Recommended Posts

دوست من ما تابع رهبریم و هر چه ایشون دستور بدن ما هم عمل می کنیم فکر می کنید اگر ایشون همون چند سال پیش که شما می گید این غلطارو کرده اقا دستوری داده بودن روی زمین می موند.
من دیگه بحث رو ادامه نمی دم که بحث به انحراف کشیده میشه.
اما می دونم که ان الله مع المجاهدین....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان چرا بحث های انحرافی می كنین

هیچ شكی نیست كه توان نظامی ما برای جنگ متقارن و منظم با امریكا علی الخصوص در فاز هوایی بیشتر به جوك شبیه هست :|

اما خوب نباید فراموش كرد كه نتیجه نهایی یك جنگ مثل جنگ لبنان و اسراییل را جنگ نامتقارن تعیین كرد
فراموش نكنین كه امریكاییها هرگز بر سر منافع كلان خود ریسك نمی كنند
پس جنگ با ایران منتفی هست

این متن هم بخونین:

آیا واقعا” جنگی ایران را تهدید می کند؟

یکی از سیاستهایی که امریکا برای تخریب خاموش ایران در پیش گرفته است همین تحریک به سمت نظامی گری است که باعث میشود منابع به جای صرف شدن برای امور عمرانی وارد صنایع نظامی گردد. همان کاری که با شوروری سابق کردند.

از سال ۱۳۶۷ که جنگ بین ایران و عراق به پایان رسید و عراق حماقت بزرگ حمله به کویت را کرد و به طبع آن ناتو وارد داستان شد و جنگ بزرگی درگرفت همواره این بحث بوده است که آیا روزی درگیریهای لفظی بین ایران و آمریکا به جنگ واقعی تبدیل خواهد شد؟ در اینکه سیاستهای ایران با امریکا و اسراییل به شدت در تضاد است شکی نیست و قطعا” یکی از راههایی که این دو کشور دوست دارند انجام دهند حمله نظامی به ایران است. اما آیا واقعا” توان جنگ با ایران وجود دارد؟

شاید تجربه جنگ عراق خیلی گویا باشد. واقعا” کنترل یک کشور کار سختی است. در عین حال نباید وسعت ایران را با عراق یکی کرد. عملا” حمله نظامی زمینی به ایران از طرف آمریکا بی معناست چون باید یک میلیون سرباز هم امکان کنترل ایران نیست.

اسراییل هم اساسا” صرفنظر از اینکه توان اداره کشور کوچکی که نیمی از یکی از استانهای ایران هم نمی شود را ندارد، توان حمله نظامی زمینی که هیچ! جسارت حمله هوایی و موشکی هم برخلاف ادعاهای آنها ندارد. هر از گاهی بوق های تبلیغاتی غرب مدام از حمله اسراییل به تاسیسات هسته ای ایران خبر می دهند اما واقعیت این است که حتی اگر به لحاظ نظامی این حمله ممکن باشد و کشورهایی در منطقه هم با اسراییل مخفیانه همکاری کنند باز هم دولت اسراییل جسارت همچنین حمله ای را ندارند و اساسا” بعید به نظر میرسد در تئوریهای نظامی اسراییل حمله پیش دستی به ایران مطرح باشد.

در مورد آمریکا هم برخلاف عراق در مورد ایران دلیل کافی برای توجیه حمله وجود ندارد و از طرفی حمله به ایران اگر در شرایط واقعی رخ دهد یا نباید رخ دهد و یا باید خیلی گسترده باشد، گسترده تر از اینکه با چند حمله به تاسیسات هسته ای ایران پایان یابد. از طرفی با اینکه کشورهای عربی به خون ایران تشنه هستند به نظر نمیرسد جسارت همکاری در چنین جنگی داشته باشند.

