SAEID

تغییرات در انجمن + پیشنهادات شما

Recommended Posts

امپرور عزیز همینطوری سعید به فارس نژاد پرست محکوم شده اگه بیاد از اون نما ها استفاده کنه که دیگه ....

به نظر من بهتره برای طراحی نما ها اول یک قالب تعیین بشه بعد مسابقه گزاشته بشه که جایزه 20 دلاری برای بهترین نما در نظر گرفته بشه :mrgreen: :lol:

[quote]سعید بزرگوار سلام

یه پیشنهاد بود که فکر کنم بدرد دوستان سایت هم بخوره.
اگه امکانش هست یه انجمن جدید افتتاح بشه و در اون اگر دوستان در زمینه نرم افزار و یا سخت افزار دچار مشکلی هستند بتونن در اونجا مطرح و دیگر عزیزانی که سررشته ای در زمینه کامپیوتر دارن اونها رو راهنمایی کنن. اینطوری باعث میشه که پولی رو الکی خرج نکرده و خودشون بتونن اون مشکل رو رفع کنن.
از دیگر انجمنهایی که میشه برای خدمت رسانی به دوستان عضو کرد انچمنی باشه که اگر خدای ناکرده دوستی دچار مشکلی چه روحی و یا جسمی هست بقیه بتونن اونو راهنمایی کنن.
بسیاری از عزیزان در دوران بحرانی بلوغ جسمی و فکری هستند و گاها میشه که نمیتونن اون مشکل رو حتی با پدر و مادر خود مطرح کنن. اینطوری یه مشاوره میتونه ذهن اونها رو روشن کنه.
میدونم این مبحثها ربطی به نظامی بودن نداره ولی از سردرگمی عزیزان و رفتن به سایتهای مجهول جلوگیری خواهد کرد.
من خودم هر کاری که از دستم بربیاد میتونم در خدمت دوستان باشم. به امید سلامتی و تندرستی همه عزیزان[/quote]
آرمانی جان با پیشنهاد اول بصورت یک تاپیک محدود موافقم .
اما در مورد یپیشنهاد دوم هر چند که مفید و با ارزشه اما فکر کنم در قالب تاپیک که همه ببینن مناسب نباشه با توجه به اینکه افراد ممکنه نخوان رازهای شخصی خودشون رو بیان کنند به نظر جالب نمیاد . ولی اگر شما توان کمک به افراد رو در قالب مشاوره و یا در اختیار گذاشتن تجربیاتتون دارید به نظر من دوستان در این مورد با شما در پی ام صحبت کنند بهتر باشه اینطور مسئله شخصی میمونه . اینرو هم به این دلیل میگم که ممکنه افرادی قضیه رو ندونن و مسخره بازی کنند یا حرف ناشایسته زده بشه که تاپیک جنبه مفید بودنش رو از دست بده . البته دوستان و اعضای سایت بسیار با جنبه و اخلاق هستند و من منکر این نمیشم و قصد بی ادبی هم ندارم اما ممکنه حرف بی ربط زیاد زده بشه که به شخص گوینده مشکل یا درخواست کننده بربخوره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد مشکلات شخصی بعله میشه بصورت pm استفاده کرد ولی بعضی از مشکلات جنبه عمومی داشته و جواب اون بدرد هر کسی میخوره.
بعنوان نمونه عرض کنم پسران جوان در سن 15-16 سالگی دچار التهاب و برامدگی نوک سینه میشن که در عین دردناک بودن جرات گفتن و یا معاینه رو ندارن. این مشکل اکثریت پسران در این سن هست. چه اشکالی داره که جوابش رو همه بدونن.
البته میشه یه کار کرد. سوال بصورت پی ام باشه ولی جواب بدون قید نام بصورت عمومی داده بشه. این بخش همانند کاربران سایت فقط قابل دیدن برای کاربران باشه و مهمانان نتونن مشاهده کنن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت همه دوستان

worior عزيز به نظر من بايد ديد كه چه كسي به دوستمان آقا سعيد اين برچسب را چسبانده - به اعتقاد من چون طرف از لحاظ سلامت رواني مشكل داشته حرفش ارزش توجه را نداره كه بخواهيم به عنوان ملاك در نظر بريم -

Gripen عزیز : به نظر من اگر سایت وابسته به نهاد های دولتی بود حرف شما مورد قبول است. چراکه فردا یک بازی جدید از طرف غرب شروع میشد. ولی نمی توان به عنوان اینکه نازیها از این نماد استفاده کرده اند آنرا فراموش کرده و استفاده نکنیم . مثالی می زنم :

[color=red]اگر طالبان و القاعده بروی پرچم های خود نام الله و اکبر را می آورند و همه دنیا از این وحشیها متنفر هستند ما باید این نشان و نام را از روی پرچم و سمبل های مذهبی خود حذف کرده و استفاده نکنیم؟ [/color]

به نظر من ، استفاده از نشان های باستانی ایران زمین یک افتخار است چرا که هر نشان- تاریخی بزرگ از ملت با فرهنگ ایران را یدک میکشد و معرفی میکند و نباید با دلایل مختلف آنها را به فراموشی سپرد.

