hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

دوستان فقط اميدوارم سران عرب به زودي به همين مصيبت دچارشوند

تا طعم ان را با تمام وجود بچشند وبهمند اسراييل هر وقت نوبت به انان رسيد

لحظه اي درنگ نميكند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دلم خیلی گرفته نمی دونم چی بگم وقتی صحنه ی فریاد زدن اون جون دیدم اشک توی چشام جمع شده بود :oops: :? :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اميدوارم هر چه سريعتر وعده حضرت امام( ره) تحقق يابد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- تعداد شهدا 225 نفر و مجروحین 700 نفر حال 120 نفر وخیم گزارش شده (الجزیره)
- اسرائیل در اولین حمله خودش 40 نقطه رو همزمان هدف قرار داد که باعث بالا بودن تعداد شهدا بود
- بعضی نقاط توسط اسرائیل تا 3 بار بمباران شد این در حالی بود که مردم برای کمک به مجروحین حملات قبلی در آن محله جمع شده بودن

تنها راه مقاومت فلسطینیاست چون اگه نیروهای دیگه ای بخوان از فلسطین دفاع کنن اونوقت حامیان اسرائیل هم دست به کار میشن (من جمله ارتش مصر و اردن و عربستان و ...)

این حملات کاملا برنامه ریزی شده بود حتی زمان اون هم در تعطیلات کریسمسه! چرا؟!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برای شادی روح شهیدان در غذه یک صلوات بفرستید :oops:

[quote]تنها راه مقاومت فلسطینیاست چون اگه نیروهای دیگه ای بخوان از فلسطین دفاع کنن اونوقت حامیان اسرائیل هم دست به کار میشن (من جمله ارتش مصر و اردن و عربستان و ...)
[/quote]

فکر نمی کنم چنین اتفاقی بیفته . عرب ها سکوت کردند . واقعا برای همشون متاسفم . مثل اینکه دارن هم نوعان خودشون رو زیر بمب و خمپاره می گیرند .

به هر حال دوستان به نظر من بهتره ایران هم یه تکونی بده . یه موشکی یه چند تا تجهیزات نظامی چیزی .

چطور آمریکا می تونه هر چی رادار و موشک و توپ داره بریزه تو اسرائیل اونوقت ما نتونیم . هر حرفی هم می بخوان بزنند بززند . اصلا مهم نیست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انا لله و انا الیه راجعون
این مصیبت عظمی رو به جهان اسلام تسلیت میگم. ( کاری جز تسلیت هم نمیشه کرد.)

در مورد دخالتهایی که دوستان فرمودند :

با اماده باشی که از مدتها قبل خبرش رو شنیدیم اسرائیل منتظر واکنش حزب الله خواهد بود تا دست به حمله ای وحشیانه تر با استفاده از هواپیما و موشکها بزنه. تنها کمک حزب الله میتونه ارسال تجهیزات باشه.

اسرائیل و هم پیمانانش زیاد هم بدشون نمیاد ایران بیشتر از بیانیه اعتراضی اقدامی بکنه. اونوقت توجیه ای هست برای اقدامات بعدی این رژیم منحوس صهیونیستی است.

تقارن این حملات با ایام کریسمس نشون دهنده برنامه ریزی از مدتها قبل هست. کسی از دوستان خبری از کشورهای عربی و اقدام احتمالی داره؟ ( هر چند بعید بدونم این کار انجام بشه. )

این حملات و تنشهای هند و پاکستان ، عملیاتهای پی در پی در عراق و افغانستان و ..... نشان از اغاز اشوبهایی طرح ریزی شده داره که خداوند انشاالله نسل این رژیم رو از بیخ و بن منسوخ نماید.

از درگاه خداوند منان خواهشمندم در ظهور منجی عالم بشریت(عج) تعجیل نماید.انشاالله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به هر حال دوستان به نظر من بهتره ایران هم یه تکونی بده . یه موشکی یه چند تا تجهیزات نظامی چیزی .

