختند، باطل كند[/color]
[color=#0000ff]امروز هم همين است. امروز هم دنياى استكبار راه مواجهه‌ى با ايران اسلامى را هنوز پيدا نكرده است. تكيه‌ى به قدرت مادى، تجهيز دوستان و نزديكان خود به سلاح - شما ببينيد چقدر سلاح مدرن وارد اين منطقه ميشود، و چقدر پول ملتهاى اين منطقه صرف اين سلاحها ميشود و به جيب صاحبان صنايع نظامى آمريكا و غرب ميرود - اما بى‌فايده است؛ «فسينفقونها ثمّ تكون عليهم حسرة».(1) اين پولها را خرج ميكنند، اما اينها به دادشان نميرسد و به دردشان نميخورد.[/color]
[color=#ff0000] ايران اسلامى با اتكاء به ايمان توانست در ميدان ابزارهاى مادى هم بر ديگران پيشى بگيرد.[/color] البته نيروى هوائى ارتش جمهورى اسلامى ايران و شهداى عاليقدر آن، مثل شهيد ستارى و شهيد بابائى و شهيد خضرائى و شهيد دوران و ديگران و ديگران در اين راه پيشقدم بودند. اولين مؤسسه‌ى جهاد خودكفائى نيروهاى مسلح در نيروى هوائى به وجود آمد؛ كادرهاى پروازى يك جور، كادرهاى فنى يك جور؛ ارزش آفريدند. نظام جمهورى اسلامى اين خدمات را هرگز فراموش نخواهد كرد. در اين ميدان ارتش به‌پاخاست، سپاه به‌پاخاست، مسئولان گوناگون نيروهاى مسلح به‌پاخاستند، دانشگاه‌ها كمك كردند، دانشمندان كشور همكارى كردند. امروز ملت ايران علاوه‌ى بر نيروى ايمان و معنويت و ارزشهاى معنوى خود، متكى است به ابزارهاى مادىِ فرآورده‌ى به دست خود و با ابتكار خود؛ اين افتخار است.
خداى متعال به شما وعده داده است كه اگر دين او را و راه او را و هدفهاى الهى را يارى كنيد، شما را يارى خواهد كرد. يارى خدا به معنى يارى تمام نيروهاى موجود در اين طبيعت است؛ همه به كمك شما خواهند آمد؛ نيروهاى ماوراء طبيعى هم به كمك شما خواهند آمد؛ يارى خواهيد شد، پيش خواهيد رفت؛ همچنان كه امروز پيش رفتيد.

[url="http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=7562"]http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=7562[/url]

[b][size=5][color=#ff0000]آنچه میتوانست ملتی را به میدان مقاومت وارد كند و نیروئی شكست ناپذیر از آنان فراهم آورد ، اسلام و جهاد و شهادت بود [/color][/size][/b]

پس از آن نوبت به جنگهای رسمی و كلاسیك میان چند كشور عرب با ارتش صهیونیست رسید . مصر و سوریه و اردن نیروهای نظامی خود را وارد صحنه كردند[color=#ff0000] ولی كمك بیدریغ و انبوه و روز افزون نظامی و تداركاتی و مالی از سوی امریكا و انگلیس و فرانسه به رژیم غاصب ، ارتشهای عربی را ناكام كرد . آنها نه فقط نتوانستند به ملت فلسطین كمك كنند ، كه بخشهای مهمی از سرزمینهای خود را هم در این جنگها از دست دادند .[/color]

