hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

اين پست رو ويرايش كردم
شرمنده امپرور جان خيلي داغ كردم
ولي خوب فكر كنم اين حرف درستي نيست[b] كه مياد و سرهاشون رو ميبره[/b] :?
اميد وارم كه متوجه باشي :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
هر کدام از دوستان که براش امکان داره عنوان تاپیک رو به تعداد شهدای این ساعت تغییر بده لطفا.

نمیدونم این عربهای بی عرضه توان تغییر حکامشون رو ندارند واقعا باید به خودمون افتخار کنیم که ضرف یکسال حکومت 2500 ساله رو به دمکراسی تغییر دادیم.
با این وضعیت که به نظر نمیاد در مصر مسلمانی مونده باشه در عربستان هم که جمع کفار جمع شده این وهابیون با غیرت و خدا دوست یکتا پرست واقعی کجا هستند!؟ این اعراب ناسیونالیست انسانگرای مترقی کجا هستند !؟ این کشورهای ثروتمند قوی عرب چرا سوسک شدند !؟ این حکام و سلاطین عرب بوی تعفن بی عرضه گی و بی غیرتی میدن! پس اون طالبان ضد آمریکایی اسراییلی کجاست فقط در ترور مسلمانان و مردم بی دست پا عرضه دارند !
دوست نداشتم این رو بگم ولی دیگه نمیتونم نگم حکام عرب کنونی یعنی شکم و زیر شکم و دیگه هیچی حالیشون نیست . :oops:

اوج رذالت و بدبختی ملت عرب رو میشه اینجا دید جایی که به نسل کشی قومی از خودشون رضایت میدن مگر شما امت رسول نیستید مگر شما از اسلام و نعمت خداوند نان نمیخورید مگر شما انسان نیستید انقدر پست شده اید که ........دیگه اعصاب ندارم چیزی نگم بهتره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چشم worior جان

عربها هم قیامهایی کردن اما یا به نتیجه نرسیده (اخوان المسلمین مصر) یا به شدت سرکوب شدن (انتفاضه عراق)
تا وقتی جهل و بیسوادی هم در جوامعشون باشه وضع همینه بهتر هم نمیشه
به قول دوستان فقط به فکر شکم و .. هستن
---------------
arshya چه عکسی گذاشتید
خدا این اسرائیلیا رو لعنت کنه
این هم رعایت حقوق بشر!!!!!!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب مثل اينكه كم كم داره صداشون در مياد

[quote]يكي از مفتيهاي عربستان در واكنش به جنايتهاي ضدبشري رژيم صهيونيستي عليه مسلمانان فلسطين در غزه، فتواي حمله به منافع اين رژيم در سراسر جهان را صادر کرد.

به گزارش شبکه خبر دانشجو، شيخ دكتر عوض القرني با صدور بيانيه‌اي با اشاره به كشتار بيش از 277 مسلمان فلسطيني و زخمي شدن بيش از 750 نفر، از وجود توطئه‌اي عربي خبر داد كه صهيونيست‌ها را به ارتكاب چنين فاجعه‌اي جري كرده است.

وي از دولت جديد امريكا خواست در روابط خود با مسلمانان بازنگري كند و افزود: من فتوا مي دهم كه هدف قرار دادن همه منافع مرتبط با رژيم صهيونيستي در سراسر جهان شرعا مجاز است و بر همه مسلمانان است كه در برابر دشمن مسلمانان اقدامي صورت دهند.
رجانيوز

[/quote]

پيام رهبر را كه شنيديد؟

منتظرم ببنيم با توجه به پيام رهبر امشب آقاي سيد حسن نصرالله چه موضعي خواهد داشت
ساعت 8 شب
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

رهبر معظم انقلاب اسلامي با اعلام عزاي عمومي روز دوشنبه اعلام كردند:
[b]مؤمنان دنياي اسلام به هر نحو ممكن موظف به دفاع از مردم بي‌دفاع غزه‌اند[/b]

