9km

۴۰ کشور خواهان اعمال کنترل بر تسلیحات هسته‌ای اسرائیل/ آمریکا تهدید به وتو کرد

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به گزارش گروه بین‌الملل [url="http://www.tasnimnews.com/"]خبرگزاری تسنیم[/url] به نقل از هاآرتص؛ کشورهای عربی روز گذشته (جمعه) یک قطعنامه غیرالزام‌آور را به نشست آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای در وین ارائه کردند که پس از تهدید آمریکا به وتو توسط اعضاء با فاصله‌ اندک آراء رد شد.
51 کشور به این بیانیه که خواهان پیوستن اسرائیل به معاهده منع اشاعه بود رأی منفی داده و 43 کشور نیز به آن رأی مثبت دادند. سایر کشورهای عضو - 32 کشور - موضع بی‌طرفی را اتخاذ کردند.
اسرائیل تنها دارنده تسلیحات هسته‌ای در منطقه خاور میانه بوده و کارشناسان بر این باورند که زرادخانه این رژیم دارای بیش از 200 کلاهک هسته‌ای است.
جوزف ماکمانوس، نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای حتی از طرح این قطعنامه در سازمان ملل اظهار تأسف و ناراحتی کرد.
امسال نیز به مانند سال‌های قبل آژانس قطعنامه را با اکثریت اعضاء تصویب کرد که در آن بدون ذکر نامی از رژیم اسرائیل از تمام دولت‌های خاورمیانه درخواست شده بود، به معاهده منع اشاعه بپیوندند

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/145531
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='9km' timestamp='1379763801' post='340006']
اسرائیل تنها دارنده تسلیحات هسته‌ای در منطقه خاور میانه بوده [url="http://www.tasnimnews.com/Home/Single/145531"]http://www.tasnimnew...e/Single/145531[/url]
[/quote]مگه پاکستان تسلیحات هسته ای نداره؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1379766096' post='340015']
مگه پاکستان تسلیحات هسته ای نداره؟؟؟
[/quote]
پاکستان تو تقسیم بندی های جغرافیایی جزو شبه قاره هند محسوب میشه و خارج از خاورمیانه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] نماینده آمریکا در آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای حتی از طرح این قطعنامه در سازمان ملل اظهار تأسف و ناراحتی کرد.[/quote]

عجب رویی داره این ها! icon_eek
سوریه رو به جرم سلاح شیمیایی نداشته تهدید به حمله نظامی میکنند از اون طرف ابزار تاسف که چرا کسی به عزیز دردانه شون گفته منع اشاعه سلاح هسته ای رو امضا کنه!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] جرم سلاح شیمیایی نداشته ت[/quote]
ديكه دوستان دارن به درحه عرفان ميرسن
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نه بابا.... بنده خدا بشار سلاح شیمیایی داره خوبشم دارم! :|.....

فقط این که اسرائيل هم باید برداره تسلیحاتش رو، با اینکه صورت نمیگیره ولی باید به شدت رسانه‌ای بمونه تا کلی امتیاز بشه گرفت !:)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
همه میدونن بشار سلاح شیمیایی داره ولی بحث همه سر اینه که آیا استفاده کرده یا خیر!!!؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
من به اسرائیل حق میدم
[/quote]

