hightech

ارتش سایبر چین (China People's Liberation Army)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

کشور چین بعنوان کشور پیشتاز در زمینه تجسس سایبر به حساب میاد
کشور آمریکا یکی از بزرگترین قربانیهای چین در این مورده
کشور هند بعنوان بزرگترین تولید کننده نرم افزار در دنیا اخیرا اتهام جاسوسی سایبر رو به چین زده
(باید بگم که بخشهایی از نرم افزارهای مربوط به سپر موشکی آمریکا توسط هندیها نوشته میشه)
اکنون در هند نیرویی با عنوان cyber-security forces برای مقابله با تهدیدات سایبر چین ایجاد شده
تصویر

دکترین ارتش مجازی چین اینطور تعریف شده:
دسترسی و تسلط بر ساختار الکترونیکی دنیا تا سال 2050
همچنین افزایش توانایی نفوذ و اخلال در ساختارهای زیربنایی دشمن

و نیز:
استراتژی حمله به این صورت باشد: حمله همزمان و همه جانبه به مراکز مالی، نظامی، ارتباطات مدنی و مراکز حساس برای آماده سازی حملات سنتی (منظور هجوم با تسلیحات)
دولت آمریکا از تواناییهای نیروهای سایبر چین فوق العاده میترسه و برای اون اقدامات زیادی انجام داده
چون اطمینان داره که توانایی اونها فراتر از حملات سایبر زمینی بلکه توانایی حملات سایبر در فضا رو هم دارن (مثلا نابود کردن ماهواره ها و یا اخلال در فعالیت اونا)

این نیروها با نام People's Liberation Army-PLA فعالیت میکنن
از کشورهایی که اطلاعات اونها از دست چینیا در امان نمونده آلمان و انگلیس هستن
در سال 2007 Sami Saydjari فردی که از دهه 1980 در بخش دفاع سایبر آمریکا کار میکنه اعلام کرد که:
چین توانایی فوق العاده ای برای نابودی ما از طریق جنگ سایبر داره

مشخصات ارتش سایبر چین:
China People's Liberation Army (PLA)
رده بندی جهانی: شماره 2 - نمره 4.2 از 5
بودجه: 55 میلیون دلار (بودجه نظامی چین 62میلیارد دلار)
توانایی انجام انواع هجوم شبکه ای؛ اخلال در تجهیزات و حتی از رده خارج کردن اونا
تعداد پرسنل: بیش از 10000 نفر
تعداد ارتباطات پهن باند: 55 میلیون
زیر مجموعه ها: Honker Union و Red Hackers Allianc(پنجمین گروه هکرهای حرفه ای دنیا)
طبق آمار پیش بینی میشه تا پایان سال 2008 بیش از 140 کشور ارتش سایبر خودشون رو ارتقا بدن

اگه دوستان مایل بودن و استقبال کردن (بر عکس تاپیک قبلی :lol: )
درباره نیروهای سایبر حزب الله مقاله میذارم

منبع: DefenseTech
ترجمه: خودم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خیلی عالی بود. :lol:

من از آینده چین اندکی ترس دارم و فکر کنم با به قدرت رسیدن یک جنگ جهانی دیگر به راه انداخته و هم خود و هم سایر ملل را به نابودی بکشانند!

این دکترینشون هم بسیار خطرناک و قابل تامل است! اگر دکترین مذکور عملی شود فاتحه دشمنان چین خونده است!

دکترین ارتش مجازی چین اینطور تعریف شده:
دسترسی و تسلط بر ساختار الکترونیکی دنیا تا سال 2050
همچنین افزایش توانایی نفوذ و اخلال در ساختارهای زیربنایی دشمن
و نیز:
استراتژی حمله به این صورت باشد: حمله همزمان و همه جانبه به مراکز مالی، نظامی، ارتباطات مدنی و مراکز حساس برای آماده سازی حملات سنتی (منظور هجوم با تسلیحات)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من از آینده چین اندکی ترس دارم و فکر کنم با به قدرت رسیدن یک جنگ جهانی دیگر به راه انداخته و هم خود و هم سایر ملل را به نابودی بکشانند!

این دکترینشون هم بسیار خطرناک و قابل تامل است! اگر دکترین مذکور عملی شود فاتحه دشمنان چین خونده است!

دقیقا همینطوره
اینطور که اینا دکترینشونو تعریف کردن میخوان دنیا رو نابود کنن
البته هر کسی که احساس کنه یکم زور داره میخواد یه جوری به دیگران نشون بده :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعید جان نترس! رضاکیانی که نمرده. خودم هواتو دارم. فعلا که با اقتصادشون پوست دنیا رو کنده اند و من یکی فکر نکنم کار به اونجا ها بکشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چین دکترین قوی داره و پیشرفت اقتصادی چین همراه با تخریب اقتصاد جهانیست . چین دنباله رو شرق و شوروی است و با تمام درگیریهایی که با اتحاد شوروی داشت اما هم اکنون سیاست تخریبی رو پیش گرفته و من در تأئید حرف آقا سعید میگویم که چین برنامه هایش را معطوف کرده به جنگی که پیش زمینه اش رو خود غرب و آمریکا ساخته است . مثل جریان آلمان ها و انگلیس هاست که انگلیس گفت که ما نازک ترین سیم دنیا رو ساختیم و آلمان اومد همون سیم رو ساخت و حتی داخلشو سوراخ کرد . :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تا چند سال دیگه هم پردازنده های اینتل رو کپی میزنن و میفرستن بازار به نصف قیمت! :lol:

همين الان هم اين كار رو ميكنن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اگه دوستان مایل بودن و استقبال کردن (بر عکس تاپیک قبلی :lol: )
درباره نیروهای سایبر حزب الله مقاله میذارم

منبع: DefenseTech
ترجمه: خودم :mrgreen:

دارمت اساسي برو كه هستم.
دستت درد نكنه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

چین دکترین قوی داره و پیشرفت اقتصادی چین همراه با تخریب اقتصاد جهانیست . چین دنباله رو شرق و شوروی است و با تمام درگیریهایی که با اتحاد شوروی داشت اما هم اکنون سیاست تخریبی رو پیش گرفته و من در تأئید حرف آقا سعید میگویم که چین برنامه هایش را معطوف کرده به جنگی که پیش زمینه اش رو خود غرب و آمریکا ساخته است . مثل جریان آلمان ها و انگلیس هاست که انگلیس گفت که ما نازک ترین سیم دنیا رو ساختیم و آلمان اومد همون سیم رو ساخت و حتی داخلشو سوراخ کرد . :lol:

آقا من اينو راجع به آمريكا و ژاپن شنيدم كه بجاي آلمان ژاپن بود البته حرف من مرجع محكمي نداره و اصل نتيجه ي كاره!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.