Recommended Posts

نميشه كه برادر من يعني اگر تهديدات صفر بشه ريس جمهورم كارش بيشتر بشه رزه ميشه دوي صد متر 12 نفره 2 تا ماشينم تيكاف كشان پشتشون تموم شد برين خونهاتون
تو سال 1 بار ارتش خودش تمام قد بصورت نمادين و مستقل به مردم نشون ميده و به دنيا

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا ممنون واقعا که گل کاشتی.
راستی یه نوع استتاری فانتزی به استتاری های موجود کشور اضافه شد! اینو دیگه کجای دلم بذارم؟ icon_cheesygrin http://gallery.military.ir/albums/userpics/_DSC0233.jpg

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. اقای M-ATF ام ای تی اف! لطفا عکسهای با اندازه بزرگتر و کیفیت بالاتر از ذوالفقار رو هم قرار بدین. ممنون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]آقا ممنون واقعا که گل کاشتی.
راستی یه نوع استتاری فانتزی به استتاری های موجود کشور اضافه شد! اینو دیگه کجای دلم بذارم؟ http://gallery.military.ir/albums/userpics/_DSC0233.jpg

[/quote]
فكر كنم راننده كاميون زن باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
M-ATF دستت درد نکنه واقعا عکس هاي عالي بود .
راستي ذولفقار قدر چقدر تغيير کرده ....مصباح هم بلاخره توي رژه ها ديديم .

icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اینم از فینیکس داخلی حالا هی به نیرو هوایی فوش بدید ! icon_cheesygrin
دوستان احتمالا از تجربیات فینیکس c و ...... توی این موشک استفاده شده ! قاصد 3 رو عشقه ، این موشک مشابه نمونه آمریکایی هست و اونم همچین بوستری داره !
باید اون موشک های 40 کیلومتری حرارتی و اون 100 کیلومتری که چند سال پیش قرار بود ساخته بشه ( که شده ) رو هم نشون میدادن دیگه تو بخش موشک های هوایی نور علی نور میشد !
آبرامزمونم که دیگه ترکونده ! icon_biggrin
انشاالله باهاش بریم تو خاک دشمن ویراژ و لایی کشی ! icon_arrowd
صیاد 2 و شلمچه و ظفر و ..... هم که هستن ، پس در کل این 29 فروردین خیلی توپ بود ! البته واسه کسایی که اول صبح پای تلویزیون چشاشون در اومد خیلی هم خوب نبود ولی واسه ما که از مدرسه اودیم یه ضرب رفتیم سراغ آبرامز ( ذوالفقار ) و ..... خیلی عالی بود ! icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اینم از فینیکس داخلی حالا هی به نیرو هوایی فوش بدید ! icon_cheesygrin
دوستان احتمالا از تجربیات فینیکس c و ...... توی این موشک استفاده شده ! قاصد 3 رو عشقه ، این موشک مشابه نمونه آمریکایی هست و اونم همچین بوستری داره !
باید اون موشک های 40 کیلومتری حرارتی و اون 100 کیلومتری که چند سال پیش قرار بود ساخته بشه ( که شده ) رو هم نشون میدادن دیگه تو بخش موشک های هوایی نور علی نور میشد !
آبرامزمونم که دیگه ترکونده ! icon_biggrin
انشاالله باهاش بریم تو خاک دشمن ویراژ و لایی کشی ! icon_arrowd
صیاد 2 و شلمچه و ظفر و ..... هم که هستن ، پس در کل این 29 فروردین خیلی توپ بود ! البته واسه کسایی که اول صبح پای تلویزیون چشاشون در اومد خیلی هم خوب نبود ولی واسه ما که از مدرسه اودیم یه ضرب رفتیم سراغ آبرامز ( ذوالفقار ) و ..... خیلی عالی بود ! icon_arrowd[/quote]

داخلی؟
خبر افتتاح خط توایدش کی منتشر شد ما ندیدیم؟ ما که هیچی .... اصولاً هیچ کس ندیده! حداقل چند تا شلیک ....

