Recommended Posts

دوستان روابط ما با روسیه به طور رسمی 3.5 میلیارد دلاره
حتی غیر رسمی هم 5 میلیارد دلار بیشتر نیست
فکر کردین کسی برای 5 یا 20 یا 30 میلیارد دلار روابط در سال میاد جلوی کل بلوک غرب وایسه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان روابط ما با روسیه به طور رسمی 3.5 میلیارد دلاره
فکر کردین کسی برای 5 یا 20 یا 30 میلیارد دلار روابط در سال میاد جلوی کل بلوک غرب وایسه؟[/quote]

دوست من! موضوع پول نیست! موضوع اینه که آمریکا در صدد تضعیف روسیه هست و این کشور باید با ما همکاری کنه! البته اگر می خواد بلایی که در زمان شوروی بر سرش آمد تکرار نشه! در حال حاضر وضعیت اقتصادی روسیه اصلا جالب نیست! و از زمان سرکار آمدن مدودف حتی با توجه به تغییر سیاست روسیه نسبت به غرب این کشور بیشتر بسوی بحران مالی پیش رفته! در بیان دیگر هرچی پوتین پنبه کرده بود مدودف رشته کرد! و به جرات می تونم بگم اگر پوتین قدرت اجرایی نداشت روسیه حتی جنگ با گرجستان را هم آغاز نمی کرد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]دوستان روابط ما با روسیه به طور رسمی 3.5 میلیارد دلاره
فکر کردین کسی برای 5 یا 20 یا 30 میلیارد دلار روابط در سال میاد جلوی کل بلوک غرب وایسه؟[/quote]

دوست من! موضوع پول نیست! موضوع اینه که آمریکا در صدد تضعیف روسیه هست و این کشور باید با ما همکاری کنه! البته اگر می خواد بلایی که در زمان شوروی بر سرش آمد تکرار نشه! در حال حاضر وضعیت اقتصادی روسیه اصلا جالب نیست! و از زمان سرکار آمدن مدودف حتی با توجه به تغییر سیاست روسیه نسبت به غرب این کشور بیشتر بسوی بحران مالی پیش رفته! در بیان دیگر هرچی پوتین پنبه کرده بود مدودف رشته کرد! و به جرات می تونم بگم اگر پوتین قدرت اجرایی نداشت روسیه حتی جنگ با گرجستان را هم آغاز نمی کرد![/quote]

لیچ جان شما که نباید از کشور های دیگه انتظار زیادی داشته باشی
منافع مادی همه ی کشور های جهان در همکاری با امریکاس( از نظر مادی هر چند انجام این کار به معنی فروختن اخرتشون هست) روسیه هم از این امر مستثنی نیست و باید از امریکایی ها نترسه ولی دشمنشونم نشه
به نظر من ما باید خوشحال باشیم اگه شانس بیاریم و این روس های نامرد اقلا یه ذره تحریم ها رو رقیق کنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، شهرام اميري كارشناس و محقق دانشگاه صنعتي مالك اشتر كه سال گذشته در مدينه منوره ربوده شده است، در يك پيام تصويري كه در تاريخ سه‌شنبه 17 فروردين 89 مطابق با 5 آوريل 2010 ضبط شده و به روشي خاص به دست دستگاه‌هاي اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران رسيده‌است، به تشريح ربايش و وضعيت كنوني خود پرداخت.
شهرام اميري در اين سند تصويري ارسالي كه امشب از صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران و در بخش خبري پخش شد، با بيان اينكه هم‌اكنون در شهر توسان ايالت آريزوناي آمريكا هستم، مي‌گويد: در تاريخ 13 خرداد 88 در يك عمليات مشترك بين تيم‌هاي ترور و روبايش سازمان اطلاعات آمريكا (CIA) و استخبارات عربستان سعودي در مدينه منوره دزديده شدم. سپس من را به يك خانه در يك جايي نامعلوم در عربستان بردند و در داخل آن به من آمپول بي‌هوشي زدند و وقتي به هوش آمدم در راه انتقال به سمت كشور آمريكا بودم.
وي مي افزايد: در طي 8 ماه كه در آمريكا نگهداري شدم تحت شديدترين شكنجه‌ها و فشارهاي روحي گروه‌هاي بازجويي سازمان اطلاعات آمريكا قرار گرفتم و هدف اصلي آنها از اين فشارها اين بود كه از من مي‌خواستند در يك مصاحبه تلويزيوني با يكي از شبكه‌هاي خبري آمريكا ادعا كنم كه فرد مهمي در برنامه هسته‌اي ايران بوده و به درخواست خودم به آمريكا پناهنده شدم و در اين فرآيند پناهندگي، يك سري مدارك و اسناد مهم را از كشورم به همراه يك لپ‌تاپ كه حاوي اسرار محرمانه برنامه هسته‌اي نظامي ايران است، به آمريكا منتقل كردم.
اين تبعه ربوده شده ايراني خاطر نشان مي‌كند: هدف اصلي از اين قضيه فشار سياسي به جمهوري اسلامي ايران و در واقع محكوم كردن و اثبات دروغ‌هايي است كه آمريكا مدام عليه جمهوري اسلامي ايران مطرح مي‌كند.
اميري همچنين از سازمان‌ها و نهادهايي كه در خصوص مسئله حقوق بشر فعاليت مي‌كنند خواسته است موضوع وي را با جديت پيگيري كنند.
وي ادامه مي دهد: من واقعاً به ناحق از يك كشور ثالث دزديده شده و به آمريكا آورده شده‌ام و درخواستم اين است كه اين سازمان‌ها تمام تلاش و توان خود را براي آزادي من و برگشتم به كشور عزيزم ايران انجام بدهند.
اين تبعه ربوده شده ايراني همچنين در اين پيام تصويري خطاب به خانواده اش مي گويد: از خانواده‌ام مي‌‌خواهم اگر روزي اين سخنراني من را ديدند و صحبت‌هاي آخر من را شنيدند، صبور باشند.
به گزارش فارس، اين فيلم به عنوان سندي منحصربه‌فرد نشان مي دهد كه مجموعه ادعاهاي آمريكا در مورد برنامه هسته اي جمهوري اسلامي ‌ايران، سندسازي بي‌ارزشي بيش نيست.

