Azarakhsh

تاپیک جامع سلاح انفرادی سیاوش-5

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

منم یک دوستی دارم مهندس مکانیک خونده یک اسلحه پنج تیر نیمه اتوماتیک ساخت و تو عفی که رهبری داده بود رفت و مجوز براش گرفت منتها روش نوشت ساخت اتریش(از ترس)
و مدعی هست هر نوع اسلحه اتوماتیک با هر کالیبری را میتونه بسازه و واقعا هم کارش درسته بقول مولای رومی
هرکسی را بهر کاری ساختند مهر اورا بر دلش انداختند
فقط تو کشور ما هیچ وقت استعداد ها کشف و استفاده نمیکنند و گرنه ما از هیچ کشور عقب نیستیم
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='aamm' timestamp='1376302277' post='329218']
منم یک دوستی دارم مهندس مکانیک خونده یک اسلحه پنج تیر نیمه اتوماتیک ساخت و تو عفی که رهبری داده بود رفت و مجوز براش گرفت منتها روش نوشت ساخت اتریش(از ترس)
و مدعی هست هر نوع اسلحه اتوماتیک با هر کالیبری را میتونه بسازه و واقعا هم کارش درسته بقول مولای رومی
هرکسی را بهر کاری ساختند مهر اورا بر دلش انداختند
فقط تو کشور ما هیچ وقت استعداد ها کشف و استفاده نمیکنند و گرنه ما از هیچ کشور عقب نیستیم
[/quote]

دوست عزیز !
این که میفرمایین اسلحه ساخت ، رو نمیتونم درک کنم !
منظورتون مونتاژ هست ؟!
چون تا جایی که من خبر دارم ، ساخت آلیاژ و تولید لوله ی تفنگ های شکاری چیزیه که فکر نکنم تو بیشتر از 10 تا کشور دنیا انجام بشه !
همین ترکیه که ید طولایی در ساخت تفنگ های شکاری داره ، تکنولوژی و آلیاژ های مورد استفادش امریکایی هست !
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تعمیر کارای ماشین علاقه مند معمولا یک ماشینای قدیمی که خوب نگه داری شده رو میگرن باتغییر موتور و...یک اتومبیل لوکس یانمایشی ازش درمیارن...اتفاقا توشهر ماهم دونفر این کار رومیکنن یکشون یه پونیاک رو دوباره با موتوری قوی تر که مستقیم ژاپن سفارش داده بود با یه بدنه که خودش سرهم کرده بود بازآفرینی(!)کرد که خیلی هم زیبا بود همون موقع با قیمت خیلی خوبی فروختش
اما سلاح قضیه اش فرق میکنه این اسلحه احتمال میدم از این اسلحه های قاچاق بوده که طرف با تجربه خودش یکم تغییرش داده..کارگاهش هرچقدر هم پیشرفته باشه که دیگه دستگاه قالب گیری و برش و جوش نداره!!که اگه داشت که خود وزارت دفاع بهش سفارش میداد icon_cheesygrin
===========================================================
[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10251/34872197_bERNO_SHOP.jpg"]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10251/34872197_bERNO_SHOP.jpg[/url]
کولر با اون ارتفاع تو قفس گذاشتن؟؟کرمانشاه اینقدر خطریه؟؟ :winking:
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mjb' timestamp='1376637673' post='330306']
تعمیر کارای ماشین علاقه مند معمولا یک ماشینای قدیمی که خوب نگه داری شده رو میگرن باتغییر موتور و...یک اتومبیل لوکس یانمایشی ازش درمیارن...اتفاقا توشهر ماهم دونفر این کار رومیکنن یکشون یه پونیاک رو دوباره با موتوری قوی تر که مستقیم ژاپن سفارش داده بود با یه بدنه که خودش سرهم کرده بود بازآفرینی(!)کرد که خیلی هم زیبا بود همون موقع با قیمت خیلی خوبی فروختش
اما سلاح قضیه اش فرق میکنه این اسلحه احتمال میدم از این اسلحه های قاچاق بوده که طرف با تجربه خودش یکم تغییرش داده..کارگاهش هرچقدر هم پیشرفته باشه که دیگه دستگاه قالب گیری و برش و جوش نداره!!که اگه داشت که خود وزارت دفاع بهش سفارش میداد icon_cheesygrin
===========================================================
[url="http://gallery.military.ir/albums/userpics/10251/34872197_bERNO_SHOP.jpg"]http://gallery.milit..._bERNO_SHOP.jpg[/url]
کولر با اون ارتفاع تو قفس گذاشتن؟؟کرمانشاه اینقدر خطریه؟؟ :winking:
[/quote]

ن کرمانشاه همیشه خطری بوده منتها نه از اون نوعی که تو فکرشو میکنی پس مواظب باش یه بار دیگه توهین نکنی ویرایش شده در توسط esygolden
  • Upvote 1
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='esygolden' timestamp='1376649967' post='330361']
یعنی میخوای بگی یارو سلاح قاچاقی اورده با کمی تغییر داره به وزارت دفاع قالب میکنه icon_eek در ضمن کرمانشاه همیشه خطری بوده منتها نه از اون نوعی که تو فکرشو میکنی پس مواظب باش یه بار دیگه توهین نکنی
[/quote]