ادعای حمله هسته ای به ایران هم آنقدر جوک است که ارزش بررسی ندارد…

پس عملا” حمله مستقیم به ایران به شکل واقعی بسیار دور از ذهن است. تجربه جنگ ایران و عراق هم به طریق مشابه بعید است قابل تکرار باشد. کشورهای همسایه ایران مانند پاکستان و ترکیه به شدت مشکلات اقتصادی و داخلی دارند تا جاییکه ثبات آنها در شرایط صلح هم روی لبه تیغ است چه رسد به جنگ با کشوری مانند ایران!

پس آیا واقعا” جنگی ایران را تهدید می کند؟

در اینکه نیروهای نظامی و توان نظامی باید مدادم به روز شوند بحثی نیست که شاید اگر توان نظامی فعلی وجود نداشت احتمال حمله واقعی تشدید میشد ، اما نباید بر اساس ترسی که القا میشود بودجه خود را مصروف کارهای نظامی کنیم.

یکی از سیاستهایی که امریکا برای تخریب خاموش ایران در پیش گرفته است همین تحریک به سمت نظامی گری است که باعث میشود منابع به جای صرف شدن برای امور عمرانی وارد صنایع نظامی گردد. همان کاری که با شوروری سابق کردند.

شاید اکنون بعداز جنگهایی که در منطقه صورت گرفته و عمدتا” باعث حذف دشمنان ایران ( عراق و طالبان) توازن قوا و جنگ خاموشی که ایران در رابطه با سوریه و لبنان در پیش گرفته است کاملا” اسراییل را در باتلاقی گرفتار کرده است که نه تنها توان جنگ ندارد بلکه برای حفظ خود فعلی نیز باید تلاش نماید. از طرفی امریکا هم به این نتیجه رسیده است که با ایران یک نوعی باید کنار بیاید.

اگرچه توان نظامی ما در برابر امریکا و اسرایل به لحاظ فنی شاید کمبودهایی داشته باشد اما موقعیت شکننده اسراییل و همچنین منطقه کلیدی خلیج فارس و همچنین قدرت نظامی ایران امکان درگیری نظامی را به حداقل رسانده است.

مطمئن باشید امریکا و اسراییل خیلی تمایل به جنگ دارند اما توان کنترل جنگ و تحمل هزینه های آنرا ندارند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
از اونجایی که از بعضی از مسائل پشت پرده آگاه هستم نگذارید ازشون صحبت کنم[/quote]

هر چند از اصل ماجرا و توضيحات فني اين تاپيك دور شديم ميشه به جهت اگاهي دوستان موارد پشت پرده رو بيان كنين ؟ من كه مشتاقم.
[quote]دوست عزیز آیا شما در جنگ اول خلیج فارس در جزایر سیری و فارسی حضور داشتید ؟؟

وقتی که آمریکا شرق و غرب ایران را تصرف کرد ما چه کار کردیم ؟

وقتی آمریکا به اماکن مقدس شیعیان در عراق تعرض کرد ما چه کردیم ؟

وقتی در عراق چند زائر ایرانی کشته شدند ما چه کار کردیم ؟

هر غلطی که دلش بخواد می کنه و ما متاسفانه فقط محکوم می کنیم

البته به لطف خدا در حال حاضر تعرضات آمریکا به خاطر قدرت بازدارندگی ما خیلی کمتر شده ولی تا همین چند سال پیش هم که حکومت اسلامی داشتیم نتونستیم یک حال اساسی از این زورگو بگیریم
[/quote]

اگراز شرق و غرب ايران، منظور افغانستان و عراق هست. تصور ميكنم كشور مستقلي هستن و بعد از تائيديه سازمان ملل به اين دو كشور حمله شد. اين دو كشور با شرق و غرب ايران تفاوت داره. بله اگر به زمان هخامنشيان مراجعه كنيم ميشه جمله شما رو تائيد كنيم !

منبع خبري شما از تعرض به اماكن مقدسه چي هست؟ بايد به اطلاعتون برسونم امن ترين نقاط در حمله امريكا به عراق اين نقاط بودن. حتي موردي از بمباران هوائي اين شهرها بعنوان مثال هم نبوده. موشك كه جاي خودش رو داشت. صرفا نيروي زميني امريكا در خيابانها حضور داشتن كه رفتارشون رو با ايرانيان از زبان زوار بشنوين.