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، حضرت آيت الله خامنه‌اي در پيامي درباره مصيبت هولناك قتل عام مردم مظلوم غزه همچنين با اعلام عزاي عمومي در روز دوشنبه افزودند: اميد آن خواهد داشت كه شهيد غزه در صف شهداي بدر و اُحد در محضر رسول‌الله صلي‌الله‌عليه‌وآله‌ محشور شود.
متن پيام به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا اليه راجعون
جنايت هولناك رژيم صهيونيستي در غزه و قتل‌عام صدها مرد و زن و كودك مظلوم، بار ديگر چهره‌ي خونخوار گرگهاي صهيونيست را از پشت پرده‌ي تزويرِ سالهاي اخير بيرون آورد و خطر حضور اين كافر حربي را در قلب سرزمينهاي اُمت اسلام، به غافلان و مسامحه‌كاران گوشزد كرد. مصيبت اين حادثه‌ي هولناك براي هر مسلمان بلكه براي هر انسان با وِجدان و با شرف در هر نقطه‌ي جهان بسي گران و كوبنده است، ولي مصيبت بزرگتر سكوت تشويق‌آميز برخي دولتهاي عربي و مدّعي مسلماني است. چه مصيبتي از اين بالاتر كه دولتهاي مسلمان كه بايد در برابر رژيم غاصب و كافر و محارب، از مردم مظلوم غزه حمايت ميكردند، رفتاري پيشه كنند كه مقامات جنايتكار صهيونيست، گستاخانه آنها را هماهنگ و موافق با اين فاجعه‌آفرينيِ بزرگ معرفي كنند؟
سران اين كشورها چه جوابي در برابر رسول‌الله صلي‌الله‌عليه‌و‌آله خواهند داشت؟ چه جوابي به ملتهاي خود كه يقيناً عزادار اين فاجعه‌اند خواهند داد؟ به يقين امروز دل مردم مصر و اردن و ساير كشورهاي اسلامي از اين كشتار، پس از آن محاصره‌ي طولاني غذائي و داروئي لبالب از خون است.
دولت جنايتكار بوش در واپسين روزهاي حكمراني ننگين خود با همدستي در اين جنايت بزرگ، رژيم آمريكا را بيش از پيش روسياه كرد و پرونده‌ي جرائم خود را به عنوان جنايتكار جنگي قطورتر ساخت. دولتهاي اروپائي با بي‌تفاوتي و شايد همراهي خود در اين فاجعه‌ي بزرگ،‌ يكبار ديگر دروغ بودن ادعاهاي طرفداري از حقوق بشر را ثابت كردند و شركت خود در جبهه‌ي ضديت با اسلام و مسلمين را نشان دادند. اكنون سئوال من از علماء و روحانيون جهان عرب و رؤساي ازهر مصر اين است كه آيا هنگام آن نرسيده است كه براي اسلام و مسلمين احساس خطر كنيد؟ آيا هنگام آن نرسيده است كه به واجب نهي از منكر و كلمةُ حقٍ عندَ امامٍ جائر عمل كنيد؟
آيا عرصه‌ي ديگري عريان‌تر از آنچه در غزه و فلسطين در جريان است در همدستي كُفار حربي با منافقان امّت براي سركوب مسلمانان لازم است، تا شما احساس تكليف كنيد؟
سئوال من از رسانه‌ها و روشنفكران جهان اسلام و بويژه جهان عرب آن است كه تا چه هنگام به مسئوليت رسانه‌ئي و روشنفكري خود بي‌تفاوت خواهيد ماند؟ آيا سازمانهاي حقوق بشرِ رسواي غرب و شوراي باصطلاح امنيت سازمان ملل بيش از اين هم ممكن است رسوا شوند؟
همه‌ي مجاهدان فلسطين و همه‌ي مؤمنان دنياي اسلام به هر نحو ممكن موظف به دفاع از زنان و كودكان و مردم بي‌دفاع غزه‌اند و هر كس در اين دفاع‌ مشروع و مقدس كشته شود شهيد است و اميد آن خواهد داشت كه در صف شهداي بدر و اُحد در محضر رسول‌الله صلي‌الله‌عليه‌وآله‌ محشور شود.
سازمان كنفرانس اسلامي بايد در اين شرائط حساس به وظيفه‌ي تاريخي خود عمل كند و جبهه‌ي يكپارچه‌ئي به دور از ملاحظه‌كاري و انفعال، در برابر رژيم صهيونيستي تشكيل دهد. بايد رژيم صهيونيستي به وسيله‌ي دولتهاي مسلمان مجازات شود. سران آن رژيم غاصب بايد به جرم اين جنايت و نيز محاصره‌ي طولاني مدّت، شخصاً محاكمه و مجازات شوند.
ملّتهاي مسلمان ميتوانند با عزّم راسخ خود اين مطالبات را تحقّق بخشند و وظيفه‌ي سياستمداران و علما و روشنفكران در اين بُرهه بسي سنگين‌تر از ديگران است.
اينجانب به مناسبت فاجعه‌ي غزه روز دوشنبه را عزاي عمومي اعلام ميكنم و مسئولان كشور را به اداي وظائف خود در اين حادثه‌ي غم‌انگيز فرا ميخوانم.
وَ سَيعلَمُ ‌الذين ظَلَموا اَيّ مُنقلبٍ يَنقلبون.
سيّدعلي‌ خامنه‌اي
8/دي/1387
29/ذي‌الحجة‌الحرام/1429

