GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

آیا کسی می دونه که ارتش تونسته مدرسه نظام در شمال حلب رو اشغال کنه ؟ من یک خبر هایی در تو ئ ی تر دیدم

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

خبر رويترز صحيحه.. اين بار بر خلاف انتظار رسماً نيرو عملياتي رفته.. خيلي از دوستان اقتدار ميخواستند، انشالله اگه اون چيزي كه به ما گفتن تحقق پيدا كنه ، دنيا انگشت به دهان ميمونه.. تا بفهميد اقتدار كروز شليك كردن نيست..
در ضمن رويترز عربي با دو تا مقام بلند پايه ارتش سوريه حرف زده و اون توييتر خلاصه مقاله عربيش بوده...

به نظرتون دخالت علنی کار درستیه؟؟؟ خدایی ناکرده ممکنه تبدیل به باتلاق بشه... تعداد مخالفین واقعا زیاده... داعش هم جای خود... کار درسته که نیروهای ما برای گرفتن شهری که ممکنه حداقل بخشی از مردمش زندگی تحت حکومت اسد رو دوست نداشته باشند عملیات کنن و شهید بدن؟؟
  • Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرتون دخالت علنی کار درستیه؟؟؟ خدایی ناکرده ممکنه تبدیل به باتلاق بشه... تعداد مخالفین واقعا زیاده... داعش هم جای خود... کار درسته که نیروهای ما برای گرفتن شهری که ممکنه حداقل بخشی از مردمش زندگی تحت حکومت اسد رو دوست نداشته باشند عملیات کنن و شهید بدن؟؟

رجوع کنید به نظر سنجی بی بی سی حدود یه ماه پیش....دخالت در سوریه قصدش نگه داشتن سوریه نیست. قصدش تصرفه اسرائیله به فضل خدا. تا قدس راهی نمانده.

• Upvote 8
  • Downvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شکار شکارچی / ابو تاو در  لاذقیه در حالی که مشغول شکار  بود توسط ارتش شکار میشه جراحتش سخته

thumb_CRPD9MmWwAAhqsi.jpgthumb_CRPD8quWgAA5SGI.jpg

چه استتاری هم کرده با شاخ و برگ ها: من به جای مسئولان! بودم دو کار را در این حوزه سریعتر پیگیری می کردم، سیستم دفاع فعال! سیستم کشف لانچر ضد زرهی ( هواگرد ترجیحا! ) !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به نظرم هیچ وقت مثله الان زمان برای عملیات تو حلب مناسب نبوده . جبهه النصره و سایر گروه های هم پیمانشون مثله احرارالشام و غیره الان در چند جبهه شدیدا درگیرا و مثله قبل نمی تونن نیروهاشون رو موقع عملیات ها جابجا کنن. الان در ادلب و حما و لاذقیه در چندین جبهه با ارتش شدیدا درگیره و در شما حلب هم داعش به شدت داره بهشون فشار وارد می کنه . تو حلب هم با کردها در شیخ مقصود و با دارو دسته نورالدین زنکی در حال نبردن .

ویرایش شده در توسط oki

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

رجوع کنید به نظر سنجی بی بی سی حدود یه ماه پیش....دخالت در سوریه قصدش نگه داشتن سوریه نیست. قصدش تصرفه اسرائیله به فضل خدا. تا قدس راهی نمانده.

ینی شما میفرمایید نظر شرکت کنندگان در این نظر سنجی درسته؟؟
امیدوارم همینطور باشه...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

دوستان در معادلات سوریه یک فاکتور رو نادیده میگیرند ، اون نقش انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هست .. و احتمال پیروز شدن جمهور خواهان (گاو چرانها ) در سال 2016 . اگر این اتفاق بیفته باید دید باز پوتین با این قاطعیت عمل میکنه یا خیر

CNN خبر داده که دو فروند جنگنده امیریکایی و دو فروند جنگنده روسی تا فاصله 10 مایلی بهم نزدیک شدن ولی اتفاقی نیفتاده  و Everyone went about their business

http://edition.cnn.com/2015/10/13/politics/syria-us-russian-aircraft-visual-range/index.html

• Upvote 4

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Electro_officer، 22 مهر 1394 - ??? ?????? ?? ????? ?????
مخفی شده توسط Electro_officer، 22 مهر 1394 - ??? ?????? ?? ????? ?????

