armani

تركيه امروزي (هنرپيشه بي نقش )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]قانون مهم :اگر نمیتونی به خودت یا فرهنگت خدمت کنی خیانت نکن[/quote]
آقاي yalnzsalar تو اين سايت كاربر هاي ترك زبان زيادي منجمله خود من فعاليت ميكنند. طرح اينگونه شعارات احساسي جاش تو همون سوراخ سومبه هاي دانشگاهه كه يه عده دانشجوي ساده( از لحاظ فكر تحليلي) رو جمع كنيد و واسشون نطق كنيد. تو اين سايت بيشتر كاربران قدرت تحليل و تفكيك مسائل رو دارند و براي چنين نظراتي حتي تره هم خورد نميكنند.جا رو اشتباهي اومدي داداش!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
Yalnzsalar: علامت فروهر و علاقه به هخامنشيان،ربطي به نژاد پرستي نداره و قابل تحسين هم هست.
ولس پان ترك ها نژاد پرستن.درباره گروهك پان ترك-فاشيستي گرگ هاي خاكستري چيزي شنيدي؟
تمايلات پان ترك ها خيلي نژادپرستانه است.شخصا متنفرم ازشون

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name="hosseinvahdat"]مردک مطالعه نداری چرا پست میدی؟سید جمال الدین مال دوره قاجار بود :? icon_biggrin :mrgreen: در ضمن تبعید شدن با پناهندگی فرق داره :cry: :cry: icon_arrowd
(اولا بچه مراقب حرف دهنت باش من نمیدونم چرا مدیرا نظارنت نمیکنند که هر بد دهنی دهنش رو باز کنه وازش نجاست بباره ضمنا بچه تاریخ معاصر شامل قاجار هم میشه)
در ضمن مجید جان دلبندم:

1-تو باعث شرم من هستی وطن فروش پانترک
(افرین دیگه چی؟)
2-تویی داری واسه اربابت ترکیه ناراحت میشی
(من بیشتر از هرکسی تو دنیا واسه تو ناراحتم)
3-وزارت نفت رو فرمانده نظامی بدست نگرفته
(بی خیال شو بابا من دیگه نمیتونم تو رو قانع کنم)
4-تو ترکیه بارها خیانت ارتش و دولت به هم بوده
(اگر از ارزشهای ترکیه خروج کنه مسلمه مگه کسی در ایران از ارزشهای انقلاب خارج بشه نازش میکنند؟)
5-ویکی که منبع انگلیسیه برو انگلیسیش رو بخون!(اگه زبان بلدی)
(میگه انگلیسه باشه حتما درسته؟)
6-آقا بزرگه عثمانی به ما حمله کرد!!
(چالدران در زمان سلطان سلیم بوده و الان هم تاریخ دانان ترکیه به نتیجه های جالبی میرسند که در ان زمان سیستم کلیسا و یهود برا اینکه اسلام اروپارو نگیره داخل حکومت ایران وعثمانی افرادی با مشخصا ت همون مناطق در کسوت مشاور و کارشناس وارد کرده بودند)
7-مردم ما هم نژادپرستند که 120000تا زبون و...با هم خوش میگذرونند ولی دو تا ترک وکرد تو ترکیه به جون هم افتادند؟؟
(این مسله به خود اونا ربط داره تو داری به همزبنت توهین میکنی تجزیه طلب میگی حالا از اونا ایراد میگیری؟)
8-اگه ارزششو داره چرا منتظری؟؟ icon_wink :mrgreen: icon_arrowd icon_arrowd در ضمن انقلاب کردیم که وابسته نباشیم

9-به بالا رجوع شود.

