Recommended Posts

نه پرویز جان شما چون به اسباب بازی علاقه و به مسخره کردن دستاوردهای دیگران عادت داری باهات متناسب با نحوه ی حرف زدنت برخورد می شه!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ها رو ول کنید،بچسبین به این که اسرائیل داره برای یه جنگ دیگه یا حزب الله آماده می شه.از همین حالا پخش کردن حزب الله داره نیرو هاش رو افزایش می ده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب ليچ !! بهتر نيست شما بجاي گرفتن پاچه بنده به مطلب بپردازيد ؟ شما آن ويدئو و آن عكس را ديدي ؟ هنوز هم به اسباب بازي بودن اين وسائل اعتقاد داريد‌؟ آن ويدئو و آن عكس را به كسي كه كمي بالا تر از كلاس ششم ابتدائي اطلاعات داره نشان بديد و بپرسيد چنين هواپيماي مدلي چه پتانسيلي داره ، شما با من صحبت ميكني يا در مورد موضوع مبحث صحبت ميكني ؟ اگر منظورتان صحبت شخصي است بنده چندان علاقه اي ندارم و اگر در مورد موضوع صحبت ميكنيد بجاي مزه پراندن و متلك پراندن اظهار نظر بفرمائيد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

دوستان منظور من رو كاملا اشتباه فهميدند ، من نگفتم هواپيماهاي بدون سر نشين همان هواپيماهاي اسباب بازي است بلكه اشاره كردم كه پايه هردو يكي است ، بهتره دوستان در يو توب دنبال بزرگترين هواپيماهاي مدل بگردند تا منظور بنده رو درك كنند ، حماس به پهبادي نياز نداره كه هفتصد يا هزار كيلومتر برد پرواز داشته باشه ، حماس با اسرائيل هم مرزه و در بعضي جاها مواضع سربازان اسرائيلي رو با چشم ميبينه ، دوستان بدون توجه به مفهوم كلي نوشته دكوراژه شدند توجه دوستان بخصوص اين جناب Lich رو كه خيلي آتششون تنده به اين ويدئو جلب ميكنم
http://www.metacafe.com/watch/804337/worlds_largest_model_rc_plane/

تجهيز چنين هواپيماي مدلي با هر وسيله اي امكانپذيره ، جناب Lich شايد شما به اقتضاي سن منظور بنده رو با اسباب بازي اشتباه گرفتي . به عكس زير توجه كنيد

