00Amin

تعیین سرنوشت 5 كرسي جديد شوراي امنيت؛فردا

Recommended Posts

ولی با توجه به تعداد اراء باقیه کشور ها کلا شرفمون رفت وشدیم یه کشور منزوی :mrgreen:

اشتباه نكنيد اين يك حركتي هست كه اين تازه آغازشه
مطمين باشيد كه از اين به بعد بيشتر به نام ايران در مجامع جهاني برخورد ميكنيد
اين آرا قدرت آمريكا رو ميرسونه و با توجه به اينكه قدرت آمريكا رو به افوله بايد منتظر بود و ديد كه اين آرا هم يواش يواش بر ميگرده
الكي كه نيست ميدونيد آمريكا چه بودجه اي خرج اين كشورها ميكنه تا راي اونا رو بخره و بعد بچاپتشون؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ولی با توجه به تعداد اراء باقیه کشور ها کلا شرفمون رفت وشدیم یه کشور منزوی :mrgreen:

چرا اینطور فکر می کنی؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فقط يه بدي داره از اين به بعد ديگه آقاي احمدي نژاد نميتونه بگه دنيا از ما حمايت ميكنه يا اينكه كشورهاي اسلامي حامي ما هستن الان كه ما اينجا و در كشور خودمون خبري در اين زمينه نداريم بايد بگم تو كل دنيا اين خبر پيچيده نماينده انگليس در سازمان ملل گفته: «ایران شکست جانانه ای خورد.» و خلاصه اينكه امروز روز ايران نيست و ........ متاسفم :oops: آخه يكي نيست به اين ژاپن بگه بابا بشين سر جات ديگه 9 بار عضو شوراي امنيت شدي چه گلي به سر خودت زدي فكر كنم دارن تلافي اون بمب اتمي ها رو سر آمريكا درميارن با اين راي كه ژاپن آورد موضوع عضويت دايم در شوراي امنيت هم منتفي شد آمريكا با يك تير چند نشون زد- خدا لعنتشو........................................ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فكر ميكنيد كدوم كشورها از ايران حمايت ميكنن
سوريه-ونزولا-لبنان-بوليوي و سه چهارتا از اين جزيره ها انتظار نداشته باشيد كه كشورهاي آسيايي و عربي و غربي به ايران راي بدن
اين كار صرفا تبليغاتيه و به نظر من حركتي هوشمندانه هست

احتمال ميدم حتي با اين شرايط ايران حمايت گسترده تر از اين كشورهايي كه شمرديد باشه.
البته فردا مشخص ميشه شما هم اگه اخبارشو به موقع در سايت قرار بدين ممنون ميشم و كاربران نيز استفاده به موقع ميكنند.

در جلسه روز جمعه مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای انتخاب پنج عضو غير دائم شورای امنيت اين سازمان، ژاپن با کسب ۱۵۸ رای توانست کرسی آسيا در شورای امنيت را به دست آورد و ايران با ۳۲ رای از دستيابی به اين کرسی بازماند.

همانطور كه مشاهده ميكنيد تعداد راي در حد سوريه-ونزولا-لبنان-بوليوي و سه چهارتا از اين جزيره ها نبود و بالاتر بود.
به هرحال بايد بيشتر در صحنه بين المللي تلاش كرد.

ببخشيد من اسم كشورهاي مستضعف دنيا رو يادم رفته بود به خاطر همين نوشتم چند تا جزيره
بد نيست به اسامي اين 32 كشور نگاهي بياندازيد
در كل بد نبود ميشه گفت آغازي خوب براي ايجاد ايراني مقتدر در جهان بود
اميدوارم روزي برسه كه از نظر تكنولوژي اونقدر پيشرفت كرده باشيم كه مثل آهنربا كشورهاي ديگه خودشون به سمت ما كشيده بشن نه اينكه ما بدويم دنبال بعضي كشورها
در كل واقعيت همون بود كه پيشبيني ميكردم
منتظر گل خداداد عزيزي كه نبوديد؟ :mrgreen:

