SAEID

مهم ، انتخاب مدیران سایت

Recommended Posts

[size=5]سلام[/size]

[size=5][color=#0000FF]لطفا کاربرانی که مایل به همکاری با سایت هستند با در نظر گرفتن شرایط زیر ، جهت فعالیت در گروه مدیران اطلاع دهند.

1- حداقل 2 سال سابقه فعالیت (در صورت فعالیت علمی بارز این مورد لحاظ نمی شود)

2- عدم دریافت اخطار یا اخراج از سایت طی 1 سال گذشته

3- در صورت داشتن سابقه مدیریتی در این سایت یا سایتهای دیگر ذکر شود.[/color][/size]

[size=5][color=#008000]از بین مدیران فعلی نیز ، افرادی که فرصت لازم برای مدیریت یکی از بخشهای کلی انجمن را دارند اعلام کنند.

بخش نیروی هوایی ، بخش نیروی زمینی ، بخش نیروی دریایی ، بخش جنگ و تاریخ ، بخش اخبار

این دوستان باید برنامه مدیریتی خود برای بخش مورد نظر را شامل موارد زیر بیان کنند.

1- برنامه یک سال آینده بخش

2- درصد تغییر در تعداد مطالب ارسالی مرتبط

3- درصد تغییر در جذب کاربران به بخش[/color]

• Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض معذرت، جسارتا بخش کامپیوتر و همینطور مسائل مربوط به کامپیوتر وجود نداره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='siavash75' timestamp='1375024437' post='324661']
با عرض معذرت، جسارتا بخش کامپیوتر و همینطور مسائل مربوط به کامپیوتر وجود نداره؟
[/quote]

چرا وجود دارد ولی جزو بخشهای کلی محسوب نمی شود.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من خیلی دوس داشتم که مدیر بخش بی سرنشین ها بشم ولی مثل اینکه بند 2 با ما مشکل داره اساسی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

اگه قسمت جنگ نرم یا مباحث مذهبی نیازبه همکاری داشت در خدمتیم ویرایش شده در توسط copout
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5][font=arial,helvetica,sans-serif]سلام [/font][/size]
[size=5][font=arial,helvetica,sans-serif]اگه جا برای من هم بشاه دوست دارم در بخش نیروی دریایی و یا بخش جنگ و تاریخ خدمتی داشته باشم[/font][/size]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

راستش خیلی دلم میخواد، ولی جرات نمیکنم که بگم!
چون هم از بچگی خیلی کم رو بودم؛
هم اینکه احساس میکنم لیاقتش رو ندارم؛
حتی مشمول بند 1 شرایط هم نمیشم چون سابقه عضویتم فقط یک و نیم ساله!!

ولی با خودم گفتم، دل رو میزنم به دریا و هرچی بادا باد.
فوقش بهم میگن: بچه، بشین سر جات؛ هنوز خیلی کوچولویی!

به هرحال.....

تو بخش گالری سایت مایلم کمک کنم.

یاعلی
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب سلام به همه!!!
اینجا قراره مدیرای آینده درخواست مدیریت بدن!!!
بالطبع بحثی رو که من میخوام مطرح کنم جاش اینجا نیست اما مگه کجا غیر اینجا میشه مدیریت محترم رو گیر اورد
الان پیدا کردن مدیریت از پیدا کردن دلار 1226 تومنی هم سخت تر شده
( به همون میزان هم ناممکن)
پس اجازه بدین همینجا حرفمو بزنم مدیرا اگر روا و جایز ندونستن پاکش کنن:

خوب جناب سعید خان سلام علیکم
خوبی برادر
الحمد الله پیداتون شد
برادر بزرگوار!!
سایت بی مدیر به رخوت و سستی و کسادی میرسه و نهایتش رکود
اینکه مدیران عزیز هم فقط هستن و هر ازگاهی برای تنبیه پیداشون میشه بلانصبت شما و سایر دوستان میشه برره و اون سیستم برره ایشون
باد میومد خودش نخودارو ورمیداشت و خودش میپاشید و خودش خاک روشون مینداخت و بارون هم میومد و نخودها میرسید و بعد می ریخت زمین و درنهایت حضرارت برره میرفتن جمعشون میکردن البته دست به زدن و تنبیه اونا هم عالی بود
جونشون در میرفت برای دعوا و بزن بزن

