mostafa_by

تاپیک جامع تهاجم به جمهوری اسلامی ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

اگه جنگی رخ بده خدای نکرده فراگیر خواهد بود وچیزی از امریکا واسراعیل باقی نمیمونه

امریکا رو خوب اومدی با شهاب 3 بزنیمش؟نه بردش زیاده بزار با فاتح بزنیم

دوست عزیز ما خودمونو بکشیم می تونیم تلفات در خاورمیانه بزنیم
امریکا چطوری باقی نمی مونه؟

آي كيو منظورش اينه كه با وضع اقتصادي كه امريكا داره اگه منافع هم در خليج فارس آسيب ببينه كه هيچي ازش نميممونه!!! icon_cheesygrin :lol: icon_eek :| icon_wink icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر نکنم به ایران حمله نظامی بشه چون نتیجش زیاد جالب نخواهد بود. البته حمله یا جنگ اقتصادی در حال انجام است و اینها با جنگ اقتصادی با ایران درگیر شده اند و این را ادامه خواهند داد تا تورم به ۱۰۰۰ ٪ ( در این میان روسها و چین برنده اند) برسد قدرت خرید به صفر و فقر همه گیر بعد نتیجه مشخصه icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

آقا حميد!!فسفر ها رو نگه دار وقتي خدايي نكرده اتفاقي افتاد استفادشون كنيم! :lol:
همه ي اينها كه گفتي محتمله!! البته بجز مورد 4 ها كه گفتي. تازه بجز اينها خيلي موارد ديگه اي هم از حمله و پاسخ حمله هستند كه من و شما به ذهنمون خطور نكرده.
ولي خدايي اوضاع اقتصادي آمريكا بدجوري داغون شده!! عجب دنيايي شده..خدا رو شكر كه جزء سياستمداران دنيا نيستيم كه مجبور بشيم در اين شرايط ها تصميم اتخاذ كنيم! 700 ميليارد دلار كه ميخواهند تزريق كنند به اقتصاد آمريكا ميدونيد يعني چقدر پول؟! البته بوي سياستكاري هم مياد..دموكراتا عمدن تصويب نكردند اين كارو كه بتونند اوضاع رو به همين بدي كه هست نگه دارند توي همين چند هفته... يعني باز هم ميشه گفت كه كار نشد نداره؟!!‌كه دولتمردان آمريكا حتي با اين وضع اقتصادي ..حركتي رو بكنند كه هزينه هاش ميتونه از افغانستان و عراق روي هم براشون زياد باشه!
اي ي ي سياست!!!

چشم فسفرها رو نگه داشتم واسه شما كه كم نياري!!! icon_eek :| :cry:
در مورد نظراتتون موافقم
ولي متاسفانه كليد جنگ هوايي در حالت هجومي در حال حاضر جنگ الكترونيك هست كه ما در قياس با آمريكا عقبتر هستيم icon_wink icon_question icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه جنگی رخ بده خدای نکرده فراگیر خواهد بود وچیزی از امریکا واسراعیل باقی نمیمونه

امریکا رو خوب اومدی با شهاب 3 بزنیمش؟نه بردش زیاده بزار با فاتح بزنیم

دوست عزیز ما خودمونو بکشیم می تونیم تلفات در خاورمیانه بزنیم
امریکا چطوری باقی نمی مونه؟

آي كيو منظورش اينه كه با وضع اقتصادي كه امريكا داره اگه منافع هم در خليج فارس آسيب ببينه كه هيچي ازش نميممونه!!! icon_cheesygrin :lol: icon_eek :| icon_wink icon_question