فارس

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
منم پیام رهبر رو شنیدم
مرجع من ایشون هستند
اینو به عنوان حکم جهاد تلقی کنم؟
چجوری می تونیم بریم به فلسطین؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان خیلی بعید میدونم این پیام در حکم جهاد باشه.
بنظرم باید کمی صبر کنیم و منتظر اخبار بعدی باشیم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من تنها كاري كه فعلا انجام دادم دايركت كردن وب سايتم به پخش زنده شبكه پرس تي وي بود.
منتظرم ببينم سيد حسن چه موضعي نشان مي ده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارشيا جان اين را بالا پست كرده بودم :oops:

هرچند آنقدر پيام ايشان اهميت داره كه چندبار هم پست بشه باز جا داره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
فعلا ميتونيم آگاه سازي كنيم-امضاهامون در فرومهاي داخلي و خارجي و راههاي ديگه...

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/normal_1%7E8.JPG[/img][/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]باشه چون صدای شما در اومد ساکت می شینیم که همه رو بکشن
اصلا چطوره شما هم بری اسرائیل احتمالا به زودی به قصاب احتیاج پیدا می کنن
راستی سید حسنم می گیم بیاد ایران بره حوزه درسشو بخونه چی کار داره به این کار نهههههههههههههههه؟؟؟؟
خودمونم از ترس اینکه فشار امریکا رومون زیاد بشه می ریم یهودی می شیم بعدم نیرو اعزام می کنیم به اسرائیل که با مسلمانان مبارزه کنه[/quote]
پسر جون!
اون زمان كه بنده به حكم وظيفه وطني و دينيم توي چندين فروم همزمان با طرفداران شاه و امريكا و اسراپيل جنگ جدل ميكردم شما هنوز...بيخيال!
شما براي شناخت عقايد بنده از احمد و خود سعيد جان سوال كني بيشتر روشن ميشي...
[quote]مورد بعدی با کلیات صحبتهای دوستمان آقای امیرحسام کاملا موافقم هیچ بعید نیست روزی این فلسطینیان هم مانند بوسنی ها جواب هم دردی ما را بدهند. و مشکلاتشان برطرف شد بشوند وهابی و خون شیعه را حلال اعلام کنند.
[/quote]
افرين دوست خوم به نكته بجايي اشاره كردي من از اين روزها ميترسم...ميترسم كشور فلسطين در كنار اسراپيل شكل بگيره اونوقته كه اين ها چهره ي اصليشون رو بشه اينها هنوز عاشق سردار قادصيه و سران مفت خور عربستان و .... هستند....
[quote]من با بخش زيادي از نظرات شما موافقم.
اما در مورد فلسطين مسيله اصلي اسلام است نه تعدادي عرب خوشگذران پا پتي يا تعدادي سني ناصبي اهل فلسطين.اينگونه رفتارها در قبال سرزمينهاي اسلامي اعلام جنگ به اسلام-قران و حتي خدا است نه اعراب و ايران.همه مسلمانان هم در قبال اين قضيه مسول هستند و در برابر حضرت محمد(ص) و تمام شهداي اسلام بايد پاسخگو باشند.
در قرآن هم تسلط هيچ قدرت غير مسلمان بر ملت مسلمان و سرزمين هاي آنها پذيرفتني نيست و وظيفه ماست كه بي تفاوت نباشيم.اينكه اعراب سكوت كرده اند و يا اينكه خودشان اينچنين مي خواهند چيزي از مسوليتهاي ديگر مسلمانان نمي كاهد.

اما متاسفانه حق طلبي در ميان مردمان عرب (بخصوص عربستان - امارات - مصر - و حتي عراق و ...)مرده است و آنها حقوق خود را از ما ايرانيان مطالبه مي كنند.و در عوض دست دوستي به دشمنان اسلام مي دهند.و ما وظيفه داريم اين نقصان رو هم در قبال اسلام عزيز جبران كنيم و خداوند ياور همه حق طلبان است.