---------------

موفق باشید

امپراتور

--------------

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با همت برادر بابکیم1 طرح درجات کاربری تغییر و بروز شد و درجات مدیران نیز ان شاء ا... تغییر خواهد کرد.

دستش درد نکند. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با همت برادر بابکیم1 طرح درجات کاربری تغییر و بروز شد و درجات مدیران نیز ان شاء ا... تغییر خواهد کرد.

دستش درد نکند. :oops:[/quote]

راستیتش درجات جذاب و زیبا نیستند.......اگه موافقین یه درجه نمونه بذارم :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان در جات مديران زيبا ست .
دست شخصي كه اين درجات سرباز يكم تا زرم اور طراحي كرده دستش درد نكنه ولي سعيد جان بيشتر شبيه يك تابلو هاي تبليغات ميمونه خيلي شلوغ با ارز شرمندگي :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام خدمت کلیه عزیزان
خواهشی که دارم اینه درجات کمی ساده تر و گیرا تر باشه :oops:
این درجات نمونه هست که من ساختم و میشه کلی تغییرات رو در اون اعمال کرد.........................

[url=http://irapic.com/thumbs/1235318973.jpg]نمونه 1[/url]

[url=http://irapic.com/thumbs/1235321219.jpg]نمونه 2[/url]

[url=http://irapic.com/thumbs/1235266196.jpg]نمونه 3[/url]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]با سلام خدمت کلیه عزیزان
خواهشی که دارم اینه درجات کمی ساده تر و گیرا تر باشه Confused
این درجات نمونه هست که من ساختم و میشه کلی تغییرات رو در اون اعمال کرد.........................[/quote]
طرح زیر پرچم خیلی ساده است :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
درجاتی که آقا بابک زحمت کشیده و طراحی شده خیلی خوب است ولی بخاطر مشکلات فنی سایت اندازه آنها کوچک افتاده و کمی بی کیفیت شده است به نظر من نیازی نیست دوباره در درجات تجدید نظر شود فعلا همین ها خوب هستند ....
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/009razmju.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب دوستان توجه کنند که هدف از تغییر درجات کاربری ایجاد تنوع و خارج شدن از چارچوب کلاسیک درجات بود و به همین دلیل بصورت ابتکاری توسط بابک جان طراحی شد. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]خوب دوستان توجه کنند که هدف از تغییر درجات کاربری ایجاد تنوع و خارج شدن از چارچوب کلاسیک درجات بود و به همین دلیل بصورت ابتکاری توسط بابک جان طراحی شد. :oops:[/quote]
ایول خیلی قشنگه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
1- یک بخش جدید با نام جنگهای سایبرنتیک ایجاد شد برای موضوعات مربوط به نبردهای در دنیای مجازی.
نام بخش فضایی هم موقتا به انجمن جامع علوم و فنون فضایی تغییر یافت.

2- قراره بخشهای انجمن رو اندکی افزایش بدیم یعنی حداکثر 6 7 بخش جدید که باید به موضوعاتی مربوط باشند که نبود آنها محسوس است. اگر از دوستان کسی درباره بخشهای جدید و اینکه در چه مواردی باشند نظری داره بگه تا بعد جمع بندی این بخشهای جدید رو ایجاد کنیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ام بخش فضایی هم موقتا به انجمن جامع علوم و فنون فضایی تغییر یافت. [/quote]
به نظر من این بخش باید یک بخش جدا از هوانوردی بشه و با روبوتیک و نانو فناوری ترکیب بشن بعد قوانینش مشخص کنید من مقاله فضایی زیاد دارم اما نمی دونم با قوانین انجمن متناسب یا نه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت دوستان
و تشکر از آقا سعید برای راه اندازی بخش جنگهای سایبر
ولی چرا نمیتونم تاپیکی در این بخش ایجاد کنم:icon_cheesygrin:؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.