jrzm

سپاه یک فروند پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی را سرنگون کرد

Recommended Posts

آقا شما برا چی دارین باهم دعوا میکنین.

برای چنتا عکس و گزارشی که آدمای دیگه دادن دارین دعوا میکنین !

اگه یکی اونجا بوده و همه چی رو دیده که حله . وگرنه برای چی دارین فکر و دستتون رو خراب میکنین.

یه چیزی بود اتفاق افتاد و تموم شد رفت.

به نظرات هم احترام بزارین .

به نظر من یه کاستی هایی بوده مثلا اینکه اول گفتن از یکی از کشورهای عربی اومده.بعد گفتن از یکی از کشورهای شمالی اومده.حتی من مصاحبه سردار جزایری رو تو یکی از شبکه ها نگا کردم مجری هرچی خواست اسم یه کشور برده بشه سردار امتنا کرد.

به نظر من این پهباد از خارج اومده . حالا به هر شکلی و دیر تونستن شناساییش کنن.اگه دقت میشد تو گزارشات اولیه روی پنهانکاریش زیاد مانور داده شد.

بالاخره شاید بیشتر شما تو جاهای نظامی بودین.فرماندهان نظامی باید مافوق و مردم رو یه جوری قانع کنن.علت این آشفتگی در گفتار و اظهار نظر هم به نظر من همین بود.

من دیگه نمیدونم شما برا چی دارین باهم کلنجار میرین ؟

آقا الان اصلا پهبادهای رزیم صهیونیستی با سرعت نور از آسمان کشور عبور کردند icon_cheesygrin

حرفه دیگه .باد هوا...

یک کودک جنوبی در حین شکار یک کبوتر ، موفق به شکار یک فروند F22 Raptor شد. :cowboy:

خلبان F22 سرعت سنگ پرتاب شده را بسیار بالا عنوان کرد به طوری که تمام سیستمهای فوق ابر کوانتومی ابر رسانشی پس آشوب الکترو مغانطیسی آن را فرستاد به هوا. icon_eek

آقا یکم احترام در گفتار.حرف رو جدی نگیرید.یک سراب هست.

بسیییییییییییییییییییییار متشکرم.

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست گرامی اینجا یک انجمن تخصصی هست که حرفها باید محک بخوره و نقد بشه و اینجوریه که حرف عیار پیدا کنه. این نیست که هر حرفی زده بشه و همه قربون صدقه هم برند.

البته خوبه به قول شما همه نقدها با احترام همراه باشه که اکثرا هست. اما باعث نشه که جلوی نقد و حرف زدن گرفته بشه.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوست گرامی اینجا یک انجمن تخصصی هست که حرفها باید محک بخوره و نقد بشه و اینجوریه که حرف عیار پیدا کنه. این نیست که هر حرفی زده بشه و همه قربون صدقه هم برند.

البته خوبه به قول شما همه نقدها با احترام همراه باشه که اکثرا هست. اما باعث نشه که جلوی نقد و حرف زدن گرفته بشه.

والا من خودمم مسئله رو نقد کردم D.

البته با احترام.

ولی خب شنیدن کی بود مانند دیدن ( اونم از نزدیک )

حرفای ما صد در صدی نیست.برا همین ارزشی نداره برا یه چیزی که مطمئن نیستم اوقات تلخی کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سیمرغ و سپهر ماهواره بر های نسل جدید هستند ... اگر نگاهی به شاهد 171 ... باور 373 ... قاهر 313 که هنوز نمونه اصلی رو ندیدید ... و ... بندازید می تونید تصور کنید که دلیل تاخیر در پرتاب سیمرغ چی بوده !

البته بنده مثل اون دوستمون از نزدیک ندیدم !

یکبار تصادفی از دور ( داخل سوله ) و یکبار تو یکی از اردو های راهیان دور در تبلت یکی از دوستانی که دوستان میلیتاری به اصطلاح مستر دیزی یا خود دیزی ... :chicken:

و به دفعات از استاد محترم دانشگاه که وقتی گرم میشه چیزهایی میگه که من >>> icon_eek به این شکل !

استاد بنده نیست ... ولی یکبار در تاکسی یک صحبتی کرد که بنده شکارش کردم !

نکته ی جالبش اینجاست که ایشون با حقوقی که از دانشگاه میگیرند زندگی می کنند ... از جهاد خود کفایی هیچ پولی تا الان نگرفته اند !

بعد بگید ما هم آدمیم ... :chicken:

چشم ... بنده لال میشم ! :straight:

شاهد ۱۷۱؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بر اساس اطلاعات جدیدی که دریافت کردم پرواز این پهپاد از آذربایجان تایید شده ...

البته از روی یک کشتی متعلق به نیروی دریایی آذربایجان ...

