karkas

تهدیدات تروریستی بر علیه جمهوری اسلامی ایران / خبر ، گزارش ، تحلیل و ......

Recommended Posts

به عنوان یه مرز نشین میگم تحصیلات زیاد به خدمت تو مرز ربطی نداره و لیسانس هم تو نیروهای مسلح ما تو مرز خدمت می کنه

اتفاقا کاملا ربط داره! :)))

اولا سربازی که دیپلم باشه واسه این حمالی ها به کار گرفته میشه و سرباز لیسانسه در بدترین شرایطش پشت کامپیوتر میشینه و کارایی که خودشون بلد نیستن رو داخل پاسگاه انجام میده....

بعدشم، اونایی که بند پ درست حسابی دارن سربازی نمیرن....

بعدش میرن سپاه....

بعدش ارتش تو مرکز کشوره!!

بعدش انتظامی مراکز شهرستان هاست....

بعدش ارتش تو صفر مرزیه....

بعدش انتظامی تو صفر مرزیه( مرزبانی) اینجا جایی هست که محروم ترین و بدبخت ترین و بی پشتوانه ترین مردم میرن توش سربازی....

اگر صد نفر رو نگاه کنی تو مرز بانی، 98 نفرش قطعا دیپلمه و یا دیپلم رد و روستایی و از خونواده‌ی فقیرن، ۲ نفر شرایط دیگه...

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مشاهده فیلم لحظه اسارت پنج سرباز ایرانی در سال 92 توسط تروریست ها

[aparat]6kMIf[/aparat]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولا سربازی که دیپلم باشه واسه این حمالی ها به کار گرفته میشه و سرباز لیسانسه در بدترین شرایطش پشت کامپیوتر میشینه و کارایی که خودشون بلد نیستن رو داخل پاسگاه انجام میده....

بعدش میرن سپاه....

بعدش انتظامی تو صفر مرزیه( مرزبانی) اینجا جایی هست که محروم ترین و بدبخت ترین و بی پشتوانه ترین مردم میرن توش سربازی....

اگر صد نفر رو نگاه کنی تو مرز بانی، 98 نفرش قطعا دیپلمه و یا دیپلم رد و روستایی و از خونواده‌ی فقیرن، ۲ نفر شرایط دیگه...

من گفتم که زیاد ربط نداره و اینو نمی رسونه که ربط نداره

من تو سپاه خدمت کردم و اتفاقاً لیسانس وظیفه دیده بودم که تو ده کیلومتری صفر مرزی تو منطقه عملیاتی پست برجک می داد اون درجه ای هم که می دن برای وظیفه ها واقعاً مال اب گرم کن  هستش من از ستوان یکیش خیری ندیدم. هرچه قدر هم که درجت بیشتر باشه گروهبان ها و بسیج ویژه ها بیشتر میخوان شاخ نداشتتو هر روز بشکونن .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

افتادیم تو یه لوپ !!!! هرچند وقت چنتا شهید میدیم میاییم اینجا کلی حرص میخوریم مقامات هم خوابن و بعدش میره تا سری بعد..... :-( .....به خونواده های داغدار این شهدا تسلیت میگم.....

• Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من نمیدونم چقدر این عکسا صحت دارن و برای حادثه اخیر هستن!

اما اگه درست باشن واقعا باید تاسف خورد به حال مسولین عزیز!

الان مردم گوسفندای خودشون رو با وسیله ای حمل و نقل میکنن که امنیت بیشتری داشته باشه!

اخه یه زهرپوش چابک که توانایی مقاومت در برابر ار پی جی داشتن!سخته ساختنش!

و تحویل دادنش به سازمان های رزمی که در مناطقی مثل سیستان هستن!؟

9f60fcb3f58848942d2b9ea5a1a2f0bc471486e1

d405faad939a4b8b608e704817ec191db2c8f1a8

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من گفتم که زیاد ربط نداره و اینو نمی رسونه که ربط نداره

من تو سپاه خدمت کردم و اتفاقاً لیسانس وظیفه دیده بودم که تو ده کیلومتری صفر مرزی تو منطقه عملیاتی پست برجک می داد اون درجه ای هم که می دن برای وظیفه ها واقعاً مال اب گرم کن  هستش من از ستوان یکیش خیری ندیدم. هرچه قدر هم که درجت بیشتر باشه گروهبان ها و بسیج ویژه ها بیشتر میخوان شاخ نداشتتو هر روز بشکونن .

درسته اونایی که سطح تحصیلاتی بالایی دارن ممکنه تو مرز خدمت کنند ولی واقعا خیلی خیلی کم میاد پیش میاد که بیافتن تو مرزبانی..

