basijee

شهادت 17 نفر از مرزداران سراوان در حمله گروهک تکفیری "جیش العدل"

Recommended Posts

توی مناظره امروز شبکه یک فقط آقای قربانی از بحث انسداد کامل مرزهای شرقی و کمبود بودجه نیروی انتظامی گفتن
نماینده وزیر کشور که برای دعوا اومده بود! ویرایش شده در توسط Maldini

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Maldini' timestamp='1383928274' post='347402']
توی مناظره امروز شبکه یک فقط آقای قربانی از بحث انسداد کامل مرزهای شرقی و کمبود بودجه نیروی انتظامی گفتن
نماینده وزیر کشور که برای دعوا اومده بود!
[/quote]

سلام

[quote]
مناظره ی امروز عصر رو دیدید ... نماینده ی دولت و مجلس و جناب اون کارشناس ( تابلو از این روشنفکر نما ها بود ) به جد اعتقاد داشتند نباید بودجه به نیروی انتظامی داد تا مرز رو ببنده ...

نکته ی جالبش هم این بود ... سال 84 ، روزانه 13 نفر بر اثر اعتیاد می مردند و در سال 91 روزانه 8 نفر .... اینم یکی از آمار خوب محمود که کسی بهش اشاره نکرد ... تازه جناب کارشناس روشنفکر نما همش می گفت قبل از 84 ، بعد از 84 .....[/quote]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این آمار یه تعبیر دیگه هم داره!! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1383901122' post='347349']
چون امثال شهید فهمیده هارو داشتیم که با نارنجک میرفتن زیر تانک و جبران تجهیزات و تاکتیک های نداشتمون رو می کردند!
[/quote]

من از بچگی یه سوال داشتم که جرات نمی کرم اونو از کسی بپرسم، ولی حالا چون این بحثو مطرح کردین می خوام اینجا بپرسم:

داستان شهید فهمیده اصلا برای من قابل هضم نیست. آخه چطور با چند تا نارنجک میشه جلوی یه تانکو گرفت؟ نارنجک این قدر قدرت نداره.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hossein9' timestamp='1383930931' post='347416']
من از بچگی یه سوال داشتم که جرات نمی کرم اونو از کسی بپرسم، ولی حالا چون این بحثو مطرح کردین می خوام اینجا بپرسم:

داستان شهید فهمیده اصلا برای من قابل هضم نیست. آخه چطور با چند تا نارنجک میشه جلوی یه تانکو گرفت؟ نارنجک این قدر قدرت نداره.
[/quote]

هیچ جایی ام نقل نشده که اون تانک منهدم شده یا نه! اون لحظه این تنها کاری بوده که از دست شهید برمیومده. مهم نفس انجامش بود نه نتیجه اش!
جهان آرا و همرزماش میدونستن که شهر سقوط میکنه و مقاومت با این نفرات اندک بی فایده است ولی اون لحظه مقاومت تا مرگ تنها کاری بود که از دستشون برمیومد!
شاید دیدگاه یه عده این بود که نه شهر رو تخلیه می کنیم و بعد مجهزتر برمی گردیم و می جنگیم ولی [size=5][b]جهان آرا موند و تا ابد موند![/b][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از دوستام که درجه دار نیروی انتظامیه میگفت تو یک منطقه عملیاتی که خودش هم اونجا خدمت می کرد تو یک درگیری 11 تا از ناجا کشته شدند میگفت وقتی رفتیم بالا سرشون همه به جز یکی رو تیر خلاص زده بودند که اون یکی هم خون دوستش ریخته بوده رو سرش فکر کردن مرده.میگفت اسلحه های نیرو های انتظامی بعضی 1 و یعضی 2یا3 یا 5،6 تیر شلیک کرده بودن و بعضی اسلحه ها اصلا شلیک نکرده بودو همه اسلحه ها گیر کرده بوده و نتونستن بجنگن.و همه کشته شدن.اینا وقتی یک اسلحه درست حسابی ندارن چطوری بجنگن؟؟؟؟با اسلحه های قرن بوق میشه جنگید؟دوستم میگفت فرمانده شون تهدیدشون کرده که صداشو درنیارن و کسی هم نفهمید ویرایش شده در توسط saman14
  • Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1383931773' post='347418']
هیچ جایی ام نقل نشده که اون تانک[size=5] [u][b]منهدم[/b][/u][/size] شده یا نه! اون لحظه این تنها کاری بوده که از دست شهید برمیومده. مهم نفس انجامش بود نه نتیجه اش!
جهان آرا و همرزماش میدونستن که شهر سقوط میکنه و مقاومت با این نفرات اندک بی فایده است ولی اون لحظه مقاومت تا مرگ تنها کاری بود که از دستشون برمیومد!
شاید دیدگاه یه عده این بود که نه شهر رو تخلیه می کنیم و بعد مجهزتر برمی گردیم و می جنگیم ولی [size=5]جهان آرا موند و تا ابد موند![/size]
[/quote]

