SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

نمي دونم دليل چيه گزينه ي نقل قول زدن رو پست ها به كل براي من حذف شده ، پستي هم مي دم تظيمانتش (مثل تنظيم اندازه فونت و تغيير رنگش) براي من وجود نداره،،ويرايش به همين دليل نمي تونم انجام بدم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]در هنگام نوشتن مطالب در ويرايشگر، هر از چند گاهي عبارت "ذخيره خودكار" ديده مي‌شود. وليكن اگر برق قطع و وصل بشه، با دوباره باز كردن مرورگر، مطالب پريده است! داستانش چيه؟ چطوري ميشه مطالب نوشته شده را برگرداند؟[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ghermez' timestamp='1351240144' post='279090']
نمي دونم دليل چيه گزينه ي نقل قول زدن رو پست ها به كل براي من حذف شده ، پستي هم مي دم تظيمانتش (مثل تنظيم اندازه فونت و تغيير رنگش) براي من وجود نداره،،ويرايش به همين دليل نمي تونم انجام بدم
[/quote]

شما به تنظیمات مرورگر نگاه کن ببین جاوا اسکریپت رو غیر فعال نکردی.

[quote name='mahdavi3d' timestamp='1351502960' post='279563']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]در هنگام نوشتن مطالب در ويرايشگر، هر از چند گاهي عبارت "ذخيره خودكار" ديده مي‌شود. وليكن اگر برق قطع و وصل بشه، با دوباره باز كردن مرورگر، مطالب پريده است! داستانش چيه؟ چطوري ميشه مطالب نوشته شده را برگرداند؟[/font][/size]
[/quote]

هنوز نمیدونم این امکان چی هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هنوز نمیدونم این امکان چی هست![/quote]

این قابلیت در هنگام نوشتن متن وجود داره و هر چند لحظه یک کپی از متن ذخیره میشه و اگه به هر نحوی کل متن از بین رفت با اون امکان تمام متن در اخرین ذخیره بر میگرده. به تصویر زیر توجه کنید:

http://axgig.com/images/68778807093524566803.bmp

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]هنوز نمیدونم این امکان چی هست![/quote]
این قابلیت به کاربر امکان بازگرداندن متن رو در صورتی که عمدا یا سهوا اونو پاک کنه میده و طرز کارش هم به این صورته که بعد از پاک شدن متن تایپ شده صفحه رو Rrfresh میکنیم و بعد از اون روی نمایش مطالب ذخیره شده خودکار کلیک می کنیم!
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه تو متن یه کلمه انگلیسی باشه کل اون خط در هم بر هم میشه مرورگرم هم فایرفاکس هست میشه درستش کرد؟قلقی چیزی داره؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در هنگام نوشتن مطالب در ويرايشگر، هر از چند گاهي عبارت "ذخيره خودكار" ديده مي‌شود. وليكن اگر برق قطع و وصل بشه، با دوباره باز كردن مرورگر، مطالب پريده است! داستانش چيه؟ چطوري ميشه مطالب نوشته شده را برگرداند؟[/quote]
مهدوی جان در صورت ریست شدن باز هم مطالب رو میشه برگردوند!
راهشو تو پست قبلی عرض کردم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان نمیدونم چرا سایت برای من انقدر کنده؟
سرعت اینترنتم در سایتها وفروم های دیگه خیلی بالاست اما وقتی میام تو میلیتاری و مثلا میخام از صفحه ای به صفحه دیگه برم
یک لحظه انگار اصلا سایت قفل میشه و باید چندین بار روی اون صفحه کلیک کنم تا منتقل بشم!!!!
البته بعضی وقتها هم خیلی سرعتش خوبه.در کل کلافم کرده. :-(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ops' timestamp='1351890327' post='280338']
دوستان نمیدونم چرا سایت برای من انقدر کنده؟
سرعت اینترنتم در سایتها وفروم های دیگه خیلی بالاست اما وقتی میام تو میلیتاری و مثلا میخام از صفحه ای به صفحه دیگه برم
یک لحظه انگار اصلا سایت قفل میشه و باید چندین بار روی اون صفحه کلیک کنم تا منتقل بشم!!!!
البته بعضی وقتها هم خیلی سرعتش خوبه.در کل کلافم کرده. :-(
[/quote]
احتمالا مربوط به كوكي ها باشد ، يك بار كوكيهاي مرورگر رو پاك بكنيد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='SAEID' timestamp='1351757724' post='280040']
[quote name='ghermez' timestamp='1351240144' post='279090']
[/quote]

شما به تنظیمات مرورگر نگاه کن ببین جاوا اسکریپت رو غیر فعال نکردی.

[/quote]
جاوا چك مشكلي نداشت
يك مدت خود به خود درست شد و باز هم حدود يك هفته اي بيش خراب

ظاهرا امتياز منفي براي همه حذف شده درسته ( چون مال من حذف شده)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]مطالب ارسالي چند ساعت اخير امروز، كلا پريد يا قابل بازگشت هست؟[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=4][size=5]سلام چرا تو انجمن گفتگو اون قسمت سمت چپ که نوشته بود آخرین تاپیک های ارسال شده دیگه [/size][/size][size=4][size=5]نیست؟ :-([/size][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
کلا قسمت تنظمیات من مثل رنگ و اندازه فونت رقته
هیچزش برام مهم نیست مگر قسمت ویرایش
با اینکه قسمت ویرایش برای من موجوده اما هر بار بعد ویرایش باعث به هم ریختگی مطالب و چیزهایی که نوشتم میشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='ghermez' timestamp='1353708700' post='284508']
کلا قسمت تنظمیات من مثل رنگ و اندازه فونت رقته
هیچزش برام مهم نیست مگر قسمت ویرایش
با اینکه قسمت ویرایش برای من موجوده اما هر بار بعد ویرایش باعث به هم ریختگی مطالب و چیزهایی که نوشتم میشه
[/quote][size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]اين مشكلي هست كه برادر سعيد بايد رسيدگي كنند. اما تا آن موقع، اگر ديديد متن داخل ويرايشگر بهم ريخته، به هيچ وجع دكمه ثبت را نزنيد، (چون ديگه هيچ كارش نميشه كرد! icon_cheesygrin) صفحه را رفرش بدهيد تا فرمت درست، حاصل بشود و بعد ويرايش كنيد. اگر باز هم بهم ريخته بود، باز هم رفرش بدهيد...[/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.