بزگواراینطوری که مدیریت خودش از هم کسل تر و کم حوصله تر و کم تحرکتر و کم فعالیت تر از بقیه باشه باشه نتیجه اش میشه چند وقت گذشته سایت!!!
در نبود برادران معزز مدیران ارشد و دور از چشمان تیزبین شما بزرگواران همیشه تنبیه کن و هیچوقت تشویق نکن !!!
توی این هفته گذشته بحثهای زیادی در باره کسادی و رخوت و کسل بود بچه ها و سایت مطرح شد ، شکر خدا بعد اون کمی سایت از اون حالت خارج شد و بچه ها تکونی بخودشون دادن ، اما این حرکات احساسی و مقطعیه و پایدار نیست همه هم اینو میدونیم
یه جریان غیر سیستماتیک و ناپایدار گذراست که در اثر بار روانی بحثهای انجام شده ایجاد شد!!!
دوست عزیز و گرامیم!!!
سایت نیازمند مدیریت فعال و پویا و حاضر و آماده است ، در سایت همیشه باید دسته کم یکی از مدیرای ارشد و حضرات قرمز رنگ حظور داشته باشنت ، اونم با چراغ روشن نه خاموش و ناپیدا!!
باید وظعیت همیشه تحت کنترل باشه ، راهکار داده بشه و به همون میزان تنبیه ، تشویق و امتیاز هم داده بشه ، توی این چند ماه گذشته جز جناب واریو از مدیران ارشد و قرمز رنگ کمتر کسی گذرش به این دور و ور میافتاد
مدیریت همیشه باید در دسترس باسپشه تا دنفرات بتونن باهاش در ارتباط باشن و مشکلات و درخواستهاشونو مطرح کنن
این روزا اگر کاری داشته باشی که نیاز به یک مدیر ارشد باشه باید آش نظری چهل روزه بپزی و تقسیم کنی بین چهل هزار نفر شاید گره از بختت واشه و یه مدیری گذرا از این دور و ور رد بشه و بتونی به دامنش دستی بگیری و التماس دعایی و درخواست حاجتی!!!
ببیندبرادر عزیز و بزرگوارم !! مدیریت محترم !!!
درراستای همین تاپیکی که ایجاد کردید، مدیر نباید بیاد خودشو معرفی کنه برای مدیریت !!! این شیوه از پایه غلطه!! هیچ سیستم مدیریت اصولی توی دنیا این متد و روش رو نمیپذیره و قبول نداره ، مدیر معرفی نمیکنه خودشو ف مدیرو کشف میکنن ف پیداش میکنن !! این وظیفه مدیریت ارشده که بگرده بین بچه هایی که میبینه تخصص و توانایی و امکانشو دارن مدیر مناسب پیدا کنه
خود ایجاد چنین تاپیکی در سایت نشونه عدم شناخت و نظارت و کنترل مدیرا رو کاربراست ، نشون میده بچه ها و توانایی هاشونو نمیشناسین و نمیخواین هم بخودتون حمت شناسایی بدین
اعلامیه و اطلاعیه میزنیم رو در و دیوار سایت مدیر خریداریم و مدیر نابم آرزوست !!!
این روشش نیست برادر بزرگوارم
روشش نیست
این ره که میرویم به ترکستان است نه به خیابون ولی عصر!!!باور کنید به سه راه آذری هم نمیرسیم چه برسه به جردن!!!!
از این بحث بگذریم ! و برگردیم سر معظلات اساسی سایت
همونطوری که خود گرامیتون هم متوجه شدین ، دراین مدت اخیر و طی این چند وقت ، متاسفانه بخاطر یکسری مشکلات ( که ذکر خواهم کرد ) خیلی از بزرگان و دانایان و کاربلدهای سایت که بودن هرکدومشون به تنهایی برای هر سایتی غنیمت و اعتباره ول کردن و رفتن و یا دمق و کم حوصله و کسل شدن و دیگه حال و حوصله فعهالیت رو ندارن
خودتون یه نیگاه بکنین ببینین اونهمه کارشناس خبره ای که سایت میلیتاری رو تو کشور متمایز کرده بود الان کجان ؟ چیکار میکنن ؟ چرا خبری از فعالیت و مطالب نابشون نیست ؟ چرا ماه به ماه هم به سایت سر نمیزنن ؟
چرا مباحث علمی و پر بار سایت از بحث های کارشناسانه به مجادله های کلامی و و پستهای یک خطی و دو خطی یا مطالب کپی پیستی رسیده؟
کجاست اونهمه تحلیل و نقد کارشناسانه سایت ؟
میدونین کجاست ؟ با کوچ و تنبیه و اخراج و کم میل شدن نفرات از سایت رخت بر بسته و رفته

برادر بزگوارم!
مدیریت محترم!
توی این مدتی که شما بزرگوارا شرف حضور نداشتین و بحث رکود و رخوت سایت مطرح بود از عزیزان خواستیم که مشکلات و راهکارها برون رفت از این وضعیت رو ارایه بدن ، خیلی مباحث مطرح شد که من برخی هاشونو عنوان میکنم و برخی هاشون هم متاسفانه فراموش کردم ، امیدوارم با دیدن این مطالب یه تاپیک مجزا برای اظهار نظر و ارایه مشکلات و نظرها و راهکارهای ارایه شده توسط اعضا باز کنین که هرکسی خودش بیاد اونجا نظرشو بده و در نهایت تصمیمی مناسب جهت ارتقای شرایط سایت گرفته بشه

و اما اهم مطالب عنوان شده توسط دوستان و منجمله بنده حقیر:

