SAEID

تغییرات در انجمن + پیشنهادات شما

Recommended Posts

سعید جان بنده در ادامه پیشنهاد می کنم که به کاربرانی که بیش از 100 بار ازشون تشکر بشه یک ستاره تعلق بگیره وهمینطور کاربرانی که بیش از 100 باز مورد اعتراض قرار بگیرن به کمیته انظباتی فراخوانده شوند تا پرونده آنها مورد رسیدگی قرار بگیره در ضمن میشه بخشی برای مناطق استراتژیک کشور در نظر گرفت مثل ((خلیج فارس ودریای عمان)) ,((دریای خزر)) ((تنگه هرمز وجزایر ایرانی)) و به برسری و تحلیل عوامل مهم تاثیر گذار این مناطق از نظر نظامی ونقش این مناطق در بحران های نظامی و...پرداخت البته یه پیشنهاد هایی هم در مورد جهانی سازی سایت دارم که حالا بنظر زوده و................. با عرض معزرت وپوزش بابت زیادشدن پیشنهادات

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دو بخش جدید دیگر ایجاد شد. توان نظامی ارتش های جهان پرسش و پاسخ های نظامی مدیران محترم مطالب مرتبط را به بخشهای جدید منتقل کنند. همچنین در راستای تنوع بخشی به سایت رنگ هر انجمن متناسب با گروهش شد. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تغییراتی در بخشهای انجمن اعمال شد که بصورت زیر است.

- انتقال بخش پدافندهای ضد هوایی و موشکی به بخش تسلیحات.
:

اين يه مورد پدافند رو كاش منتقل نميكردي. البته نميدونم راه بازگشتي هم هست يا مطالب پدافند قاطي ساير مطالب شده ولي پيشنهاد و توصيه ميكنم كه برگرده جاي سابقش.

در مورد گزينه Freeze كه يك گزينه تقريبا ضروري براي سايت هست و تو PM هم توضيح داده بودم اقدام كني كلا براي سايت خوب ميشه و گزينه هاي پيش رو كامل تر ميشن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام ظاهرا ايجاد تاپيك ساده و راحت شده.ايني كه من بگم به نظرتون اين درسته يا نه و با اين كار مطالب خوب به قعر تاريخ بره ظلمي اسنت به كسانيكه مطلب ترجمه ميكنن. يه فرقو امتياز جدا گانه اي براي اين نوع تاپيكها قاپل بشيد. در ضمن براي 5 بار سوال كردم شماره حساب براي حق عضويت چطوري و چي هست. ممنون :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببخشيد اگر ممكن هست يه بخش جدا گانه و با سطح دسترسي خاص ايجاد بشه كه دوستاني كه مايلند طرحها و ايده هاي خوبشونو بزارن بتونن استفاده كنن. مسوپلين هم ميتونن نيم نگاهي به طرحها بندازن. با تشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان منم یک پیشنهاد دارم اونم اینکه چرا تعداد بیشتری رو عضونیروی زمینی نمی کنی و چرا بد نگاه می کنی مثلا خود این حقیر ببیشترین زیاد تو بخش تسلیجات انفرادی فعالیت کردم ولی هیچی نشدم البته بدم نگاه نکنید خوب بالاخره هر کسی حق داره پیشرفت کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
storm, منتقل شد. خودم هم چندان مایل نبودم و تو اون بخش سازگار نبود! armani, بهتره چنین بخشی ایجاد نشود و طرحهای افراد افشا نگردد. ali75, بد نگاه نمیکنم! یکمی سختگیری میکنیم تا کادر مدیریتی قوی داشته باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در بخش ها و انجمن هاي مختلف تاپيك هايي هست كه بنا به دلايل مختلف قفل شده اند. پيشنهاد مي كنم يك بخش و يا بهتر بگم يك قسمت با عنوان Recycle Bin ايجاد بشه و مديران انجمن ها بتوانند اين تاپيك هاي قفل شده را به آن قسمت منتقل كنند تا هم بخش هاي خود را مرتب كرده باشند و هم چه لزومي داره يه تاپيك غيره قابل استفاده قاطيه ساير تاپيك ها باشه!! البته مقدار كمي از اين تاپيك هاي قفل شده هم قابل استفاده هستند كه پس از اينكه گزينه Freeze براي سايت فعال شد مديريت ميتواند با باز نگري در تاپيك هايي كه به Recycle Bin منتقل شده اند به بخش مربوطه بازگردانده و ما بقي را كه فاقد استفاده هست Delete كند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان منم يكسري نظر دارم: 1- ايجاد يك بخش مخصوص عقايد سياسي با نام عقيدتي سياسي ! در وصيت نامه امام (ره)هم به وضوح تصريح شده كه بايد نظامي ها از انقلاب اسلامي و اصول انقلاب دفاع كنند. البته بايد خط قرمزهايي براي كاربراني كه در اين بخش اظهار نظر ميكنند در نظر گرفته بشه كه همون اصول و ارزش هاي اصلي و اساسي انقلابه! 2- ايجاد بخشي مخصوص جنگ رواني . همينطور كه ميدونيد در دنياي امروز چرخ هيچ ارتشي بدون عناصر تبليغاتي و پروپاگانداي تبليغاتي نميچرخه! اين بخش بايد به صورت مجازي و شناور و همينطور مخفي بين اعضاي اصلي سايت باشه و در بخش هاي مختلف اعمال بشه. خواستي توضيح بيشتري ميدم. فقط يه مثال بيارم : وقتي قايقهاي ما با سه ناو آمريكايي كنتاكت پيدا كردند ما ميتونستيم با استفاده از حربه جنگ رواني دست بالا و پيش رو بگيريم و اين مسعله رو به نفع خودمون تموم كنيم بدون اينكه وارد بازي هاي رسانه اي ديگران ميشديم. چطوري ؟ خيلي ساده : يك تحليلگر با اشاره به ضعف نيروهاي آمريكايي در هر گونه نبردي در آينده به اين موضوع اشاره كرد كه چگونه است سه ناو پيشرفته و عظيم الجثه از يك قايق بي سلاح چنان ترسيدند كه يك ملوان با دوربين درحالي كه از ترس ميلرزيد به صورتي از پشت پنجره مشغول فيلمبرداري بود كه حتي جرات ايستاده فيلمبرداري كردن از صحنه را هم نداشتند! مثل خودشون ميگيم يك مقام آگاه يا يك فرمانده و يا ... گرفتي كه. 3- ايجاد بخش فيلمهاي نظامي و بحث و بررسي در مورد اونها. اين يكي مطمعنا كاربران زيادي رو جلب ميكنه! جديدترين فيلمهاي روز دينا كه در مورد جنگ و ... ساخته شدن رو مورد بحث و بررسي قرار ميديم. 4-ايجاد بخش جهاد مجازي . هك كردن سايتهاي صهيونيست و دشمن ميتونه جز اهداف باشه كه در زمان لازم اين موضوع اتفاق بيفته. اون التماس دعايي رو هم كه داشتم يادت نره! بخش خبرهاي عمومي و نظامي :mrgreen: هر كدوم از قسمتهايي كه بالا پيشنهاد دادم رو هم ميتونم كنترل كنم.(مديريت) غير از هك كه همينجوريش دسترسيم به اينترنت با هزار بدبختيه! در ضمن در مورد علاءم نظامي اين بنده سراپا تقصير يكمي از فتوشاپ سر درميارم در صورتي كه خواستي ميتونيم با هم يك سري علاعم توپ و با حال در هر بخشي براي كاربران عزيز طراحي كنيم. يه سوال چرا با سايتهاي ديگه ارتباطي در خور شان ميليتاري نداريم . اينجوري ميتونيم بيشترين حجم بازديد كننده رو داشته باشيم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد جان با توجه به فرمايش متين شما در خصوص عدم امكان ايجاد بخش آموزش لااقل يه بخشي بعنوان اصطلاحات نظامي ايجاد بشه تا افراد كم سوادي مثل من بتونن سطح معلومات نظاميشون رو بالا ببرن جسارتا ميخواستم اين تقاضا رو هم داشته باشم كه در ذيل اسم هر فرد توي پستها پست اون شخص و همچنين انجمني رو كه ايشون عضو هستن درج بشه شايد اينجوري روي نظرات و بحثهاي ارايه شده از طرف ايشان تعمق بيشتر و نظر بهتري داد باتشكر

