hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

[quote]من فکر میکنم حمله کلاسیک زمینی هم ادامه پیدا کنه ( به نظر من )و به اشغال غزه خاتمه پیدا کنه...

[/quote]

به اين آساني ها هم كه شما فكر مي كنيد نيست!

شايد حماس نتواند جلوي بمباران هواپيماهاي F-16 اسراييلي را بگيره ولي در جنگ زميني و تن به تن به خاطر آرماني كه دارند با تمام وجود دفاع مي كنند.

فقط زماني اسراييل مي تواند غزه را تصرف كنه كه 1.5 مليون نفر را بكشه!
اين مردم آنقدر در شرايط سخت و دشوار بودند كه شهادت و كشته شدن در راه آرمانشان راحت ترين و آسوده ترين تصميمه.

كه خوب اسراييل جرات نداره همچين كاري را بكند.

شما به سران عرب نگاه نكن , اگه خون مردم عرب بجوش بياد خيلي كارها خواهند كرد!
سخنراني ديشب سيد حسن نصرا... هم از 1000 تا موشك بيشتر به ضرر سران عرب و اسراييل تمام خواهد شد. همين كه گفت بريزيد تو خيابان ها و مقابل دولت مردان خاءن بايستيد و اگر در اين راه كشته بشويد شهيد حساب مي شويد كلي به ضرر سران عرب تمام خواهد شد.

من منتظر بودم ايشان اعلان جنگ كنه و... ولي ايشان واقعا هوشيار هستند و با توجه به تحركات اخير اسراييل ترجيح دادند فعلا دخالت مستقيم نكنند.

خدا ايشون را حفظ كنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ولی من بعید می دونم که اعراب عربستان به سخنان سید حسن گوش بدن
اگر این کارو بکنن که فلسطین رو یه ساله ازاد می کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
توی صحبتهای سید حسن به موضوع کشف موشکهای هدف گیری شده به سمت اسراییل اشاره شد و ایشون تعلق اونها رو به حزب الله قوی ان تکذیب کرداین نشون میده که اسراییل خودش را برای حمله به لبنان آماده کرده و به احتمال زیاد در صورت موفق شدن در نابودی مردم و دولت مردمی اسماعیل هنیه در غزه با توجه به سخنان سید حسن به جنوب لبنان حمله خواهد کرد .
دوستان در جنگ 33 روزه هم ابتدا به فلسطین حمله کردند و بعد به جنوب اینبار جنگ با اسراییل با توجه به تجربه پیشین سخت تر خواهد بود حکام عرب بیشعور احمق هم میخواهند آخر هفته بعد از قتل عام مردم غزه جلسه بگیرند که آیا اسراییل ادامه بده با تا اونموقع کس دیگری مونده که بخواد بکشه .احتمالا آمار رو بررسی خواهند کسی در نرفته باشه و همه مردم حتی حیواناتشون هم اعدام شده باشند .

سید حسن علنا و بارها در سخنرانی خودش به صراحت گفت چند نفر دیگه باید در غزخ بمیرند تا اعراب بفهمند حکامشون خائن هستند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منظور من اعراب عربستان نبود!

منظورم مردم مصر بود , بيشتر آنها اصلا نمي دانند كه چه خبره
شما صبر كن ببين فردا مردم به حرف سيد حسن گوش مي دهند يا نه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
حرف که خرج نداره ، ولی من از این امت عرب جماعت بخار ندیدم و نخواهیم دید.
شرط بندی روی حمله زمینی میکنی؟ :oops:
فکر نمیکنم اسرائیل این فیلم جدیدی که شروع کرده را با این همه هزینه تبلیغاتی منفی که تاحالا براش داشته وسط کار ول کنه....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]حرف که خرج نداره ، ولی من از این امت عرب جماعت بخار ندیدم و نخواهیم دید.
شرط بندی روی حمله زمینی میکنی؟ :oops:
فکر نمیکنم اسرائیل این فیلم جدیدی که شروع کرده را با این همه هزینه تبلیغاتی منفی که تاحالا براش داشته وسط کار ول کنه....[/quote]

من هم با نظر شما موافقم
اينكه اسراييل حملاتش را گسترش بده زياده

حرف من اينه كه اسراييل تو جنگ زميني با حماس به مشكل بر مي خوره!
وارير چنان راحت از كشتن مردم غزه و اشغال غزه صحبت مي كنه كه انگار غزه يكي دو هزار نفر بيشتر جمعيت نداره!
300 نفر را شهيد كردند كلي فشار را بايد تحمل كنند , شما فقط فردا پيگير اخبار باش

كشتن 1.5 مليون نفر غير ممكن به نظر مياد.
حتي 500 هزار نفر هم كلي هزينه براشون خواهد داشت.