عدم حظور و نظارت و فعالیت مدیریت ارشد
فریز شدن مدیران در جایگاه های فعلی و عدم ارتقای نفرات
سیستم نا صحیح درجه دهی و ارتقای نفرات
دسترسی محدود نفرات بالاخص تازه واردترها و اونهایی که کمتر پست ارسال کردن
وجود مباحث و تاپیکهای که بالای 90 درصدشون فقط محصول کپی پیسته مثه برخی قسمتهای خبری
برخوردهای تند و گاها بیش از حد نیاز و نا مناسب
در مقابل نرمش بیش از حد با یک عده دیگر
عدم برقراری عدالت و انصاف بین نفرات بگونه ای که عده ای هرچه بگیوند ازادند و دیگران خیر
جهت دار شدن سایت
گنوی شخصی و گروهی و حزبی شدن سایت
عدم توجه گروهی و حزبی به بیشتر مطالب و تاپیکهای فنی و علمی و درمقابل رغبت به عناوینی گاها کم ارزش اما متعلق به یک جریان خاص
نبود یا کمبود عوامل تشویقی برای افزایش رغبت اعضا بالاخص اعضای جدید الورود
مشکل در دسترسی به مطالب بگذشته
ایراد در چینش صفحه اصلی انجمنها بگونه ای که بیشتر مطالب با بالا اومدن چند مطلب دیگه ، پایین رفته و دسترسی بهشون سخت و گاها دشوار میشه ( برای غیر اعضا و تازه واردها تقریبا ناممکن میشه)
چینش نامناسب مطالب و بخشها و نحوه بالا اومدنشون که دسترسی و جستجو رو کمی دشوار کرده
و...
اینها بخش عمده ای از چیزهایی بود که از مباحث چند روز اخیر دوستان یادم مونده بود ، بودن مطالبی که بنده متاسفانه فراموششون کردم!!

بهتره شخص شما یک تاپیکی برای جمع آوری نظر دوستان در باره مشکلات و ایرادات سایت و نظرهاشون ایجاد کنین که هرکسی فارغ از جهت گیری و دسته بندیهای موجود بیاد نظرشو بده و درنهایت با یک جمع بندی مدیریت شده و سنجیده با امید و یاری خدا فکری و راهکاری برای ارتقای و بهبود شرایط فعلی سات اتخاذ و اندیشیده بشه

ببخشید که خارج عنوان تاپیک مطلب نوشتم اما باور کنید چاره ای جز این نداشتم چون اینروزا مدیر ارشد مگه گیر کسی میاد؟

در پناه حق باشید
یا الله ویرایش شده در توسط elo
  • Upvote 13
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام واحترام
بنده بعنوان یک عضو معمولی سایت و با توان محدود در بخش تسلیحات هوائی میتوانم مفید باشم که درصورتی که فرد مناسبتری پیدا نشد و نهایتا کمک کوچک بنده میتوانست مفید باشد میتوانم درخدمت باشم
درباره موارد پیشنهادی هم درصورتی که تایپیکی ایجاد شود شاید بهتر بتوان بحث کرد
موفق باشید
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام....
بنده تقریبا بیشتر بند‌های‌ مربوطه شامل حالم نمی‌شود!!!....
اما به دلیل علاقه‌ام به جمع کردن فیلم و عکس نظامی، در بخش گالری عکس یا تاپیک های گالری عکس و معرفی تجهیزات نظامی انشاالله حداقل هر روز یک تاپیک رو اماده خواهم کرد...
(ربط چندانی به مدیر بودن و نبودن هم نخواهد داشت! مشکل من اکانت گالریه که در حال حاظر، با استفاده از اکانت یکی از دوستان گرامی (سفیر امید) دارم عکس اپلود میکنم و اطلاعی هم ندارم که این مسئله برای ایشون ممکنه مشکلی ایجاد بکنه یا نه؟! مثلا گالری محدودیت داشته باشه و اینا...)
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیناپس شما برا بخش تجهیزات انفرادی فکر کنم بهتر باشید؟ البته من تو انتخاب مدیران کاره‌ای نیستم ها.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در بخش کامپیوتر سایت حالا جزئی یا کلی فرقی نداره، بنده در خدمت هستم
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگر مدیران فعلی چه مشکلی دارند که تصمیم به تغییر کادر مدیریت گرفته اید ؟ اگر دوستان یادشان باشد چندی پیش هم مشابه همین موضوع را داشتیم و عده ای از دوستان به عنوان مدیر انتخاب شدند بهتر نیست بجای تغییر کادر مدیریت بیشتر نگران حال و هوای سایت باشیم و برای آن چاره ای بیندیشیم ؟ سایت داره رو به قهقهرا میره من خودم شاید زیاد فعالیتی نداشته باشم و سهمی در تولید محتوای سایت نداشته باشم ولی جدا رغبت نمی کنم دو تا تاپیک نیمه کاره ی خود را ادامه دهم من که کسی نیستم اما هشدار بزرگان سایت رو جدی بگیرید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.