[/quote]
دوست مهربانم حسابب ما شيعيان از سني ها جداست!
روزي كه همون سردار قادصيه و شير اعراب به ايران حمله كرد اسلام در خطر نبود؟
ما به تنهايي ضامن جهان اسلام نيستيم و نخواهيم بود!
در جهان اسلام 3 كشور پيشرو وجود دارند تركيه-مالزي و ايران بخاطر گذشت هايي كه در قبال فلسين انجام داده از خيلي جهات از تركيه و مالزي عقب افتاده است! دليلي نداره منابع يك كشور شيعه كه توي اون جمعي سني اشوري ارمني و يهودي زندگي ميكنند صرف كساني بشود كه رنگ رخصارشون از سر درونشون خبر ميده!
[quote]با شما تقريبا موافقم
كسي مي دونه الان تو يمن چه خبره؟ مي دونيد چطور دست و پاي شيعيان را قطع مي كنند ؟ مي دونيد چطور به جرم شيعه بودن سر از بدنشان جدا مي كنند؟ مي دونيد اجساد آنها را به ماشين مي بندند و دور شهر مي چرخوانند تا بشه عبرت ديگران؟
مي دونيد مثله كردن يه شيعه يعني چي؟ مي دونيد شيعيان از ترس نيروهاي يمني تو دره و كوه زندگي مي كنند؟

از شيعه كشي در پاكستان(پاراچنار) چي خبر داريد؟
جلوي پليس سر شيعه را مي برند و پليس حتي كوچكترين دخالتي نمي كند!