با آشكار شدن ناتوانی دولتهای عرب همسایه با فلسطین ، به تدریج هسته‌های مقاومت سازمان یافته در غالب گروههای مسلح فلسطینی شكل گرفت و پس از چندی از گرد آمدن آنها « سازمان آزادی بخش فلسطین » تشكیل یافت . این برق امیدی بود كه خوش درخشید ولی طولی نكشید كه خاموش شد . این ناكامی را میتوان به علل متعددی منسوب كرد ولی علت اساسی ، دوری آنان از مردم و از عقیده و ایمان اسلامی آنان بود . ایدئولوژی چپ و یا صرفاً احساسات ناسیونالیستی آن چیزی نبود كه مسأله‌ی پیچیده و دشوار فلسطین به آن نیاز داشت . [color=#ff0000]آنچه میتوانست ملتی را به میدان مقاومت وارد كند و نیروئی شكست ناپذیر از آنان فراهم آورد ، اسلام و جهاد و شهادت بود [/color]. آنها این را به درستی درك نكردند . من در ماههای اول انقلاب كبیر اسلامی كه سران سازمان آزادی بخش روحیه‌ی تازه‌ئی یافته و به تهران مكرراً آمد و شد می‌كردند ، از یكی از اركان آن سازمان پرسیدم : چرا پرچم اسلام را در مبارزه‌ی به حق خود بلند نمی‌كنید . پاسخ او این بود كه در میان ما بعضی هم مسیحی‌اند . این شخص بعدها در یك كشور عربی به دست صهیونیستها ترور و كشته شد و انشاءالله مشمول مغفرت الهی قرار گرفته باشد ولی این استدلال او ناقص و نارسا بود . به گمان من یك مبارز مسیحی مؤمن در كنار یك جمع مجاهد فداكاری كه خالصانه با ایمان به خدا و قیامت و با امید به كمك الهی می‌جنگد و از حمایت مادی و معنوی مردمش برخوردار است ، انگیزه‌ی بیشتری برای مبارزه مییابد تا در كنار گروه بی ایمان و متكی به احساسات نا پایدار و دور از پشتیبانی وفادارانه‌ی مردمی .
[color=#ff0000]نبود ایمان راسخ دینی و انقطاع از مردم ، به تدریج آنان را خنثی و بی‌تأثیر كرد.[/color]
فلسطین به جای تكیه به دولتهای عربی و بدون دست دراز كردن به سوی مجامع جهانی از قبیل سازمان ملل ـ كه شریك جرم دولتهای استكباری بودند ـ به خود ، به جوانان خود ، به ایمان عمیق اسلامی خود و به مردان و زنان فداكار خود تكیه كرد .
این كلید همه‌ی فتوحات و موفقیتها است.

[color=#ff0000]پادزهر همه‌ی این بازیهای خیانت آمیز تاكنون ، روحیه‌ی مقاومت در گروههای اسلامی و ملت فلسطین بوده است . آنها به اذن خدا در برابر دشمن ایستادند و همانطور كه خداوند وعده داده است كه : وَلَیَنصُرَنَّ اللهُ مَن یَنصُرُهُ ، إِنَّ اللهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ ، از كمك و نصرت الهی برخوردار شدند[/color]
حضار گرامی و برادران و خواهران عزیز بدانید این خط قرمز اوباما و امثال او به دست ملتهای به پا خواسته‌ی مسلمان شكسته خواهد شد . آنچه رژیم صهیونیست را تهدید میكند ، موشكهای ایران یا گروه‌های مقاومت نیست تا در برابر آن سپر موشكی در اینجا و آنجا به پا كنند ؛‌[color=#ff0000] تهدید حقیقی و بدون علاج ، عزم راسخ مردان و زنان و جوانانی در كشورهای اسلامی است كه دیگر نمیخواهند آمریكا و اروپا و عوامل دست نشانده‌شان بر آنان حكومت و تحكم و آنان را تحقیر كنند. البته آن موشكها هم هرگاه تهدیدی از سوی دشمن بروز كند وظیفه‌ی خود را انجام خواهند داد .[/color]

فاصبر ان وعد الله حق ولا یستخفنّك الذین لا یوقنون .

[color=#ff0000][size=5][b]شکست اسراییل تا بن دندان مسلح از مشت های گره کرده در لبنان و غزه از جوانان مومن و دلاور[/b][/size][/color]

ظلم و زورگوئی روز افزون رژیم صهیونیستی و همراهی برخی حكّام مستبد و فاسد و مزدور آمریكا با آن از یك سو ، و سر بر آوردن مقاومت جانانه‌ی فلسطینی و لبنانی و[color=#ff0000] پیروزیهای معجزه آسای [/color]جوانان [color=#ff0000]مؤمن[/color] در جنگ‌های ٣٣ روزه‌ی لبنان و ٢٢ روزه‌ی غزه از سوی دیگر ، از جمله‌ی عوامل مهمّی بودند كه اقیانوس بظاهر آرام ملتهای مصر و تونس و لیبی و دیگر كشورهای منطقه را به تلاطم درآوردند .
[color=#ff0000]این یك واقعیت است كه رژیم سراپا مسلّح صهیونیست و مدعی شكست ناپذیری ، در لبنان در جنگی نابرابر ، از مشت گره شده‌ی مجاهدان مؤمن و دلاور ، شكست سخت و ذلتباری خورد ، و پس از آن در برابر مقاومت مظلومانه و پولادین غزه ، بار دیگر شمشیر كُند خود را آزمود و ناكام ماند .[/color]
اینها باید در تحلیل اوضاع كنونی منطقه مورد ملاحظه‌ی جدّی قرار گیرد و درستی هر تصمیمی كه گرفته میشود با آن سنجیده شود .
پس این ، قضاوت دقیقی است كه مسأله‌ی فلسطین ، امروز اهمیت و فوریت مضاعف یافته است و ملت فلسطین حق دارد كه در اوضاع كنونی منطقه ، انتظار بیشتری از كشورهای مسلمان داشته باشد .