تصویر

پرویز جان میتونی مشخصات این پرنده رو با قیمت بگی؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پرویز جان اون کسانی که پاچه می گیرند برادرانتون در آپوزوسیون هستند نه من! :mrgreen: دوما هم شما دارید متلک می اندازید من فقط دارم شما رو ارشاد می کنم! سوما که بنده نگفتم این مدل ایرباس اسباب بازی و شما توی دهن من حرف نزار لطفا! بنده گفتم اون وسایل لیگو مانندی که شما می گی جوان های برای سرگرمی مونتاژ می کنند و قابلیت نظامی ندارند! درضمن این مدل ایرباس به نظر شما چه مزیتی غیر از زیبا بودن داره؟! پس یک اسباب بازی محصوب می شه! شما بیا دوتا فایده غیر از زیباییش رو به من بگو لطفا! نکنه می خواد بند انگشتی ها رو جابه جا کنه؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید آقا پرویز . اگر ساخت هواپیما بدون سرنشین انقدر مسخره و آسون بود که الان ایران جنگنده بدون سرنشین قابل حمل موشک فنیکس و قاصد و با برد 5 هزار کیلومتر می ساخت . ایران تازه یک بخشی رو اتخصاص داده به ساخت هواپیما های بدو سرنشین . اونوقت شما در آلمان می تونید قطعات این رو خریداری کنید و بسازید . ممکنه در آلمان این چنین باشه . من که خبر ندارم . ولی الان سر صحبت با ایران هست و حماس و .... . خوب اگر بودجه مردم می شه هواپیما بدون سرنشین ساخت پس حتما می شه با بودجه نظامی ایران بمب افکن بدون سرنشین اندازه بی 52 ساخت . ما تونستیم انقدر دانش فضایی مون رو بالا ببریم که تونستیم ماهواره بفرستیم فضا و همچنین جنگنده بسازیم ولی نمی تونیم هواپیما های بدون سرنشین با تکنولوژی بالا مثل آمریکا بسازیم . ساخت هواپیما بدون سرنشین نیاز به تکنولوژی بالا و همچنین بودجه بالا داره .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[align=center]احتمال بروز درگيري نظامي ميان روسيه و گرجستان [/align]
[align=center]تصویر[/align]
[align=center]تصویر[/align]
جنگنده هاي نيروي هوايي فدراسيون روسيه چندي پيش يك فروند هواپيماي بدون سرنشين گرجستان را در مناطق جدايي طلب اين كشور(گرجستان) هدف قرار داده و از بين بردند. به موجب اين اقدام روسيه ، سفير اين كشور در تفليس فراخوانده شد و مراتب اعتراضات شديد گرجستان به روسيه به سفير اين كشور ابلاغ شد.
روسيه همچنين طي چند روز گذشته اعلام كرده در صورت بروز هر گونه درگيري نظامي در مناطق جدايي طلب گرجستان ، روسيه به طور گسترده در راستاي حمايت از جدايي طلبان وارد درگيري خواهد شد و رسما با گرجستان وارد جنگ مي شود. اين جدي ترين تهديد روسيه به حمله نظامي بعد از فروپاشي شوروي سابق است.
مقامات گرجستاني نيز به منظوره اعمال فشار و تهديد روسيه گفته اند كه در پيوستن روسيه به سازمان تجارت جهاني مانع تراشي خواهند كرد. البته سخنگوي كاخ كرملين اين تهديد را رد و اعلام كرد گرجستان در اين اندازه نيست كه بتواند مانع پيوستن روسيه به سازمان تجارت جهاني شود.
كارشناسان بر اين عقيده اند كه بعد از اعلام استقلال كوزو و آن هم با حمايت هاي غرب و آمريكا ، روسيه تمام تلاش خود را براي تجزيه كردن گرجستان كه سال هاست براي روسيه مشكل تراشي ميكند خواهد كرد و در اين راه حتي از اقدامات نظامي نيز دريغ نخواهد كرد !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیچاره مردم گرجستان! :mrgreen: ولی از منظر منافع ملی ایران این درگیری میتواند نقطه عطفی در روابط ایران با روسیه باشد! سقوط گرجستان غرب گرا و در پی آن سایر کشورهای غرب گرا باعث عقب نشینی گسترده ناتو و بازگشت آن به مرزهای دوران جنگ سرد است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا من قول می دم که جنگ نشه مگه الکی نا حالا صد دفعه ار این اتفاقها بین روسیه وگرجستان رخ داده درضمن آقاسعید سقوط گرجستان وپیروزی روسیه چه ربطی به روابط ایران وروسیه داره؟ :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
باكمال ميل سعيد خان ، هواپيماي مورد نظر شما يك مدل قابل پرواز از ايرباس A380-900 در مقياس 1X15است كه توسط Reihard Oetken ساخته شده و جمعا حدود 22 هزار يورو خرج بر داشته، اين هواپيما 20/6 متر طولشه و فاصله دو سر بالش 35/5 متره ، وزن اين هواپيما 97 كيلو است وتانك هاي داخليش حدود 21 ليتر بنزين گنجايش داره ، در سال 2006 در يك پرواز نمايشي از يك باند بطول 40 متر از زمين بلند شد و با زاويه اي 30 درجه اوج گرفت كه اين نشان دهنده قدرت باورنكردني موتورهاي ميني جتي است كه روي اين هواپيما گذاشته شده ، دوتا از موتور ها بقدرت رانش 10 كيلو و دو تاي ديگر 14 كيلو ، متاسفانه ساير مشخصات فني رو هنوز پيدا نكردم كه بمحض پيدا كردن تقديمتان ميكنم ، البته اين هواپيما رقيب ديگري هم داشت كه يك ايرباس A380-800 با همين مقياسه كه توسط يك جوان ديگر آلماني به اسم Peter Michel ساخته شده .
اول دوعكس ديگر از هواپيماي Reihard Oetken

