Recommended Posts

General عزیز بذار یک توضیح مفصل در مورد دموکراسی آمریکایی بدم شاید معنی دموکراسی رو هم فهمیدیم . دموکراسی آمریکایی یعنی به وجود آوردن القاعده و طالبان دموکراسی آمریکایی یعنی حمایت از صدام و تسلیحش به سلاح های شیمیایی دموکراسی آمریکایی یعنی تجاوز به دختر 14 ساله و آتش زدن تمام اعضای خانواده دموکراسی آمریکایی یعنی حمله به هتل فلسطین بغداد ( جایی که غیر از خبرنگاران جنگی کسی حضور نداشت و آمریکا و کل دنیا از این موضوع آگاه بودن ) دموکراسی آمریکایی یعنی حمله به ماشین خبرنگاران با آپاچی ( ماشین های خبرنگاران هم روی سقف و هم اطرافش و هم جلو و عقبش آرم TV رو داره و اینکه یک اپاچی برای مدت 10 دقیقه روی این ماشین پرواز کنه و بعد منهدم کنه و بعد از عملیات بگه نفهمیدیم یعنی چی ؟ ) دموکراسی آمریکایی یعنی ابوغریب دمورکاسی آمریکایی یعنی دستگیری حداقل 700 کودک زیر 12 سال به جرم ..... ( جرمش رو نمی دونم ) دموکراسی آمریکایی یعنی گوانتانامو دموکراسی آمریکایی یعنی دخالت در امور داخلی تمام کشورها دموکراسی آمریکایی یعنی اگه کشوری 70 درصد مردمش در انتخابات شرکت کردن اون کشور دیکتاتوریه اما اگه آمریکا 20% مردمش توی انتخابات شرکت کنن یعنی آزادی کامل دموکراسی آمریکایی یعنی جریمه ی کسانی که در انتخابات شرکت نمی کنن دموکراسی آمریکایی یعنی انتخاب رئیس جمهور با حکم دادگاه نه رای مردم دموکراسی آمریکایی ترور مخالفین در هر نقطه از جهان دموکراسی آمریکایی یعنی وتوی تمام قطعنامه های سازمان ملل در نسل کشی فلسطینیان توسط رپیم صهیونیستی دموکراسی آمریکایی یعنی تهدید تمام کشورهای مستقل جهان به حمله ی نظامی دموکراسی آمریکایی یعنی حمایت از گروهک تروریستی منافقین ( احتیاجی نیست که عملیات های ترور و بمب گذاری این گروهک تروریستی رو ذکر کنم چون فکر کنم همه در این مورد آگاهی کامل داریم ) دموکراسی آمریکایی یعنی همکاری با کشورهایی که NPT رو امضاء نکردن و حمله و تهدید کشورهایی که NPT رو امضاء کردن دموکراسی آمریکایی یعنی نقض کمترین حقوق مردم دنیا دموکراسی آمریکایی یعنی حمله ی اتمی به هیروشیما دموکراسی آمریکایی یعنی حمله ی اتمی به ناکازاکی دموکراسی آمریکایی یعنی ساخت زندان های مخفی در سرتاسر دنیا دموکراسی آمریکایی یعنی تجاوز به دختر دبستانی در ژاپن ( بهتره بگم ده ها دختر دبستانی ) دموکراسی آمریکایی یعنی ( فکر کنم معاون اول جرج بوش بود ) گفتن این جمله که نظر مردم آمریکا برای اهمیت نداره ( یک خبرنگار پرسید میزان مخالفان حظور سربازان آمریکایی در عراق بسیار زیادتر از موافقان هست ) دموکراسی آمریکایی یعنی تروریست خواندن مردمی که در برابر متجاوز از سرزمینشون دفاع می کنن دموکراسی آمریکایی یعنی بازداشت ابوطالب و کرمی دموکراسی آمریکایی یعنی حمله به کنسولگری ایران و دستگیری و شکنجه ی کارمندان و کسایی که مسونیت سیاسی دارن دموکراسی آمریکایی یعنی کشتن غیرنظامیان عراقی به خاطر بلد نبودن زبان انگلیسی ( به خاطر اینکه زبان انگلیسی بلد نیستن و دستورات سربازان آمریکایی رو نمی فهمن ) دموکراسی آمریکایی یعنی ....... و ...... که اونقدر زیاد هست که تمامی نداره در کل دمورکاسی آمریکایی یعنی قتل ، تجاوز ، شکنجه ، ترور ، طالبان ، وهابیت و ... موفق باشید و واقع بین