چطور آمریکا می تونه هر چی رادار و موشک و توپ داره بریزه تو اسرائیل اونوقت ما نتونیم . هر حرفی هم می بخوان بزنند بززند . اصلا مهم نیست .[/quote]

دوست عزيز شرايط داخلي را هم در نظر بگير! همين الان كلي ساز مخالف مي زنند كه چرا ايران به فلسطيني ها كمك مي كنه؟ مگه خودمان نيازمند نداريم و از اين حرف ها!

من خودم از اين حرف ها ها زياد شنيدم( بي سوادا حاليشون نيست كه فلسطين خط مقدم ايران در مقابل اسراييل است)

من فكر مي كنم خود مردم بايد يك كاري بكنند. مثل موقع جنگ حزب الله ب ا اسراييل كه تو ميادين(ميدان ولي عصر (عج) خودمان :oops: ) داشتند اسم مي نوشتند واسه مثلا اعزام به لبنان در صورت نياز (كه خوب همش فقط تبليغاتي بود) البته اسراييل را ترساند و...

به هر حال من منتظر بيانيه رهبر هستم.هر چي ايشون بفرمايند ما اطاعت مي كنيم.

[quote]کسی از دوستان خبری از کشورهای عربی و اقدام احتمالی داره؟ ( هر چند بعید بدونم این کار انجام بشه. ) [/quote]

از واكنش ها و اقدامات جدي كشورهاي عربي همين بس كه اخبار مربوط به حمله امروز را بايكوت كردند و ....

بزرگترين لطف و كمكي كه سران عبي مي توانند بكنند بي طرفي است.
خيلي دلم مي خواد فرصتي گيرم بياد تا خشم خودم را نشان آنها بدهم :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست عزيز شرايط داخلي را هم در نظر بگير! همين الان كلي ساز مخالف مي زنند كه چرا ايران به فلسطيني ها كمك مي كنه؟ مگه خودمان نيازمند نداريم و از اين حرف ها!
[/quote]

من نمي گم بريم 62 ميليارد در آمد نفتي امسال رو بديم به فلسطين . من منظورم كمي كمك مثل پوشاك و دارو و غذا هست . و هم اكنون اسراپيل براي اينكه سر جاش بشينه نياز به يك درس حسابي داره .

اگر بشه چند تا كمك درست و حسابي تسليحاتي به حماس كرد خوب مي شد . آخه با موشك هايي كه حماس داره نمي شه واقعا يك درس درست و حسابي بهشون داد . لازم نيست كه حتما موشك سجيل بهشون بديم . همين موشك هاي فاتح و زلزال . چند كمك تسليحاتي .

هم مي شه به مردم به پناه غذه کمک کرد . هم می شه تسلیحات ایرانی در جنگ رو امتحان کرد . :?

[quote]کسی از دوستان خبری از کشورهای عربی و اقدام احتمالی داره؟ ( هر چند بعید بدونم این کار انجام بشه. )[/quote]

اتفاقا همین الان آقای احمدی نژاد در شبکه خبر گفت که قراره اجلاس سران کشور های اسلامی برگزار بشه و همچنین اتحادیه عرب یک جلسه ای بگیرند و چند تا نتیجه از توش در بیاد و همچنین گفتند که امیدوارند یه کاری انجام بدند . ( ولی من که چشمم آب نمی خوره ) .

کمی داریم از روی احساسات حرف می زنیم .