خوب من که این حرفو قبل از ایشون زدم
لااقل پستامو بخون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد كه وسط بحث مداخله ميكنما..اما يكم با هم مهربونتر و مودب تر باشيم خيلي بهتره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه چيزي بگم. به نظرم بحث اينكه جنگ ميشه يا نميشه يا احتمال جنگ چقدره رو بذاريم كنار. دوستان بيايد فكر كنيم كه علي رقم مساءل موجود شروع جنگ حتمي و صددرصد خواهد بود. با اين تصور به تاپيك پاسخ بديد به نظرم بهتره. icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با این تصویر که شما وضع کردین کار تمومه یه تکنولوژی داخلی یا نابودی من که نظرم اینه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بنده فقط از یه لحاظ نگرانم اونم از طرف عده ای از مردم خودمونه! یه چیزی بین خودمون باشه عده ای از مردم که نمی تونن تورم چند درصدی و بیکاری در مورد مشاغل پرسود را تحمل کنن چطوری می خوان پیامد های وقوع جنگ را تحمل کنن! و متاسفانه این عده نسبت به انقلاب و زمان جنگ زیادترشدن icon_wink روزها از پس هم می گذرند و دلم لحظه ای از بیم و امید می خواند: لحظه ای با نفس عشق خدا می خواند *لحظه ای با هوس نفس هوا می خواهد همه اش حرص نبود همه اش شرک نبود در ریاکاری ما تشبیه است اندکی جرعه آب اینجا نیست* دوستان از نفس یار کسی آگاه نیست نصیر خب این چه ربطی داشت!!! همین الآن به ذهنم رسید گفتم بد نیست برا شما بگم icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آمريكا خودش صادر كننده نفت هست .... اگه نفتي از خاورميانه صادر نشه آمريكا 10 برابرحال ميكنه ‌icon_wink در مورد نظامي هم خيلي خيلي از آمريكا ضعيف تر هستيم ( ظاهرا) ولي اين كه چرا جرات حمله نداره چون هيچ وقت نتونسته قدرت خلاقيت ايراني جماعت را محاسبه كنه ( از 8سال جنگي كه همه دنيا اونطرف بودن و ما اينطرف دست خالي) (البته اين روزها خبرهائي ميرسه كه نه بابا همچين دست تنها و دست خالي هم نبوديم ليبي و كره شمالي و چين و سوريه هم با ما بودن ) ولي خب جمع اين 3-4 تا كشور هم در مقابل آمريكا و روسيه و آلمان و فرانسه و انگليس همون هيچي محسوب ميشه چي ميگفتم ؟ آهان ... قدرت خلاقيت و تفكري كه ايرانيها دارن از 10تا بمب اتم براشون بدتره icon_question مثلا همين الان فكر كنيد ( شايد هم بايد به زودي باور كنيد ) يك آزمايشگاه مخفي توي واشينگتن دي سي توي يه زيرزمين يه خونه معمولي درحال غني سازي مقدار كمي اورانيوم باشه ( يا نه اماده اش از بازار خريداري شده باشه و دستگاههاي پرتاب الكترونش* هم كنارش ( اندازه يك بمب اتمي كه ماشالا زياد نيست ) خب اگه آمريكا اولين بمب برفرض اتمي هم توي ايران بندازه ، اونطرف دنيا تكليفش مشخصه.... اين فقط يكي از دلايلي هست كه آمريكا و متحداش جرات حمله به ايران را ندارند و الا چي بهتر از اين لقمه چرب و نرم نفتي icon_cheesygrin اونطرف اسرائيل ، بغل گوشش حزب اللهي هست كه 99%ايرانيه ، فكر ميكنيد جنگ بشه يك ايراني چيكار ميكنه :lol:) ( عربها اسمشو ميزارن مبارزه براي باز پس گيري مزارع شبعا icon_eek * الكترون پروتن نوترون يه چيزي تو اين مايه....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

با این تصویر که شما وضع کردین
کار تمومه یه تکنولوژی داخلی یا نابودی
من که نظرم اینه

اين تصور به نظرم خواسته نويسنده تاپيك بوده. icon_wink
اما خودم يه چيزي بگم:
اگر بحث ترتيب حمله رو بخوايم بررسي كنيم به نظرم اولويت با حمله موشكي هست.
بعد از اون ممكنه حمله همه جانبه هوايي مورد بررسي قرار بگيره.شايد!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا امریکا رو دست کم نگیرید اگه کسی مثل مک کین بخواد رییس جمهور امریکا بشه مطمئن باشید تا 2 سال دیگه به ایران حمله می کنه اما در مورد قدرت ایران همینو بگم اگه قرار بشه جنگی بشه موقعیت ایران با ایران8 قبل فرق داره چون روسا هم بدشون نمی اد یکم امریکا رو اذیت کنند تازشنم ما بزرگترین ناوگان میگ29 رو بعد از روسیه و الجزایر داریم حالا اینا همشون هیچ اما با یاری خدا مطمئن باشید امریکا از خلیج فارس فرار می کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دوستان خواهش میکنم فقط در مورد " اگر قرار باشه به ايران حمله بشه به نظرتون ترتيب حمله چگونه است؟ " بحث کنند .

در صورت انحراف از بحث ، تاپیک قفل خواهد شد .

hamid007 جان

شما هم دقت کن که کجا تاپیک ایجاد میکنی .

این تاپیک از بخش "پدافندهای ضد هوایی و موشکی" به بخش "دکترین ، استراتژی و تاکتیک" انتقال یافت .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
داداش مگه خره كه بياد حمله نظامي كنه؟؟؟؟همين الانش با تحريماش همه روبيچاره كرده :lol: وضع اقتصادي مردم رو نگاه كن!!!!!بابا دم مردم ايران گرم كه اينقدر مظلومن وخدايي دست ايوب پيامبر رو هم با اين صبرشون از پشت بستن!!!!!!!!!!!!حتما كه نبايد حمله نظامي بشه ولي اكه خداي نكرده جنگ هم بشه اوضاع بيريخته بيريخته icon_eek البته جنگي هم راه نميوفته icon_wink icon_cheesygrin icon_question

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

داداش مگه خره كه بياد حمله نظامي كنه؟؟؟؟همين الانش با تحريماش همه روبيچاره كرده وضع اقتصادي مردم رو نگاه كن!!!!!بابا دم مردم ايران گرم كه اينقدر مظلومن وخدايي دست ايوب پيامبر رو هم با اين صبرشون از پشت بستن!!!!!!!!!!!!

برادر اصلا بحث اينكه جنگ ميشه يا نميشه رو بذارين كنار.شما با فرض اينكه جنگ صددرصد اتفاق خواهد افتاد پاسخ بديد.
من يه سوال بپرسم:
ممكنه حمله زميني با پشتيباني هوايي انجام بگيره؟
مثلا از جاهايي مثل افغانستان يا عراق يا تركيه و پاكستان؟
تا الان فقط بحث حمله هوايي و موشكي مورد بررسي قرار گرفته.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.