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از اين ليست ها منم بلدم در مورد ايران بدم! ولي نمي دم چون مي ترسم! اينم دموكراسي از نوع ما!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما با ايران چيكار داري فرض كن اصلا ايران تروريست شما كه ادعا ميكني امريكا براي دمكراسي اومده بگو ببينم ليست احمد اقا رو چطور ميخاي توجيه كني

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شما با ايران چيكار داري فرض كن اصلا ايران تروريست
شما كه ادعا ميكني امريكا براي دمكراسي اومده بگو ببينم ليست احمد اقا رو چطور ميخاي توجيه كني

شما ميدونيد اصلا اين شكنجه شده ها تو ابوغريب كي بودند؟
يه سريشون همون خلبانان جنگنده هايي بودند كه در هشت سال دفع مقدس هزاران تن از هموطنانمان را به كشتن داد،
يا افرادي كه در گوانتانامو هستند يك مشت آدمكش بالفطره و قصي القلي عربند كه جز سر زدن چيزي بلد نيستند.
در بين سربازان آمريكا هم خطااكار وجود داره ولي خوبيش اينه چون در اونجا قانون حاكم است با تمامي آنها برخورد ميشه، نه اينكه پس از سه ماه مثل بعضي جاها آزادشون كنند.
مهم هدف و آرمان آمريكاييست كه بايد تحقق پيدا كنه و اين آرمان نه تنها با اسلام هيچ تناقضي نداره بلكه عين و خود اونه، با اسمي ديگر.
متاسفانه سانسور شديد رسانه اي در كشورهايي كه حكومتشان ديكتاتوريست و بمباران خبر هاي تحريف شده ذهن انسان هاي ساده و تحصيل نكرده را به راحتي شستشو مي دهد. ولي سرانجام پيروزي نهايي با طرفداران ليبراليسم و آزاديست(اسلام حسيني)، عاقبت در دنيا راي دادن مردم واقعي ميشه، حكومتها مردمي واقعي مي شوند نه موروثي و يا ديكتاتوري جمعي! فقر از دنيا رخت مي بنده و مي ره، و عدالت واقعي مياد، اين همون چيزيه كه حاكمان كشورهاي ديكتاتوري ازش مي ترسند و براي مقابله با اين از هيچ ترفندي از جمله سانسور شديد رسانه اي و فيلترينگ و ... استفاده مي كنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين 4000 سربازم تقديم آن امام غايب (عج) در راه دموكراسي و ليبراليسم (اسلام حقيقي) نه اسلام من در آوردي كشورهاي به اصطلاح اسلامي امروز.

اين جمله مزخرفتريم جمله اي بود كه تا حالا از هيچ ملعوني نشنيده بودم اگر شما شنيديد بگيد ما هم بدويم!!!
هرچقدر هم منحرف باشم ديگه اين چيزي كه تو گفتي و در واقع اين وايكينگهاي آدمخوار رو شهيد جا زدي رو قبول ندارم كه هيچ بايد بخاطر اين مزخرفي كه گفتي جواب بدي!!!

عزيزان زياد به رسانه هاي وطني و عربي كه اكثرا خبر هاش تحريفيست گوش داده اند.نه من بلكه در دانشگاه ما اكثر بچه ها با من هم عقيده اند.

نه مثل اينكه واقعا قاطي كردي اساسي وگرنه اين همه چرند و پرند نميگفتي!!!
دموكراسي رو به من نشون بده!!!