منفی نداره.... منم به ایران حق میدم که کلاهک اتمی داشته باشه... همه حق دارن داشته باشن!! حرف اینه که همه بیان از این حقه گذر بکنن و هیچکس نداشته باشه! :)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من اگه از دید یک اسرائیلی به قضیه نگاه کنم.
فرض کنم که من تو اسرائیل هستم به هر دلیلی . پدر و مادرم به اجبار کوچ کردن اینجا و من هم به دنیا اومدم. حالا من جزء چهار پنج میلیون نفر هستم که تو همه ی مبادلات سیاسی سرزمین ما به عنوان کشور شناخته میشه و حقوق یک کشور رو داره نه یک سرزمین .
در مقابل کشورهای زیادی هست چه همسایه ها چه غیر همسایه ها. همشون نمیخوان سر به تنم باشه. چندین بار جنگ کردن و ما هم دفاع کردیم . تجربه ثابت کرده این همسایه ها و کشورهای متجاوز بار دیگر هم حمله خواهند کرد. با پیشرفت تکنولوژی اونها هم به این تکنولوژی های نوین دست پیدا خواهند کرد و برای تهدید و احیانا اجرای تهدیداتشون از تسلیحات جدید هم استفاده خواهند کرد. پس من هم به کشور و دولتم حق میدم دارای یک عامل بازدارنده باشه.
اگه به اسرائیل نگاه کنیم از طرف اکثر کشورها مورد هجوم قرار گرفته و هر روز هم از طرف ایران تهدید میشه . تهدیدی که همیشه اعلام کردن هدف اول هست . پس باید دولت ما یعنی اسرائیل با لابی کنه نزاره این تهدید عملی بشه . همانطور که اگه ما تهدید کنیم کشورهای دیگه بر علیه ما لابی میکنن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mohmohammadi20' timestamp='1379780183' post='340082']
من اگه از دید یک اسرائیلی به قضیه نگاه کنم.
فرض کنم که من تو اسرائیل هستم به هر دلیلی . پدر و مادرم به اجبار کوچ کردن اینجا و من هم به دنیا اومدم. حالا من جزء چهار پنج میلیون نفر هستم که تو همه ی مبادلات سیاسی سرزمین ما به عنوان کشور شناخته میشه و حقوق یک کشور رو داره نه یک سرزمین .
در مقابل کشورهای زیادی هست چه همسایه ها چه غیر همسایه ها. همشون نمیخوان سر به تنم باشه. چندین بار جنگ کردن و ما هم دفاع کردیم . تجربه ثابت کرده این همسایه ها و کشورهای متجاوز بار دیگر هم حمله خواهند کرد. با پیشرفت تکنولوژی اونها هم به این تکنولوژی های نوین دست پیدا خواهند کرد و برای تهدید و احیانا اجرای تهدیداتشون از تسلیحات جدید هم استفاده خواهند کرد. پس من هم به کشور و دولتم حق میدم دارای یک عامل بازدارنده باشه.
اگه به اسرائیل نگاه کنیم از طرف اکثر کشورها مورد هجوم قرار گرفته و هر روز هم از طرف ایران تهدید میشه . تهدیدی که همیشه اعلام کردن هدف اول هست . پس باید دولت ما یعنی اسرائیل با لابی کنه نزاره این تهدید عملی بشه . همانطور که اگه ما تهدید کنیم کشورهای دیگه بر علیه ما لابی میکنن .
[/quote]و از اون بدتر شما از دید اون کشور ها یه شهروند حساب نمی شی شما یه نظامی حساب میشی که ریختن خون تو و خون بچه ی شیرخوارت حلاله !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عمل یهودی ها غصب محسوب میشه و مالکیتی رو به وجود نمیاره! شما چه یهودی باشید و چه مسیحی و چه مسلمان و یا بی دین هیچ وقت راضی نمیشید مال و اموال شما دزدیده و غصب بشن و بعد از مردن فرد غاصب و دزد به عنوان ارث به خانواده طرف برسن! فهم این مسئله خیلی راحته! اون یهودی هم که تو سرزمین های اشغالی متولد شده اگه انسان باشه(نه جونور) باید سریعتر اون کشور رو ترک کرده و به جای دیگری مهاجرت کنه!
حرف شما مثل این میمونه که برای اون غاصب و یا دزد تو مجلس قانونی تصویب بشه که از خودش و دارئیهاش(غصب شده) صیانت کرده و در صورتی که مالک حقیقی بخواد حقشو پس بگیره با مانعی به نام قوه قضائیه و پلیس رو به رو بشه!