از رو احساسات حرف می زنیم چون زبون دیگه ای نداریم . اگر می خواستیم منطقی حرف بزنیم که ... :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]بسيجيان آماده تشكيل ارتش جهان اسلام براي كمك به مردم غزه هستند[/b]

خبرگزاري فارس: نيروي مقاومت بسيج با انتشار بيانيه‌اي ضمن محكوم كردن جنايات رژيم اشغالگر قدس در سرزمين‌هاي غزه كه تا كنون منجر به شهادت بيش از 205 فلسطيني و زخمي‌شدن صدها تن شده است، تأكيد كرد: بسيجيان آماده تشكيل ارتش جهان اسلام براي كمك به مردم غزه هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي نيروي مقاومت بسيج در بخشي از اين بيانيه آمده است: دست تبهكار و خون‌آلوده جنايتكاران سيه دل رژيم صهيونيستي اسرائيل، امروز فاجعه‌اي بزرگ را در نوار غزه رقم زده است، جناياتي كه دل همه آزادي‌خواهان جهان را به درد مي‌آورد. اينك وجدان‌هاي خفته بايد بيدار شوند تا نگذارند كشتار بي‌رحمانه مردم مظلوم و بي‌دفاع غزه تبديل به يك فاجعه جبران‌ناپذير گردد.
در بخش ديگري از اين بيانيه آمده است: اين تجاوزگري يك جنايت پليد به شمار مي‌رود و اگر آمريكا و تعدادي از رهبران كشورهاي اروپايي و عربي هم‌پيمان با صهيونيست‌ها نبودند اين عمل وحشيانه هرگز صورت نمي‌گرفت.
در ادامه اين بيانيه مي‌خوانيم: آنچه اين روزها در سرزمين‌هاي اشغالي فلسطين و غزه قهرمان مشاهده مي‌شود، بيانگر به بار نشستن نداي مظلوميت و مقاومت فلسطيني‌‌ها و حزب‌الله لبنان در مقابل امپرياليسم جهاني به سركردگي آمريكا است. مقاومت مردم فلسطين و غزه، سرگذشت غمبار انسان‌هايي است كه دشنه جنايات خفاشان شب‌پرست صهيونيست را از روبرو و خنجر خيانت برخي از سران كشورهاي عربي را از پشت بر پيكر رنجور و ستمديده خود به همراه دارند.
در اين بيانيه همچنين آمده است: بدون ترديد تاريخ پرافتخار اسلام همواره شاهد و ناظر نبرد بي‌امان جبهه حق با محوريت خداوند و جبهه باطل به سركردگي شيطان و پيروانش بوده است. اينك اساسي‌ترين مسئله مسلمانان موحد، عمل به وظيفه الهي خويش است و امروز و در اين برهه خاص تكليف مسلمانان هوشياري و دشمن‌شناسي و مبارزه بي‌امان با استكبار و آمريكاي جهانخوار و فرزند نامشروعش اسرائيل غاصب است.
در بخش پاياني بيانيه نيروي مقاومت بسيج با محكوم كردن مجدد جنايات رژيم غاصب اسرائيل در غزه آمده است: بسيجيان آماده هستند تا با تشكيل ارتش جهان اسلام به ياري مردم بي‌دفاع و مظلوم فلسطين و غزه شتافته و به وظيفه انساني خود كه حمايت از مظلوم است عمل كنند.

فارس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمیدونم چرا هنوز حرف از سکوت سران عرب هست !
مگه عربی هم زنده هست که حرف هم بلد باشه بزنه ؟
اینا حرف هم بلد نیستن بزنن چه برسه بخوان عمل کنن :oops:

این اسرائیلیا فقط حرف زور حالیشون میشه و لاغیر.
فکر کنم به زودی جنگ کاملی راه می افته....
اینبار حماس هم بهانه ای برای آتش بس نداره ( آتش بس قبلی هم اینقدر که به ضررشون بود به نفعشون نبود ، پررو تر شدن اسرائیلیا)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[b]سخنراني سيد حسن نصرالله درباره جنايات غزه[/b]

درپي دور تازه تجاوزگري و جنايات رژيم صهيونيستي عليه ملت مظلوم فلسطين، دبيركل حزب‌الله لبنانامروز (يكشنبه) درباره اوضاع نوار غزه سخنراني مي‌كند.

به گزارش فارس، شبكه تلويزيوني "المنار" لبنان اعلام كرد: سيد حسن نصرالله دبيركل حزب‌الله لبنان امروز (يكشنبه) ساعت 20:00 به وقت محلي درباره رويدادهاي نوار غزه سخنراني مي‌كند.

