hightech

حمله اسرائیل به غزه - 1315 شهید و 5340 زخمی تاکنون ، شهادت بیش از 410 کودک فلسطینی

Recommended Posts

[size=18]موج تازه بمباران غزه آغاز شد[/size]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/100958065615.jpg[/img]جام جم آنلاين: رژيم صهيونيستي در پي حمله ديروز خود كه منجر به شهادت 230 فلسطيني و زخمي شدن بيش از 800 نفر شد، بار ديگر حمله جديد خود را به شرق غزه آغاز كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس،‌ صبح امروز يكشنبه جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي دوباره موج تازه‌ حملات خود را آغاز كرده و شرق شهر غزه را بمباران كردند.

برخي از كارشناسان مسائل نظامي معتقدند رژيم صهيونيستي بمباران مقرهاي نظامي وابسته به دولت منتخب فلسطين در غزه را ادامه مي دهد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=24] بار دیگر ندای الله اکبر طنین انداز شد . دوستان عزیز من الا با دست پر از سایت قام برگشتم اینو بخونین شاید تسکینی باشه برای اون درد
منابع صهیونیستی اعلام کردند که دو فروند موشک از نوع گراد برای اولین بار به شهر اسدود واقع در سرزمین های اشغالی سال 48 اصابت کردند . این شهر بیش از سی کیلومتر از شمال نوارغزه فاصله دارد . به گزارش منابع مذکور این حمله زیان مادی و تلفات جانی بر جای نگذاشته است .

مسئولان امنیتی صهیونیست ها اخیرا اعلام کرده بودند که حماس موشک هایی را در اختیار دارد که برد آن ها به چهل کیلومتر می رسد . به همین دلیل آنان سیستم هشدار و آژیر خطر را در این شهر راه اندازی کردند.

بر اثر اصابت یک فروند موشک گراد به منزلی در شهرک نیتفوت یک صهیونیست 55 ساله به هلاکت رسید و چهارتن دیگر زخمی شدند . حال دو تن از آنان وخیم گزارش شده است . سه تن از این مجروحان نیز برای مداوا به بیمارستان سوروکا در بئرالسبع منتقل شده اند .

بنا به گزارش منابع صهیونیستی سی گلوله خمپاره و موشک گراد از نوارغزه به سوی اهداف صهیونیستی پرتاب شده و تعداد زخمیان این حملات نیز به بیش از پنجاه تن رسیده است .

[/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]من منكر وحشيانه بودن اين عمل صهيونيست هاي بي پدر و مادر نيستم!
اما حرف دارم...
ميشه بگيد كدوم امت مسلمان؟
نكنه منظورتون اعراب خليج تا ابد فارس و مصره؟
خود فلسطين ها كه جاي خود! تعداد اسران فلسطيني زمان جنگ و رقص و پايكوبي اقايون در زمان مرگ فرد شماره 2 القاعده رو هنوز بخاطر دارم...
توي اين فروم بعضي ها منو ميشناسن و به عقايدم اشنا هستن من كلن توي هيچ فرومي فعال نيستم اما ديگه صدام در اومد!
اين فكر هاي بچگانه چيه؟
حزب الله علام خطر كنه و ايران اعلام جنگ بده يعني چي و از اين قبيل حرف ها؟
ما همينجوري زير فشار جامعه ي جهاني هستيم بخاطر برنامه ي اتمي و ... بخاطر تلاش بي دريغ دولت هنوز رنگ و بوي تحريم ها رو كاملا حس نكرديم بعد شما ميگي اعلام جنگ و .... بكنيم؟
شما مطوپن باش حزب الله هم كاري نخواهد كرد چون دليلي نداره خودش رو درگيره يك جنگه بيهوده بكنه!اگه داره شما به من بگيد؟
حزب الله نماينده ي مردم لبنان نيست قسمتي از نيروي لبنان هستش كه هميشه ادعا كرده نيروي دفاعي بر ضد اشغالگرانه لبنانه نه اشغالگران فلسطين!
مردم و دولت هاي عرب و حتي دولت خودمون بزرگترين كاري كه انجام بدن انجام تظاهرات اونم بعد نماز جمعه هستش شك نكنيد!
من به عنوان يك شيعه و موافق نظام كخالف دخالت هاي بي حد و حسر كشورم در امور فلسطين هستم!
لبنان و سوريه با فلسطين خيلي فرق داره!!!
اميدوارم فلسطينيان سني و عاشق القاعده و عربستان و عراق روزي قدرت نبرد با اسراپيل اشغالگر رو پيدا كنند...
اگه روزي اقا بياد گردن تمامي همين فلسطينيان رو هم مزنه چه برسه به سران اعراب و مردم كثيف اسراپيل...[/quote]