حتماً اون ماکت s300 پارسال هم s300 داخلی بود !!

از همه عزیزان خواهش میکنم از جو گیر شدن خودداری بفرمایید.....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]فكر كنم راننده كاميون زن باشه.
[/quote]
آره شاید icon_cheesygrin

راستی بالکهای قاصد3 به طرفین کشیده شده و کلا کوتاه شده.فکر کنم اماده نصب زیر سوخو24 هاست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
موقعی که تو رژه نشونش دادن یعنی دارن می سازنش ...
اگه تونسته باشیم رادار ساخت داخل بزاریم روی اف 14 ( رادارش رو عوض کرده باشیم ) پس ساخت فونیکس هم چندان دور از دسترس نیست ...

راستی ... فکر کنم نوع عکس برداری اینقدر این موشک رو غول پیکر نشون داده وگرنه این رو نگاه کنید

[img]http://www.apogeerockets.com/images/MadCow/Phoenix_Missile.jpg[/img]

از این نما باز بزرگ می شه .... انصافا موشک بزرگیه (( دوربرد هست دیگه ))

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/missile/aim-54-980304-N-1717N-002.jpg

می شه با تغییر رادار میگ 29 (( گفتن رادار بومی ساختن ... حقیقت داره !؟ )) این فونیکس ها رو باهاشون سازگار کنیم ...

اگه اف 4 ها هم بتونن موشک فونیکس رو حمل کنند خیلی عالی می شه اونوقت اف 16 ها باید حواسشون رو جمع کنند که [img]http://www.msgking.com/wp-content/uploads/2009/04/047.gif[/img]

(( زیادی توهم زدم icon_cheesygrin icon_biggrin ))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رفقا اينقدر غمگين نباشيد ! icon_cheesygrin

موشك خليج فارس و كرار و شهاب و سجيل و ...... رو كه هزار بار ديديد ، پس بیخیال شید ! icon_biggrin
صیاد 2 ، فینیکس بومی ، قاصد 3 ، شلمچه ، ظفر ، آبرامز ( ذوالفقار ) جدید ، اژدر والفجر 2 و ....... هم خودش خیلیه ! شما توقعتون زیاده و اس 300 میخوایید ! شما ایران رو جز سازندگان پدافند برد بلند مشابه اس 300 حساب کنید چون هر چیزی که اعلام میشه در دست ساخته یا ...... حتما ساخته شده ، وقتی میان یه نمونه از پدافند رو نشون میدن ، بعد یه سال میان میگم در حال تست گرمه و .... اینا یعنی چی ؟! icon_arrowd

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون تصاوير بسيار جالبي بودن ....

يك عكس از مهر ديدم كه مربوط به رژه اردبيل هست :

[img]http://www.mehrnews.com/mehr_media/image/2011/04/638363_orig.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اولین موشک هایی که کار روش شروع شد فینیکسه .
ولی من که نفهمیدم بالاخره خط تولیدشو راه انداختیم یا نه.
در حالی که تو این سال ها کلی موشک پیشرفته ساختیم.
خدا کنه فینیکس رژه امروز ساخت خودمون باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یکی از دستاورد هاشون رو امروز دیدم با رفقام بودیم حسابی خندیدیم .
طرف پشت موتور یه تیر باز گریمف وصل کرده بود . یعنی جوش داده بود روی یه پایه!!!! ما هم 2 ساعت داشتیم میخندیدیم.

اون جیپاشون از همه خنده دار تر بود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سری ششم که فقط تصاویر ذولفقار جدید هست اضافه شد، سه تاشو قبلا گذاشته بودم این بار با کیفیت بهتر گذاشتم، یکیشم قبلا نگذاشته بودم.

----
دوستان تو مشرق زده که رادار مطلع الفجر هم نمایش داده شده ، به غیر از تصویر شماره 7 سری پنجم بقیه رادارهارو میشناسم به نظرتون تصویر شماره 7 رادار مطلع الفجر هست؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.