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

در بخش ها و انجمن هاي مختلف تاپيك هايي هست كه بنا به دلايل مختلف قفل شده اند.
پيشنهاد مي كنم يك بخش و يا بهتر بگم يك قسمت با عنوان Recycle Bin ايجاد بشه و مديران انجمن ها بتوانند اين تاپيك هاي قفل شده را به آن قسمت منتقل كنند تا هم بخش هاي خود را مرتب كرده باشند و هم چه لزومي داره يه تاپيك غيره قابل استفاده قاطيه ساير تاپيك ها باشه!!
البته مقدار كمي از اين تاپيك هاي قفل شده هم قابل استفاده هستند كه پس از اينكه گزينه Freeze براي سايت فعال شد مديريت ميتواند با باز نگري در تاپيك هايي كه به Recycle Bin منتقل شده اند به بخش مربوطه بازگردانده و ما بقي را كه فاقد استفاده هست Delete كند.

پيشنهاد خوبيه.
منم موافقم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

پیشنهاد دوستان آرش و رامتینا و مالک خوب هستن ولی بعضی موارد امکان اجرایی ندارد.

ما در سطحی نیستیم که بصورت خودسرانه اقدام به جنگ روانی علیه غرب کنیم! اصلا به ما چه؟

یک تغییر کوچک در انجمن اعمال و واژه منحوس و غریب دلار به اعتبار کاربری تغییر یافت.

قابل توجه کاربران اینکه اعتبار کاربری نمایانگر میزان فعالیت مفید کاربر در ایجاد مباحث مهم و شرکت در مباحث هست.

همچنین از این به بعد به کاربران فعال اعتبار اضافی بصورت دستی داده شده و از اعتبار کاربرانی که پستهای تک سطری و غیر مفید ارسال میکنند کاسته خواهد شد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یه پشنهاد دارم خودم توش خبره نیستم

میگم یه تیم طراحی کنید که کلیپ های نظامی اماده کنه و به نام میلیتاری توی یوتیوب اپلود کنه که میلیتاری در کل دنیا به عنوان دانشگاه مجازی نظامی مطرح بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.