كشته شدن زوار اونطور كه رسما اعلام شد و گروهي كه مسئوليتش رو بعهده گرفت القاعده عراق به رهبريت ابومصعب الزرقاوي لعنت الله عليه بود. اين ظاهر ماجرا. اما اگر اطلاعات موثقي از دست داشتن امريكا دارين خوشحال ميشم بشنويم.

به جهت اطلاعتون هم عرض كنم حتي به جهت پروازهاي گشت زني هواپيماهاي انگليسي و امريكايي رسما امريكا با واسطه نامه نگاري كرده و مجوز اون از طرف ايران صادر شد. اون هم بخاطر اين بودكه گاها خلبانان اشتباها چند كيلومتري از مرز رد ميشدن و با پاسخ ضد هوائي ما روبرو ميشدن.

[quote]دوست عزیز آیا شما در جنگ اول خلیج فارس در جزایر سیری و فارسی حضور داشتید ؟؟
[/quote]

راستي شما حضور داشتين؟ چه اتفاقي افتاد ؟؟؟!!

[quote]از اونجایی که از بعضی از مسائل پشت پرده آگاه هستم نگذارید ازشون صحبت کنم[/quote]

با پست دوم فهميدم كه شما از مسائل پشت پرده خبر ندارين ، حتي از روي پرده هم خبر ندارين.
شايد در اين چند ساله صدها جلسه مشترك در حد فرماندهي هاي رده پائين منطقه اي با فرماندهان رده پائين ما جهت هماهنگي تشكيل شده و ......
[color=red]
ولي تاكيدا از شما ميخوام موارد ذلت ما در برابر امريكاي ماماني قدر قدرت ذكر كنيد تا ما هم از جمله اگاهان باشيم....!
[/color]
من بعد اگر تاپيكي به انحراف كشيده بشه با خاطيان و تاپيك برخورد خواهد شد.
[color=blue]............................................................................................................[/color]

( اين رو اضافه كنم در زمان حضور نيروهاي امريكايي در نجف اشرف ، عده كمي در شهر مستقر شدن و فرمانده نظامي امريكايي درخواست ملاقات با ايت الله سيستاني براي اقدامات حفاظتي كردن كه ايشون رد كردن و با واسطه مذاكرات انجام شد. نهايتا به اين نتيجه رسيدن حرم مطهر و خيابانهاي نزديك حرم توسط نيروهاي عراقي (كميته اي تشكيل دادن) حفاظت بشه. در زمان انفجار در حرمين شريفين امريكائيها از ورود به اين منطقه خود داري كردن و صرفا گشت هوايي برقرار كردن.
خواهشا دوستان بي ربط و تو هوا حرف نزنن. )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بحث كاملا از موضوع اصلي منحرف شده .
بهتره برگردين به موضوع اصلي .
اين سامانه ضد كروز در صورتي موفق به انهدام موشكهاي ضد كروز ميشه كه اولا رادار بسيار خوبي داشته باشه كه به نظر ميرسه داره و دوما قدرت تحرك سريع (بالا و پايين - چپ و راست - گردش سريع به طرفين) رو داشته باشه .
سوما از آلياژ خوبي ساخته شده باشه .
چهارما از انواع گلوله هاي روز استفاده كنه (مخصوصا گلوله هاي پخش شونده)
پنجما خشاب تيرش در صورت امكان افزايش پيدا كنه . كه البته به دليل سنگين تر شدن سامانه با جعبه هاي بزرگتر تير ممكنه قدرت تحرك اون رو كمتر كنه . (منظور گردش به طرفين است)
اما در صورت قرار دادن تعداد زيادي از اين سامانه در كنار هم اين عيب تا حدودي بر طرف ميشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]
از اونجایی که از بعضی از مسائل پشت پرده آگاه هستم نگذارید ازشون صحبت کنم[/quote]

هر چند از اصل ماجرا و توضيحات فني اين تاپيك دور شديم ميشه به جهت اگاهي دوستان موارد پشت پرده رو بيان كنين ؟ من كه مشتاقم.

