hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

[quote]امروز تصاویری رو از حمله موشکی حماس به اسرائیل دیدم که مال همین امروز بود و واقعا حالم از هر چی آدم توی اسرائیل بود به هم خورد .

نشون می داد اون موشکی که خورده بود به یک منطقه مسکونی که موجب مرگ یک نفر شده بود . چنان بساطی این صهیونیست ها راه انداخته بودند و هم دیگر رو در آغوش می گرفتند و بچه هاشون گریه می کردند که انگار 10 تا بمب اتم منفجر شده و همه ی مردم مردند و ... :oops:

واقعا چنان رفتاری می کردند انگار زدند 10000000000000000000000000000 نفر رو کشتند . و حالا فهمیدم هالوکاست واقعی در چیست .

اگر اینها جای مردم غذه بودند چه می کردند . اگر این ها جای مردم فلسطین بودند که 60 ساله زیر پوتین این آدم کش ها دارن له می شن چه می کردند ؟ :?

فهمیدم هالوکاست رو کی درست کرد . :oops: :oops:[/quote]
کرکس جان امروز تو سایت گردان شهید عزادین قسام بودم فکر کنم اکروز تو فاز دوم حمله قراره بیش از 60 موشک قسام بزنند طرف این بی پدرا واقعا اگه بسیج سه چهار تا متخصص خمپاره می فرستاد غزه عالی میشد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دیروز غزه در تاریکی مطلق بود .
230 شهید و بیش از 700 زخمی حملات همچنان ادامه دارد و از دیشب حملات هوایی قطع نشده.

اولمرت : حمله به غزه نشانه شجاعت صهیونیست ها !!!

زدن آدم بی دست پا و کشتن اسیر نشانه شجاعت (این هم فرهنگ صهیونیستی)
و خواری عرب و نانوانی وی خاک بر سر هرچی عرب بی غیرت کنند اینها در کشتار فلسطینان دستشان از صهیونیستها آلودن تر است خداوند لعنت کند باعث و بانی این ننگ جهان اسلام را که اعراب هم به این ننگ پیوستند تا در حماقت جاودان باشند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اخرین اخبار شبکه الجزیره بیش از 235 کشته وبیش از 700 زخمی
همچنین المرت نام این عملیات را سرب مذاب نهاد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همچنین المرت نام این عملیات را سرب مذاب نهاد[/quote]
هم خودش هم هرچی صهیونیست از این سرب مذاب واقعی نوش جان خواهند کرد در رستاخیزی که نزدیک است .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24] عاجل طبق اخرین اخبار تعداد شهدا به 271 نفر رسیدوتعداد زخمیها به 850 نفر رسید [/size][color=olive][/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من هم مثل شما دوستان بينهايت از اين نسل كشي در روز روشن متاثر شدم (كه فايده اي هم نداره)

اي كاش ميشد كاري كرد

با وضعيت فعلي انتظار نداشته باشيد كه بشه كاري براي مردم غزه كرد چون جهان اعراب سرمست از جام شرابي كه در اون كنفرانس كوفت كرد پشت سر اسراييل (رژيم اشغالگر قدس)غاصب قرار گرفته و در حقيقت خودشو خيس كرده و جرات نميكنه نفس بكشه

اصولا نقطه ضعف اسراييليها و كلا غربيها در دادن تلفات هست اونها اين همه هزينه ميكنن كه كشته نشن

با اين وصف به زانو درآوردنشون چندان مشكل نيست

همه ميدونيم كه اگر بشه در عملياتي 1000 تا اسراييلي رو به درك واصل كرد كار تمومه

ايران نميتونه دخالت مستقيم داشته باشه(به خاطر محاصره غزه از طرف مصر)

حزب الله نميتونه دخالت كنه (به خاطر نزديك شدن اجماع جهاني بر روي اينكه اين حزب تروريست هست و اين هدف آمريكاست)

نبايد بر روي اين دو گزينه حسابي باز كرد و از روي احساسات حرفي زد

[quote]اخرین اخبار شبکه الجزیره بیش از 235 کشته وبیش از 700 زخمی
همچنین المرت نام این عملیات را سرب مذاب نهاد[/quote]

خب

[size=18]سرب مذاب[/size]

به ياري خداوند به زودي اين سرب مذاب رو بايد به قسمتهاي خاصي از بدن المرت و ليوني و باراك تزريق كرد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]همچنین المرت نام این عملیات را سرب مذاب نهاد[/quote]
هم خودش هم هرچی صهیونیست از این سرب مذاب واقعی نوش جان خواهند کرد در رستاخیزی که نزدیک است .[/quote]
[color=red] انشالله [/color]
[size=24] خبر جدید
طی حملات رژیم صهیون به منبع سوخت رفح بسیاری از مردنم رفح شهید شدند [/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]انا لله و انا الیه راجعون
این مصیبت عظمی رو به جهان اسلام تسلیت میگم. ( کاری جز تسلیت هم نمیشه کرد.)

در مورد دخالتهایی که دوستان فرمودند :

با اماده باشی که از مدتها قبل خبرش رو شنیدیم اسرائیل منتظر واکنش حزب الله خواهد بود تا دست به حمله ای وحشیانه تر با استفاده از هواپیما و موشکها بزنه. تنها کمک حزب الله میتونه ارسال تجهیزات باشه.

اسرائیل و هم پیمانانش زیاد هم بدشون نمیاد ایران بیشتر از بیانیه اعتراضی اقدامی بکنه. اونوقت توجیه ای هست برای اقدامات بعدی این رژیم منحوس صهیونیستی است.