پانترک میگه:

1-از ایران متنفره

2-از زبان فارسی متنفره

3-از مردم ایرانی متنفره

ولی:
1-در ایرانه

2-به فارسی وب مینویسه

3-مخاطباش مردم ایرانند

ما میگیم:

1-به ترکی بنویس

2-برای ملت خودت بنویس

3-برای کسایی که ازشون متنفری ننویس

[size=24]اصلا پانترک عزیز!گورتو از کشوری که ازش متنفری گم کن وبرای مردمی که ازشون متنفری چیزی نن
(اولا من پانترک نیستم ضمنا تو اگه من رو نمیتونی تحمل کنی یه بار یه چیزی بهت گفتم همو کار بکن)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من دوست ندارم وارد بحث شوم فقط از برخی از دوستان خواهش می کنم از بیانات حضرت اقا برای سرپوش گذاشتن روی افکارتون استفاده نکنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]قانون مهم :اگر نمیتونی به خودت یا فرهنگت خدمت کنی خیانت نکن[/quote]
آقاي yalnzsalar تو اين سايت كاربر هاي ترك زبان زيادي منجمله خود من فعاليت ميكنند. طرح اينگونه شعارات احساسي جاش تو همون سوراخ سومبه هاي دانشگاهه كه يه عده دانشجوي ساده( از لحاظ فكر تحليلي) رو جمع كنيد و واسشون نطق كنيد. تو اين سايت بيشتر كاربران قدرت تحليل و تفكيك مسائل رو دارند و براي چنين نظراتي حتي تره هم خورد نميكنند.جا رو اشتباهي اومدي داداش![/quote]
البته مطمعنم که در اینجا افراد قدرت تحلیل بالای رو دارند ولی مگر بنده در مورد بحث ترک وفارس حرفزدم؟من در مورد تاپیک ترکیه در اون موضوع نوشتم یه کلمه هم خارج از بحث نیست
بعدش فرهنگ خودت معنیش مگه چیه؟کسی که بمن میگه عوضی من هم در جوابش گفتم بافرهنگ باش و از فرهنگ مراقبت کن ای چه ربطی به دانشگاه و احسساسته؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

حالا مثلا شما داری چی می گی !؟
عزچرا داری تایپیک ها رو به بحث های انحرافی می کشی !؟
کی به چه کسی توهین کردن !؟
اسم کشورشون ترکیه هست و همه جا بهشون می گن ترک ها ...
در ضمن ، چه ربطی به سپاه و ارتش و این جور چیزها داره ...

اگه با ایران هم مشکل داری هم می تونی مثل خیلی های دیگه بری پاسپورت بگیری و بفرمایی بیرون ، یقه ت رو که نگرفتن ...

تاریخ نشون داده که کل کشورهایی که هر روز نون رو به نرخ روز می خورن هیچ وقت به جایی نرسیدین .... همیشه کشورهایی در حد متوسط می موندن که در نهایت در زمانی که جنگی شروع می شد در هم کوبیده می شدن ... جنگ هم یه واقعیته که از هر چیزی تو این دنیا ملموس تره .... ( فقط به بودجه های نظامی کل دنیا توجه کنید تا بفهمید که خطر بروز جنگ چقدر زیاده )

ترکیه حداکثر 10 سال دیگه به این سیاسیتش بتونه ادامه بده ... در نهایت با بالا رفتن این اقدامات دو جانبه و منفعت طلبانه شون هم اعتبارشون رو در نزد مردم منطقه از دست می دن و هم در نزد دولت های منطقه ...

مطمئن باش هم ایران ، هم اسرائیل و هم آمریکا و غرب و هم روس ها و چینی ها و امثالهم در اولین فرصتی که به دست بیاد این هیزم کش معرکه رو از بازی کنار می زارند ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام

حالا مثلا شما داری چی می گی !؟
عزچرا داری تایپیک ها رو به بحث های انحرافی می کشی !؟
کی به چه کسی توهین کردن !؟
اسم کشورشون ترکیه هست و همه جا بهشون می گن ترک ها ...
در ضمن ، چه ربطی به سپاه و ارتش و این جور چیزها داره ...

اگه با ایران هم مشکل داری هم می تونی مثل خیلی های دیگه بری پاسپورت بگیری و بفرمایی بیرون ، یقه ت رو که نگرفتن ...

تاریخ نشون داده که کل کشورهایی که هر روز نون رو به نرخ روز می خورن هیچ وقت به جایی نرسیدین .... همیشه کشورهایی در حد متوسط می موندن که در نهایت در زمانی که جنگی شروع می شد در هم کوبیده می شدن ... جنگ هم یه واقعیته که از هر چیزی تو این دنیا ملموس تره .... ( فقط به بودجه های نظامی کل دنیا توجه کنید تا بفهمید که خطر بروز جنگ چقدر زیاده )

ترکیه حداکثر 10 سال دیگه به این سیاسیتش بتونه ادامه بده ... در نهایت با بالا رفتن این اقدامات دو جانبه و منفعت طلبانه شون هم اعتبارشون رو در نزد مردم منطقه از دست می دن و هم در نزد دولت های منطقه ...