ایکاش دوستان یکم برای خودمون هم حق و حقوق قائل بشن!
  • Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این دیگه مشکل خود نجسشونه که اومدن اونجا رو گرفتن!!....
اینکه نمیشه مثلا من برم خونه‌ی یه نفر و به زور بگیرمش ازش، بعد اگر اومد ازم بگیره براش قمه بکشم و بعد بچم بگه خوب چون اونا هم قمه دارن پس من با کلاش باهاشون درگیر میشم!!!!

این که اون ادما با این خونواده یا این لکه‌ی نجاست درگیر میشن، دلیل داره! و مردم کشورهای همسایه مرض ندارن که علیهشون هستن!! دلیلشون هم اینه که این حضرات مثلا مظلوم، یه روزی به زور این خونه‌هایی که توش زندگی میکنن رو گرفتن! :)))))))))))

این مظلوم نمایی هاشون هم عادی بوده!! یادمه چند سال پیش ناتان یوهو میگفت که ما یه جزیره‌ی کوچیکیم که اگر گسترش ندیم، یه بچه میتونه با راکت ما رو بزنه از بیرون زمین های اشغالی!‌:) (اصل حرف نیست ولی کلیتش همین بود و تو سازمان ملل سال 88 گفت فک کنم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SHAHABESAGEB' timestamp='1379781466' post='340090']
عمل یهودی ها غصب محسوب میشه و مالکیتی رو به وجود نمیاره! شما چه یهودی باشید و چه مسیحی و چه مسلمان و یا بی دین هیچ وقت راضی نمیشید مال و اموال شما دزدیده و غصب بشن و بعد از مردن فرد غاصب و دزد به عنوان ارث به خانواده طرف برسن! فهم این مسئله خیلی راحته! اون یهودی هم که تو سرزمین های اشغالی متولد شده اگه انسان باشه(نه جونور) باید سریعتر اون کشور رو ترک کرده و به جای دیگری مهاجرت کنه!
حرف شما مثل این میمونه که برای اون غاصب و یا دزد تو مجلس قانونی تصویب بشه که از خودش و دارئیهاش(غصب شده) صیانت کرده و در صورتی که مالک حقیقی بخواد حقشو پس بگیره با مانعی به نام قوه قضائیه و پلیس رو به رو بشه!

ایکاش دوستان یکم برای خودمون هم حق و حقوق قائل بشن!
[/quote]یه با از این بحثا شد و مدیرای محترم تایپیکو ریختن تو سطل زباله!!!
ولی اینو بگم که ریختن خون کودک شیرخواره حلال اعلام شده!!!!حتی بعضی از برادران میلیتاری اونو همراه با ثواب نیز میدونن من مخالفت کردم و حدود 35تا منفی بارم کردن !!!جالبه مگه نه!؟
در ضمن اسراییل مانند خیلی از کشور ها بازور سرزمینی رو اشغال کرد پس باید بریم و پسش بگیریم!!!!اسراییل هم مث چندین هزار کشور اشغال کننده در طول تاریخ سرزمینی از سرزمینای دنیارو اشغال کرده و فرغی نداره با اونا!!!! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
[color=#666666][font=Tahoma, Geneva, sans-serif][size=2][background=rgb(255, 238, 223)]شگفتا! شگفتا! به خدا سوگند، اين واقعيت قلب انسان را مي‌ميراند و دچار غم و اندوه مي‌كند كه دشمنان در باطل خود وحدت دارند، و شما در حق خود، پراكنده و متفرق مي‌باشيد. (1)[/background][/size][/font][/color]
[color=#666666][font=Tahoma, Geneva, sans-serif][size=2][background=rgb(255, 238, 223)]1. نهج‌البلاغه، ترجمه محمد دشتي، ‌ص 75، خطبه 27[/background][/size][/font][/color]
[size=4]http://www.hatampouri.ir/new/index.php?option=com_content&view=article&id=1279%3A1390-11-18-08-49-14&catid=126%3A1390-05-11-11-17-42&Itemid=137[/size]
[size=4][/quote][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.