تقارن این حملات با ایام کریسمس نشون دهنده برنامه ریزی از مدتها قبل هست. کسی از دوستان خبری از کشورهای عربی و اقدام احتمالی داره؟ ( هر چند بعید بدونم این کار انجام بشه. )

این حملات و تنشهای هند و پاکستان ، عملیاتهای پی در پی در عراق و افغانستان و ..... نشان از اغاز اشوبهایی طرح ریزی شده داره که خداوند انشاالله نسل این رژیم رو از بیخ و بن منسوخ نماید.

از درگاه خداوند منان خواهشمندم در ظهور منجی عالم بشریت(عج) تعجیل نماید.انشاالله.[/quote]

دوست خوبم حزب الله مثه من و شما نیست که از موشک و هواپیمای اسرائیل بترسه
اگر اینطور بود هرگز حزب الله نمی شد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان پیشنهاد کمپین ضد عرب رو می دم
امضاهای اینترنتی جمع کنیم برای مبارزه با حکام شکم پرست عرب شاید به گوش مردم عرب برسه بفهمن چه بی ابرویی به بار اومده

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]انا لله و انا الیه راجعون
این مصیبت عظمی رو به جهان اسلام تسلیت میگم. ( کاری جز تسلیت هم نمیشه کرد.)

در مورد دخالتهایی که دوستان فرمودند :

با اماده باشی که از مدتها قبل خبرش رو شنیدیم اسرائیل منتظر واکنش حزب الله خواهد بود تا دست به حمله ای وحشیانه تر با استفاده از هواپیما و موشکها بزنه. تنها کمک حزب الله میتونه ارسال تجهیزات باشه.

اسرائیل و هم پیمانانش زیاد هم بدشون نمیاد ایران بیشتر از بیانیه اعتراضی اقدامی بکنه. اونوقت توجیه ای هست برای اقدامات بعدی این رژیم منحوس صهیونیستی است.

تقارن این حملات با ایام کریسمس نشون دهنده برنامه ریزی از مدتها قبل هست. کسی از دوستان خبری از کشورهای عربی و اقدام احتمالی داره؟ ( هر چند بعید بدونم این کار انجام بشه. )

این حملات و تنشهای هند و پاکستان ، عملیاتهای پی در پی در عراق و افغانستان و ..... نشان از اغاز اشوبهایی طرح ریزی شده داره که خداوند انشاالله نسل این رژیم رو از بیخ و بن منسوخ نماید.

از درگاه خداوند منان خواهشمندم در ظهور منجی عالم بشریت(عج) تعجیل نماید.انشاالله.[/quote]

دوست خوبم حزب الله مثه من و شما نیست که از موشک و هواپیمای اسرائیل بترسه
اگر اینطور بود هرگز حزب الله نمی شد[/quote]
فکر کنم منظور ایشون این بود که اسراییل از حزب الله می ترسه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان پیشنهاد کمپین ضد عرب رو می دم
امضاهای اینترنتی جمع کنیم برای مبارزه با حکام شکم پرست عرب شاید به گوش مردم عرب برسه بفهمن چه بی ابرویی به بار اومده[/quote]
[move] تعداد شهدا غزه به 280 نفر رسید
[/move]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من منكر وحشيانه بودن اين عمل صهيونيست هاي بي پدر و مادر نيستم!
اما حرف دارم...
ميشه بگيد كدوم امت مسلمان؟
نكنه منظورتون اعراب خليج تا ابد فارس و مصره؟
خود فلسطين ها كه جاي خود! تعداد اسران فلسطيني زمان جنگ و رقص و پايكوبي اقايون در زمان مرگ فرد شماره 2 القاعده رو هنوز بخاطر دارم...
توي اين فروم بعضي ها منو ميشناسن و به عقايدم اشنا هستن من كلن توي هيچ فرومي فعال نيستم اما ديگه صدام در اومد!
اين فكر هاي بچگانه چيه؟
حزب الله علام خطر كنه و ايران اعلام جنگ بده يعني چي و از اين قبيل حرف ها؟
ما همينجوري زير فشار جامعه ي جهاني هستيم بخاطر برنامه ي اتمي و ... بخاطر تلاش بي دريغ دولت هنوز رنگ و بوي تحريم ها رو كاملا حس نكرديم بعد شما ميگي اعلام جنگ و .... بكنيم؟
شما مطوپن باش حزب الله هم كاري نخواهد كرد چون دليلي نداره خودش رو درگيره يك جنگه بيهوده بكنه!اگه داره شما به من بگيد؟
حزب الله نماينده ي مردم لبنان نيست قسمتي از نيروي لبنان هستش كه هميشه ادعا كرده نيروي دفاعي بر ضد اشغالگرانه لبنانه نه اشغالگران فلسطين!
مردم و دولت هاي عرب و حتي دولت خودمون بزرگترين كاري كه انجام بدن انجام تظاهرات اونم بعد نماز جمعه هستش شك نكنيد!
من به عنوان يك شيعه و موافق نظام كخالف دخالت هاي بي حد و حسر كشورم در امور فلسطين هستم!
لبنان و سوريه با فلسطين خيلي فرق داره!!!
اميدوارم فلسطينيان سني و عاشق القاعده و عربستان و عراق روزي قدرت نبرد با اسراپيل اشغالگر رو پيدا كنند...
اگه روزي اقا بياد گردن تمامي همين فلسطينيان رو هم مزنه چه برسه به سران اعراب و مردم كثيف اسراپيل...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
عكسي از حملات وحشيانه امروز صبح
[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/1_880856_1_34.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
زيركي حزب الله رو ببينيد كه هيچ واكنش خبري خاصي تا به حال نشون نداده و منتظر شده تا بقيه ي دايناسور هاي عربي نظراتشون رو بگند تا بعد خودش هم نظر خودشو بگه كه تاثير گذار تر باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.