باشه چون صدای شما در اومد ساکت می شینیم که همه رو بکشن
اصلا چطوره شما هم بری اسرائیل احتمالا به زودی به قصاب احتیاج پیدا می کنن
راستی سید حسنم می گیم بیاد ایران بره حوزه درسشو بخونه چی کار داره به این کار نهههههههههههههههه؟؟؟؟
خودمونم از ترس اینکه فشار امریکا رومون زیاد بشه می ریم یهودی می شیم بعدم نیرو اعزام می کنیم به اسرائیل که با مسلمانان مبارزه کنه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote]همچنین المرت نام این عملیات را سرب مذاب نهاد[/quote]
هم خودش هم هرچی صهیونیست از این سرب مذاب واقعی نوش جان خواهند کرد در رستاخیزی که نزدیک است .[/quote]
[color=red] انشالله [/color]
[size=24] خبر جدید
طی حملات رژیم صهیون به منبع سوخت رفح بسیاری از مردنم رفح شهید شدند [/size][/quote]

[color=red]دوست من مگر در آنجا سوخت هم بوده که انفجار منبع آن باعث شهید شدن بسیاری از مردم شده - همواره در خبرها میشنیدیم که بدلیل نبود سوخت حتی دربیمارستانها و اتاقهای عمل هم با مشکل روشنایی مواجه بودند و از شمع استفاده میکردند. اصل خبر یک مقدار عجیب است.[/color]

مورد بعدی با کلیات صحبتهای دوستمان آقای امیرحسام کاملا موافقم هیچ بعید نیست روزی این فلسطینیان هم مانند بوسنی ها جواب هم دردی ما را بدهند. و مشکلاتشان برطرف شد بشوند وهابی و خون شیعه را حلال اعلام کنند.

اما حرف دارم...
خود فلسطين ها كه جاي خود! تعداد اسران فلسطيني زمان جنگ و رقص و پايكوبي اقايون در زمان مرگ فرد شماره 2 القاعده رو هنوز بخاطر دارم...
توي اين فروم بعضي ها منو ميشناسن و به عقايدم اشنا هستن من كلن توي هيچ فرومي فعال نيستم اما ديگه صدام در اومد!
اين فكر هاي بچگانه چيه؟
ما همينجوري زير فشار جامعه ي جهاني هستيم بخاطر برنامه ي اتمي و ... بخاطر تلاش بي دريغ دولت هنوز رنگ و بوي تحريم ها رو كاملا حس نكرديم بعد شما ميگي اعلام جنگ و .... بكنيم؟
شما مطوپن باش حزب الله هم كاري نخواهد كرد چون دليلي نداره خودش رو درگيره يك جنگه بيهوده بكنه!اگه داره شما به من بگيد؟
حزب الله نماينده ي مردم لبنان نيست قسمتي از نيروي لبنان هستش كه هميشه ادعا كرده نيروي دفاعي بر ضد اشغالگرانه لبنانه نه اشغالگران فلسطين!
مردم و دولت هاي عرب و حتي دولت خودمون بزرگترين كاري كه انجام بدن انجام تظاهرات اونم بعد نماز جمعه هستش شك نكنيد!
من به عنوان يك شيعه و موافق نظام كخالف دخالت هاي بي حد و حسر كشورم در امور فلسطين هستم!
اميدوارم فلسطينيان سني و عاشق القاعده و عربستان و عراق روزي قدرت نبرد با اسراپيل اشغالگر رو پيدا كنند...
اگه روزي اقا بياد گردن تمامي همين فلسطينيان رو هم مزنه چه برسه به سران اعراب و مردم كثيف اسراپيل...
[/quote]

و مورد دیگر در مورد عکسی که آقای جوکر هم قبلا گفتند به نظر میاید که کشته شده ها تماما نظامی بودند. و لباسشان یک شکل و فرم بوده است.