تصویر

تصویر

عكسي از هواپيماي رقيب

تصویر

و سه تا عكس از يكي از رقباي آمريكائي

تصویر

تصویر

تصویر

براي اطلاعات بيشتر در خدمتتدان هستم سعيد خان .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سعيد خان ، يك تصحيح و يك توضيح
اولا اين آقاي Reihard Oetken جوان نيست و 55 سال سن داره ، و دوم اينكه اين هواپيما 120 كيلومتر سرعت داره كه سرعت بسيار بالائي براي اين وزن

تصویر
Reihard Oetken

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پرویز جان نگفتید این هواپیمای مدل غیر از قشنگی چه کاربرد دیگه ای داره هنوز منتظریم؟!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ظاهرا هيچ كاربردي نداره. آخه شما از اين پرنده ها با اون هيكل و قيافه چه انتظاري داريد. :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مطالب مشابه

• توسط MR9
      با سلام
      آزمایش سامانه دریاپایه "lora"

طبق اخبار منتشر شده ، صنایع هوا- فضای رژیم عبری (IAI) موفق شده تا آزمایشات سامانه تسلیحات توپخانه ای برد بلند ( Long-Range Artillery weapon system) خود را با موفقیت به اتمام رساند که این تستها ، عمدتاً بعنوان  بخشی از برنامه  تبلیغاتی و همچنین گسترش رزمی  که در نهایت منجر به خرید آن توسط IDF خواهد شد ، در نظر گرفته شده است . در این آزمایش ، یک تیر موشک از روی عرشه یک شناور غیر نظامی ، بسوی یک هدف در عمق دریا شلیک گردید . سامانه تسلیحاتی LORA ، در رده  راکتهای توپخانه ای تاکتیکی  برد بلند قرار دارد  که توسط بخش MALAM از صنایع IAI توسعه پیدا نموده  است .

براساس اطلاعات موجود این سامانه برای انهدام اهداف در بردی فراتر از 400 کیلومتر و با دقتی در حدود 10 متر طراحی و از یک سکوی دریاپایه به مورد آزمایش قرار گرفت . به گفته تحلیلگران دفاعی ، گونه آزمایشی این سامانه راکتی به این دلیل از روی یک شناور غیر نظامی به سوی هدف شلیک گردید تا کارشناسان فنی قادر باشند تا کاراکترهای این سلاح را بطور کامل بررسی و تجزیه و تحلیل کنند . این سامانه رزمی ، از یک تریلر بعنوان پست فرماندهی و یک لانچر زمینی تشکیل شده و می تواند اهداف مورد نظر را در برد مشخص شده ، با دقت مورد اصابت قرار دهد  . در این تست رزمی ، سامانه های اصلی و جانبی و هم راکت شلیک شده ، با موفقیت عمل نموده و رضایت ناظران را برآورده کردند .

بواز لِوی ، معاون اجرایی IAI و مدیر سیستم های تسلیحات راکتی این شرکت در این زمینه معتقد است :
      " این تست ، یکی از پیچیده ترین آزمایشات IAI در یک دهه گذشته بشمار می رود ، چرا که این رویداد ، یک طرح تمام عیار عملیاتی شامل ارزیابی نحوه مانور سامانه ، نحوه عملکرد در مرحله نهایی (ترمینال ) و همچنین دقت در انهدام هدف ، می گردید . وی تاکید نمود که  این سامانه به بلوغ خود نزدیک شده و یک ترکیب بسیار پیشرفته را برای کاربران احتمالی آن به ارمغان خواهد آورد .
      پی نوشت :
      علی الظاهر ، جمهوری اسلامی ایران ، تنها کشوری نیست که روی سامانه های موشکی تاکتیکی با دقت بالا مشغول کار هست !!!!
      صرفاً برای میلیتاری / مترجم  MR9

• توسط Ahmad6644
      اندونزی به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی سوخو است

مقامات اندونزی روز گذشته اعلام کردند که به دنبال خرید 6 فروند جنگنده‌ی روسی سوخوی SU-30 هستند. این قرارداد که در کنار نمایشگاه هوایی روسیه (MAKS-2007) و در روز اول آن منعقد شده است ارزشی در حدود 330 تا 350 میلیون دلار در برخواهد داشت. این جنگنده‌ها که تکنولوژی آنها به اواسط دهه‌ی 90 بازمی‌گردد، به صورت تدریجی و از سال آینده تحویل داده خواهند شد.

منبع : AVIA.IR
  • مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.