GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده) · مخفی شده توسط MR9، 18 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 18 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

آقا میثم توهین تون به خونواده شهدا و شهدا رو نادیده میگیرم
اما نترس، پرسیدند کافی هست به جای بیخودی سرک کشیدن تو اینترنت بری کتابخانه عمومی شهرتون و بخش دفاع مقدس کتابهاش رو بخونی

ضمن اینکه فعلا که سیدعلی حسینی خامنه ای ، سیدحسن نصرالله و بسیاری دیگه از بزرگان ، مقاومت غرورآفرین کشور سوریه رو مرهون همون خانواده شهدا و شهدایی میدونند که شما مسخره شون میکنی

هرموقع توانستی طرحی بدی که بهت نخندیم شما بیا طرح افتضاح جنگی !!!! نده ( طرح های زمان دفاع مقدس افتضاح جنگی هست ؟ نه بابا ؟ ماشاءالله برادر ... نمیدانستیم از فرماندهان تاکتیکال وزارت دفاع امریکا هستی که میتونی تحلیل کنی طرح های ما افتضاح بوده آفرین !)

یا حق

جناب.اگر در مورد دفاع مقدسه.مانند هر بنی بشر فرماندهان ما هم اشتباهات داشتن.و جای بحث داره.در مورده این 4-5 سال جنگ سوریه .تاکتیک و دید مقامات نظامی ما هم جای پرسش های زیادی داره.مثلا سپاه قدس بااون تشکیلات به وججود امدن ونقش داعش در اینده عراق سوریه رو متوجه نشد....سوالات زیاد هست.اما باید گفت ما بیرون گودیم میگیم لنگش کن.کار سخت هست. ویرایش شده در توسط kebrit
  • Upvote 3
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط MR9، 18 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط MR9، 18 آبان 1394 - دلیلی ارایه نشده است

سلام

دوست گلم ، اگر اینجا قراره محکمه ای بشه برای محاکمه سربازان سیدعلی حسینی خامنه ای و سیدحسن نصرالله ، من اهل ش نیستم بیخودی کل کل کنم ! اونم بعد چیزایی که از سایت میلیتاری دیدم و فهمیدم

و اما در رابطه با کلیت قضیه :

هرکاری کردیم تو این سوریه فعلا که میبینید مورد تایید امام خامنه ای و سیدحسن نصرالله بوده و همین ما را کافی است !

دوما در باب عدم متوجه شدن

زکی !

من تو همین سایت به خاطر حرفایی که زدم ، متهم م حتی کردن به آخرالزمانی نگاه بکن و حجتیه و ... !!!!!!!!!!

کی ندیده ؟ فکر کردی !

فکر میکنی تیپ العسکریین همینجوری از هوا یهو خواب نما شد قاسم سلیمانی درست کرد .... اوووووووووهه

ما قطعا و راسخ و قاطع میگیم شامات پایان کار ماست ( نقل به مضمون بخشی از سخنان قاسم سلیمانی در اولین ورود نیرو به سوریه )

دوست گلم ، ایران اون موقع بارها تذکر داد ،  در زمان دولت خاتمی تذکرات ما شروع شد .... تا زمان احمدی نژاد ولی گوشی بدهکار نبود تو سوریه

سال 88 تا 90 هم ما درگیر جبهه نفوذی ها بودیم ..... و بعدش توانستیم تمرکز نیرو کنیم سوریه

خبط و خطایی از سمت ما نبوده ، وقتیکه ما تذکر میدهیم ، امر به معروف میکنیم که برادر بشار اسد از عربستان سعودی حمایت نکن تو درعا حوزه عملیه بزنه .... ولی گوش نمیدن به ما ربطی نداره !

هرچند این رو هم ما میدونستیم

در آخرالزمان ... وقایعی در کشور دوست ایران و یمن رخ خواهد داد ... نصف عوامل به سبب اشتباهات حاکمین وقت شامات است ( نقل به مضمون کتاب عصر ظهور)

صدالبته اینو من دقیقا یادمه سال 2007 تو مقالاتم نوشتم ....

همه چیز رخ میده

اما دیگه من تمایلی به ادامه بحث ندارم ... هرکی خواست تو خصوصی هستم خدمت ش

سایت میلیتاری براساس تجربه نشون داده در حال حاضر به صورت عمومی ظرفیت این مباحث رو نداره

من یکی که از 4 سال پیش میدونستم دقیقا تکفیر تا کجای عراق خواهد اومد و چه خواهد شد ... و بعدش را هم میدانم .....

یا حق

• Upvote 12
  • Downvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

روستای تلیلات در نزدیکی العیس در غرب الحاضر توسط نیروهای متحد پاکسازی شد. این خبر رو المیادین منتشر کرده است و به این ترتیب باید گفت که شهر الحاضر به‌صورت کامل سفوط کرده است

ویرایش شده در توسط avareh
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فرودگاه نظامی حماه 

thumb_CTLJOA7XIAAvVcL.jpg

تو تپه ها  و جاهایی که تو ارتفاع پایین پرواز میکنه جون میده یه چندتا مین  pvm  بزارن واسه این هلوکپترها ........