مورد آخر امیدوارم دوستان به بی تفاوتی عربها در این خصوص توجه ویژه داشته باشند . همانطوری که در بخش پیام کوتاه هم عرض کردم اگر خیانت آنها در همراهی و تلاش در به رسمیت شناختن اسراییلیها نبود ( اخیرا نیز سوریه اعلام کرده درخصوص عقب نشینی اسراییل از مناطق اشغال شده و همراهی آمریکا در رفع تحریمها با اسراییل بطور مستقیم مذاکره میکند ) شاهد این فجایع نبودیم. چه خوب است با نگاه دقیق تر به این رخدادهای ناگوار که تاکنون باعث رسیدن تعداد شهدای فلسطینی از چهل سال پیش تا حالا بیش از 8000 نفر شده به شناخت صحیح تر سران نادان و خیانت کار عرب ( سران شکم باره و عیاش و هرزه ) نایل شویم.

در هر صورت این واقعه برای ما ایرانیان که همواره به نوع دوستی و انسان دوستی مشهور هستیم تلخ و ناگوار است . امیدوارم روزی سران اصلی اسراییل یعنی بازماندگان روچیلید و هرتسل به درک واصل شوند.

احتمالا سران عرب در نشستی مانند عکس زیر به بررسی اوضاع و تصمیم گیری برای اعلام یک اعلامیه !!! در محکومیت اقدامات اسراییلی ها در قتل عام مردم بیگناه و محاصره غزه خواهند پرداخت.

[img] http://gallery.military.ir/displayimage.php?pos=-9612[/img]

موفق باشید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اما حرف دارم...
اين فكر هاي بچگانه چيه؟
اگه روزي اقا بياد گردن تمامي همين فلسطينيان رو هم مزنه چه برسه به سران اعراب و مردم كثيف اسراپيل...[/quote]

من با بخش زيادي از نظرات شما موافقم.
اما در مورد فلسطين مسيله اصلي اسلام است نه تعدادي عرب خوشگذران پا پتي يا تعدادي سني ناصبي اهل فلسطين.اينگونه رفتارها در قبال سرزمينهاي اسلامي اعلام جنگ به اسلام-قران و حتي خدا است نه اعراب و ايران.همه مسلمانان هم در قبال اين قضيه مسول هستند و در برابر حضرت محمد(ص) و تمام شهداي اسلام بايد پاسخگو باشند.
در قرآن هم تسلط هيچ قدرت غير مسلمان بر ملت مسلمان و سرزمين هاي آنها پذيرفتني نيست و وظيفه ماست كه بي تفاوت نباشيم.اينكه اعراب سكوت كرده اند و يا اينكه خودشان اينچنين مي خواهند چيزي از مسوليتهاي ديگر مسلمانان نمي كاهد.

اما متاسفانه حق طلبي در ميان مردمان عرب (بخصوص عربستان - امارات - مصر - و حتي عراق و ...)مرده است و آنها حقوق خود را از ما ايرانيان مطالبه مي كنند.و در عوض دست دوستي به دشمنان اسلام مي دهند.و ما وظيفه داريم اين نقصان رو هم در قبال اسلام عزيز جبران كنيم و خداوند ياور همه حق طلبان است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote][quote][quote]همچنین المرت نام این عملیات را سرب مذاب نهاد[/quote]
هم خودش هم هرچی صهیونیست از این سرب مذاب واقعی نوش جان خواهند کرد در رستاخیزی که نزدیک است .[/quote]
[color=red] انشالله [/color]
[size=24] خبر جدید
طی حملات رژیم صهیون به منبع سوخت رفح بسیاری از مردنم رفح شهید شدند [/size][/quote]

[color=red]دوست من مگر در آنجا سوخت هم بوده که انفجار منبع آن باعث شهید شدن بسیاری از مردم شده - همواره در خبرها میشنیدیم که بدلیل نبود سوخت حتی دربیمارستانها و اتاقهای عمل هم با مشکل روشنایی مواجه بودند و از شمع استفاده میکردند. اصل خبر یک مقدار عجیب است.[/color]

مورد بعدی با کلیات صحبتهای دوستمان آقای امیرحسام کاملا موافقم هیچ بعید نیست روزی این فلسطینیان هم مانند بوسنی ها جواب هم دردی ما را بدهند. و مشکلاتشان برطرف شد بشوند وهابی و خون شیعه را حلال اعلام کنند.