وقتی که آمریکا شرق و غرب ایران را تصرف کرد ما چه کار کردیم ؟

وقتی آمریکا به اماکن مقدس شیعیان در عراق تعرض کرد ما چه کردیم ؟

وقتی در عراق چند زائر ایرانی کشته شدند ما چه کار کردیم ؟

هر غلطی که دلش بخواد می کنه و ما متاسفانه فقط محکوم می کنیم

البته به لطف خدا در حال حاضر تعرضات آمریکا به خاطر قدرت بازدارندگی ما خیلی کمتر شده ولی تا همین چند سال پیش هم که حکومت اسلامی داشتیم نتونستیم یک حال اساسی از این زورگو بگیریم
[/quote]

شرق و غرب ايران منظور افغانستان و عراق هست. تصور ميكنم كشور مستقلي هستن و بعد از تائيديه سازمان ملل به اين دو كشور حمله شد. اين دو كشور با شرق و غرب ايران تفاوت داره. بله اگر به زمان هخامنشيان مراجعه كنيم ميشه جمله شما رو تائيد كنيم !

منبع خبري شما از تعرض به اماكن مقدسه چي هست؟ بايد به اطلاعتون برسونم امن ترين نقاط در حمله امريكا به عراق اين نقاط بودن. حتي موردي از بمباران هوائي اين شهرها بعنوان مثال هم نبوده. موشك كه جاي خودش رو داشت. صرفا نيروي زميني امريكا در خيابانها حضور داشتن كه رفتارشون رو با ايرانيان از زبان زوار بشنوين.

كشته شدن زوار اونطور كه رسما اعلام شد و گروهي كه مسئوليتش رو بعهده گرفت القاعده عراق به رهبريت ابومصعب الزرقاوي لعنت الله عليه بود. اين ظاهر ماجرا. اما اگر اطلاعات موثقي از دست داشتن امريكا دارين خوشحال ميشم بشنويم.

به جهت اطلاعتون هم عرض كنم حتي به جهت پروازهاي گشت زني هواپيماهاي انگليسي و امريكايي رسما امريكا با واسطه نامه نگاري كرده و مجوز اون از طرف ايران صادر شد. اون هم بخاطر اين بودكه گاها خلبانان اشتباها چند كيلومتري از مرز رد ميشدن و با پاسخ ضد هوائي ما روبرو ميشدن.

[/quote]

راستي شما حضور داشتين؟ چه اتفاقي افتاد ؟؟؟!!

[quote]از اونجایی که از بعضی از مسائل پشت پرده آگاه هستم نگذارید ازشون صحبت کنم[/quote]

با پست دوم فهميدم كه شما از مسائل پشت پرده خبر ندارين ، حتي از روي پرده هم خبر ندارين.
شايد در اين چند ساله صدها جلسه مشترك در حد فرماندهي هاي رده پائين منطقه اي با فرماندهان رده پائين ما جهت هماهنگي تشكيل شده و ......
[color=red]
ولي تاكيدا از شما ميخوام موارد ذلت ما در برابر امريكاي ماماني قدر قدرت ذكر كنيد تا ما هم از جمله اگاهان باشيم....!
[/color]
من بعد اگر تاپيكي به انحراف كشيده بشه با خاطيان و تاپيك برخورد خواهد شد.
[color=blue]............................................................................................................[/color]

( اين رو اضافه كنم در زمان حضور نيروهاي امريكايي در نجف اشرف ، عده كمي در شهر مستقر شدن و فرمانده نظامي امريكايي درخواست ملاقات با ايت الله سيستاني براي اقدامات حفاظتي كردن كه ايشون رد كردن و با واسطه مذاكرات انجام شد. نهايتا به اين نتيجه رسيدن حرم مطهر و خيابانهاي نزديك حرم توسط نيروهاي عراقي (كميته اي تشكيل دادن) حفاظت بشه. در زمان انفجار در حرمين شريفين امريكائيها از ورود به اين منطقه خود داري كردن و صرفا گشت هوايي برقرار كردن.
خواهشا دوستان بي ربط و تو هوا حرف نزنن. )[/quote]

