FLANKER

بررسی کامل موشکهای قابل پرتاب از زیردریایی کیلو

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

عزیز دل برادر می سازیم خودمون در داخل نیازی نیست بهمون بفروشند! البته مهندسی معکوس! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

عزیز دل برادر می سازیم خودمون در داخل نیازی نیست بهمون بفروشند! البته مهندسی معکوس! :mrgreen:

برادر تا چند فروند نداشته باشی که نمی تونی از روش مهندسی معکوس کنی !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر تا چند فروند نداشته باشی که نمی تونی از روش مهندسی معکوس کنی !!!

برادر شما از کجا می دونی این موشک ها به ایران فروخته نشدند؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر شما از کجا می دونی این موشک ها به ایران فروخته نشدند

مگه من گفتم فروخته نشدند ؟
مطمئنا فروخته شدند ولی هنوز ما به تکنولوژی تولیدش نرسیدیم .
که البته تا جند سال اینده می رسیم ولی باید دید تکلیف 3 تا کیلوی دیگه که قراره به ایران فروخته بشه چی میشه . تا ساخت موشکهاش صرف داشته باشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

برادر شما از کجا می دونی این موشک ها به ایران فروخته نشدند

مگه من گفتم فروخته نشدند ؟
مطمئنا فروخته شدند ولی هنوز ما به تکنولوژی تولیدش نرسیدیم .
که البته تا جند سال اینده می رسیم ولی باید دید تکلیف 3 تا کیلوی دیگه که قراره به ایران فروخته بشه چی میشه . تا ساخت موشکهاش صرف داشته باشه .

برادر من به شما تضمین می دم که به تکنولوژی موشک های قابلیت پرتاب از زیردریایی رسیدیم حتی از نوع بالستیک منبع هم دارم و بگریدید توی یکی از تاپیک ها پیدا می شه ولی اگر نشد من می گردم می زارم همینجا! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شما خبری از موشک ثاقب ندارید؟
این موشک از زیر دیایی های کیلو پرتاب شده نمی دونم مهندسی معکوس 3M-54E1 بوده یا یه موشک دیگه!!!
http://www.youtube.com/watch?v=FMhV2HhjNqs

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر فراوان( هر چند با تاخیر ) از دوست عزیز فلانکر.

[/quote]در مورد موشک شلیک شده از کیلوی ایران هم به نظرم به احتمال 90 درصد 3M-54E1 یا 3M14E بوده [quote]

با توجه به نوع هدایت این موشکها و با توجه به اینکه گونه 3M14E با توجه به مطلب شما ازهدایت مختصات ماهواره ای برخوردار است آیا استفاده از این موشک توسط ایران ممکنه؟ آیا ایران امکانی برای استفاده از ماهواره (در صورت وجود خودی و یا بیگانه ) برای هدایت موشک داره؟

مگر اینکه متخصصان ما موشکی داخلی منطبق بر تیوبهای پرتاب زیردریایی کیلو ساخته باشند [quote]

در ویدئویی که دوست گرامی فیلد مارشال قرار دادن (مربوط به شلیک موشک از زیر دریایی) مسئولین موشک را ساخت داخل و بنام ثاقب معرفی میکنن. کسی در مورد این موشک چیزی میدونه؟ (تکرار در خواست فیلد مارشال گرامی)

یک چیز دیگه که در مورد این ویدئو جلب نظر میکنه: با اینکه این ویدئو در باره آزمایش این موشک هست ولی بطور کاملا ضعیفی این کارو انجام داده تنها از یک زاویه نامناسب لحظه خروج از آب رو نشون میده از زاویه دیگه فقط دود دیده میشه ادامه حرکت و لحظه برخورد رو نشون نمیده بیشتر وقت ویدئو حرکت مسئولین و ادای احترامات نظامی هست و....
این جور تصاویر از رزمایش ها برای نشان دادن اقتدار و تبلیغ هست حالا معلوم نیست چرا این کارو اینقدر ضعیف انجام میدن. از ارزش این آزمایش کم میکنه نه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حالا كيلوهاي كه به ما دادن همه اين امكانات داره يا اين دست كاري شده icon_cheesygrin

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با اين تفاسير ميشه يك موشك با كلاهك 200 يا 400 كيلويي به پايگاه هاي هوايي آمريكا تو سراسر اقيانوس هاي اطراف زد و وكار رو تموم كرد البته بايد بدونييد كه ناو هاي هواپيمابر آمريكا محل نگهداري بمب هاي اتمي پرقدرت است كه نابودي كامل اونها در آبهاي نزديك ممكن است بسيار خطرناك باشه!!! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه فلانکر جان! ببین برادر! چند وقت پیش روسیه یک سری بهینه سازی هایی رو روی زیر دریایی های سری کیلو انجام داده بود! می تونی بگی اون بهینه سازی ها شامل چه چیزی بودند؟

ممنونم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از فعاليت شما قدرداني مينماييم!
راستي اين كيلوهاي ما چه خصوصياتي دارن؟
اتمي كه نيستن؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فلانكر جان دست شما درد نكنه .واقعا خوشحالم كه ايران عزيز ما اين توان را در دريا داره .يا علي مددي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]از فعاليت شما قدرداني مينماييم!
راستي اين كيلوهاي ما چه خصوصياتي دارن؟
اتمي كه نيستن؟[/quote]

دیزلی با برد 10500 کیلومتر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشكر از مقاله كامل شما دوست عزيز فلانكر كه واقعا" مثل فلانكر (سوخوي 27) كارامد هستين :oops: :mrgreen: :lol:

سئوالاتي دارم در مورد كارايي زير دريايي هاي كيلو:
1-شانس عدم شناسايي اين زيردريايي ها قبل از هجوم چقدر هست. مي دونين يكي از مهمترين كارهايي كه هواپيماهايي مثل ارويون اناجام مي دن شناسايي زير دريايي هاست. همچنين ناوهاي امريكايي سونارهاي بسيار قوي و حساس دارن.

2-اگر ما واقعا" حمله اي شديد بر روي ناوهاي امريكايي تدارك ببينيم عكس العمل آنها چي هست؟؟؟

3-زيردريايي هاي كوچك (كلاس غدير اگر اشتباه نكنم) در حال ساخت داريم براي اونها چه موشكهايي پيش بيني كرديم؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.