مطمئن باش هم ایران ، هم اسرائیل و هم آمریکا و غرب و هم روس ها و چینی ها و امثالهم در اولین فرصتی که به دست بیاد این هیزم کش معرکه رو از بازی کنار می زارند ...[/quote]
دوست من شما ماجرا رو از اول خوندی متوجه بشی چی شده؟ :? اصلا بحث در مورد ترکیه هست مگه کسی میخواد بره؟یا کسی ناراحته؟ضمنا بنده چرا باید از وطنم جدا بشم؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عزیزم برو مطالعه کن و سفسطه رو بس کن

100عزیز تجربه بهتری دارند انشالله ارشادتون میکنن icon_biggrin :?[/quote]
از پیشنهادت ممنونم شما هم کمی برید از همین سایت خیلیها هستند که مودب با شخصیت هستند کمی روابط عمومی یاد بگیرید وهرگز در هیچ بحثی به کسی توهن نکن حتی اگر گیر کرده باشی یا خوشت نیاد :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote] البته مطمعنم که در اینجا افراد قدرت تحلیل بالای رو دارند ولی مگر بنده در مورد بحث ترک وفارس حرفزدم؟من در مورد تاپیک ترکیه در اون موضوع نوشتم یه کلمه هم خارج از بحث نیست [/quote]
واقعآ جالبه !! توصيه ميكنم يك باره ديگه پست اول خودتون رو بخونيد. بحث بيطرفانه حتي اگه از منظر انتقادي هم باشه ميشه چيزي مثل پست آقاي هانس. مطالب شما اونقدر نخ نماست كه نيازي واسه توضيح تك تكشون نيست . حداقل نه واسه ما ترك ها كه از صفر تا 100 تفكر پان توركي رو ميدونيم!!
[quote]بعدش فرهنگ خودت معنیش مگه چیه؟کسی که بمن میگه عوضی من هم در جوابش گفتم بافرهنگ باش و از فرهنگ مراقبت کن ای چه ربطی به دانشگاه و احسساسته؟[/quote]
آقاي yalnzsalar خواهش ميكنم حداقل ديگه واسه ما با كلمات بازي نكن. كدوم فرهنگ؟؟ فرهنگ مضمحل شده پان توركيسم؟؟ فرهنگي كه ميگه هر چي ترك هست بايد از آرمان آتا تورك دفاع كنه؟!! اين چه استدلال مسخره ايه كه هم فكران شما دارند؟ چون آقاي حسين وحدت ترك هستند بايد از فرمايشاتتون بي كم و كاست دفاع كنند و اگه نظرشون بر ضد شما باشه ميشه بي غيرت؟آقاي yalnzsalar شما و هم فكرانتون بايد باور كنيد كه اينجا ايرانه . كشوري با ده ها قوم ٬ زبان و فرهنگ مختلف كه همه بر ايرانشون غيرت دارند . نه تفكرات پوچ و بي ماييه تزريق شده از هزاران كيلومتر اونطرفتر .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote] البته مطمعنم که در اینجا افراد قدرت تحلیل بالای رو دارند ولی مگر بنده در مورد بحث ترک وفارس حرفزدم؟من در مورد تاپیک ترکیه در اون موضوع نوشتم یه کلمه هم خارج از بحث نیست [/quote]
واقعآ جالبه !! توصيه ميكنم يك باره ديگه پست اول خودتون رو بخونيد. بحث بيطرفانه حتي اگه از منظر انتقادي هم باشه ميشه چيزي مثل پست آقاي هانس. مطالب شما اونقدر نخ نماست كه نيازي واسه توضيح تك تكشون نيست . حداقل نه واسه ما ترك ها كه از صفر تا 100 تفكر پان توركي رو ميدونيم!!
[quote]بعدش فرهنگ خودت معنیش مگه چیه؟کسی که بمن میگه عوضی من هم در جوابش گفتم بافرهنگ باش و از فرهنگ مراقبت کن ای چه ربطی به دانشگاه و احسساسته؟[/quote]
آقاي yalnzsalar خواهش ميكنم حداقل ديگه واسه ما با كلمات بازي نكن. كدوم فرهنگ؟؟ فرهنگ مضمحل شده پان توركيسم؟؟ فرهنگي كه ميگه هر چي ترك هست بايد از آرمان آتا تورك دفاع كنه؟!! اين چه استدلال مسخره ايه كه هم فكران شما دارند؟ چون آقاي حسين وحدت ترك هستند بايد از فرمايشاتتون بي كم و كاست دفاع كنند و اگه نظرشون بر ضد شما باشه ميشه بي غيرت؟آقاي yalnzsalar شما و هم فكرانتون بايد باور كنيد كه اينجا ايرانه . كشوري با ده ها قوم ٬ زبان و فرهنگ مختلف كه همه بر ايرانشون غيرت دارند . نه تفكرات پوچ و بي ماييه تزريق شده از هزاران كيلومتر اونطرفتر .[/quote]