به قول سيد حسن اگر حماس چند هفته مقاومت كند اسراييل شكست خواهد خورد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]وارير چنان راحت از كشتن مردم غزه و اشغال غزه صحبت مي كنه كه انگار غزه يكي دو هزار نفر بيشتر جمعيت نداره!
300 نفر را شهيد كردند كلي فشار را بايد تحمل كنند , شما فقط فردا پيگير اخبار باش

كشتن 1.5 مليون نفر غير ممكن به نظر مياد.
حتي 500 هزار نفر هم كلي هزينه براشون خواهد داشت.[/quote]
از بد تولد این غده سرطانی تا الان چند فلسطینی به شهادت رسیدن !
آرام آرام و با خیالت راحت دست به کشتن همه فلسطینی ها زده حالا ایندفعه فقط سرعتش کمی بیشتر شده توی همین 2 روز 285 نفر کشته و 800 نفر زخمی با این وضعیت بد محاصره فکر میکنید چند نفر از این زخمی ها نجات خواهند یافت .
هر چند با اشاره سید حسن به خائن بودن سران عرب که ملتهاشون هم باید برای قرار نگرفتن در کنار حکامشون کاری بکنند احتمال افزایش فشار بر این رژیم غاصب هست.
اما خودوتون قضاوت کنید!

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/2_8611020189_L600.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت دوستان گرامی

در این واقعه دردناک ، دوستان همگی بلاتفاق این قضیه رو محکوم کردند ولی لابه لای صحبتها مطالبی گفته شده که جالب نبود. فعلا هم نمیخوام این صحبتها رو نقل قول کنم.

در رابطه با این قضیه اگر به قبل و بعد از حمله نگاه کنیم متوجه هماهنگیهای لازم از طرف کشورهایی که ممکن بود به نفع مردم بی دفاع غزه وارد عمل بشن میشیم. (دوستان هم لطف کردن و متذکر شدن)
ولی به عقیده من این حمله مانند حملات گذشته نبوده و با شکل جدید و استراتژی جدید روبرو هستیم. استراتژیی که در جریان اشغال عراق هم دیده بودیم. ( بمباران مراکز نظامی به علاوه غیر نظامی ). رژیم منفور اسرائیل احتمالا در پی حملات هوایی اقدام زمینی خواهد کرد که در صورت واکنش خاص از طرف حزب الله احتمال حمله به جنوب این کشور بعید نیست.

حمله به غزه در حقیقت محک زدن بسیاری از کشورها منجمله ایران عزیزمان هست تا روی موضع ایران تصمیمات بعدی گرفته شود. اگر این حمله دد منشانه منجر به حمله به لبنان شود و یا شاهد درگیری بین هند و پاکستان باشیم به احتمال نزدیک به یقین در خاورمیانه سلسله رویدادهایی به وقوع خواهد پیوست که جغرافیای این منطقه رو تغییر خواهد داد.
این حمله حاصل طرح و برنامه ریزی طراحان از مدتها قبل است و بسیاری از تصمیمات نیز موکول به حرکت بعدی مهرهای این صفحه شطرنج خواهد بود.

اگر به بیانیه های سازمان ملل که چندین بار رد شد دقت کنید اسرائیل در پی مظلوم نمائی است تا نشان دهد هر حرکت نظامی بخاطر دفاع از مردم غیر نظامیش بوده که برای رسیدن به این مقصود امریکا از هیچ تلاشی فروگذار نکرده.

هوشیاری رهبر انقلاب برای کمک به هر شکل به مردم بی دفاع و اعلام عزای عمومی راه رو برای گرفتن اتو از ایران بسته نگه داشت.
باید منتظر واکنش جالب و مضحک دول عربی باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه عكسي گذاشتي! خدا لعنتشون كنه :oops:

-----------------------------------------------------
ايران حزب ا... را حمايت مي كنه چون اگه اسراييل حزب ا... را از بين ببره بعد نوبت ايرانه!
همينطور اين ارتباط بين حماس و حزب ا... وجود دارد.

اگه اوضاع خيلي بدتر بشه براي حماس و كشورهاي عربي هم همچنان به سكوت يا بهتر بگم همكاريشون با اسراييل ادامه بدهند احتمالا حزب ا... دخالت مستقيم كنه تا مانع از بين رفتن حماس بشه.
اگه حتي روزي 1000 نفر در غزه بدست اسراييلي ها شهيد بشوند بعد از 2 ماه فقط 60 هزار نفر به شهادت مي رسند.( البته اين اعدادي كه بكار بردم در بدترين شرايط ممكن و در صورتي است كه هيچ گروه يا كشوري به داد فلسطيني ها نرسد)

با اين روند بعيد مي دونم اسراييل حتي بتواند بيش از 2 هفته ادامه بده چه برسه به 2 ماه.

در كل به نظر اين حقير اسراييل هيچ غلطي نمي تواند در مقابل حماس بكند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چ
ايران حزب ا... را حمايت مي كنه چون اگه اسراييل حزب ا... را از بين ببره بعد نوبت ايرانه!
همينطور اين ارتباط بين حماس و حزب ا... وجود دارد.

اگه اوضاع خيلي بدتر بشه براي حماس و كشورهاي عربي هم همچنان به سكوت يا بهتر بگم همكاريشون با اسراييل ادامه بدهند احتمالا حزب ا... دخالت مستقيم كنه تا مانع از بين رفتن حماس بشه.