حزب‌الله لبنان امروز با انتشار بيانيه‌اي خواستار ايستادن قاطعانه امت اسلامي با همه امكانات خود در برابر وحشيگري صهيونيست‌ها به منظور متوقف كردن جنايات جنگي آنها شد.

ارتش رژيم صهيونيستي امروز به مناطق مختلف نوار غزه حمله كرد كه براساس آخرين آمار، در جريان اين حمله بيش از 225 شهروند فلسطيني شهيد و 800 نفر ديگر زخمي شده‌اند.

دوره تازه جنايات صهيونيست‌ها در پي تشديد محاصره ظالمانه آنها عليه نوار غزه صورت مي‌گيرد كه باعث بروز فاجعه انساني در اين منطقه شده است.
فارس
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

[b]نشست محرمانه سران عرب با ابومازن قبل از حمله صهيونيستها به غزه[/b]

خبرگزاري فارس: يك كارشناس مسائل خاورميانه با اشاره جلسه محرمانه روز گذشته سران عرب در رام‌الله با ابومازن گفت: كشورهاي عرب در كنار آمريكا و رژيم صهيونيستي قرار گرفته‌اند و هيچ گونه مسئوليتي در قبال كشتار كودكان و زنان غزه نمي‌پذيرند.

[img]http://usera.ImageCave.com/joyevanof/A0549263.jpg[/img]

هادي مجيدي در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس بين‌الملل خبرگزاري فارس با بيان اينكه حمله امروز رژيم صهيونيستي به غزه حاصل يك فرآيند بود كه اجرا شد، افزود: صهيونيست‌ها با حمله امروز خود به غزه و به شهادت رساندن ده‌ها فلسطيني قصد دارند شرايط انتخاباتي خود را تقويت كنند و وضعيت قابل قبولي را از خود نشان دهند.
اين كارشناس افزود: رژيم صهيونيستي قصد دارد به طرف مقابل خود يعني دولت حماس بقبولاند كه هرگونه عدم پذيرش آتس بس ممكن است با اينگونه حملات و عمليات مواجه شود.
وي با اشاره به هماهنگي آمريكا و مصر با صهيونيست‌ها در حمله به غزه تصريح كرد: رژيم صهيونيستي هرگز به خود اجازه نمي‌داد به تنهايي به غزه حمله كند و در اين راستا قطعاً با تأييد و ملاحظات آمريكا و مصر همراه بوده است.
مجيدي افزود: حسني مبارك يك هفته قبل براي اينكه چند ساعت گذرگاه رفح را براي وارد كردن دارو و برخي اقلام خوراكي به غزه باز كند، شرط گذاشت كه فلسطيني‌ها پرتاب موشك به رژيم صهيونيستي را متوقف كنند بنابراين سران عرب از جمله مصر پذيرفته‌اند كه در واقع يك سيستم هماهنگي را با رژيم صهيونيستي و آمريكا در محاصره غزه اجرا كنند.
به گفته اين كارشناس كشورهايي مثل عربستان كه خود را در شرايط بازنده در منطقه مي‌بينند، اين فضاي جنگ رواني را ايجاد كردند كه رژيم صهيونيستي بتواند با آسودگي خاطر دست به اين اقدامات بزند.
وي با اشاره به جلسه روز گذشته سران عرب در رام الله با ابومازن رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين گفت: مجموعه‌اي از مسئولين و سران عرب روز گذشته به رام الله رفته‌اند و با ابومازن ديدار داشته اند كه نشان مي‌دهد آنها كاملاً از فيلتر‌هاي امنيتي رژيم صهيونيستي عبور كرده اند و در اين نشست عادي سازي روابط با اين رژيم را بررسي كرده اند.
مجيدي تأكيد كرد: اين جلسه نشان مي‌دهد كه كشورهاي عرب در كنار آمريكا و رژيم صهيونيستي قرار گرفته‌اند و هيچ گونه مسئوليتي در قبال رنج و درد ملت فلسطين و كشتار كودكان و زنان غزه نمي‌پذيرند.
وي در پاسخ به اين سئوال كه رژيم صهيونيستي تا چه اندازه اين جنايات را ادامه خواهد داد، گفت: صاحبنظران نظامي و سياسي نپذيرفته‌اند كه رژيم صهيونيستي جنگ گسترده و سراسري را با غزه به اجرا بگذارد و ناچاز به اشغال كامل غزه شود.
مجيدي گفت: احتمال ديگر اين است كه عمليات در نوار باريكه انتهاي غزه با صحراي سينا و گذرگاه رفح ادامه داشته باشد و رژيم صهيونيستي آن را اشغال كند و به حكومت ابومازن واگذار كند كه باز هم با توجه مشكلات ابومازن در تشكيلات خودگردان فلسطين اين گزينه نيز منفتي به نظر مي‌رسد.
اين كارشناس اقدام بعدي رژيم صهيونيستي را عمليات از راه دور و حمله هوايي دانست و گفت: ممكن است رژيم صهيونيستي از طريق عمليات از راه دور و پرتاب موشك از طريق جنگنده‌هاي اف‌16 غزه را مورد هدف قرار دهد چرا كه در درگيري زميني نگران است و مي‌داند كه گروه‌هاي فلسطيني از روش‌هاي جنگي حزب الله در جنگ 33 روزه استفاده‌ خواهند كرد بنابراين ارتش رژيمن صهيونيستي از طريق هوايي و از راه دور دست به كشتار مردم مسلمان غزه مي‌زند.
مجيدي در پايان خاطرنشان كرد: اينكه سرانجام اين محاصره به كجا ختم مي‌شود بايد منتظر باشيم و ببينيم كه سازمان‌هاي حقوق بشر، مدعيان دموكراسي و حقوق انساني چه واكنشي از خود نشان‌ مي‌دهند هرچند بعيد است كه دست به اقدام عملي بزنند.
فارس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هم اکنون من پای مصاحبه ای بودم که از شبکه 15 کانال سی تی وی نیوز کانادا پخش می شد .