آيت‌الله صافي گلپايگاني گفت: پاراچنار مظلوم‌تر از غزه است زيرا كه در آنجا ابتدا دست شيعيان، بعد پا و سرشان را مي‌برند و اين همه جنايت انجام مي‌دهند و از هيچ‌كس صدايي بلند نمي‌شود.
وي با محكوم كردن جنايت‌هاي انجام شده در فلسطين و غزه، پاراچنار را مظلوم‌تر از غزه دانست و افزود: محاصره پاراچنار بدتر از غزه است و در آنجا ابتدا دست شيعيان، بعد پا و سرشان را مي‌برند و اين همه جنايت انجام مي‌دهند و از هيچ كس صدايي بلند نمي‌شود؛ اين چه دنيا و چه جامعه بين‌الملل و چه قانوني است؟
[/quote]
بخدا از خواندن اين متني كه نوشتي خيلي خوشحال شدم هنوزم هستن كسايي كه به فكر شيعيان هستند!شيعيان يمن كه گوش به فرمان ما هستند و براي انقالب اسلامي سر ميدهند را ول كرده اين چسبيديم به....شيعيان پاكستان را ول كرديم چسبيديم به ....
درود دوست من درود..
[/quote]اقا همه ی حرف های شما قبول مگه شما انسان نیستید؟ که دارند هم نوع تان را الکی می کشند
شما خجالت نمی کشید اسمتون گذاشتید مسلمون حالا شیعه سنی رو ول کن تو خجالت نمی کشی که یه بچه 5 ساله اسراییلی بیاد دامن یه زن مسلمون رو بکشه پایین (روم با کسیایی است که میگن نباید کمک کنیم)
[quote]
دوست من اگر به شيعه و سني بودن كاري نداشته باشيم و از ديده انساني بخوايم به قضيه نگاه كنيم و واقعا ادم باشيم بايد به جان مردمي كه در سرزمين هاي اشغالي زندگي ميكنند هم اهميت بديم!
نظر شما غير اينه؟
دوستي با خوشحالي خبر از مرگ يك اشغالگر 55 ساله مي دهد مگر او انسان نيست؟مگر فرق او با ما چيست؟ او حق زندگي نداشت؟ اين رابطه در مورد كودكان فلسطيني هم صدق ميكنه....ادميزاد ادميزاده چه شعيه چه سني و ....
راستي كودكان بسياري در كشورهاي افريقايي ا ز گشنگي ميميرند چطوره به اونها هم كمك كنيم؟مردم مظلوم و زخم ديده اي در همين مملكت داريم كه نون شب محتاج هستن! اماز دختران شيعه كه در امارات حراج ميشوند و ناموس ايران و ايراني هستند هر روز بالاتر ميرود تو از زن فلسطيني سخن ميگي؟
زنان ايراني براي سير كردن كم خانواده رو ز پيگري ميكنند تو از زنان فلسطيني ميگويي؟
چه سرها كه گشنه بر خواب ميروند در جنوب تهران در سرتاسر ايران شما از گشنگان فلسطيني ميگويي؟
چه جانبازان و معلوليني كه به يك لقمه نان محتاجند تو از مردم بي دفاع غزه ميگويي؟
[b]نه دوست من چراغي كه به خانه رواست به مسجد حرام است[/b]
اري دوست من ما خود اندر خم يك كوچه مانده ايم تو از درد ديگري ميگويي؟
افسوس و صد افسوس...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]باشه چون صدای شما در اومد ساکت می شینیم که همه رو بکشن
اصلا چطوره شما هم بری اسرائیل احتمالا به زودی به قصاب احتیاج پیدا می کنن
راستی سید حسنم می گیم بیاد ایران بره حوزه درسشو بخونه چی کار داره به این کار نهههههههههههههههه؟؟؟؟
خودمونم از ترس اینکه فشار امریکا رومون زیاد بشه می ریم یهودی می شیم بعدم نیرو اعزام می کنیم به اسرائیل که با مسلمانان مبارزه کنه[/quote]
پسر جون!
اون زمان كه بنده به حكم وظيفه وطني و دينيم توي چندين فروم همزمان با طرفداران شاه و امريكا و اسراپيل جنگ جدل ميكردم شما هنوز...بيخيال!
شما براي شناخت عقايد بنده از احمد و خود سعيد جان سوال كني بيشتر روشن ميشي...
[quote]مورد بعدی با کلیات صحبتهای دوستمان آقای امیرحسام کاملا موافقم هیچ بعید نیست روزی این فلسطینیان هم مانند بوسنی ها جواب هم دردی ما را بدهند. و مشکلاتشان برطرف شد بشوند وهابی و خون شیعه را حلال اعلام کنند.
[/quote]
افرين دوست خوم به نكته بجايي اشاره كردي من از اين روزها ميترسم...ميترسم كشور فلسطين در كنار اسراپيل شكل بگيره اونوقته كه اين ها چهره ي اصليشون رو بشه اينها هنوز عاشق سردار قادصيه و سران مفت خور عربستان و .... هستند....
[quote]من با بخش زيادي از نظرات شما موافقم.
اما در مورد فلسطين مسيله اصلي اسلام است نه تعدادي عرب خوشگذران پا پتي يا تعدادي سني ناصبي اهل فلسطين.اينگونه رفتارها در قبال سرزمينهاي اسلامي اعلام جنگ به اسلام-قران و حتي خدا است نه اعراب و ايران.همه مسلمانان هم در قبال اين قضيه مسول هستند و در برابر حضرت محمد(ص) و تمام شهداي اسلام بايد پاسخگو باشند.
در قرآن هم تسلط هيچ قدرت غير مسلمان بر ملت مسلمان و سرزمين هاي آنها پذيرفتني نيست و وظيفه ماست كه بي تفاوت نباشيم.اينكه اعراب سكوت كرده اند و يا اينكه خودشان اينچنين مي خواهند چيزي از مسوليتهاي ديگر مسلمانان نمي كاهد.

اما متاسفانه حق طلبي در ميان مردمان عرب (بخصوص عربستان - امارات - مصر - و حتي عراق و ...)مرده است و آنها حقوق خود را از ما ايرانيان مطالبه مي كنند.و در عوض دست دوستي به دشمنان اسلام مي دهند.و ما وظيفه داريم اين نقصان رو هم در قبال اسلام عزيز جبران كنيم و خداوند ياور همه حق طلبان است.