دمكراسي يعني در 117 كشور دنيا 374 پايگاه نظامي داشتن !!!
يا در طي صد سال صد جنگ و كودتاي خونين راه انداختن!!
شايدم دمكراسي يعني شنود تلفن هاي سيصد ميليون امريكاييي!!!
يا تهديد هر روزه مردم بيگناه و زجر كشيده وطن عزيمون به بمباران و جنگ!!!
كجاست اون حقوق بشر تا ببينه همين الان دارن تو ابوغريب و گوانتانامو چه جناياتي كه نميكنند !!!
جامعه مدني يعني كشورهاي عرب مستبد دوست ----- ايران مردم سالار هم خودكامه و فاشيست!!!
در مورد ايران هم اينو بهت ميگم وقتي خواستي اسم اين خاك مقدس رو بياري اول دهن نجست رو آب ميكشي بعد اسم ايران رو مياري چون اين خاك پاكه !!
اينقدر هم اسم اين يه دونه كتابي كه خوندي رو نيار !!! اون مسحيوني كه به حضرت ايمان ميارن اين سربازهاي خون اشام نيستند و همينطور اون شياطيني رو هم كه فعلا توي اين ميني كشورهاي خليج حكومت ميكنند با رهبران ما قاطي نكن! فكر نميكنم تا حالا اسم سيد خراساني با نشانه اي روي دست راست رو هم شنيده باشي!!! در ضمن از مديران محترم خواهش ميكنم براي اين جور افراد يه فكر اساسي بكنيد!!! هر وقت يه تايپيك به يك موضوع خوب اشاره ميكنه و ميخواد به يه جايي برسه اينا ميريزن و تو و همه چيز رو به بحث و جدل هاي بيهوده ميكشن!!! نمونش رو هم مثل نقل و نبات ميتونيد ببينيد!!! كاش سعيد زودتر برگرده!تصویرتصویر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه سريشون همون خلبانان جنگنده هايي بودند كه در هشت سال دفع مقدس هزاران تن از هموطنانمان را به كشتن داد،
يا افرادي كه در گوانتانامو هستند يك مشت آدمكش بالفطره و قصي القلي عربند كه جز سر زدن چيزي بلد نيستند.
در بين سربازان آمريكا هم خطااكار وجود داره ولي خوبيش اينه چون در اونجا قانون حاكم است با تمامي آنها برخورد ميشه، نه اينكه پس از سه ماه مثل بعضي جاها آزادشون كنند.
مهم هدف و آرمان آمريكاييست كه بايد تحقق پيدا كنه و اين آرمان نه تنها با اسلام هيچ تناقضي نداره بلكه عين و خود اونه، با اسمي ديگر.
متاسفانه سانسور شديد رسانه اي در كشورهايي كه حكومتشان ديكتاتوريست و بمباران خبر هاي تحريف شده ذهن انسان هاي ساده و تحصيل نكرده را به راحتي شستشو مي دهد. ولي سرانجام پيروزي نهايي با طرفداران ليبراليسم و آزاديست(اسلام حسيني)، عاقبت در دنيا راي دادن مردم واقعي ميشه، حكومتها مردمي واقعي مي شوند نه موروثي و يا ديكتاتوري جمعي! فقر از دنيا رخت مي بنده و مي ره، و عدالت واقعي مياد، اين همون چيزيه كه حاكمان كشورهاي ديكتاتوري ازش مي ترسند و براي مقابله با اين از هيچ ترفندي از جمله سانسور شديد رسانه اي و فيلترينگ و ... استفاده مي كنند.[/quote]