شما پست نظامی دارین یا نظامی هستین؟ :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راستي تا يادم نرفته بگم يكي از دوستان پيشنهاد داده بود به جاي جعبه ي خشاب از نوار تير تو اين سامانه استفاده بشه .
اصلا چنين چيزي امكان داره ؟
اگه كسي ميدونه منو هم در جريان بذاره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]راستي تا يادم نرفته بگم يكي از دوستان پيشنهاد داده بود به جاي جعبه ي خشاب از نوار تير تو اين سامانه استفاده بشه .
اصلا چنين چيزي امكان داره ؟
اگه كسي ميدونه منو هم در جريان بذاره .[/quote]
اون نظر من بود که گفتم از نوار تیر استفاده میشد بهتر بود یا جعبه های فشنگ با طول و عرضی بزگتر :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت دوست عزیزم آقای آرمانی .... اگه بدونم چرا اینقدر به من گیر می دی خیلی خوبه

:blushing: :blushing:

اولا در حمله اول امریکا به عراق مرتبا حریم هوایی ایران که با شکستن دیوار صوتی همراه بود نقض شد و ............ ( گفتن ما بقی مسائل واقعا جایز نیست )

دوما این سالروز اهانت به حرم حضرت علی و حرمین عسکرین مربوط به جسارت امریکا به این اماکن می شه

سوما منظور منم کشور های شرق و غرب ایران بود نه شرق و غرب ایران ( نکته طنز شما خیلی جالب بود)

چهارما اگه به مسائل نظامی آگاهی داشته باشین که حتما هم دارین ، خوب می دونین حریم امنیتی ایران اشغال شده و اگر در زمانی آمریکا به سمت ایران موشک نشانه می گرفت الان به راحتی به سمت ما تفنگ نشانه می گیره که این یعنی فاجعه و ما هم هیچ کاری نکردیم

هم از نظر مسائل اعتقادی ( مردم این دو کشور هم دین و هم کیش ما هستند ) و هم از نظر منافع ملی ، اشغال این دو سرزمین برای ایران شکست به حساب می یاد ( جهت اطلاع اگه همین کار با حریم آمریکا صورت بگیرد ، واکنش آمریکا چه خواهد بود )
حتما شما از استقرار موشک های شوروی در کوبا و درگیری آمریکا با شوروی سر این قضیه و رسیدن به نقطه جنگ تمام عیار این دو کشور اطلاع دارید

یادم نمی یاد آمریکا در جنگ آخر عراق اجازه از سازمان ملل گرفته باشه !!!!

پنجما غرق شدن ناو جنگی ایران در زمان دفاع مقدس توسط آمریکا انجام شد و ما هیچ جواب دندان شکنی ندادیم

شیشما شما واقعا فکر می کنید هر کاری در عراق و افقانستان بر ضد ایران انجام می شه مربوط به آمریکا نمی شه ؟؟؟؟

هفتما من عمرم در مناطق نظامی گذشته

هشتما یک اصل در حیطه بندی اطلاعات می گه : در مورد مسائلی که به تو مربوط نمی شه کنجکاوی نکن ، چون هر چه اطلاعات یک فرد کمتر باشه مسئولیتش کمتره ( از اصولی که هر نظامی باهاش آشناست )