[/quote]
دوست مهربانم حسابب ما شيعيان از سني ها جداست!
روزي كه همون سردار قادصيه و شير اعراب به ايران حمله كرد اسلام در خطر نبود؟
ما به تنهايي ضامن جهان اسلام نيستيم و نخواهيم بود!
در جهان اسلام 3 كشور پيشرو وجود دارند تركيه-مالزي و ايران بخاطر گذشت هايي كه در قبال فلسين انجام داده از خيلي جهات از تركيه و مالزي عقب افتاده است! دليلي نداره منابع يك كشور شيعه كه توي اون جمعي سني اشوري ارمني و يهودي زندگي ميكنند صرف كساني بشود كه رنگ رخصارشون از سر درونشون خبر ميده!
[quote]با شما تقريبا موافقم
كسي مي دونه الان تو يمن چه خبره؟ مي دونيد چطور دست و پاي شيعيان را قطع مي كنند ؟ مي دونيد چطور به جرم شيعه بودن سر از بدنشان جدا مي كنند؟ مي دونيد اجساد آنها را به ماشين مي بندند و دور شهر مي چرخوانند تا بشه عبرت ديگران؟
مي دونيد مثله كردن يه شيعه يعني چي؟ مي دونيد شيعيان از ترس نيروهاي يمني تو دره و كوه زندگي مي كنند؟

از شيعه كشي در پاكستان(پاراچنار) چي خبر داريد؟
جلوي پليس سر شيعه را مي برند و پليس حتي كوچكترين دخالتي نمي كند!

آيت‌الله صافي گلپايگاني گفت: پاراچنار مظلوم‌تر از غزه است زيرا كه در آنجا ابتدا دست شيعيان، بعد پا و سرشان را مي‌برند و اين همه جنايت انجام مي‌دهند و از هيچ‌كس صدايي بلند نمي‌شود.
وي با محكوم كردن جنايت‌هاي انجام شده در فلسطين و غزه، پاراچنار را مظلوم‌تر از غزه دانست و افزود: محاصره پاراچنار بدتر از غزه است و در آنجا ابتدا دست شيعيان، بعد پا و سرشان را مي‌برند و اين همه جنايت انجام مي‌دهند و از هيچ كس صدايي بلند نمي‌شود؛ اين چه دنيا و چه جامعه بين‌الملل و چه قانوني است؟
[/quote]
بخدا از خواندن اين متني كه نوشتي خيلي خوشحال شدم هنوزم هستن كسايي كه به فكر شيعيان هستند!شيعيان يمن كه گوش به فرمان ما هستند و براي انقالب اسلامي سر ميدهند را ول كرده اين چسبيديم به....شيعيان پاكستان را ول كرديم چسبيديم به ....
درود دوست من درود..
[/quote]اقا همه ی حرف های شما قبول مگه شما انسان نیستید؟ که دارند هم نوع تان را الکی می کشند
شما خجالت نمی کشید اسمتون گذاشتید مسلمون حالا شیعه سنی رو ول کن تو خجالت نمی کشی که یه بچه 5 ساله اسراییلی بیاد دامن یه زن مسلمون رو بکشه پایین (روم با کسیایی است که میگن نباید کمک کنیم)
[quote]
دوست من اگر به شيعه و سني بودن كاري نداشته باشيم و از ديده انساني بخوايم به قضيه نگاه كنيم و واقعا ادم باشيم بايد به جان مردمي كه در سرزمين هاي اشغالي زندگي ميكنند هم اهميت بديم!
نظر شما غير اينه؟
دوستي با خوشحالي خبر از مرگ يك اشغالگر 55 ساله مي دهد مگر او انسان نيست؟مگر فرق او با ما چيست؟ او حق زندگي نداشت؟ اين رابطه در مورد كودكان فلسطيني هم صدق ميكنه....ادميزاد ادميزاده چه شعيه چه سني و ....
راستي كودكان بسياري در كشورهاي افريقايي ا ز گشنگي ميميرند چطوره به اونها هم كمك كنيم؟مردم مظلوم و زخم ديده اي در همين مملكت داريم كه نون شب محتاج هستن! اماز دختران شيعه كه در امارات حراج ميشوند و ناموس ايران و ايراني هستند هر روز بالاتر ميرود تو از زن فلسطيني سخن ميگي؟
زنان ايراني براي سير كردن كم خانواده رو ز پيگري ميكنند تو از زنان فلسطيني ميگويي؟
چه سرها كه گشنه بر خواب ميروند در جنوب تهران در سرتاسر ايران شما از گشنگان فلسطيني ميگويي؟
افسوس و صد افسوس...[/quote]

ببینم شما که ادعا می کنی با طرفداران شاه و امریکا مبارزه کردی
خودت رو خدای نکرده از رهبر معظم انقلاب بالاتر می دونی؟
ایشون فرمودن هر کی بین سنی و شیعه فرق بزار خودشو الت دست امریکا و صهیونیزم کرده(نقل به مضمون)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
ببینم شما که ادعا می کنی با طرفداران شاه و امریکا مبارزه کردی
خودت رو خدای نکرده از رهبر معظم انقلاب بالاتر می دونی؟
ایشون فرمودن هر کی بین سنی و شیعه فرق بزار خودشو الت دست امریکا و صهیونیزم کرده(نقل به مضمون)