[img]http://media.farsnews.com/Media/8903/Images/jpg/A0861/A0861904.jpg[/img]

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8903171565

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] تاريخ سه‌شنبه 17 فروردين 89 مطابق با 5 آوريل 2010 [/quote]

17 فروزدين ميشه 6 اوريل

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انصافا به نظرم خیلی جای بحث داره که ما چه جوری تونستیم، یه همچین ارتباطی رو تو خاک امریکا برقرار کنیم.

اون هم در این سطح که وزارت خارجه ی امریکا تکذیب کرد، پس براش حتما مراقبت ویژه ای میگذارند که لو نره.

اما این اتفاق فکر کنم برای اولین بار تو دنیا میفته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شبکه خبری آمریکایی:شهرام امیری با عملیات اطلاعاتی سیا به آمریکا پناهنده شده است

ای.بی.سی. نیوز: شهرام امیری دانشمند هسته‌ای ایران به امریکا پناهنده شد

ساندی تلگراف: شهرام امیری برخی اسرار اتمی ایران را فاش کرد

و .......
-------------------------------------------------------------------
بلاخره خورشید از پشت ابر اومد بیرون ..!

[quote]
من مشکوک شدم!
باید منتظر بمونم تا تائید بشه! icon_idea Mr. Green
[/quote]
فیلمش اومده برادر چی رو تائید شه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فیلمش اومده برادر چی رو تائید شه
[/quote]
ای بابا یکم دندون رو جیگر بذار!
فوقش تا فردا نتیجه قطعی رو اعلام میکنم!
میدونی احتمال برون رفت این ویدئو که ایشون درحال چت کردن هستن و با وبکم اونو فرستادن چند درصده؟ 000.1%

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در این جور مواقع فرد را در حبس خانگی نگهداری می کنند...
این پیام مشخص هست در یک موقعیت مناسب که امکانش بوده احتمالا با کمک برخی در زمان حبس خانگی ضبظ شده...
فیلم مربوط به چند ماه پیش هست و تازه بدست نیروهای امنیتی درامده و یا رسانده شده...
احتمالا اکنون مکان ایشون و مراقبتها عوض شده و افزایش پیدا کرده

و نکته مهم و قابل توجه:

وزیر امور خارجه امریکا درست چندین ساعت قبل از افشای این خبر توسط ایران با حالتی پیشدستانه گفته:

ایران ظرف 24 یا 48 ساعت آینده برگ جدیدی برای عدم تصویب قطعنامه رو خواهد کرد که با توجه به سخنان امیری و آگاه شدن مقامات امریکا از گاف امنیتی به نظر همین مورد بوده،آمریکا یکی از مهمترین مواردی که اکنون در شورای حکام توسط اون پرونده ایران را همچنان مفتوح نگاه داشته موضوع لپ تاپ ادعایی است و تنها نیاز به شاهد و سندی داشت تا شک کشورها را به اسناد ادعایی که کاملا از نظر کشورها مضحک و جعلی هستند تا حدودی برطرف کنه،شاهد ربوده شده ولی گویا مقاومت و وطن دوستی این ایرانی سبب ناکام گذاشتن پروژه و طولانی شدن اون شده،حالا با این موضوع شک کشورها به لپ تاپ ادعایی امریکا که عنوان میکنه برای یکی از دانشمندان هسته ای ایران هست بیشتر خواهد شد و مطمئنا قطعنامه حتی در صورت تصویب(که به نظرم بعد از شروع غنی سازی بیست درصد حتمی است تصویبش) بحث های جدی را بوجود خواهد آورد در شورای حکام..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]فیلمش اومده برادر چی رو تائید شه
[/quote]
ای بابا یکم دندون رو جیگر بذار!
فوقش تا فردا نتیجه قطعی رو اعلام میکنم!
میدونی احتمال برون رفت این ویدئو که ایشون درحال چت کردن هستن و با وبکم اونو فرستادن چند درصده؟ 000.1%[/quote]

اون صفرها رو باید اونور اعشار بزاری icon_idea

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.