من چند تا از دوستانم ، سربازهایی که کاراشون رو انجام میدن اکثرا تهرانی و مشهدی هستند، یکیشون فوق لیسانس شیمی از دانشگاه شریف بود.. گرچه اکثرا بچه پولدار بودند که خود دوستانم میگن اینا با هر پارتی بازی خودشون سعی میکنند اونجا بندازند..

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه کار دیگه که کلیشه ای شده وهمش مسئولین (بی مسئولیتها در واقع)انجام میدهند انداختن تقصیر به گردن کشورپاکستان هست.بابا بخدا پاکستان مرزهای خودشو نمیتونه کنترل کنه و خودش گرفتار طالبان و مرز کشورهنده .چی بیاد مرز مارو محکم بچسبه عجب 

دوستان یه تذکر .منطقه سیستان در شمال استان واقع هست و منطقه ای صاف و بدون کوه و عوارض هست و اکثر جمعیت شیعه های متعصب هستند

منطقه بلوچستان جنوب استان هست بیشتر کوهستانی و گردنه های زیاد و اکثر مردم سنی حنفی هستند .لطفا در نظر بگیرید.من خودم ساکن اینجام

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اقاجون....

اینا سربازن....سرباز....

روز ۸ام عید، با یکی از فامیلامون رفتیم بیرون، پسرشون سربازی تو همون بلوچستان ولی نمیدونم دقیقا کجا بود....

صبح زنگ زده بود که دیشب ۳ تا از بچه‌های پاسگاهمون رو کشتن...

ولی به پدره نگفته بودن که از ترس سکته نکنه! :)))

خبرش رو هم من ندیدم و لزوم هم ندیدم که ارسال بکنم.... به هر حال ممکنه شایعه باشه یا خواسته باشه قسمتی از سختی خودش رو به دوش خونوادش بندازه یا هرچیزی....

اما اینا سربازن.... نهایت مدتی که اونجا بمونن ۱۰-۱۲ ماه هستش و باقیش هیچی.... عموما همزمان قشر فقیر و کمی هم ضعیف از نظر هوشی هستن... چون کسی که فقیر باشه ولی باهوش، درس میشینه میخونه و میره دانشگاه نه اینکه بیوفته مرزبانی اونم توی صفر مرزی سیستان و بلوچستان....

بنابراین اینا حتی نمیتونن تطبیق بدن خودشون رو با شرایط چون احتمالا توان ذهنی انجام اینکار رو ندارن که هوشمندی زیادی میخواد....

تنها راه مرز های شرق کشور، داشتن نیروهای داوطلب یا نیروهای با حقوق مناسب و اموزش مناسب هست که بتونن کار بکنن در اونجا... غیر از این، هیچ راهی نداره.... شما هرچی بهشون بدی باز همین اشه و همین کاسه و با وانت و زرهی و اینا مشکل حل نمیشه....

تا وقتی یه سری سرباز قراره مرز اونجا رو نیگر دارن همین اشه و همین کاسه...

یا نیرو بگیرن به صورت اختصاصی برای اونجا، یا نیروهای کادرشون که تجربه‌ی کافی دارن رو با حقوق مناسب ببرن در اونجا...

بعدش میرن سپاه....

این ها را دیدی یا شنیدی؟

اون چیزی که من دیدم این بود که همه درجه ای در مرز بود

در ناجا درجه مهم نیست

در ناجا معاف از رزم مهم نیست

در ناجا بچه پولدار بی پول مهم نیست

در ناجا نیروها کمتر از وسایل هستند

می دانید چرا در مرز سلاح ها کم است و روی اسلحه ها کاور می کشند؟

از ترس زنگ زدگی و خراب شدن سلاح ها 

چون الزامات ناجا در مناطق مرزی بیش از حد بوده و به راحتی به خاطر یک گلوله دادگاهی ات می کنند 

و  ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گروه تروریستی «انصار الفرقان» مسؤولیت حمله به ۸ تن از ماموران مرزی جمهوری اسلامی ایران در شرق کشور را بر عهده گرفت.

«ابوحفص بلوچی» سخنگوی گروه تروریستی انصار الفرقان در پیامی تصویری ضمن بر عهده گرفتن مسؤولیت این حمله از ادامه حملات خود به نیروهای ایرانی خبر داده است.

285223_343.jpg

این تکفیری ضمن ابراز خرسندی از این عملیات تاکید کرد که جهاد همچنان ادامه خواهد داشت.