این تلویزیون از یکی از مسئولیان اسرائیلی در تورنتو دعوت به عمل اورده بود که باهاش مصاحبه کنه . نمی دونم مسئولیتش چی بود . ولی گوینده سؤال کرد که دلیل این حملات چیه . این سگ صهیونیست گفت :

روزانه حماس ده ها فروند موشک رو روانه اسرائیل می کنه و موجب تخریب وسیعی از ساختمان ها می شه . هیچ کشوری چنین وضعی رو قبول نمی کنه و ما مجبور هستیم برای دفاع از سرزمین هامون اقدام کنیم .

مجری : آیا کشتن این همه غیر نظامی واجب یود ؟

صهیونیست : خیر. ما واقعا از چنین اتفاقی که افتاده متاثر هستیم و هدف اصلی ما مردم نبودند بلکه پایگاه های حماس بودند و از کشته شدن نفرات ابراز تاسف می کنیم .

من کانال رو عوض کردم چون واقعا از این همه دروغ گویی حالم به هم خورد .

خوب دقت کنید .

[quote]روزانه حماس ده ها فروند موشک رو روانه اسرائیل می کنه و موجب تخریب وسیعی از ساختمان ها می شه [/quote]

اول از همه اینکه حماس و اسرائیل خیلی وقته که در آتش بس هستند . این یک . دوم اینکه اگر چنین کاری واقعا حماس می کرد مطمئنا همون روز اول چنین حمله ای رو می کردند . وای نمی سادند هر چی دلش می خواد بزنه . سوم اینکه اگر چنین کاری حماس در هنگام آتش بس کرده بود مطمئنا اسرائیل و صهیونیست ها نه تنها مطبوعات منطقه بلکه جهان رو وا می داشتند که این خبر رو انعکاس بدند به جهان و دلیل کاملا مطلوبی برای این حمله داشته باشند .

