SAEID

گزارش مشکلات سایت

Recommended Posts

من فکر کدم فقط برای من اینطوریه چون باهر چی امتحان کردم نشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]دوستان مشکل هر چی که بوده دیگه انشاءالله برطرف شده و دست آقا سعید و مدیران ارشد هم درد نکنه [/right]
[right]حالا خیلی مهم نیست که بخوایم مدام سوال کنیم دقیقا چی شده و چرا ... مهم اینه که همه دوباره دور هم جمع شدیم[/right]
[right]مهم ترین کارکرد این ... باید دیگه بگم شبکه اجتماعی میلیتاری راستش ... اینه که با دوستان بسیار خوب و نیک نهادی آشنا میشیم و درس های زیبا و خوبی ازشون یاد می گیرم[/right]
[right]به امید مشکلات کمتر[/right]
[right]و شکوفایی بیشتر میلیتاری وزین و ارجمند[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='patriot1979' timestamp='1342963402' post='261371']
[right]دوستان مشکل هر چی که بوده دیگه انشاءالله برطرف شده و دست آقا سعید و مدیران ارشد هم درد نکنه[/right]
[right]حالا خیلی مهم نیست که بخوایم مدام سوال کنیم دقیقا چی شده و چرا ... مهم اینه که همه دوباره دور هم جمع شدیم[/right]
[right]مهم ترین کارکرد این ... باید دیگه بگم شبکه اجتماعی میلیتاری راستش ... اینه که با دوستان بسیار خوب و نیک نهادی آشنا میشیم و درس های زیبا و خوبی ازشون یاد می گیرم[/right]
[right]به امید مشکلات کمتر[/right]
[right]و شکوفایی بیشتر میلیتاری وزین و ارجمند[/right]
[/quote]
با اجازه جسارتا حرفی روی حرف شما بیارم
فکر کنم یه چیز کاملا بدیهی تو این دنیای اطلاعات همیشه در دسترس بودن هست که باید باشه
و به اضافه مسایلی دیگه
که باعث میشه اون دوستی و آشنایی های مد نظر شما به وجود بیاد که نبودش هم میشه فرصت از دست دادن دوستی ها
وآشنا نشدن با اینجا
ببخشید
انشاالله که این مشکلات کمتر بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[right]برادر عزیزم[/right]
[right]آرزوی شما آرزوی همه میلیتاریست های گرانسنگ و دوست داشتنیه[/right]
[right]شما حرف دل همه ما رو زدید[/right]
[right]تردیدی نیست که حق طبیعی همه اعضاست که بدونن چه بر سر وب سایت اومده اما ... در عین حال اعتماد خاص و رابطه نیک و پاکیزه ای میان اعضا و مدیران ارشد وب سایت هم برقراره که انشاءالله همیشه پاینده و مستدام خواهد بود[/right]
[right]با شما همدل ام[/right]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادر نصیر دچار مشکل زیر شده :

[quote]
یک روزه بعد از چند ثانیه قادر به پست دادن نیستم حتی توی همین چت روم!

مجبور هستم برای پست دادن مدام از سایت و تاپیک ها خارج و داخل بشم و حداکثر 5 ثانیه فرصت دارم پست بدم.
بعد از 5 ثانیه کلا هیچ گزینه ای کار نمی کنه..نه ویرایش نه ارسال پست
[/quote]
دلیلش چیه ؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من این تاپیک رو نخوندم ولی مشکلی که از اول با این قالب جدید انجمن داشتم یکی پیش فرض راست چین یا چپ چینه که به طور پیشفرض چپ چینه همه چی

یکی متونی که هم فارسی و هم انگلیسی داره که به کل همه چی به هم میریضه با اینکه الان بیش از یکماه گذشته که این قالب تغییر پیدا کرده ولی این مشکلات هنوز حل نشده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای حل مشکلتون زبان پیشفرض سایت رو باید فارسی کنید
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]برای فارسی کردن انجمن که باعث بشه همه چیز از راست به چپ بشه[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/10183/farsi.JPG[/img][/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]گوشه پایین سمت راست یا چپ...کلیک کنید روش تا پنجره باز بشه بعد روی فارسی کلیلک کنید[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]-------------------------------[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]مدیرا توجه داشته باشند اینطور که می بینیم این مشکل زبان انجمن برای اکثر کاربرا به وجود اومده[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]حالا فکر کنید به مهمون هایی که وارد سایت میشن اون وقت با این به هم ریختگی مواجه میشن[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]خیلی اذیت کننده میشه[/right][/font][/color]
[color=#282828][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right]امید وارم هر چه زود تر حل بشه[/right][/font][/color]
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام. من وقتی وارد میشم فروم چپ چین میشه برام. چجوری درستش کنم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای راست چین کردن هم از روشی که بنده در پست قبل گفتم استفاده کنید
همون انتخاب زبان فارسی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='razmayesh' timestamp='1348084225' post='272325']
برای راست چین کردن هم از روشی که بنده در پست قبل گفتم استفاده کنید
همون انتخاب زبان فارسی
[/quote]
ممنون جناب razmayesh
با راهنمایی شما مشگل نوشتاری و چپ چین بودن سایت برای من رفع شد.فکر کنم خیلی از دوستان مشگل من رو دارند به نظرم باید کلآ زبان پیشفرض سایت را فارسی کنیم تا این مشگل برای همه ی دوستان رفع شود.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
بعد از 5 ثانیه عملا هیچ گزینه ای کار نمی کنه!!....هر چی روی گزینه ارسال پست ویرایش پست حذف و....کلیک می کنم انگار نه انگار........

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نصیرخان
امکان داره مشکل از مرور گر شما باشه یعنی با مرور گر دیگه ای امتحان کردید؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]دوستان، گالري سايت دوباره براي شما هم مشكل Upload interface دارد؟ براي بنده كه لود نمي‌شود![/font][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='mahdavi3d' timestamp='1349465328' post='276060']
[size=3][font=tahoma,geneva,sans-serif]دوستان، گالري سايت دوباره براي شما هم مشكل Upload interface دارد؟ براي بنده كه لود نمي‌شود![/font][/size]
[/quote]
بله برای من هم همین مشکل وجود داره.
اما یه راه دیگه اینه که بعد از نمایش پیغام زیر روی [color=#ff0000] single [/color]کلیک کنید و فایل رو آپلود کنید.

Upload interface is taking a long time to load or the load has failed. Please make sure that the Flash Plugin is enabled and that a working version of the Flash Player is installed.
Alternately you can use the [color=#ff0000]single[/color] file upload interface.
  • Upvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.