285224_301.jpg

گروه تروریستی انصار الفرقان از یکدست شدن دو گروه تروریستی الفرقان و جنبش الانصار شکل گرفته است.رهبری گروه تکفیری الفرقان را «مولوی صلاح الدین» و جنبش الانصار را ابوحفص بلوچی بر عهده دارند.

خدا به خیر کنه همش گروه های جدید تروریستی مزدور امان از شام و ...

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یعنی 50 تا ماراودر تو بازار سیاه چقده که نمیخرن ؟ فقط 50 تا بخرن یه زره قفسی هم بزارن روش بفرستن مرز دیگه این اتفاقا نمیوفته. ابت تویوتاها کارشون با یه نارنجک ساختست

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

:-(

تهران-ایسکانیوز: 8تن از ماموران مرزی دیشب در درگیری با تروریست های مسلح در شرق کشور به شهادت رسیدند. - معاون امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: این درگیری حدفاصل نگور- جکیگور در جنوب سیستان و بلوچستان روی داد که در پی آن 8 مرزبان شهید شدند. - میرشکار با بیان این که اشرار از خاک پاکستان آمده بودند و پس از درگیری به این کشور گریختند، افزود: ما تقاضا داریم که پاکستان نگذارد اشرار و تروریست ها از کشورش علیه کشور همسایه استفاده کنند ...

اسامی شهدای حادثه تروریستی مرزبانی سیستان و بلوچستان

مدیر کل پزشکی قانونی سیستان و بلوچستان گفت: از مجموع هشت شهید این حادثه تاکنون پیکر شش شهید تحویل پزشکی قانونی چابهار شده و دو پیکر دیگر در حال انتقال است.

دکتر رضا عبدی با بیان این مطلب، افزود: ستوان دوم مهران اقراع، ستوان دوم علی امام دادی رضوی، گروهبان یکم رضا حسینی و سربازان وظیفه فرزاد اسماعیل زاده ، میلاد جور حسن بیاتی از شهرستان ، محمد احمدی و عباس مهراندوز در این حادثه تروریستی به شهادت رسیدند.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گفت: تروریست های مسلح با ورود از طریق خاک پاکستان به داخل خاک ایران در درگیری با ماموران، هشت نفر از نیروهای مرزبانی را شهید کرده و به خاک پاکستان گریختند.

علی اصغر میرشکاری افزود: نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران در منطقه نگور حد فاصل میله مرزی 239 پایین تر از جکیگور با عوامل تروریستی که از داخل پاکستان وارد مرزهای ایران شده بودند، درگیر شدند.

وی بیان کرد: تروریست ها مسلح در این اقدام کور هشت نفر از نیروهای مرزبانی ایران را شهید کرده و به خاک پاکستان گریختند.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از کشور پاکستان درخواست کرد در دستگیری تروریست ها و تحویل آنان به ایران اقدام کنند و اجازه ندهند که خاک پاکستان جولانگاه اشرار و تروریست ها شود.

این درحالی بود که پیش از ظهر دیروز قرار گاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از انهدام یک تیم تروریستی و هلاکت اعضای آن در جنوب شرق کشور خبر داده بود.

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد:صبح روز دوشنبه یک تیم تروریستی وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانه در منطقه «قصرقند» و «نیک شهر» در جنوب شرق کشور با اقدام قاطع رزمندگان قرارگاه نیروی زمینی سپاه منهدم شدند و اعضای آن به هلاکت رسیدند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است:این عملیات پس از یک سلسله عملیات شناسایی ، تعقیب و گریز طی روزهای اخیر انجام و مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی آنان به دست رزمندگان این قرارگاه افتاد.

شهرستان سرباز در 500 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان قرار دارد.

نیکشهر و قصر قند نیز در510 و 600 کیلومتری جنوب زاهدان و در همسایگی شهرستان سرباز واقع شده اند.(ایرنا)

http://www.jamejamonline.ir/newspreview/1896555252496567609

ویرایش شده در توسط ali_special

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رسانه های افغانستان خبر دادند تحرکات نظامی داعش در افغانستان پس از یک سال سربازگیری بالاخره در ولایت فراه (غرب افغانستان) عملیاتی شد.

یکی از مقامات ارتش افغانستان اعلام کرد حمله دو روز پیش در این ولایت توسط داعش رهبری شده است.

دو روز پیش حمله بی سابقه و سنگینی در این ولایت غربی افغانستان صورت گرفت که منجر به ۲۸ نفر از افراد داعش و ۵ تن از نیروهای ارتش افغانستان شد.

خطر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.