بسم الله الرحمن الرحیم

این لینک فیلم شهرک موشکی کشور هست

حتماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ببینید حتمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!

لطفا یکی سربازها رو بشماره و تعدادشونو دقیق بگه ببینیم چند لانچر اونجا مستر هستن

الله اکبر

من که از تونل و ساختارش به اندازه لانچر و موشکها حال کردم.

واقعا دست گلشون درد نکنه و خداقوت

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

چین اعزام ناو جنگی به سوریه را رد کرد

سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که پکن هیچ طرحی برای اعزام ناو و کشتیهای نظامی به سوریه جهت جنگیدن در کنار روسیه ندارد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، چین اعزام ناو جنگی به سوریه برای جنگ درکنار روسیه علیه داعش را رد کرد.

به گزارش رویترز، دولت چین امروز چهارشنبه اعلام کرد که پکن طرحی برای ارسال ناو و کشتیهای جنگی به سوریه جهت جنگیدن در کنار روسیه ندارد.

«هوآ چوانیینگ» سخنگوی وزارت خارجه چین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا پکن درصدد اعزام و ارسال نیرو و ناو به سوریه است، جواب منفی به این سوال داد.

وی گفت: «من درباره ناوهای چین و برای مثال درباره اینکه آیا ناو لیائونینگ بدین منظور ارسال و اعزام شده یا نه می‌توانم به شما بگویم که تا آنجایی که من اطلاع دارم، چنین طرحی وجود ندارد».

سخنگوی دستگاه دیپلماسی چین با رد گمانه‌زنیهای رسانه‌ها درباره حضور این ناو چینی در سوریه به منظور کمک به روسیه در جنگ افزود: «در حال حاضر، لیائونینگ در مرحله و فاز انجام تمرینهای فنی آموزشی و نظامی است».
  • Upvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

طبق این ویدیو مشخص میشه فقط توپ های مقاومت به انبار مهمات دشمنان نمیخورند

مخالفین هم گاها تیرهاشون اینگونه آتش ایجاد میکند

• Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

میشه توضیح بدید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شهيد كه داديم.. يه بخشيش رو شنيديد يه بخشب رو نشنيديد..
بازم ميديم.. چون رمبو كه نفرستاديم...
با اون چيزي كه من ديدم! خيلي احتمالش كمه باتلاق بشه..

يه ستون متشكل از ٢٥ تانك از السفيره رفت براي شكست محاصره فرودگاه كويرس، سهيل حسن فكر كنم امشب فردا ميخواد ولكام پارتي بگيره براي روسها !
داعش بعد از ازدست دادن جبهه شرقي تل جبين يه انتحاري در اين روستا زد. احرص هم همچنان در دستان پر توان خلافت هست! ؛)
هدف داعش اينه كه احتمالاً با گرفتن شيخ عيسي كار مارع رو يكسره كنه... براي همين داره در اين محور ميره جلو..

در ضمن از همين تريبون از برادر عزيزمون خليفه تشكر ميكنم بابت به هلاك فرستادن ٧ تا از فرماندهان ارشد مسلحين از صبح تا حالا... هر ساعت خبر هلاكت يكي شون داره مياد..
  • Upvote 15
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یه نکته بسیار جالب و عجیبه

اینکه هم نیرو های حزب الله و هم نیروی های ایران و هم داعش و القاعده همه مسلمون هستن و درست بیخ گوش اسرائیل دارن میجنگن و این یه چیز عادی نیستش

پیاده کردن لشکر ایرانی در سوریه درگیری رو بسیار پیچیده میکنه

• Upvote 3
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.