GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ارسال شده در · مخفی شده توسط REZAT1980، 5 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط REZAT1980، 5 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

خدا پدرتو بیامرزه اخوی، کو گوش شنوا؟ فعلا که یه بنده خدایی تو این سایت شده خبرگزاری داعش پرس!

توی تاپیک یمن هم خبرگزاری منصور پرس رو اداره میکنه!

جناب محمد......فرق میلیتاری با فالس نیوز همینه....که واقعیت ها با صداقت کامل گفته میشه...چه اتفاقات خوب چه بد......حد اقل به هر دوستی که این سایت را  معرفی کردم.....بدون استثنا همشون...معترف به صداقت و واقع بینی این سایت بودن.....و...به قول قدیمیا جلد میلیتاری شدن....با احترام....وعذر خواهی بابت انحراف تاپیک

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

يه كم چشمهاتون رو باز ميكرديد خوب بود! اين پاسخ شماست كه: از دولتى كه سلزمان اطلاعاتش با رييسش يهو با بمبگذارى مياد پايين و همزمان ثروتمندترين كشورهاى جهان هم پشت دشمنانش مي ايستن همينقدر هم توقعى نيست...
همين كه تا حالا سوريه باقى مونده شاهكاره، شاهكار...خواب كه نيستيد داريد ميبيند بيخ گوش پايتخت سوريه گردن كلفت ترين تروريستها حضور دارن همينقدرشم شاهكاره ولى امثال شما چشمتون رو به حقايق بستين
و اما اميرارسلان خان يه دونه ويديو يا خبر مثبت از اين همه جانفشانى و از خود گذشتگى گذاشته باشه تا حالا نذاشته، به راحتى معلومه با اخبار جهت دار ولى درست داره جبهه مقاومت رو تخريب ميكنه...تا حالا مارب ده بار بدست ايشون سقوط كرده ولى هنوز توش مقاومت هست...شده مسول جنگ روانى دشمنان ما...به حقانيت باشه داعش هم فكر ميكنه خيلى بر حقه
تعارف ندايرم از زدن حرفمون هم نميترسيم

والا ایشون پسرخاله من نیست, خیلی از خبرهای پیشروی ارتش سوریه یا انهدام ادوات زرهی عربستان رو من در پستهای ایشون دیدم, ولی شما انتظار داری که مثلا بگن ارتش سوریه با کمک فرشته های اسمانی و کمک غیر مستقیم توانست مشت محکمی بر دهان تروریستهای پرورشی صهیونیستها بزند.
که خوب این برای تهیج شما خوبه, ولی نشان دهنده اطلاع رسانی حرفه ای نیست. شما هروقت شعار خونت اومد پایین یه سر به مشرق و فارس بزنید, حالتون خوب میشه.
  • Upvote 11
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

بنده همین که از سوی امثال شما ملقب به خبرگزاری منصور پرس و داعش پرس بشم بسیار خوشحالم و به خودم و راهم افتخار می کنم و اگر ذره ای شک داشتم حالا دیگه مطمئن شدم به حقانیتم

برادر اول معذرت به خاطر منفی اشتباهی که بهت دادم ؛ انصافا هم خبر های شما رو قبول دارم به شخصه چون تو این چند ماهی که تو سایت هستم دیدم که اکثرشون راست از اب دراومدن ، در اخر هم تشکر میکنم از زحماتی که میکشید باز هم بزارید یا اگر نمی ذارید منبع بدید خودمون نگاه کنیم بی خبر نمونیم از منطقه ؛ در اخر هم یک سوال داشتم این طوفان شن در اثریا تموم نشد ؟ :|
  • Upvote 1
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940805001648

آسوشیتدپرس: ایران به دور بعدی مذاکرات بین‌المللی سوریه دعوت شد

ویرایش شده در توسط armagdon
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط cheka، 5 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط cheka، 5 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

والا ایشون پسرخاله من نیست, خیلی از خبرهای پیشروی ارتش سوریه یا انهدام ادوات زرهی عربستان رو من در پستهای ایشون دیدم, ولی شما انتظار داری که مثلا بگن ارتش سوریه با کمک فرشته های اسمانی و کمک غیر مستقیم توانست مشت محکمی بر دهان تروریستهای پرورشی صهیونیستها بزند.
که خوب این برای تهیج شما خوبه, ولی نشان دهنده اطلاع رسانی حرفه ای نیست. شما هروقت شعار خونت اومد پایین یه سر به مشرق و فارس بزنید, حالتون خوب میشه.

مودب باش

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
من به عنوان کسی که فقط خبر هارو میخونه و نهایتا یه تحلیل شخصی پیکنه چطور باید به خودم جرات بدم که از دوستانی که وقت میزارن و خبر های موثق قرار میدن بدگویی کنم؟؟؟و از اون بدتر بهشون تهمت بزنم.
ارتش بی بخار سوریه هیچ جایی برای دفاع نداره.انقدری که سر پاست به برکت ایران و مقاومت هست.جناب امیر ارسلان و سایر دوستان خبرنگار واقعا از زحمات شما ممنونیم.خبرنگار میدانی صدا و سیما وقتی خبر میره که جسرالشغور آزاد شده در حالی که چندین کیلومتر باهاش فاصله داریم آدم تازه قدر شماهارو میدونه
  • Upvote 6
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سهيل حسن برگشته به السفيره...وضع به شدت خرابه..