اولا خوب شد فهميديم كي تو ابو غريب و گوانتانامو هست اين از بركات عضو بودن شكنجه گران اين زندان در سايته از جمله همين عاشق دموكراسي آمركايي!!!
ثانيا فهميديم اونجا هم قانون داره ولي يادت رفت بگي قانون جنگل براي خودشون خوبه!
در مورد رسانه و سانسور و شستشوي مغزي بايد بگم بهتره بري خودت رو به يه روان پزشك حيوانات نشون بدي چون بدجوري قاطي كردي!!!
آفتاب به اين روشني رو نميبيني ؟ اين دموكراسي يعني كشتار تا سر حد نابودي همه مخالفين آمريكا نه ...
ليبراليسم رو براي من معني كن !!! تو هنوز فرق بين ازادي و ليبراليسم رو نميدوني ! ليبراليسم يعني اباهي گري يعني انچه من ميگم و ميخوام خوبه !
حالا اگر شما يه دراكولا باشي چي؟ يا احتمالا يه وايكينگ ادمخوار !!! يا يه صهيونيست خون خوار !!! اگر راست ميگيد و طرفدار راي مردميد پس چرا حماس رو تروريست ميدونيد ؟ مشكلتون با مردم سالار ترين كشور منطقه يعني ايران چيه؟ باز نياي مزخرف بگي نميدنم راي الكي ! به چشمهاي خودمون كه ديگه ميتونيم اعتماد كنيم ! بيست و دوي بهمن بيا راهپيمايي تا بفهمي ازادي يعني چي؟
در ضمن اگر كشته شدن در راه دين محمدي ادم رو تروريست ميكنه بنده افتخارم اينه جز بالاترين افراد درليست دشمنان باشم!!!
شما هم سعي كن خودت رو به خواب نزني و بيدار بشي وگرنه فردا خيلي ديره!
ديگه هم اين واژه ليبرال... و غيره و رو به دين حسيني گره نزن وگرنه همون حسين ميزنه توي كمرت!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
راامتينا شيوه برخورد شما قابل تاييد نيست.ژنرال جان شما هم خودتو ناراحت نکن (گرچه به نظر من هم ديدتان درباره امريکاييان اشتباه است).اما فقط يچيزي:اگر اونايي که دارند تو ابوغريب شکنجه مي شند همون بعثي هاي خودمونن.(که اکثرا بي گناهند!خاطرات عراقي ها را بخوانيد.مثلا ريختن تو خونه يارو.طرف اعتراف نکرده بردنش اونجا!!! icon_cheesygrin icon_biggrin :mrgreen: !)خوب خود ما که چلاق نبوديم!با جهنم هايي که از شاه کبير واسه ما به يادگار مونده بود مي تونستيم 100تا بدتر از ابوغريب واسشون درست کنيم!نه اينکه دو تا بسيجي سر چک زدن تو گوش يک بعثي با هم درگير بشن. يا سپاه بدر درست کنيم! اين اسلام است که با شکنجه مخالف است.و ما اگر خود را مسلمان بدانيم و پيرو حضرت .حق نداريم (واسه يه سري چيزاي واهي!)بيايم مهر تاييد بزنيم روش.که در اينصورت نمي توانيد اسم مسلمان روي خود بگذاريد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
متأسفانه حرف‌هاي جناب ژنرال اونقدر غلط و پر ايراد هست كه نمي‌شه حتي درمورد ايشون نظري داد.
صرفاً فكر كنم علاقه‌ي بيش از حد ايشون به ايالات متحده، يا چشم ايشون رو بسته و يا اينكه متوجه فرمايشات خود نيستن!

از صحبت‌هاي ايشون، ذكر همين جمله كافيست :

اين 4000 سربازم تقديم آن امام غايب (عج) در راه دموكراسي و ليبراليسم (اسلام حقيقي) نه اسلام من در آوردي كشورهاي به اصطلاح اسلامي امروز.

و جالب اينجاست كه در دانشگاهي كه ايشون درس مي‌خونن و تمامي دانشجويان ايران زمين و جهان زمين و منظومه‌ي شمسي زمين با نظرات پربار ايشون موافقن، به ايشون ياد ندادن كه ليبراليسم، نشأت گرفته از اومانيسم (انسان مداري) هست!
حالا چطور از اومانيسم به اسلام حقيقي مي‌رسيم، چيزي هست كه در ذهن ديكتاتور پذير ما انسان‌هاي جاهل و ابله نمي‌گنجه و تنها كساني به درك حقيقي‌اش مي‌رسن كه با دموكراسي كامل و بدون نقص امريكا رو با تمام وجود احساس و درك كرده‌ان!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من با حمله امریکا به عراق موافقم و از یه لحاظی مخالف : دلیل های موافق : اول اینکه امریکا با حمله به عراق مردم اون کشور رو از دست اون آدم کش دیکتاتور نجات داد . دوم اینکه خطراتی که می تونست دنیا رو تهدید کنه از جانب صدام مثل دستیابی به بمب هسته ای که می تونست مثل سلاح شیمیایی ازش استفاده کنه . دلایل مخالف : آمریکا با حمله به عراق تروریست رو به منطقه اورد . آمریکا با حمله به عراق خون هزاران عراقی رو ریخت . امریکا با حمله به عراق آرامش خاورمیانه رو به ..... انداخت . آمریکا با حمله به عراق پول های مردمش که باید صرف آبادای کشورش می شد هدر داد ( به درک ) آمریکا با حمله به عراق و درست کردن زندان های ترسناک و اون طرز شکنجه و غیر اخلاقی ..... کرد . به هر حال تنها حسن حمله امریکا به عراق همون از بین بردن صدام دیکتاتور بود /.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

از اين ليست ها منم بلدم در مورد ايران بدم!
ولي نمي دم چون مي ترسم!
اينم دموكراسي از نوع ما!!!