arshya4171
دوست عزيز شما مستضعف منظورتان چيست؟؟
چرا فكر ميكنيد كشورهايي كه به ايران راي ميدهند مستضعف هستند؟؟
شما به كشورهايي كه آزاده هستند و يا ميخواهند در اين راه قدم بردارند مي گوييد مستضعف؟؟!!
اگر منظورتان از مستضعف كشورهايي هست كه وضع ماليشان مناسب نيست بدانيد در زمان پيامبر نيز قشر پايين و مستضعفان پايه هاي اسلام را بنا نهادند و به پيامبر راي دادند ( اين يك مثال بود كه بهتر متوجه بشيد )
فرهنگ مبتذل غرب ريشه در مغز هاي مستضعف غربي ها دارد نه كشورهايي كه در گذشته تحت استعمار و اكنون زير فشار امپرياليسم وضع اقتصادي مناسبي ندارند
نه ما مستضعف هستيم نه كشورهايي كه به ما راي مي دهند.
در كاربرد كلمات شديدا دقت كنيد!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مشکل خود احمدی نژاد بود اگر فرد دیگری غیر از این رییس جمهور مثلا آدم های میانه رو تر احتمال بدست آوردن آرای بیشتر وجود داشت لااقل آبرومندانه تر نه اینطور مفتضح خدا میدونه الان چه مانور های روی این قضیه که ایران شکست خورد تا حالا ندادن و ما بیخبریم :mrgreen:

برادر از صحبت درباره مسائل سیاسی داخلی بشدت بپرهیزید!

لیچ

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

فكر ميكنيد كدوم كشورها از ايران حمايت ميكنن
سوريه-ونزولا-لبنان-بوليوي و سه چهارتا از اين جزيره ها انتظار نداشته باشيد كه كشورهاي آسيايي و عربي و غربي به ايران راي بدن
اين كار صرفا تبليغاتيه و به نظر من حركتي هوشمندانه هست

احتمال ميدم حتي با اين شرايط ايران حمايت گسترده تر از اين كشورهايي كه شمرديد باشه.
البته فردا مشخص ميشه شما هم اگه اخبارشو به موقع در سايت قرار بدين ممنون ميشم و كاربران نيز استفاده به موقع ميكنند.

در جلسه روز جمعه مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای انتخاب پنج عضو غير دائم شورای امنيت اين سازمان، ژاپن با کسب ۱۵۸ رای توانست کرسی آسيا در شورای امنيت را به دست آورد و ايران با ۳۲ رای از دستيابی به اين کرسی بازماند.

همانطور كه مشاهده ميكنيد تعداد راي در حد سوريه-ونزولا-لبنان-بوليوي و سه چهارتا از اين جزيره ها نبود و بالاتر بود.
به هرحال بايد بيشتر در صحنه بين المللي تلاش كرد.

ببخشيد من اسم كشورهاي مستضعف دنيا رو يادم رفته بود به خاطر همين نوشتم چند تا جزيره
بد نيست به اسامي اين 32 كشور نگاهي بياندازيد
در كل بد نبود ميشه گفت آغازي خوب براي ايجاد ايراني مقتدر در جهان بود
اميدوارم روزي برسه كه از نظر تكنولوژي اونقدر پيشرفت كرده باشيم كه مثل آهنربا كشورهاي ديگه خودشون به سمت ما كشيده بشن نه اينكه ما بدويم دنبال بعضي كشورها
در كل واقعيت همون بود كه پيشبيني ميكردم
منتظر گل خداداد عزيزي كه نبوديد؟ :mrgreen:

arshya4171
دوست عزيز شما مستضعف منظورتان چيست؟؟
شما به كشورهايي كه آزاده هستند و يا ميخواهند در اين راه قدم بردارند مي گوييد مستضعف؟؟!!
اگر منظورتان از مستضعف كشورهايي هست كه وضع ماليشان مناسب نيست بدانيد در زمان پيامبر نيز قشر پايين و مستضعفان پايه هاي اسلام را بنا نهادند و به پيامبر راي دادند ( اين يك مثال بود كه بهتر متوجه بشيد )
فرهنگ مبتذل غرب ريشه در مغز هاي مستضعف غربي ها دارد نه كشورهايي كه در گذشته تحت استعمار و اكنون زير فشار امپرياليسم وضع اقتصادي مناسبي ندارند
نه ما مستضعف هستيم نه كشورهايي كه به ما راي مي دهند.