ولی امروز ما با خبر شدیم که 50 فروند موشک فلسطینی خورده به یکی از شهرک های صهیونیست نشین و خبرش مثل توپ در رفت . دقیقا مثل همون خبر حمله به غذه . اگر چنین کاری هایی رو واقعا حماس قبلا می کرد چرا همه ی رسانه ها خاموش بودن ؟؟؟؟؟ :oops: :?

این هم از کسانی که خود رو از قول موسی ( ع ) می دانند . به نظر من بهتره برن اسم خودشون رو بزارند بنی ابلیس تا بنی اسرائیل .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اتفاقا امشب برای چند لحظه داشتم سی ان ان رو میدیدم که اونها هم میگفتند اسراییل بخاطر حملات موشکی حماس داره حمله میکنه در حالی که به بستن گذرگاه ها و تحریم غزه اشاره نکرد در حالی که علت اصلی حملات موشکی حماس حمله اسراییل و محاصره بوده.
زیر نویس بی بی سی در مورد جنگ نوشته بود isra2@el: opration in gaza shuold be expand اینها به دنبال گسرتش حمله به مردم هم هستند .

امروز اخبار شبکه 2 هم در آخرمیگفت این حملات انتفاضه دیگری در پیش داره و بلای خانمان سوزی سر اسراییل خواهد آمد . اما به نظر میاد این حملات تا مدت زیادی بصورت جسته گریخته ادامه داشته باشه و بیشتر بمباران تا ساعت 8 شب که اخبار میگفت تقریبا 100 تن بمب اونجا ریختند.با توجه به تحریمها و نبود سوخت امکانات برقی و پزشکی به احتمال زیاد تعدا زیادی از زخمی ها شهید خواهندشد .

سید حسن نصرالله هم فردا ساعت 8 قراره در این مورد سخنرانی کنه یادمه زمان جنگ 33 روزه اسراییل اول به غزه حمله کرد که هوشیاری حزب الله باعث شداون حمله ناتمام بمونه و اسراییل وارد جنگ با لبنان بشه امروز دیگه نمیدونم چه کاری میشه با این غده نجس کرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
امروز تصاویری رو از حمله موشکی حماس به اسرائیل دیدم که مال همین امروز بود و واقعا حالم از هر چی آدم توی اسرائیل بود به هم خورد .

نشون می داد اون موشکی که خورده بود به یک منطقه مسکونی که موجب مرگ یک نفر شده بود . چنان بساطی این صهیونیست ها راه انداخته بودند و هم دیگر رو در آغوش می گرفتند و بچه هاشون گریه می کردند که انگار 10 تا بمب اتم منفجر شده و همه ی مردم مردند و ... :oops:

واقعا چنان رفتاری می کردند انگار زدند 10000000000000000000000000000 نفر رو کشتند . و حالا فهمیدم هالوکاست واقعی در چیست .

اگر اینها جای مردم غذه بودند چه می کردند . اگر این ها جای مردم فلسطین بودند که 60 ساله زیر پوتین این آدم کش ها دارن له می شن چه می کردند ؟ :?

فهمیدم هالوکاست رو کی درست کرد . :oops: :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حساب صهيو نيست ها که جدا,ولي از اون ها رو سياه تر کشورهاي عرب هستن بخصوص اون عربستان شکم گنده و مصر و اون قطر و اردن و امارات که حيف اسم کشور رو اونها گذاشت !
صبح تا شب داد ميزنن که اي ايران اين کار رو کرد,اي ايران جزاير رو اشغال کرد. يا جمع بيخاصيتشون رو تو کنفراس سران عرب جمع ميکنن هي قطع نامه بر ضد ايران ميدن. ولي دريغ از يه کار يا بيانيه عليه اسرايل ! :?
فقط ميشه تاسف خورد . :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.