GOLDEN-CROWN

تحلیل و پیگیری تحولات سوریه - بخش دوم ( از July 2015 )

Recommended Posts

راکت برکان  ( رجال الله ) در زبدانی

southlebanon.org_2015-08-16_15-24-27.jpg

southlebanon.org_2015-08-16_15-24-33.jpg

دوست عزیز با کمال احترام اینکه یه سرباز برداشته با ماژیک اینو نوشته دلیل بر بد بودن حزب الله نیست. از شما که آدم منطقی هستید اینجور برداشت و استدلالی بسیار عجیب و دور از انتظاره

• Upvote 5

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

راکت برکان  ( رجال الله ) در زبدانی

southlebanon.org_2015-08-16_15-24-27.jpg

southlebanon.org_2015-08-16_15-24-33.jpg

دوستان کسی اطلاعاتی داره در مورد راکت برکان

برد

سر جنگی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

یکی به من بگه تو این سوریه یه پنجاه هزار تا مرد فدا کار پیدا نمیشه یه لشگر جدید تشکیل بدن و از این ذلت در بیان ..... بابا تو اوکراین کارگرا داوطلب شدن برن جلو انفجار چرنوبیل رو بگیرن و بمیرن اینا چه میکنن

سوال منم اینه که چی میشه یه ملتی شرافتشو از دست میده 

• Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز عکسی هم از توپ قدرتمند اوراگان bm27 منتشر و ادعا شد در نبرد امروز سهل الغاب استفاده شده است

swryh.jpg

به نقل از پیچ تحولات جهان اسلام

----------------------------------------------------

بعد از اون فحش کاری که اقای لاروف کرد بنظرم بهتره روسیه بجای چانه زدن با عربستان اسلحه بده به ارتش سوریه

البته قرار ظاهرا پادشاه عربستان بره روسیه

ان شالله که خیره

• Upvote 13

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حوادث امروز خاورمیانه همون درد زایمان خاورمیانه جدیدیه که چندین سال پیش آمریکایی ها (بخوانید مستکبرین) بهش اشاره می کردند ...

امیدوارم این نوزاد تازه متولد شده مرده به دنیا بیاد.

• Upvote 4
  • Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

سوال منم اینه که چی میشه یه ملتی شرافتشو از دست میده 

من از یه دید دیگه نگاه میکنم که شاید شما مخالف باشید...

مردم عراق و شام همیشه ازار دادن امیر المومنین و خاندانشون رو.اینا پشت سرشون دل شکسته است... خیانت و بی معرفتی و اینا... کم امیرالمومنین اینا رو نفرین کرد...؟

حالا شاید بگید ربطش به مردم الان چیه...من میگم اینا هنوز همون مردم ان از لحاظ وفا و معرفت تقریبا...

• Upvote 7
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

حوادث امروز خاورمیانه همون درد زایمان خاورمیانه جدیدیه که چندین سال پیش آمریکایی ها (بخوانید مستکبرین) بهش اشاره می کردند ...

امیدوارم این نوزاد تازه متولد شده مرده به دنیا بیاد.

تلاطمات و ناآرامی‌هایی که در روزگار ما در سراسر عالم بروز نموده است حاوی بشارت بزرگی است. جهان از درد زایمان به خود می‌پیچد و عن‌قریب فرزندی را بیرون خواهد داد ...

قبل از بارش باران، تندبادی برمی‌خیزد و غبار زیادی برپا می‌کند، همه خس و خاشاک‌ها و آشغال‌ها را از روی زمین جارو می‌کند. اما اگر کمی صبر کنیم باد آرام می‌گیرد و باران می‌بارد و سپس ابرها کنار می‌روند و هوا لطیف و آفتابی می‌شود. آشوب‌ها و نابسامانی‌هایی که در روزگان ما در سراسر جهان پدیدار شده است نزدیک شدن هوای لطیف و آسمان صاف و آفتابی عصر ظهور را بشارت می‌دهد.

سواری که از دور می‌آید، پیش از آنکه خودش برسد و دیده شود، گردوغباری که از زیر پای اسبش برمی‌خیزد دیده می‌شود. گردوغبار آشوب‌ها و ناآرامی‌های جهان در روزگار ما، خبر از نزدیک شدن فارس‌الحجاز؛ یعنی امام زمان(ع) می‌دهد.

• Upvote 5
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من از یه دید دیگه نگاه میکنم که شاید شما مخالف باشید...

مردم عراق و شام همیشه ازار دادن امیر المومنین و خاندانشون رو.اینا پشت سرشون دل شکسته است... خیانت و بی معرفتی و اینا... کم امیرالمومنین اینا رو نفرین کرد...؟

حالا شاید بگید ربطش به مردم الان چیه...من میگم اینا هنوز همون مردم ان از لحاظ وفا و معرفت تقریبا...

یقینا ذاتشون عوض نشده و همان مردمانند

• Upvote 2
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

القصیره نه القصیر صحیحه..

خیر حزب الله در قصیر نیروی احتیاط دارد.. احتمال سقوطش نزدیک به صفره.. بیشتر هدف داعش از پیشروی های اخیر باز کردن راه به غوطه و قلمون بنظر میاد

• Upvote 7

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.