[url="http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=8621"]http://www.leader.ir/langs/fa/?p=bayanat&id=8621[/url]

و هزاران هزار سخن و جملات ناب دیگر که به زودی اونها رو هم میزارم تا یکبار برای همیشه اندیشه نظامی امام خامنه ای و امام خمینی تبیین تر از قبل بشه در فضای مجازی و کم توی توهمات خودمون سیر کنیم

هرچه هست از ایمان هست ، پیشرفت نظامی از ایمان به خدا هست ، ساخت موشک از ایمان به خدا هست ، همه اینا مبدا خدایی دارد و بس ، باید توکل کرد و ایمان داشت به درستی راه وگرنه ما ده ها سال از هر نظر عقب بودیم و هستیم از نظر نظامی و ... ولیکن با عنایت خدا به خاطر ایمان محور بودن و متوکل بودن سربازان امام زمان ما راه صدساله رو یک شبه طی میکنیم ... مانند شهید تهرانی مقدم ...

یا حق
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Ernesto_Rommel' timestamp='1369980140' post='313416']
سلام

جدا متاسفام که در جمهوری اسلامی همچین افرادی از نظر فکری تربیت شده اند که حتی کاملا خلاف بیانات رهبری شون صحبت میکنند ...

آقای عزیزی که سلاح رو اولین عامل موثر در نبرد میدونی بهتره بری سخنان همون فرمانده ی کل ارتش این مملکت رو که در زمان هشت سال دفاع مقدس با یه جیپ شهباز قراضه داشت کل جبهه ها رو میگشت بخونی تا بفهمی اگر بحث سلاح باشه عراق از ما دو هزار برابر سلاحش بهتر بود و باید تا خود مشهد میرفت زیر سیطره ش
آقای عزیزی که سلاح رو اولین عامل موثر در نبرد میدونی بهتره بری سخنان همون فرمانده ی کل سپاه این مملکت رو که در زمان هشت سال دفاع مقدس با پای پیاده تو کل و کوه کردستان سربه فلک کشیده داشت نقشه عملیاتی میکشید بخونی تا بفهمی توی 6 متر برف ساعت 4 صبح با چه نیرو و سلاحی آدم عملیات میکنه ؟

آقای عزیز .... متاسفم واقعا

حتی من ( اون من اسبق بنده که بهانه گیرتر از الان بود و میگفت چرا این سلاح اینطوره و اون سلاح اونطور) بازم این جرات و جسارت رو به خودم ندادم که زیر سوال ببرم ایمان رو به عنوان اولین اصل میدانی نبرد

آقای عزیز شما که نه میدان جنگ دیدی نه تاریخ نظامی خوندی بیا واسه من بگو همون یانکی های امریکایی تو سواحل نورماندی با کدااااااااااااااااامین سلاح تونستند از ساحلی بگذرند که جوخه جوخه تیربار داشت اعدام دسته جمعی میکرد

دوست عزیز شمایی که حتی قد یک ابسیلون قرآن مجید نخوندی که ببینی نوشته :

ای مسلمانان از زیادی دشمن نهراسید ... از برتری تسلیحات نهراسید که ما خود غالب کننده ی ضعیفانیم بر قدرتمندان ....
و هزاران هزار مثال از این دست ....

دیگه من چی بگم ؟

ای کاش حداقل از نظر حرفه ای بحث میکردید تا شاید کمی بیشتر حق بهتون بدم ... مثلا بیاییم حرفه ای در رابطه با یوزی اسراییلی در دست بادیگاردها حرف بزنیم ....( البته اگر در این سطح از تحلیل باشید!)

وگرنه اگر من و امثال من ، میخواستیم از این دست حرفای کوچه بازاری میزدیم ... شک نکنید که بنده رودست هزار هزار تا امثال شما و دیگران هستم و بودم ...