در كل به نظر اين حقير اسراييل هيچ غلطي نمي تواند در مقابل حماس بكند.[/quote]

بعید میدونم حزب الله قبل از اسرائیل تحرک نظامی (علنا ) بکنه. حزب الله در اماده باش خواهد بود تا در صورت نیاز بیشترین ضربه رو در کوتاهترین زمان ممکن بزنه. ( امکانات حزب الله هم محدودیتهای خودش رو داره )
در این که از حماس حمایت کنه این دستور رهبر انقلاب اسلامی است ولی چهارچشمی حوادث رو دنبال میکنه تا نتجه قطعی گرفته بشه. امیدوارم ( که زیاد هم امییدوارم نیستم :oops: ) این تصاویر کشته شده ها تشکیلات خودگردان رو به خودش بیاره.

[size=18] [b] [color=red] در اینکه اسرائیل هیچ غلطی نمیتواند بکند هیچ شک و شبهه ای نیست[/color][/b][/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
از دیشب وقتی یاد این ماجرا می افتم کمی استرس می گیرم حالا موندم چرا بعضی از دوستان می گن ایران با فلسطین چی کار ذاره :oops:

این وحشی های صهیونیست منتظر شلیک گلوله از سوی حزب الله هستند تا با شعار دفاع از خود خون راه بیندازند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولین کار در این زمان حساس اجتناب از هرگونه تصمیمات عجولانه و احساسی هست که به دست دشمن بهانه ندهیم.

امیدوارم این کشتار هر چه سریعتر پایان یابد و پای ایران و سوریه و لبنان و هند و پاکستان به قضیه کشیده نشود که اکنون وقت جنگ با غرب نیست.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- 300 شهید و حدود 1000 زخمی به گزارش العبریة(همون العربیه)
- پلیس مصر با فلسطینیهایی که خواستار عبور از گذرگاه رفح بودند درگیر شد و عده ای هم کشته شده اند
- شبکه المنار بنقل از مقامات حزب الله اعلام کرد: حزب الله در آمادگی کامل قرار داره و آماده پاسخگویی به هرگونه تجاوزه

> اسرائیل فقط منتظر کوچکترین حرکت از جانب حزب الله نشسته
اونا با این شدت دارن غزه بی دفاع رو موشک بارون میکنن تا جبران شکست جنگ 33 روزه رو بکنن
(نظر شخصی) ضمنا اسرائیل با توجه به شکست سختی که در جنگ زمینی از حزب الله خورد به این راحتی خودشو درگیر جنگ شهری با نیروهای حماس نمیکنه
نیروهای حماس در جنگ شهری تبحر زیادی دارن و نمونش هم به اسارت گرفتن گلعاد شالیت سرباز اسرائیلیه
طبق آمار العربیه حماس 20,000 مبارز داره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

اولین کار در این زمان حساس اجتناب از هرگونه تصمیمات عجولانه و احساسی هست که به دست دشمن بهانه ندهیم.

امیدوارم این کشتار هر چه سریعتر پایان یابد و پای ایران و سوریه و لبنان و هند و پاکستان به قضیه کشیده نشود که اکنون وقت جنگ با غرب نیست.

متاسفانه ، متاسفانه رژیم خونخوار صهیونیستی با این بیانیه سازمان چند ملل ( به جای بین الملل ) بسیار وقیحتر شده و حتی روسیه نیز وقتی بیانیه اش در سازمان رد شد اقدام متقابل با امریکا نکرد.

به اسم دفاع از خود با کوچکترین حرکتی، اسرائیل ، خاورمیانه رو به اتشی میکشاند که دامان خودش رو اول از همه خواهد گرفت.

(( الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع ظلم ))

به امید تنها امید مظلومان دنیا و تعجیل در ظهورش.انشاالله.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
كد خبر: ۳۰۷۵۹ تاريخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۰۸ دي ۱۳۸۷ تعداد بازديد: ۱۱۵۰۸

سرويس بين‌الملل «تابناك» ـ دكتر شيخ «عوض القرني»، از بانفوذترين مفتيان عربستان سعودي گفته است: هنگامه «بنيان مرصوص» فرا رسيده و من به حكم خدا، فتوا مي‌دهم كه به همه منافع اسرائيل در سراسر جهان، حمله شود.

به نوشته روزنامه‌هاي عربستاني، او تأكيد كرد: توطئه برخي كشورهاي عربي، موجب وحشي شدن اسرائيل براي حمله به زنان، كودكان و بيمارستان‌ها شده و اگر آن زن را (ليوني، وزير امو خارجه اسرائيل)، برخي سران عربي در آغوش نمي‌كشيدند، اكنون فرزندان مظلوم فلسطين را در خيابان‌هاي غزه، قطعه قطعه نمي‌ديديم.

او تأكيد كرد: همه مسئوليت شرعي اين فتوا را مي‌پذيرم.

اینها خودشون هم از خیانت سرانشون کاملا با خبر هستند ولی هیچ اقدامی در تغییر حکومت هاشون نمیکنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.