عده در داخل به دلیل همکاری در ورود و هدایت پهپاد دستگیر شدن ...

پهپاد در نزدیکی کاشان مورد اصابت قرار گرفته ...

سلام
اگر اینجوری باشه دلیل نزدنش و اجازه دادن برای نفوذ طولانی در واقع گیر آوردن این افراد بوده و نه مشخص کردن هدف پهپاد !

ویرایش شده در توسط oldmagina
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بر اساس اطلاعات جدیدی که دریافت کردم پرواز این پهپاد از آذربایجان تایید شده ...

البته از روی یک کشتی متعلق به نیروی دریایی آذربایجان ...

ویرایش شد.

یعنی از داخل کشور، کنترل میکردند!؟ یا اینکه سهل انگاری افراد رادار بوده؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

همونطور که قبلا عرض کرده بودم با توجه به برد پایین دیتالینک و فقدان ستکام ، پهپاد قطعا از داخل کشور باید کنترل میشده

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نام خدا

سلام...

این قضیه اگر صحت داشته باشه ، بسیاری از محاسباتمون بهم میخوره!

بخواهیم اصولی نگاه کنیم ؛ وقتی حرف از دخالت مستقیم ستون پنجم در داخل کشور به میان میاد ؛ حالا چه یکی چه هزار تا ؛ یعنی سناریو اطلاعاتی! یعنی شبکه های جاسوسی! یعنی سرویس های اطلاعاتی و امنیتی! یعنی پیچیدگی! یعنی جا پای موساد! (که قبلاً هم سابقه ی چنین اقداماتی رو در داخل داشته ، البته در سطوح دیگر و در موارد دیگر)! یعنی اینکه پرواز این پهپاد بر فراز ایران یک عملیات سر دستی و پیش پا افتاده نبوده!

بعید می دونم آذربایجان (اگر توانش رو داشته باشه) جسارت انجام چنین نوع عملیات اطلاعاتی-نظامی رو در ایران داشته باشه ؛ خصوصاً با توجه به تجارب مختلفی که از رویارویی اطلاعاتی با دستگاه اطلاعاتی ایران داشته است.

در پناه حق... :rose:

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

متاسفانه با وجود برخی گروه های داخلی دشمن و مغرض و تجزیه طلب ها و معاندان و منافقان، ایجاد هسته های تروری که از داخل شکل میگره توسط سرویس های اطلاعاتی دشمن به همان راحتی هم گروه های خیانت کار و همدست این شکلی میتونه شکل بگیره به راحتی.

شکاف و تنفری که دشمن سالها روش کار کرده در عده ای از داخلی ها و همچنین وعده های بسیاری که طرف های دشمن غربی میتونند به عناصر داخلی بدند همه و همه واقعا کار را برای نیروهای اطلاعاتی ایران اون هم در این پهنه گسترده کشور و تنوع دشمنانش سخت میکنه.

در حقیقت دشمن ایران بر خلاف ایران در داخل نیروهای مطمئن و انگیزه داری میتونه برای خودش تربیت کنه و به استخدام در بیاره که با واقع بینی باید به عنوان یکی از سلاح هاش در رویارویی ها چه نرم و چه سخت - در زمان جنگ - روش دقت نظر داشت.

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موضوع اصلی اینجاست!

هیچ پهپادی نمی تونه با ارتباط ماهواره ای وارد ایران بشه چون به سرعت شناسایی و منهدم خواهد شد ...

احتمالا دشمن به کمک خائنین داخلی این پهپاد رو با پروتکل ارتباطی پهپاد های داخلی وارد ایران کرده و پهپاد توسط ایستگاه زمینی همین موش های کثیف کنترل میشده!

که البته اینکه چه اتفاقاتی در بعد اطلاعاتی رخ داده هنوز طبقه‌بندی شده هست!

ندانم!
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

این پهپاد رو با پروتکل ارتباطی پهپاد های داخلی وارد ایران کرده و پهپاد توسط ایستگاه زمینی همین موش های کثیف کنترل میشده!

بعیده چنین چیزی ، بیشتر از اون که باعث مخفی کردن پهپاد باشه شک برانگیزه چون فرکانس ها و پروتکل های ارتباطی مانیتور میشن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بعیده چنین چیزی ، بیشتر از اون که باعث مخفی کردن پهپاد باشه شک برانگیزه چون فرکانس ها و پروتکل های ارتباطی مانیتور میشن

اینها مارو هالو فرض کردن...

یه تیری در تاریکی انداختن... البته به قیمت رفتن چوب تو آستین چنتا مزدور! ویرایش شده در توسط SoheilEsy
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

هیچ پهپادی نمی تونه با ارتباط ماهواره ای وارد ایران بشه چون به سرعت شناسایی و منهدم خواهد شد ...

با کدام ابزار یا روش میتوانیم این کار را انجام بدهیم؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.