لیستتون رو برای من فرستادین ، من هم نقدش کردم ، شما هم لیست من رو نقد کنید و در همین تاپیک قرار بدین تا شاید مقایسه ای داشته باشیم

می دونیم چه کسایی بودن ، بذار برات نام ببرم ، کودکان زیر 12 سال ، جوانانی که سن سربزیشون رسیده و کسایی که احتمال می دن کار با سلاح رو بلد باشن اگه همشون خلبانان و کسایی هستن که سر می بریدن و بمب می گذاشتن می شه بگی چرا 90% شون حتی در مورد جرمشون توجیه نشدن ؟ و بدون مدرک و به بهانه های واهی که بر پایه ی ترس از اشخاص بوده دستگیر شدن ، چرا داگاهی برای رسیدگی به جرایمشون تشکیل نمی شه ؟

راست می گی چون کمتر از 3 ماه آزاد می شن یعنی دو روز بعد از عمل مجرمانشون و بازگشت به آمریکا ، که در این زمینه هم چند شکنجه گر آمریکایی فعال در ابوغریب رو دیدیم که بعد از یک هفته رفع اتهام شدن فقط از ارتش اخراجشون کردن اونم با حقوق .

شما درست می فرمائید ، اسلام وهابی نه اسلام حقیقی

متاسفانه سانسور شديد رسانه اي در كشورهايي كه حكومتشان ديكتاتوريست و بمباران خبر هاي تحريف شده ذهن انسان هاي ساده و تحصيل نكرده را به راحتي شستشو مي دهد. ولي سرانجام پيروزي نهايي با طرفداران ليبراليسم و آزاديست(اسلام حسيني)، عاقبت در دنيا راي دادن مردم واقعي ميشه، حكومتها مردمي واقعي مي شوند نه موروثي و يا ديكتاتوري جمعي! فقر از دنيا رخت مي بنده و مي ره، و عدالت واقعي مياد، اين همون چيزيه كه حاكمان كشورهاي ديكتاتوري ازش مي ترسند و براي مقابله با اين از هيچ ترفندي از جمله سانسور شديد رسانه اي و فيلترينگ و ... استفاده مي كنند.

خوب شما اگه غیر از سخنان ائمه ی معصومین چیز دیگه ای رو قبول ندارید ( البته آمریکا رو هم باید اضافه کرد ) باید بگم بهتره به سخنان حضرت محمد (ص) در مورد آینده ی ایران یه نگاه کوتاهی بندازی اونوقت متوجه می شی که کدوم حکومت مورد قبول آن بزرگواران هست و کدوم یکی نیست

منتظر نقد لیستم هستم و بعد مقایسش با لیست شما

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا احمد اين تيكّه آحر شما رو كامل قبول ندارم. شما آيا ميگي الان جمهوري اسلامي ايران 100 درصد خالصه يا نه اگه نيست ناخالصي اش رو معيّن كن تا بعد من هم يا تاييد كنم يا نقد. من با آمريكا الان كاري ندارم با كشور كار دارم . Mr.Fox