کسی اینجا هست با سلاح یوزی ( بله همون سلاح قدیمی !) شلیک کرده باشه ؟ کسی هست ده تا شلیک باهاش کرده باشه ؟ و هر ده تاش وسط خال خورده باشه ؟؟؟ بدون نیاز به تجهیزات اپتیکی ؟

بهتره دوستان برن ببینند همین الان ام پی 7 و امثالهم از روی چی ساخته میشه بعد نظرات عجیب غریب شون رو بدن

شکی نیست پیشرفته بودن سلاح مصداق عینی و اعدوالهم مستطعتم من کل قوه ... هست ولیکن اینجوریام نیست که ..........

فوکویاما :

شیعه دو بال دارد که تا این دو بال هستند شکست پذیر نخواهد بود

یک بال سبز

یا بال سرخ

بال سبز نشات گرفته از اندیشه ظهور مهدوی
بال سرخ نشات گرفته از اندیشه نبرد عاشورایی

حالا دوستان برن کشک های خویش را بسابند ....

کی میگه بچه های حزب الله تسلیحات خوبی در اختیار دارند ؟ بسم الله اسم ببرید ... اونها تسلیحات کاربردی در اختیار دارند نه تسلیحات خوب

تسلیحات خوب رو اسراییل داشت و داره ، سلاح پیشرفته سار و ام فور های تمام پیشرفته اپتیکی کماندوئی و ....

حزب الله در بهترین حالت یک به ده نیست جلوی اسراییل از نظر کیفیت و تنوع تسلیحات حتی در رده نیروی زمینی !!!

حزب الله رمز پیروزی هایش اولش توکل به خدا دومش توکل به خدا سومش توکل به خدا چهارمش ایمان به پیروزی حق بر باطل و پنجمش و اعدولهم مستطعم من کل قوه و ششمش تمرین و هفتم تمرین و هشتم تمرین و نهم تمرین و دهم طراحی صحیح عملیاتی وووووووووووووووووووووووووووو بود و هست

یا حق
[/quote]
بسم رب شهدا
داداش تروخدا این حرفارو نزن حرفات از اساس مشکل داره بابا. 4 تا مسئول مثل شما تو ایران یا جهان بود ماها هنوز داشتیم دنبال شکار تو دشتو دمن میدویدیم.اینجوری بود که هنوز ملت تو غار زندگی میکردن بابا نچسب همش به اخرت که دنیارو نداشته باشی اخرت کشک میشه ها. اگه اینجوریه که شما بشین فقط تو خونه دعا بخون خدا خودش ماه به ماه برات پول و اذوغه میفرسته.بابا جان حرفه من به شخصه اینه هرچیزی جایه خود قبل جنگ نمازتو بخون دعاتو بخون بعد با تجهیزات خوب برو بجنگ. تو جنگ چالدران سربازهای ایرانی مسلمون بودن اما با تیرکمون که نمیشه رفت به جنگ توپو تفنگ که اخه
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

من جدا خیلی دوست دارم بدونم کدام عزیزان منفی دادند ! نه برای اینکه بگم دست تون درد بکنه انشالله بلکه برای این عزیزان هم بگم : جدا متاسفم !

وقتی تو مملکتی هنوز شخصی ندونه یعنی چی اول ایمان بعد سلاح ! دیگه آخه من بیکارم برای چند نفر بشینم منبر رفتن ؟

samalizadeآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآااااقا جان !

اصلا شما پست نوشته های امام خامنه ای رو خوندی اینو میگی :

[quote] تو جنگ چالدران سربازهای ایرانی مسلمون بودن اما با تیرکمون که نمیشه رفت به جنگ توپو تفنگ که اخه[/quote]

بی خیال باع ، میزارمش کمی درشت تر شاید فهمیدید :

[color=#ff0000][b][size=6]نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتکاء بر ایمان توانسته اند در تولید تجهیزات نظامی نیز به پیشرفت های قابل توجهی دست پیدا کنن[/size][/b][/color]