اما حرف دارم...
اين فكر هاي بچگانه چيه؟
اگه روزي اقا بياد گردن تمامي همين فلسطينيان رو هم مزنه چه برسه به سران اعراب و مردم كثيف اسراپيل...
[/quote]

و مورد دیگر در مورد عکسی که آقای جوکر هم قبلا گفتند به نظر میاید که کشته شده ها تماما نظامی بودند. و لباسشان یک شکل و فرم بوده است.

مورد آخر امیدوارم دوستان به بی تفاوتی عربها در این خصوص توجه ویژه داشته باشند . همانطوری که در بخش پیام کوتاه هم عرض کردم اگر خیانت آنها در همراهی و تلاش در به رسمیت شناختن اسراییلیها نبود ( اخیرا نیز سوریه اعلام کرده درخصوص عقب نشینی اسراییل از مناطق اشغال شده و همراهی آمریکا در رفع تحریمها با اسراییل بطور مستقیم مذاکره میکند ) شاهد این فجایع نبودیم. چه خوب است با نگاه دقیق تر به این رخدادهای ناگوار که تاکنون باعث رسیدن تعداد شهدای فلسطینی از چهل سال پیش تا حالا بیش از 8000 نفر شده به شناخت صحیح تر سران نادان و خیانت کار عرب ( سران شکم باره و عیاش و هرزه ) نایل شویم.

در هر صورت این واقعه برای ما ایرانیان که همواره به نوع دوستی و انسان دوستی مشهور هستیم تلخ و ناگوار است . امیدوارم روزی سران اصلی اسراییل یعنی بازماندگان روچیلید و هرتسل به درک واصل شوند.

احتمالا سران عرب در نشستی مانند عکس زیر به بررسی اوضاع و تصمیم گیری برای اعلام یک اعلامیه !!! در محکومیت اقدامات اسراییلی ها در قتل عام مردم بیگناه و محاصره غزه خواهند پرداخت.

موفق باشید[/quote]
دقیق نمی دانم ما شبکه خبر اینگونه گفت

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- حملات متعدد اسرائیل به تاسیسات زیر بنایی فلسطین
- قطع ارسال سوخت به غزه
- تعداد شهدا همچنان بالا میرود - حال 180 مجروح وخیم است
- تانکها و زره پوشهای اسرائیل در مرز غزه متمرکز شده اند
- اسرائیل شب گذشته 20 حمله انجام داد که آخرین آنها به انبار دارویی غزه بود
- [b]مردم[/b] بعضی از کشورهای عربی تظاهرات ضد اسرائیل بر پا کردند
- در بعضی کشورهای عربی تدابیر شدیدی برای عدم تظاهرات مردم اتخاذ شده

قابل توجه دوستان که 48 ساعت قبل از شروع عملیات لیونی به مصر رفته بود
قبل از اون هم با امیر قطر دیدار داشت
بنظر من بهترین راه کمک به فلسطینیا ارسال تجهیزات هست تا اینطوری بهونه ای هم دست دشمنان نیفته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ضمنن امپراتور جان وجوکر طی حملاتی که صهیونیست ها انجام دادن به پاسگاه های غزه تعدادی نظامی حماس شهید شدند اما تمام امار نبودند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اما حرف دارم...
اين فكر هاي بچگانه چيه؟

با شما تقريبا موافقم
كسي مي دونه الان تو يمن چه خبره؟ مي دونيد چطور دست و پاي شيعيان را قطع مي كنند ؟ مي دونيد چطور به جرم شيعه بودن سر از بدنشان جدا مي كنند؟ مي دونيد اجساد آنها را به ماشين مي بندند و دور شهر مي چرخوانند تا بشه عبرت ديگران؟
مي دونيد مثله كردن يه شيعه يعني چي؟ مي دونيد شيعيان از ترس نيروهاي يمني تو دره و كوه زندگي مي كنند؟

از شيعه كشي در پاكستان(پاراچنار) چي خبر داريد؟
جلوي پليس سر شيعه را مي برند و پليس حتي كوچكترين دخالتي نمي كند!