يه وقت فكر نكني كه من دارم خداي نكرده جواب شما رو منفعلانه ميدم
يه لحظه فكر كردم شايد شما فكر ميكني كه من دارم جدل ميكنم من صرفا نظرات خودمو ميگم شما منو ياد يكي از دوستام ميندازي .... بگذريم
آقاي استورم فكر ميكنم تا حالا بيش از يك ميليون بار تمام بزرگ مردان سياسي و نظامي و .... كشور ما گفتن كه ما حامي كشورهاي مظلوم جهان هستيم
يه رابطه ساده هست حامي مستظعفان ما هستيم خب حالا حامي ما كيه؟ درسته مستضعفان
مستضعفان كه حرف بدي نيست كه شما ناراحت ميشيد

به گفته خودتون اين باعث افتخار ماست كه مستضعفان جهان حامي ما باشن
دوست عزيز
براي بهتر و قدرتمندتر شدن بايد بالاتر رو نگاه كرد اگر پايين رو نگاه كني با كله ميخوري زمين ولي اگر بري بالا ميتوني دست اوناييكه اون پايين هستن رو بگيري و خوشبختشون كني
دوست نداري باعث خوشبختي مستضعفين جهان بشي؟
نميشه كه همه مستضعف باشن يه كسي بايد باشه كه اونا رو تو دنياي بي رحم امروزي حفظشون كنه

متاسفانه تا الان خبرها همين رو ميگه- از واقعيت كه نميشه فرار كرد ميشه؟ مگر اينكه شما به كشور ونزويلا بگيد كشور متمدن

دوست من تورو خدا يه خورده دور و برتو نگاه كن شما از غرب فقط فرهنگ مبتذل رو ميبينيد به پيشرفشون در علوم مختلف هم توجه كنيد فراموش نكنيد همين حالا هم بسياري از منابع تكنولوژي ما غربي هستن الان وضعيت با دوران صدر اسلام فرق كرده ديگه نه ميشه تن به تن جنگيد و نه ميشه قرآن سر نيزه زد الان تكنولوژي پيشرفته هست كه براي كشورها اعتبار كسب ميكنه
به انتخابات ديروز شوراي امنيت توجه كنيد :oops:

چشم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
شكستي نيست براي شروع خيلي هم خوب است 32 راي كم نيست. فراموش نكنيد كه ژاپن 20 درصد بودجه سازمان ملل رو ميده پس حتي تو شرايط برابر هم شانس انتخاب به نفع ژاپن است. فراموش نكنيد بسياري از كشورها از بسياري از لحاظ به ژاپن وابستگي دارند و راي منفي اونها به ژاپن ميتونه در اينده براشون مشكل ساز بشه. به دست اوردن كرسي شوراي امنيت هم براي ما خيلي كارساز نبود. چون ما نهايتا ميتونستيم يه پيش نويس ارائه كنيم كه اگر يا منافع ابر قدرت ها در تضاد ميبود وتو ميشد. تنها فايده اين كرسي اين بود كه ميتونست به تريبوني براي تبليغ ما تبديل بشه. همين

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

شكستي نيست براي شروع خيلي هم خوب است 32 راي كم نيست. فراموش نكنيد كه ژاپن 20 درصد بودجه سازمان ملل رو ميده پس حتي تو شرايط برابر هم شانس انتخاب به نفع ژاپن است. فراموش نكنيد بسياري از كشورها از بسياري از لحاظ به ژاپن وابستگي دارند و راي منفي اونها به ژاپن ميتونه در اينده براشون مشكل ساز بشه.
به دست اوردن كرسي شوراي امنيت هم براي ما خيلي كارساز نبود. چون ما نهايتا ميتونستيم يه پيش نويس ارائه كنيم كه اگر يا منافع ابر قدرت ها در تضاد ميبود وتو ميشد. تنها فايده اين كرسي اين بود كه ميتونست به تريبوني براي تبليغ ما تبديل بشه. همين

