karkas

ویدیو / حمله اچ3 نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران به عراق

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

با سلام طی یک جست و جو در یوتوب موفق شدم فیلم سینمایی که مربوط به نیروی هوایی ایران بود رو پیدا کنم . در این فیلم شما می تونید همکار جنگنده های اف-4 ، اف-5 رو در حمله اچ 3 و حتی سوختگیری هواییشون رو ببینید . حتی شما می تونید صحنه ی منفجر شدن جنگنده های میگ-21 عراقی رو هم ببنید . همونطور که گفتم فیلم محصول خود ایران هست و به زبان فارسی . هر قسمت 10 دقیقه هست : قسمت 1 : http://www.youtube.com/watch?v=fxtZIbjVNdY قسمت 2 : http://www.youtube.com/watch?v=K2DP-euH2AE

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ممنون آرش جان ولی بهتر بود لینک کامل فیلم رو میذاشتی. یکی از بهترین فیلمهای سینمای دفاع مقدس است که سالهاست اثری از چنین فیلمهایی در ایران دیده نمیشود! بیشتر دوست داریم فیلمی مثل اخراجیها بسازیم و دفاع مقدس رو بکوبیم تا اینکه حقایق جنگ را نشان دهیم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
واقعا اين فيلم روش خرج شده کارشناسی شده ، و کار شده . آقا سعید اسم این فیلم چیه ؟؟؟ متاسفانه من فقط موفق به پیدا کردن همین دو قسمت شدم و قسمت های دیگر فیلم رو هر چی گشتم پیدا نکردم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اين فيلمو كه هر سال تو هفت دفاع مقدس پخش ميكنن فقط امسال نميدونم پخش شد يا نه. ولي واقعا فيلم خوبيه و ساختنش مسلما سخت . پر هزينه بوده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

واقعا اين فيلم روش خرج شده کارشناسی شده ، و کار شده .

اسم این فیلم چیه ؟؟؟

اسم فيلم :حمله به اچ 3

كارگردان: شهريار بحراني
نويسنده: شهريار بحراني، ناصر هاشمي
طراح صحنه: حميد قديريان
جلوه هاى ويژه: جواد شريفي
محصول: حوزه هنري تبليغات اسلامي
بازيگران: ‌جعفر دهقان، محمد كاسبي،‌حسين ياري، حسن عباسي، سعيد خوشدل

جوايز: برنده سيمرغ بلورين بهترين تدوين از سيزدهمين جشنواره فيلم فجر 1373

سال ساخت: 1373
اين فيلم در كلوپها موجود است

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بغير از اين حمله دليرمردان نيروي هوايي حملات گسترده ديگري داشته اند كه هر كدام ميتواند فيلمي حماسي براي نسلهاي اينده اين مرز و بوم باشد. اللهم عجل لوليك الفرج

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دستت درد نکنه آرش جان! خیلی دوست دارم فیلم حمله به آچ-3 رو ببینم! متاسفانه خیلی دنبالش بودم ولی گیرش نیاوردم اگر دوستان لطف کنند لینکش رو بزارن خیلی خیلی ممنون می شم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باسلام فيلم جالبي هست من حدود10سال پيش اين فيلمو ديدم وقعا ميشه گفت كه بهترين فيلم جنگي ساخت ايران هست من مدتهاست كه دنبال اين فيلم دراينترنت ميگردم ولي متاسفانه تا الان موفق نشدم اگه كسي لينك كامل فيلمو داره لطفا اونو درسايت هم بگذارد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این فیلم یکی از کم مشکل ترین فیلم های نظامی دنیا هست،یه مدت پیش که شبکه فارس نشونش داد من فقط تونستم از توش یک مشکل پیدا کنم! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
افسوس كه از 8 سال جنگ همه جانبه فقط چند خاكريز و تانك نشون مردم داده شد نه جنگنده اي نه ناوشكني نه كماندواي و نه ......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان سلام
اگه لینک های این فیلم رو کسی داره یا میتونه پیدا کنه لطف کنه قرار بده
حتی اگه جایی باشه که بفروشه هم بگید
چون توی کلوپ ها تقریبا دیگه نا پیدا شده

فیلم های دیگه ای هم ساخته شده که به این سبک بوده و قشنگ هم بوده
عبور از خط قرمز
دایره سرخ
سریال بسیار زیبای [b]سیمرغ[/b] که راجع به شهید شیرودی و کشوری هست با آهنگی به یاد ماندنی از محمدرضا علیقلی

واقعا چی بر سر سینمای آوردن خدا میدونه

علی علی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا لینک قرار ندن چون محصول ایرانی رو نباید نقض کپی رایت کرد.

موافق هستم برادر سیدی متاسفانه سینمای دفاع مقدس 15 سال قبل دیگر از بین رفت! اوج شاهکار ما میشه فیلمی چون دوئل که با وجود زیبا بودن داستان کلی ضعف فنی داره و کلا این نوع فیلمها رو الان نباید بسازن که هنوز به کلیات دفاع مقدس نپرداختیم باید اول خود دفاع مقدس رو در قالب ده ها فیلم به مردم و جوانان نشون بدیم بعد بریم سراغ جزئیات!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.