چرا سعی می کنید واقعیت را وارونه جلوه بدید؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انشاالله كه مسيولين رو اين پيشنهادت فكر كنن و از نوار تير استفاده كنن .
اما به نظر اگه اين سامانه بخواد دور خودش بچرخه اون نوارها دست و پا گير نميشن . فكر كنم سامانه خفه بشه ها . :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حتما نوار تیر فکرشو کردن ولی خوب گفتی که چرا منصرف شدن از نور تیر :| .اگه نوار تیری بود خراب میشد و تیکا تیکه :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من ميرم بخوابم samandun خان آخه فردا كنفرانس يه بخش از درس روانشناسي رو دارم . :|
خوشحال شدم .
خدانگهدار .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هشتما یک اصل در حیطه بندی اطلاعات می گه : در مورد مسائلی که به تو مربوط نمی شه کنجکاوی نکن ، چون هر چه اطلاعات یک فرد کمتر باشه مسئولیتش کمتره ( از اصولی که هر نظامی باهاش آشناست ) [/quote]

من دوباره جمله حضرتعالي رو ميذارم

اگر در امور اطلاعاتي دست دارين كه اصلا جمله تحريك كننده رو بكار نميبرين. يا بهتر بگم از اول وارد ماجرا نميشين كه بخواين اين مساله ادامه پيدا كنه. جمله اي كه در بالا فرمودين اصلا قانون نيست !
هر كس در حد نيازش به اطلاعات نياز داره نه اطلاعات كمتر باشه ...... چند پيش اين جمله رو تو يه فيلم وسترني زمان جان وين ديدم.
بعد هم جمله من ميدونم ولي نميگم تقريبا تو اين سايت منسوخ شده. مديريت هم برخورد جدي خواهد كرد.

[quote]اولا در حمله اول امریکا به عراق مرتبا حریم هوایی ایران که با شکستن دیوار صوتی همراه بود نقض شد و ............ ( گفتن ما بقی مسائل واقعا جایز نیست )[/quote]

اگر در اسمان بصره يا فاو ديوار صوتي شكسته بشه مردم خرمشهر و ابادان خواهند شنيد. در اون زمان بنده در ابادان بودم. حتي ميشد نور انفجارهاي بصره رو ديد. فاصله اونقدر نيست.
در مورد گشت هم اجازه گرفته شده بود. حتي بنا بر اخبار غير موثق روز حمله چند روز قبل به ايران اعلام شد.

[quote]چهارما اگه به مسائل نظامی آگاهی داشته باشین که حتما هم دارین ، خوب می دونین حریم امنیتی ایران اشغال شده و اگر در زمانی آمریکا به سمت ایران موشک نشانه می گرفت الان به راحتی به سمت ما تفنگ نشانه می گیره که این یعنی فاجعه و ما هم هیچ کاری نکردیم [/quote]

در كجا ؟؟؟ ميشه منطقه رو بفرمائين ؟ چطور متوجه شدين لوله اسلحه بطرف ماست؟

[quote]یادم نمی یاد آمریکا در جنگ آخر عراق اجازه از سازمان ملل گرفته باشه !!!![/quote]

مخالفت های ماه های اخیر اکثریت جامعه بین المللی با یک جانبه گرایی آمریکا در انجام عملیات نظامی بر علیه عراق، منجر به تلاش دولت آمریکا برای همراه ساختن سازمان ملل و شورای امنیت برای صدور قطعنامه جدید برای تعیین ضرب الاجل علیه عراق شده است.
اقدام بوش در خصوص تأکید بر نقش سازمان ملل متحد طی سخنرانی وی در مجمع عمومی و تلاش های وزیر خارجه آمریکا برای کسب موافقت سایر اعضای شورای امنیت سازمان ملل برای صدور قطعنامه ای بر علیه عراق، نوعی تغییر تاکتیک برای حمله به عراق است و نباید آن را گامی به پس محسوب نمود. در واقع، اقدامات اخیر دولت بوش را باید نوعی تهدید همزمان سازمان ملل و عراق تفسیر کرد، چرا که آمریکا جامعه بین المللی را برای همراهی با حمله آمریکا به عراق به چالش کشیده و خواستار به کار بردن فشار قاطع و کامل از سوی شورای امنیت سازمان ملل در جهت صدور قطعنامه جدیدی علیه رژیم عراق شده است و از طرف دیگر با این تلاش ها در واقع دولت بوش یک گام دیگر خود را برای عملیات نظامی برای ساقط نمودن رژیم عراق به پیش برده است.
در آخرین موضع گیری، دولت آمریکا به شورای امنیت سازمان ملل برای تصویب طرح قطعنامه ای جدید که شامل مهلتی 7 روزه به عراق باشد، فشار آورده است تا چنانچه پس از این مدت، عراق از پذیرش مجدد بازرسان تسلیحاتی خودداری کرد، عملیات نظامی آمریکا آغاز گردد.
.......................................................................
اين متن بالا قسمتي از علل و عوامل حمله امريكا به عراق بود كه توسط مركز تحقيقات تهيه شده است.
اين رو هم ذكر كنم كه بعد با فشار فرانسه اين مهلت يك هفته اي به سه هفته تمديد شد!