البته خدا کنه دست این وحشی ها بهش نرسه

hamid.gif

• Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
  • Upvote 8

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

سه تانک منهدم شده ارتش در عطشان :

CTHhejlUsAAKju8.jpg

thumb_CTHhgGiVEAAq_5H.jpg thumb_CTHhfZeUcAAcAT9.jpg

ظاهرا دیروز یه انتحاری هم زدن به مواضع ارتش در عطشان که باعث شد کار برای ارتش سخت بشه . مرصد سوری تلفات ارتش رو 16 نفر اعلام کرد در درگیری های عطشان و ام حارتین .

النصره هم دیروز حملاتی رو به جنوب وضیحی ترتیب داد و خودش ادعا کرد که تونسته چند تا تپه مثل تل السرو و تل المقبره و تل تینة الخالد رو در کنترل بگیره . چند تصویر از عملیات النصره :

CTEQYUGVEAEKgE2.jpg

CTE_MdHWEAAEsqy.jpg

thumb_CTE1vjaWsAAQvxq.jpg thumb_CTEuSWeUsAAMKJK~0.jpg thumb_CTE27IkUEAAGadh.jpg thumb_CTE1vOWXIAQ8UAZ.jpg

این پست به معنی تائید ادعای النصره نیست فقط تصاویر جالب بود گفتم بزارم تو تاپیک . خیلی راحت نشستن خمپاره و راکت فیل و ... شلیک میکنن .

سلام

من قبلا دیده بودم اینا قسمت بالایی این خمپاره ها رو چسب کاری میکنن و بعد که از کسی علت این کار رو پرسیدم میگفت اینا زیر این چسب ها ساچمه های زیادی رو قرار میدهن تا موقع انفجار بخصوص در جنگ شهری تلفات بیشتری از دشمنشون بگیرن، حالا جالبه این دفعه قسمت پایینی رو چسب کاری کردن، شایدم علت دیگه ای داره که من نمی دونم....
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سردار همدانی هر جوری مرده خدا بیامرزدش . ولی 2 تا نکته داره . اولا اینکه راننده حرفه ای تو جنگ های اینجوری مث که داره جزو ملزومات جنگ میشه . یه چیزی مثل رانندگان حرفه ای رالی . ثانیا تند رفتن با ماشین تو مناطق جنگی چیز غیر معمولی نیست . شما هم اگر بدونی منطقه آلودس و ممکنه به سمت شما تیراندازی بشه ، تا جایی که بتونی تند میری ، پس شاید راننده سردار هم بی تقصیر بوده بنده خدا. در هر حال خدا رحمت کنه همه مجاهدان راه خدا رو.

سلام

من قبلا دیده بودم اینا قسمت بالایی این خمپاره ها رو چسب کاری میکنن و بعد که از کسی علت این کار رو پرسیدم میگفت اینا زیر این چسب ها ساچمه های زیادی رو قرار میدهن تا موقع انفجار بخصوص در جنگ شهری تلفات بیشتری از دشمنشون بگیرن، حالا جالبه این دفعه قسمت پایینی رو چسب کاری کردن، شایدم علت دیگه ای داره که من نمی دونم....

تا جایی که من می دونم اونی که دارن میچسبونن خرج اضافیه برادر برا اینکه بردش بیشتر بشه . قسمت های بالایی رو هم ندیدم جایی چسب بزنن .

• Upvote 5
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ای کاش ارتش و مقاومت در بحث محاصره الحاضر اشتباهی رو که در جاهای دیگه کردند اینجا نکنند. محاصره مطلق زمینی باعث جنگ مرگ یا زندگی میشه. این سبک جنگیدن مخالفین، اونها رو به اخرین حد توحش میرسونه و این باعث میشه بیشترین حد تلفات ممکن به ارتش و مقاومت در ازاد سازی این شهر وارد بشه. ارتش باید تهاجم سنگینی رو برای گرفتن شهر اغاز کنه و به ظاهر سعی در محاصره شهر بکنه تا مخالفین خودشون برای جلوگیری از محاصره عقب نشینی کنند. اشتباهی که در زبدانی صورت گرفت اینجا نباید صورت بگیره. فراموش نکنیم زبدانی از حزب الله چقدر شهید گرفت. 

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط amirarsalankhan، 3 آذر 1394 - دلیلی ارایه نشده است

عملیات انتحاری داعش بر علیه نیروهای دموکراتیک

33asvvf95sbwspkkgepn.jpg

http://s3.picofile.com/file/8221696968/ISIS_suicide_Truck.mp4.html

• Upvote 6

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.