اگر چه خیلی تمایلی ندارم این بحث را مطرح کنم ولی، برادر آخه اصل مشکل من سر همینه که گفتن تانک منهدم شده:

[b]« … رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ تر است، با نارنجک، خود را زیر تانک دشمن انداخت و[i][u]آن را منهدم نمود[/u][/i] و خود نیز شربت شهادت نوشید. »[/b]

یه جستجو هم تو اینترنت کنید همه جا نقل شده که تانک را منفجر کرده.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hossein9' timestamp='1383932759' post='347421']
اگر چه خیلی تمایلی ندارم این بحث را مطرح کنم ولی، برادر آخه اصل مشکل من سر همینه که گفتن تانک منهدم شده:

[b]« … رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ تر است، با نارنجک، خود را زیر تانک دشمن انداخت و[i][u]آن را منهدم نمود[/u][/i] و خود نیز شربت شهادت نوشید. »[/b]

یه جستجو هم تو اینترنت کنید همه جا نقل شده که تانک را منفجر کرده.
[/quote]

حالا چه فرقی می کنه برات؟ بیان بگن منهدم نشد که بعدش یه عده این کار رو احمقانه و بی فایده بخونند؟!!! ویرایش شده در توسط pckho0r
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='pckho0r' timestamp='1383933313' post='347425']
حالا چه فرقی می کنه برات؟ بیان بگن منهدم نشد که بعدش یه عده این کار رو احمقانه و بی فایده بخونند؟!!!
[/quote]
مشکل من هم سر اینه که چرا حقیقت را وارونه جلوه بدیم. چرا یه حرف خلاف واقع بزنیم که خلاف بودنش واضح است. آن قدر که من از وقتی بچه بودم نمیتونستم حرفو باور کنم (البته هنوز می گویم اگر واقعا نارنجک دستی می تونه تانکو منهدم کنه من با داستان مشکلی ندارم). من میگم دفاع بد نباید بکنیم که بزرگترین ضربه را به خودمون میزنیم.
من نمی گم بگیم منهدم نشد که بعد مسخرمون کنن. من میگم اصلا از اول حرف نزنیم و سکوت کنیم مثل خیلی کارهای دیگه که نتیجه نداشت ولی کسی نفهمید.
من میگم:

جز راست نباید گفت هر راست نشاید گفت
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط worior، 17 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط worior، 17 آبان 1392 - دلیلی ارایه نشده است
[quote name='saman14' timestamp='1383932232' post='347419']
یکی از دوستام که درجه دار نیروی انتظامیه میگفت تو یک منطقه عملیاتی که خودش هم اونجا خدمت می کرد تو یک درگیری 11 تا از ناجا کشته شدند میگفت وقتی رفتیم بالا سرشون همه به جز یکی رو تیر خلاص زده بودند که اون یکی هم خون دوستش ریخته بوده رو سرش فکر کردن مرده.میگفت اسلحه های نیرو های انتظامی بعضی 1 و یعضی 2یا3 یا 5،6 تیر شلیک کرده بودن و بعضی اسلحه ها اصلا شلیک نکرده بودو همه اسلحه ها گیر کرده بوده و نتونستن بجنگن.و همه کشته شدن.اینا وقتی یک اسلحه درست حسابی ندارن چطوری بجنگن؟؟؟؟با اسلحه های قرن بوق میشه جنگید؟دوستم میگفت فرمانده شون تهدیدشون کرده که صداشو درنیارن و کسی هم نفهمید
[/quote]