[quote]حتما شما از استقرار موشک های شوروی در کوبا و درگیری آمریکا با شوروی سر این قضیه و رسیدن به نقطه جنگ تمام عیار این دو کشور اطلاع دارید[/quote]

ارتباطش رو با ذلت ايرانيان توسط امريكا رو متوجه نشدم.

[quote]پنجما غرق شدن ناو جنگی ایران در زمان دفاع مقدس توسط آمریکا انجام شد و ما هیچ جواب دندان شکنی ندادیم[/quote]

تمام دنيا رشادت ايرانيها رو تحسين كردن. اينكه يك ناو هواپيمابر ناوچه اي رو بزنه اسمش ذلته ؟ حتما اگر ناوچه فرار ميكرد يك شهامت محسوب ميشد.
در اون زمان چه سلاح ديگه اي داشتيم كه مي تونستيم درگير بشيم ؟؟؟

[quote]شیشما شما واقعا فکر می کنید هر کاری در عراق و افقانستان بر ضد ایران انجام می شه مربوط به آمریکا نمی شه ؟؟؟؟ [/quote]

پس هر چي بمبه كه نظامي امريكايي يا انگليسي ميكشه ايرانيه؟ فرودگاه نظامي قندهار رو زدن اصل القاعده هست ولي اگر اتوبوس زائر ايراني رو منفجر كردن امريكاييه؟؟؟
جهت اطلاعتون عرض كنم كه امريكا و خلاصه ناتو تمامي حملاتهاي نظامي در عراق و افغانستان به ايران منسوب ميكنن و بمبهاي هوشمند رو ساخته ايراني. چطور اين خبر براي شما شهامت نمياره ؟ولي چند زائر ايران رو به ذلت كشيده....!

[quote]هفتما من عمرم در مناطق نظامی گذشته [/quote]

ببينيد من عمرم تو مناطق نظامي بوده .عمويي دارم ارتشبده ، خاله اي دارم سر تيپه و يا غير مستقيم منسوب كردن خود به بخش نظامي ممنوع هست.
عزيزاني تو اين سايت هستن كه نظامي رتبه بالا رو دارن ولي ادعائي ندارن. يا بهتر بگم اصلا بروز نميدن. توصيه ميكنم شما هم نكنين.

[quote]هم از نظر مسائل اعتقادی ( مردم این دو کشور هم دین و هم کیش ما هستند ) و هم از نظر منافع ملی ، اشغال این دو سرزمین برای ایران شکست به حساب می یاد ( جهت اطلاع اگه همین کار با حریم آمریکا صورت بگیرد ، واکنش آمریکا چه خواهد بود )[/quote]

هر چند عمل امريكا تجاوز و اشغال بود ولي دو خطر عمده و حتي بي فكري چون صدام حسين و ملاعمر در كنار ما بودن. پس شكستي متوجه ما نيست.
اگر امريكا به كوزو و صربستان براي دستگيري جنايتكاري چون ميلوويچ حمله ميكنه براي كل اروپا خفت و خواري هست ؟؟؟

[quote]اگه بدونم چرا اینقدر به من گیر می دی خیلی خوبه [/quote]

چشم شما اينطور ميبينه !
اصولا من براي كسانيكه تحليل ميكنن ارزش قائل ميشم و نوشته هاشونو ميخونم ولي اگر بي اعتباري در كلام ببينم حتما برخورد خواهم كرد.
يكي از وظايفي كه بر دوش من هست همين ارزيابيه. البته تا زمانيكه در سايت باشم.