[/quote]
ميدونم ربطي به تاپيك نداره!
شما كه اين حرف رو ميزني من در حدي نيستم كه در مورد حرف اقا نظر بدم ولي...!
شما اصول و فروع دين اسلام در شيعه و سني رو مقايسه كن به نتايج خوبي ميرسي!
اميدوارم بدوني اصول به چي ميگن...
اگر ه نتيجه نرسيدي پي ام بده!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="amirhessam"][quote]
افسوس و صد افسوس...[/quote]

دوست خوب بسياري ار حرفهاي شما صحيحه و بسياري از ما هم واقفيم به اين امور ولي اين دليل نميشه با اين توجيهات بعضا مواردي را مطرح كنيم كه موجب تخطءه حركتهاي مقاومت جويانه بشه.
هيچ كس از مرگ انسانها خوشحال نميشه-حتي از مرگ يك شهرك نشين ولي دلايل اين جنگ را فراموش نكنيم-مسبب شروعش را فراموش نكنيم-لري كينگ در مصاحبه با رييس جمهور به نكته جالبي اشاره كرد-بعد از تمامي استدلالهاي احمدي نژاد مبني بر اشغالگر بودن رژيم صهيونيستي گفت(نقل به مضمون)اينها درست-ولي حالا اتفاقيه كه ديگه افتاده(اشغالگري) بهتره جمع بشيم و مصالحه كنيم و در آرامش زندگي كنيم(به ظاهر حرف قشنگ و متمدنانه اي هست ولي آيا درست هم هست؟)
براساس عقايد ما نبايد در راه دفاع از آزادي و حق مطالبه اي داشت از كسي جز خداوند-من قضيه بوسني و رفتارهاي بعد از جنگ اونها را چند جايي خوندم-در رابطه با فلسطين هم شايد بشه تحليلهايي كرد -در مورد مظلومان يمن و پاكستان و چچن و ساير نقاط جهان هم حق باشماست ولي دليل خوبي براي به حال خود رها كردن فلسطينيان نيست-ما معامله نميكنيم كه انتظار رفتار و يا اداي دين اونها به خودمون را داشته باشيم
در مورد شهرك نشينان هم كافيه همين حالا به روزنامه هاآرتص سري بزنيد و نظرات ايشان را بخونيد...چند صباحي كه من به اين كار مشغولم من را به اين نتيجه رسونده كه- اگر فرض جامعه كامنت گذار را كه تعدادشون بسيار هم زياد هست را نمونه اي از اسراييليها بدونيم-اينان بسيار تندروتر از سرانشون هستند...با خوندن برخي كامنتها اين مطلب به ذهن تداعي ميشه كه تشنه خون هستند..باور كنيد اگر از منظر يك روانشناس هم بهشون نگاه كنيم افراد خطرناكي به نظر ميرسند..به تعدد در كامنتها به برتري خودشون اعلام ايمان ميكنند-ايده ها و افكارشون به دور از هرگونه جهت گيري واقعا خطرناك هست..
من نميدونم تاثير وقايع جنگ جهاني دوم هست كه با عث تاثيرات رواني در بينشون شده و يا چيز ديگه اي ولي نظرات نظرات افراد عاديي نيست...
به هر حال جنگ و كشتار مذموم هست-ظلم زشت هست ولي ساده بگم اگر در زندگي هم با اين موضوع ولو به صورت بسيار محدودتر برخورد كرده باشيد-حرف زور قابل تحمل نيست-يكي خانه شما را غصب كنه(ميدونم مثال ساده انگارانه و دستمالي شده اي هست) و بعد تازه بگه براي اينكه اجازه بدم در نصفه ديگه اون زندگي كني بايد با من مذاكره كني و تنها دليلش از اشغال را هم اين بدونه كه قوم من سالياني دور در اين خونه زندگي ميكردند چه حالي به شما دست ميداد؟(باور كنيد دليل ذكر شده دربالا قويترين استدلالي بود كه كاربران هاآرتص يك بار در پي سوال فردي دررابطه با چرايي اشغال فلسطين عنوان ميكردند.)
موقعيت دشواريه و آزموني سخت براي انسانيت...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.