از اظهار نظر خوب و مفيد و مختصر شما سپاسگزارم. دقيقا من هم همچين نظري دارم با اين تفاوت كه در صورت احراز كرسي شوراي امنيت از طرف ايران ميتونستيم مخالف باشيم تا اجماع صورت نگيره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خواهش ميكنم ارشيا جان شما لطف داريد ولي فكر نميكنم نظر مخالف يه عضو غير دايم بتونه جلوي تصويب قطعنامه رو بگيره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=justify]با سلام خدمت همه دوستان گرامي به نظر من نفس نامزدي ايران براي عضويت در شوراي امنيت مثبت بود درست است كه اختلاف راي بين ايران و ژاپن بالاست ولي حمايت و تبليغات و اعمال نفوذ سياسي و اهرمهاي اقتصادي را نيز بايد در نظر گرفت . حداقل براي ما اين نتيجه را داشت كه با تمام تلاشها و اعمال نفوذها 32 كشور به ايراني راي دادند كه در تمامي جنبه هاي ذكر شده از ژاپن پايين تر است پس حداقل جاي اين اميدواري وجود دارد كه علي رغم همه تلاشهاي دشمنان خيلي هم منزوي نيستيم . حالا اينكه كدام كشورها حمايت كردند و كدام نكردند بحث ديگري است اما فعلا در شرايط نابرابر باز هم تجربه خوبي بود [/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته درسته که نفس شرکت ما در این قضیه خیلی خوبه برامون و استارت خوبی هست ولی مشکل اینجاست که ما الان بلند گو و میکروفون رو دادیم به بنگاه های سخن پراکنی برید رادیو فردا رو بخونید ببینید چی نوشته اینقدر خوشحال شده که فکر کنم یه ماه پاداش به همه کار کنان دادن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

البته درسته که نفس شرکت ما در این قضیه خیلی خوبه برامون و استارت خوبی هست
ولی مشکل اینجاست که ما الان بلند گو و میکروفون رو دادیم به بنگاه های سخن پراکنی
برید رادیو فردا رو بخونید ببینید چی نوشته
اینقدر خوشحال شده که فکر کنم یه ماه پاداش به همه کار کنان دادن

مشكلي نيست ! اينها اين مدت به قدري قافيه را باخته بودند و زير سپوال رفته بودند كه دنبال يك راه فرار براي كاهش فشار مي گشتند همانطور كه عرض شد اگر بعد از اين همه فحش و تخريب و اعمال نفوذ و سياه نمايي كار به جايي رسيده كه باز هم 32 كشور حاضر به راي به ايران شده اند يعني شعار انزواي ايران جواب نداده است . ظاهرا ايسلند هم در رقابت براي نامزدي از سوي اروپا شكست خورده است چرا سر باخت آن اينقدر هورا نمي كشند ؟ آيا ايسلند هم به دليل ترس از باخت نبايد نامزد مي شد ؟ به هر حال هر راي گيري دو سر دارد مهم اين است كه ما پس از سالها اين جرات را به خرج داديم كه نامزد عضويت در شوراي امنيت شويم و به دليل ترس از باخت خود را گوشه گير و منزوي نكرديم چرا كه اين دقيقا خواست آنها بود
بلندگو و مكروفن هم از اول دست آنها بود و خوشحالي آنها هم از اين است كه فعلا آن را از دست نداده اند اما آينده نشان خواهد داد اين خوشحالي آنها چقدر دوام خواهد داشت
نبايد از ترس مرگ خودكشي كرد و نبايد از ترس باخت حركت نكرد . هر شكست يا عدم توفيقي در صورت عبرت از آن و برنامه ريزي صحيح و تلاش پشتكار و ثبات قدم مي تواند زمينه ساز پيروزي هاي بعدي باشد . بگذاريد دو سه روزي هم خوشحالي كنند اما واقعيت اين است كه علي رغم خواست آنها ايران عزيز هر روز بيش از ديروز قدرتمند تر و سرافراز تر مي شود و با اين دست انداز ها حركتش متوقف نمي شود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از نظر من به عنوان قدم اول همین حد کافی است. قدمی بزرگ است و اگر بنابه سیاستهای منزوی کردن ایران توسط آمریکا ما حتی یک رای نیز نباید میاوردیم. 32 رای بسیار عالی است. اندکی با دید بصیرت به قضیه نگاه کنید. انتظار هم نداشته باشید کشورهای غربی و حامی غرب به ایران رای دهند. ما باید جای پای خود را ایجاد کنیم و آنرا گسترش دهیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به نظر من این کار مسئولین بخاطر این بوده که ببینند چند کشور با ما واقعا رابطه حسنه دارند و ما می تونیم روی اونها حساب کنیم! همچنین این کار ما بعدها به حاکمان غربی نشان می ده که ما دنبال چیزی بالاتر از خودکفایی هستیم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگه کاندید نمیشد هم میومدید میگفتید از ترس مردن خودکشی کرد :oops: به نظرم از حالا ایران هر روز میتونه بیشتر سازمان ملل را مسخره جلوه بده ، سازمان مسخره هم یعنی سازمانی که قطعانامه هاش مسخره هستن دیگه :lol: حرکت جالبی انجام شد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع نسبت به پاسخ بیشتر بسته شده است.

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.