در اخر بازم سوالمو ميپرسم :

[color=red]چه ذلتي براي ايران توسط امريكا به ارمغان اورده شد ؟ (دوباره بحث حرمين شريفين رو نكنين.چون اون بحث تشيع هست نه بحث كشور ...)[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center]اگر در اسمان بصره يا فاو ديوار صوتي شكسته بشه مردم خرمشهر و ابادان خواهند شنيد. در اون زمان بنده در ابادان بودم. حتي ميشد نور انفجارهاي بصره رو ديد. فاصله اونقدر نيست.
در مورد گشت هم اجازه گرفته شده بود. حتي بنا بر اخبار غير موثق روز حمله چند روز قبل به ايران اعلام شد. [/align]

مربوط میشه به نقض هوایی آسمان ایران و شکستن دیوار صوتی در ارتفاع پایین توسط جنگنده بمب افکن های همین آمریکا و گزارش این عمل تحریک آمیز به مقامات بالا دستی و شنیدن فرمان : هر کاری کردن شما هیچ عملی انجام ندین فقط گزارش کنید ، تکرار چنین باره ی این عمل و در آخر پرواز بالگرد آمریکایی و دست تکون دادن آنها به معنی اینکه : آفرین شما واقعا پسرای خوبی بودین !!!

اینکه شما مدیر یک سایت نظامی هستین و این قدر تحریک آمیز حرف می زنید برام جالبه

اولا مسائل پشت پرده با مسائل طبقه بندی شده فرق داره (( شما اگه پای صحبت یک فرد سیاسی در جلسه خصوصی بسیج دانشگاهی بشینید به انبوهی از مسائل پشت پرده دست پیدا خواهید کرد ))

این خبر هم در یکی از این جلسات گفته شد و انبوهی از خبر های پشت پرده دیگه که مربوط به اطلاعات طبقه بندی شده نیست بلکه فقط مسائل پشت پردست که بیان آن در رسانه همگانی جالب نیست

مجبور شدم بگم که شما منو با بعضی از کاربران این سایت اشتباه نگیرید

من از مسائل طبقه بندی شده ی نظامی چیزی نگفتم

اون جمله ای که در مورد اطلاعات طبقه بندی شده گفتم یک اصله اگه خواستین بگین تا نام کتاب و صفحه مورد نظر رو براتون بگم

سوما شما از اسم کار بری من ، از پست های من ، از چه چیز من متوجه شدین که من می خوام بگم یک کاره ای هستم ؟؟؟؟؟

اینقدر نظامی هستم که احترام درجه سرم بشه و بدونم که به خاطر درجه سرتیپی شما و سرجوخه ای من فقط باید به شما احترام بگذارم و این درجه هست که به درجه احترام می گذارد نه شخص به شخص

از بحث نظامی گذشته ما چاکر شماییم آرمانی جان fi_lone_ranger

قبلا هم گفته بودم این بارم گفتم fi_lone_ranger

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله منم از اون بالگرد که امریکای بوده و اون جنگنده که دیوار صوتی رو با تجاوز به مرز ایران رو شنیدم یه چیزای شکسته :( از اون زمان چندساله گذشته . ترکیه هم همین ۳ یا ۴ سال پیش با بلگرد کبرا داخل خاک ایران شد که با اتش اخطار نیروهای پدافند پس به خاک ترکیه فرار کرد.حالا وضعیت و فدرت پدافنا زده هوایی ما ماشاالله خیلی خوب شده.ما سالی چندتا پهباد امریکای میخوابونیم زمین. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.