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام دوستان عزيز تلفات 4000 نفر براي ارتشي كه يك كشور رو كامل اشغال كرد و بعد از اشغال هم 5 سال تو اون كشور داره يكه تازي ميكنه آمار خيلي خوبيه پس اين تعداد رو خيلي زياد جلوه ندين. ولي من با اشغال يك كشور كاملا مخالفم حتي اگه به خاطر ايجاد دموكراسي واقعي باشه چه برسه به اينكه امريكايي كه به فكر ايجاد دموكراسي واقعي نيست بخواد اشغالگري خودش رو با اين شعار قشنگ توجيه كنه. عزيزان به نظر من گفته بوش درست بود كه گفت جهان بدون صدام امن تر شده است . ولي مردم خود عراق بايد اين كار رو ميكردند و صدام رو كنار ميگذاشتند نه يك اشغالگر به اسم آمريكا. به فرض كه صدام يك تهديد كننده براي كل جهان بود ولي چه كسي مجوز از بين بردن اين فرد رو به آمريكا داد ؟‌ آمريكا كه براي رضاي خدا صدام رو از بين نبرد. مطمپن باشين آمريكا به فكر منافع كشور خودش بود . البته به نظر من اين منافع اقتصادي نبود چون آمريكا اگه سالها تمام نفت عراق رو مفت ببره م حتي يك دلارش رو هم به عراقي ها نده پول هزينه اي رو كه كرده در نمياره . من فكر ميكنم آمريكا به دليل اينكه تا مدتها تنها ابر قدرت دنيا باشه نياز داشت كه در خاورميانه و بر روي نفت كنترل داشته باشه. اين كنترل صرفا جنبه اقتصادي نداره بلكه براي بقيه كشورهايي كه اقتصادشون وابسته به نفت منطقه هست يه جورايي وابستگي به آمريكا رو هم باعث ميشه. مثلا روسيه رو در نظر بگيرين. شما فكر ميكنين واقعا در بسياري از موارد كه اروپايي ها حرف روسها رو قبول ميكنن به خاطر اينه كه ار قدرت نظامي روسها ميترسن يا حرف روسها رو قبول دارن ؟ نه . روسها تقريبن كل گاز اروپا رو تامين ميكنن و اين بزرگترين قدرت روسيه در همراه كردن اروپا با خودشه . درسته كه هيچ وقت روسها گاز رو روي اروپا نبستند ولي اروپايي ها هيچ وقت به حدي با منافع استراتژيك روسها بازي نميكنن كه منجر بشه روسها گاز رو ببندن. آمريكا هم ميخواد همين وابستگي رو در مورد نفت براي بقيه كشورها به وجود بياره. تصور كنين اگه آمريكا به نفت منطقه تسلط پيدا كنه چي ميشه ؟ نقت رو روي كشور خريدار نميبنده ولي هيچ كشوري هم قدرت مخالفت با آمريكا رو پيدا نميكنه. اين رو هم در نظر بگيرين كه آمريكا با چنين قدرت اقتصادي و نظامي و تكنولوژيك اگه به نفت هم تسلط پيدا كنه در شرايط عادي تا سالها تنها ابر قدرت جهان مي مونه. و همين موضوع ميتونه توجيه كننده هزينه هاي سنگيني باشه كه آمريكا براي پيش بردن اهدافش توي منطقه مي كنه. بابك

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا احمد اين تيكّه آحر شما رو كامل قبول ندارم.
شما آيا ميگي الان جمهوري اسلامي ايران 100 درصد خالصه يا نه اگه نيست ناخالصي اش رو معيّن كن تا بعد من هم يا تاييد كنم يا نقد.
من با آمريكا الان كاري ندارم با كشور كار دارم .

Mr_Fox عزیز ، بهتره در مورد این در این تاپیک بحثی نشه چون این تاپیک ربطی به ایران نداره و بحث سیاسی هم ممنوعه ( من اینجا که پست فرستادم فقط به خاطر جواب دادن به اون دوستمون بود نه و باز کردن یک بحث سیاسی ) اگه می خواید در این مورد باهم بحثی و تبادل نظری داشته باشیم لطفا در پیام خصوصی سئوالاتتون رو عنوان کنید من هم با کمال میل جوابتون رو می دم

دوستان هم بهتره دیگه به این بحث ادامه ندن ، تنها دلیلی که موجب شد این تاپیک رو قفل نکنم و پست های اضافی پاک نشه این بود که زیاد از موضوع دور نشده بودیم ، اما اگه احساس بشه کسی قصد انحراف در بحث و ایجاد تشنج رو داره شدیدا باهاش برخورد می شه

موفق باشید و لطفا دیگه ادامه ندید
یاعلی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چرا اين تابوت ها هيچ وقت ديده نميشن! توقع دارين بيان بگن 8000 تا كشته داديم. هيچ وقت آمار حقيقي رو نميگن- تازه چند وقت پيش لو رفت اجساد سربازهاشون رو تو سردخونه ها نگهداري ميكنند و با تاخير و طور مخفيانه ميبرن آمريكا!!! در ضمن به خاطر تند روي و عصبانيتم در پست هاي قبلي از همه خوانندگان معزرت ميخوام. قصد جسارت نداشتم. ولي هنوزم دارم به جمله 4000 سرباز تقديم به... ميخندم. :mrgreen: icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.