من تو یکی از پادگان های (سپاه)اطراف تهران خدمت میکردم شب سر پست حق استفاده از سلاح نداشتیم حتی از ضامن خارج کردن باید از سنگ و اسلحه به عنوان چوب برای زدن استفاده میکردیم خیلی احمقانست کادری های پادگان هم میگفتن چهار پنج سالی یک خشاب کلت هم شلیک نکردن هر وقت کسی ابال میومد پادگان اعتراض میکردن چرا برای شلیک اموزشی نمی برنشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
[quote name='pckho0r' timestamp='1383933313' post='347425']
حالا چه فرقی می کنه برات؟ بیان بگن منهدم نشد که بعدش یه عده این کار رو احمقانه و بی فایده بخونند؟!!!
[/quote]
درسته
میدونید که بیش از 90 درصد حملات کامیکازه ناموفق بودن ولی این دلیل نمیشه که بگن ژاپنیهای احمق برای هیچی میمردن! بلکه همه از اونها با احترام یاد میکنن. مهم نیست نتیجه چی شده مهم اینه که حسین فهمیده انقدر جرات داشت که خودش رو زیر شنی تانک بندازه.
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Reichsmarschall' timestamp='1383936583' post='347441']
درسته
میدونید که بیش از 90 درصد حملات کامیکازه ناموفق بودن ولی این دلیل نمیشه که بگن ژاپنیهای احمق برای هیچی میمردن! بلکه همه از اونها با احترام یاد میکنن. مهم نیست نتیجه چی شده مهم اینه که حسین فهمیده انقدر جرات داشت که خودش رو زیر شنی تانک بندازه.
[/quote]البته بحث دقیقا سر شجاعت نیست تلفیقی از شجاعت و نیت پاک هست که ما فهمیدرو به خاطرش انقدر عزیز می پنداریم!وگر نه این یابو های سلفی رقیب اندکی در بحث جرات دارند همه ی شان آماده ی انفجارن ماشاالله!!! ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حاجی اگر دریچه زیر تانکه باز بوده باشه و موج انفجار به داخل سرایت کرده باشه و به مهمات رسیده باشه ، یا مثلا یه اتفاقی تو مایه های اون چیزی که تو سکانس های آخر فیلم نجات سرجوخه رایان افتاد و باعث انفجار تانک آلمانی قبل از عبورش از پل افتاده باشه ، حتما می ترکیده دیگه ! نـــــــه ؟ (بحث اینقدر مبنایی است که عقل من بیشتر از اینا جواب نمیده) :whistling:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1383936901' post='347443']
البته بحث دقیقا سر شجاعت نیست تلفیقی از شجاعت و نیت پاک هست که ما فهمیدرو به خاطرش انقدر عزیز می پنداریم!وگر نه این یابو های سلفی رقیب اندکی در بحث جرات دارند همه ی شان آماده ی انفجارن ماشاالله!!!
[/quote]

یک لطفی بکنید و یک مشت سلفی حیوان صفت نجس را با جوانان پاک این مملکت مقایسه نکنید
حتی اسم سلفی را هم نباید با اسم این عزیزان در یک متن نوشت
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يک مبارزِ انتحاري ( ازطايفه القاعده ) که در انفجاري ناموفق دستگير شده بود، مورد تفتـيش بدني قرارميگيرد.
متوجه ميشوند که حفاظي آهني براي مصون ماندن اعضاء تناسليـش هم همراه دارد
علت راکه مي پرسند ميگويد دراين مأموريت که قراربود همراه بمب منفجر شوم ميخواستم
درآن دنيا هيچ مشکل آميزشي دربهشت نداشته باشم

دوسه مثقال خريت زخران چيزي نيست
آدمي هست که الحق دوسه خروار خراست

[url="http://ganjjang.ir/upload/images/h6yuov5lho0sa5mnoy0t.jpg"]http://ganjjang.ir/upload/images/h6yuov5lho0sa5mnoy0t.jpg[/url]
  • Upvote 9
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.