آيت‌الله صافي گلپايگاني گفت: پاراچنار مظلوم‌تر از غزه است زيرا كه در آنجا ابتدا دست شيعيان، بعد پا و سرشان را مي‌برند و اين همه جنايت انجام مي‌دهند و از هيچ‌كس صدايي بلند نمي‌شود.
وي با محكوم كردن جنايت‌هاي انجام شده در فلسطين و غزه، پاراچنار را مظلوم‌تر از غزه دانست و افزود: محاصره پاراچنار بدتر از غزه است و در آنجا ابتدا دست شيعيان، بعد پا و سرشان را مي‌برند و اين همه جنايت انجام مي‌دهند و از هيچ كس صدايي بلند نمي‌شود؛ اين چه دنيا و چه جامعه بين‌الملل و چه قانوني است؟

منبع رجا نيوز[

غزه الان شده آزموني سخت براي كشور هاي عربي
كه خوب دارند رد مي شوند.ما فقط داريم كشته شدن 200 نفر انسان بي گناه را مي بينيم كه خوب نيمي از آنها هم نظامي بودند , در صورتي كه در يك نگاه عمقي تر غزه باعث ريخته شدن آبروي نداشته سران عربي پيش مردمانشان است. و اين تمام برنامه هاي كشورهايي مثل عربستان را خراب مي كنه! كلي پول خرج مي كنند كه يه خورده قدرت پيدا كنند حالا با اين اقدام اسراييل دستشان داره رو مي شه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اقا همه ی حرف های شما قبول مگه شما انسان نیستید؟ که دارند هم نوع تان را الکی می کشند
شما خجالت نمی کشید اسمتون گذاشتید مسلمون حالا شیعه سنی رو ول کن تو خجالت نمی کشی که یه بچه 5 ساله اسراییلی بیاد دامن یه زن مسلمون رو بکشه پایین (روم با کسیایی است که میگن نباید کمک کنیم)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان عزیزی که میگن ما نباید درگیر فلسطین و ... بشیم.

اصلا مگه فرقی میکنه که کسی که بهش ظلم میشه سنی باشه یا شیعه؟؟ اصلا مسیحی باشه! بودایی باشه! آفریقایی کافر باشه!

چه فرقی میکنه؟؟؟ ما ادعامون اینه که [b]ظلم[/b] ستیز هستیم. حالا این ظلم ممکنه علیه هر کسی باشه. ما باید واکنش نشون بدیم. حتی به نظر من خیلی به مسلمون بودن خود ما هم ربطی نداره.
انسان آزاده نمیتونه ظلم روا داشتن به کسی رو تحمل کنه. آدم لا مذهبی مثل چه گوارا باشه یا هر کس دیگه.
مهم تاثیر گذاری و خروجی آدمهایی مثل شهیدان عزیز خودمون و یا آدم لا مذهبی مثل چه گوارا ست.

موضوع ظلم ستیزی ربطی به دین نداره.
[b]
اگر دین ندارید آزاده باشید[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
- تعداد شهدا 282 و زخمیها 800 نفر (الجزیره)
- یک پایگاه امنیتی حماس منهدم شد

PsyOperation و ali75 درست میگن در مورد هیچکس نباید غفلت کنیم
چه سنی چه شیعه چه مسلمون چه کافر

به امید روزی که بساط ظلم و ستم برچیده بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگه روزي اقا بياد گردن تمامي همين فلسطينيان رو هم مزنه چه برسه به سران اعراب و مردم كثيف اسراپيل...[/quote]

اين پست رو هم ويرايش كردم

عزيزم اين حرفي كه زدي كم حرفي نيست ها
ميدوني داري چي ميگي

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با تشکر از has عزیز برای ویرایش پستشون

من هم پستم را ویرایش کردم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقايون اين نسل كشيه جنايت نيست

ميخوان نسل فلسطيني نباشه

حالا ميخواد شيعه يا سني اصلا مسيحي باشه فرقي نميكنه اونا نميخوان غزه اي وجود داشته باشه

در نهايت هم هدفشون اينه كه باريكه غزه رو كوچكتر كنن و بعد اشغال كنن و يواش يواش عربا رو بيرون كنن اينجوري ميتونن به آرزوشون(كه به گور خواهند برد) برسن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.