[color=#ff0000][b][size=6]پی نوشت : وقتی کسی نفهمه یعنی چی ایمان ! میشه همین !!!! وقتی کسی ندونه رهبرش چی میگه میشه همین ! بعد میگن چرا امام زمان ظهور نمیکنه ... پرتیم بابا پرت همه مون از دم[/size][/b][/color]
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بسم رب شهدا
بابا مشتی حرفه من مگه چیه؟ من میگم هرچیزی سره جاش اقا جان افراطو تفریط نشه تو هر زمینه ای اقا ایمان جایه خود سلاح هم جایه خود. حالا اگه بازم حرفه من مشکلی داره بفرمایید بنده به جهل خودم پی ببرم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با یک دست قرآن و با دست دیگر سلاح را نگه دارید !
دوستان تصاویر رو یک بار دیگه نگاه کنید ! این تصاویر ژست هست نه تصاویر جنگ واقعی ، تعجب میکنم که دوستان چرا انقدر رو موضوعی به این سادگی بحث میکنند
شما برید کلیپی رو که مزدوران پژاک تعداد زیادی از سلاح های نیروهای صابرین رو غنیمت گرفتند ببینید ! در صحنه کارزار مطمئناً سلاح ها عوض میشه یا حد اقل وسایل ابتدایی مثل ترمال ، سایت هدف گیری و ... روش نصب میشه و جلیقه ضد گلوله یک چیز خزی هست اینو از رو خودم نمیگم کلیپ شهدای صابرین رو تو اینترنت ببینید متوجه میشید . این حقیر خودم یه تاپیک بلند بالا از تصاویر شهدای صابرین همینجا زدم ببینید خیلی چیزا دستتون میاد
[url="http://www.military.ir/forums/topic/21951-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%B4%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DA%98%D8%A7%DA%A9/#entry262532"]http://www.military....اک/#entry262532[/url]

ارتش و سپاه هم فرق نمیکنه وقتی موقعیت اضطراری باشه تجهیز میشن ویرایش شده در توسط Dezchilds

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
دوست عزیز samalizade ، جمله رهبری رو مطالعه کردید ؟ پست رهبری رو که گذاشتم مطالعه نمودید ؟
همه چیز به جای خودش هست و دقیقا حرف شما درست میشه منتها مشکل اینه وقتی همه چیز در جای خودش هست قبل همه چیز ایمان قرار میگره !
حرف بنده و حرف تمامی افراد همینه
به قولی یکی گفت من مسیحی هستم اون یکی گفت زکی من یهودی م پس از تو بیشتر عمر داره دینم ... این یکی گفت من مسلمانم و به یگانگی خدا و محمد شهادت میدهم !!!
یک فرق ساده داشت : همه شون خدا رو میپرستیدند و یگانه پرست بودند لیکن !!!!! با اسامی متفاوت ولی خدا سرلوحه و اول و آخر همه دین شون هست !!!!
الان بنده میگم : امام خامنه ای فرمود ، سلاح فیزیکی حاصل سلاح ایمان هست .... شکست 33 روزه حاصل سلاح ایمان هست که در داخل خودش سلاح فیزیکی و ... هم جای داده ولیکن ارتباطی ست یک طرفه
یعنی از سلاح فیزیکی به سلاح ایمان نمی رسید ولیکن از سلاح ایمان به سلاح فیزیکی و استفاده تام و تمام و کمال ازش میرسید
یعنی میشه اینکه شما با یه کالاشنیکف ساده هم تا آخرین قطره خون می ایستی و میجنگی چون معتقد هستی چه بکشی چه کشته بشی وارد بهشت میشی و.....
یعنی میشه اینکه با حجم انبوه اتیکت های روی لباس رنجری و کلی سلاح ، وقتی هلی بورن میکنی با چند تا انسان متوکل روبرو که میشی فلنگ رو میبنی همچین که تیپ گولانی بشه .........( ببییییییییییییب ساااااااانسور!) ////

پی نوشت : برادران زیاد ناراحت تجهیزات پیشرفته نباشند چونکه مثلا میگم ها ؟ مثلا میگم ها ؟ شهید حسین رضایی خیلی ها رو ترکوند با .... ! حالا انشالله خیلی مسایل محرمانه بودن ش رفع شد میفهمید که داستان سرایی بیخود نمودید
صدها تصویر از تسلیحات مجهز دوربین دار نیروهای نظامی ایران موجود هست که لزوما لزومی نداره من و شما ببینیم
یا مثلا در سال 87 و اینا ! دستور مجهز شدن تمامی تسلیحات ارتش به دوربین های معروف ژ3 ( که واقعا غوغا میکنه) اومد و انجام هم شد ....

یا حق
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][color=#FF0000]به دلیل انحراف از بحث، تاپیک قفل خواهد شد تا دوستان مقداری آرامش پیدا کنند و سپس بعد از مدتی دوباره بازگشایی خواهد شد.[/color][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.