دوست عزیز فکر کنم ایشون حرفشون در مورد پست 46 هست ، نه اسلحه سیاوش 5
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Commandant' timestamp='1376650561' post='330366']
دوست عزیز فکر کنم ایشون حرفشون در مورد پست 46 هست ، نه اسلحه سیاوش 5
[/quote]

بله حق با شماست .ویرایش شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان این سلاح تقریبا با مکانیزم برگشت گاز کلاش و خشاب 5.56 ترکیب شده فکرش بد نیست باید دید توی تست ها تایید میشه یا نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Commandant' timestamp='1376303497' post='329225']
دوست عزیز !
این که میفرمایین اسلحه ساخت ، رو نمیتونم درک کنم !
منظورتون مونتاژ هست ؟!
چون تا جایی که من خبر دارم ، ساخت آلیاژ و تولید لوله ی تفنگ های شکاری چیزیه که فکر نکنم تو بیشتر از 10 تا کشور دنیا انجام بشه !
همین ترکیه که ید طولایی در ساخت تفنگ های شکاری داره ، تکنولوژی و آلیاژ های مورد استفادش امریکایی هست !
[/quote]
ببخشید که خیلی دیر جواب میدهم چون وقت نرکدم به این پست نگاه کنم
لوله اسلحه را از میل فرمان یک ماشین ساخته بود اسلحه هم کپی هیچ سلاحی نبود (فکر کنم) چون میگفت سلاح این مدل تو بازار پیدا نمیشه و موقع بردن برای گرفتن جواز با ترس لرز رفت نکنه گیر بدن این مدل سلاح نداریم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کالیبر سیاوش 3 ایشون در حقیقت با neck up کردن پوکه 300 وینچستر مگنوم و چپانیدن مرمی برنو به اون بدست اومد! که البته واقعا دلیل این کار ایشون رو نمی فهمم! چون 300win mag تراجکتوری خوبی داره و قدرت بسیار بالا به همراه سرعت دهانه بالای هزار ( در مرمی های سبکتر) که برا شکار در فواصل بالای 300 تا 1000 متر ایده آل هست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
طرحش به نظر واقعا یک شاهکار بنظر میرسه!

یک سلاح ارگونومیک در حد ام 4

حتی نحوه طراحی گلنگدن این سلاح شبیه خونواده ام 16 هست که بهترین حالات ارگونومی رو ایجاد میکنه!

از این فرد باید به شدت حمایت بشه فکر کنید اگر امکانات آزمایشگاهها و ابزار الات وزارت دفاع دست ایشون باشه چکار میکنه...

ولی حیف و صد حیف که تو مملکت خودمون لیاقت و کاردانی ارزشی نداره :-(

از همین حالا آینده این طرح مشخصه و احتمالا هیچ وقت در راستای پیشرفت مملکت به کار گرفته نمیشه خودم تجربشو داشتم میدونم.
  • Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تلاش جان، مسئولین ظاهرا" در زمینه سلاح های حجومی بیشتر از ak47 رو لیاقت سربازهای وطن نمی دونن! حالا به نظرتون ما با میراث میخائیل کلاشنیکف جلوی m4 و m16 و گالیل اصلا" نبرد برابری خواهیم داشت؟
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='babak1985' timestamp='1377192167' post='332119']
[color=#0000ff][size=5]اطلاعات کامل تر در مورد اسلحه جدید سیاوش-5/ نبی[/size][/color]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10237/1185854_542169499164507_1710888004_n.jpg[/img]

بقیه موارد شامل :

ریل پیکاتینی
رد دات
آیرون سایت که شباهت زیادی به آیرون سایت جی 36 داره
شعله پوش با طراحی زیبا و البته اصولی
یک گریپ برای دست دوم

.................................................. .

برای دوستانی که نمی شناسن این آقا رو :

طراح اصلی اسلحه که اسمشون "سیاوش خاکریزی" است. ایشون قبلا اسلحه تک تیراندازی " نخجیر-3 / سیاوش-3 " رو طراحی و عملیاتی کردن ( نوپو استفاده می کنه) .

در بین افرادی که ایشون رو می شناسن به عنوان " میخائیل کلاشینکف ایران" ازش نام برده می شه . مطمئن باشید اسلحه ای که ایشون با دانش بالاشون تولید کردن دارای آخرین تکنولوژی های روز و بالاترین کاراییه.
امیدواریم که هرچه زودتر شاهد تولید انبوه این اسلحه که در حال حاضر تست های میدانی رو پشت سر می ذاره باشیم.
منبع : فیس بوک پیج برترین جنگ افزار
[/quote]

شما این کلیپ را داری؟یا میتونی پیدا کنی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امیدوارم طرح زیبا و فنی ایشان قربانی تنگ نظری ها و بی تمایلی برخی افراد نشود و در اینده ی نه چندان دور شاهد حضور یک اسلحه ی سازمانی پیشرفته در نیروهای مسلح کشورمان باشیم و یا حداقل در دستان نیروهای ویژه ی سپاه یا ارتش.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.