چی شد، ارتش واقعا در تعدد جبهه ها اینهمه ضعیف شده یا داعش نیروی عظیمی را آماده کرده بود که زودتر موعد استفاده ازش رسید یا شاید هم کویرس برای داعش چنان اهمیتی داره که اینطور هجمه اورده به جبهه ی پشت؟ تا این حد یعنی؟

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چی شد، ارتش واقعا در تعدد جبهه ها اینهمه ضعیف شده یا داعش نیروی عظیمی را آماده کرده بود که زودتر موعد استفاده ازش رسید یا شاید هم کویرس برای داعش چنان اهمیتی داره که اینطور هجمه اورده به جبهه ی پشت؟ تا این حد یعنی؟

یعنی کمر داعش نشکسته هنوز توان تهاجمی داره.الان واقعا لازمه یک بمباران شبانه روزی. پیوسته بسیار دقیق و حساب شده فقط روی مواضع داعش داشت.این نشون میده ظرفیت های عملیاتی داعش بالاست.
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مثله اینکه جایه خیلی مهمی هم هست

%D8%A7%D9%84%D8%B3%D9%81%D9%8A%D8%B1%D8%

السفيره

اما تو می توانی خود را شکسته بسته
تا کربلا رسانی

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سهيل حسن برگشته به السفيره...وضع به شدت خرابه..

حاج رضوان جان...چرا یه هویی این جوری شد......شما که مطلع هستی....ایا خیانتی شده....یا قدرت طرف مقابل را دسته کم گرفته بودن....و یا تاکتیک ها اشتباه بوده....این داستان همین جوری ادامه پیدا کنه....احتمال اینکه روس ها تو یه سری سیاست هاشون تجدید نظر کنن هست....اقا همون چند روز اول که پیشروی خاصی نکردن...گفتم یه جای کار میلنگه.....اگه صلاح میدونی یه توضیحی از علت ها میدی...با تشکر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[/quote]

کدوم برکت؟؟!!
اتفاقا این جنگ تفکر تکفیری رو بیشتر گسترش داد. همین داعش قبل از این یه گروهک ناشناخته و کوچیک بود الان به بزرگترین گروه تروریستی تاریخ تبدیل شده که افراطی ها رو از همه جای دنیا دور خودش جمع کرده.
اگه فکر میکنید این تفکر حالا حالا ها برچیده میشه سخت در اشتباهید

درسته كه تفكر داعش برچيده نخواهد شد ولي خود اين موضوع كه افراطي هاي سراسر دنيا جمع شدن تو يك نقطه ، خودش يكي از اون بركات هست
- تشكيل لشگر فاطميون يه بركت ديگه است كه اميدوارم بعدها تبديل به سپاه فاطميون بشه و بتونه نقشي مثل سپاه بدر در عراق رو ايفا كنه
- دسته ي زينبيون هم اميدوارم اون استعداد رو داشته كه به يك رده ي سازماني بالاتر ارتقا پيدا كنه و در پاراچنار بتونه مانعي براي طالبان و لشگر جنگوي و حتي ISI باشه
- خود اين جنگ يك مينياتور از آرماگدون هست و براي خيلي از فرماندهان جوان ما كه تجربه جنگ علي الخصوص جنك شهري رو نداشتن يك بركت ديگه هست
- تغيير ساختاري ارتش بعث سوريه و تبديل ماهيت اون به يك تشكيلات نظامي مثل سپاه يك بركت ديگه هست . ارتش قبلي در مقابل اسرائيل حتي نميتونست نقش مترسك رو بازي كنه
از اين بركت ها زياد ميشه اشاره كرد . هر چند قبول دارم ميراث اين جنگ يه سرزمين ويران با مردمي پراكنده در سراسر جهان هست ولي حالا كه كاري كه نبايد ميشد اتفاق افتاده بهتره از اين فرصتها استفاده كرد
  • Upvote 3
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با سلام

به نظر  داعش     آموزهای اشخاصی مانند  مائو تسه تونگ  رو در مبارزه با دشمنانش به کار می گیره.

جناب MR9  قبلا در اینجا به این موضوع  اشاره کرده بودن 

"وقتی دشمن پیشروی می کند ، ما عقب نشینی می کنیم "

"وقتی دشمن باز می ایستد ، ما او را به ستوه می آوریم"

"وقتی دشمن از مبارزه اجتناب می کند ، ما حمله می کنیم "

"وقتی دشمن عقب نشینی می کند ، ما او را تعقیب می کنیم "

"مائو"

http://www.military.ir/forums/topic/26752-%D9%85%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%82%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%DB%8C/page-7?hl=%DA%A9%D9%84%D9%85%D8%A7%D8%AA

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.