اقا جون من بی خیال شین شما ادم خوب؛شما مومن؛شما وطن پرست؛شما خیلی با فهم؛هر چی خوبه مال شما
منم ادم بد؛مومن هم نیستم؛حتما وطن فروش هم هستم؛حتما فهم هم ندارم؛هر چه بد هم هست مال من اگه راحت شدین تموم کنید
یه کم دیگه بگذره من رو محکوم به اعدام میکنید بالاخره خودتون میبرید و میدوزید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جدا مایه شگفتیه که در اغلب تاپیک های این چنینی - تاپیک هایی که در خصوص تحولات یا اوضاع سیاسی جاری و روز خاورمیانه طرح میشه - بجای بحث از سوژه محوری گفتگو دوستان عزیز ما مداوم با همدیگه جدل و ستیز کلامی می کنن ... هم مایه شگفتی است و هم موجب آه و افسوس ... آه و افسوس از هزاران درد و زخمی که می بایست مایه عبرت ما جوان ترها شده باشه از وقایع 100 ساله اخیر این مملکت تا از تکرار خطاهای فاحش تاریخی پرهیز کنیم و به عوض تفرقه و تفرق در پی انسجام و اتحاد و همدلی بیشتر باشیم.

ترکیه اتفاقا مثال جالبی در این مورد بشمار میاد. اگر با دقت بیشتری به تحولات سه دهه اخیر این کشور نگاه کنید می بینید که مجموعه ساختارهای حاکم از دهه 80 تا کنون (به رغم تداخل نظامیان، مشکلات ناشی از اصلاحات ناگزیر اقتصادی که گاه با ترور و هرج و مرج هم همراه بوده ...، عدم همراهی بخش خصوصی در گام های آغازین اصلاحات اقتصادی و ... ) در منسجم تر و متحد کردن لایه های متنوع جامعه ترکیه (و همراه کردن بخش های مهمی از جامعه با برنامه های اقتصادی و سیاسی خودشون) موفق عمل کردن و شاید امروز که اردوغان و تیمش در حال راهبری این کشور هستن اونها در حقیقت بنحوی از ثمرات چنین روندی بهره می گیرن. شاید بتونیم اینطور عنوان کنیم که ترکیه مدل «قابل تأملی» از مصلحت اندیشی سیاسی در میان کشورهای اسلامی محسوب میشه که نه مثل آل سعود کاملا دست به سینه نشون میده خودشو و نه مثل ایران در تخالف و تضاد کامل با برنامه های سیاسی و بعضا راهبردی غرب بویژه آمریکا در خاورمیانه قرار داره. خوب، شاید عنوانی که دوستان به این تاپیک دادن بخشی از همین واقعیات رو بیان می کنه مضاف بر اینکه ترک ها کمابیش در به تور انداختن منافع قابل توجهی اعم از سیاسی و اقتصادی موفق عمل کردن (دولت اسلامگرای اردوغان تقریبا موفق ترین دولت های ترکیه در این مورده) البته لبه های تاریک و مبهمی هم درباره راهبردها و رویکردهای ترکیه در منطقه خاورمیانه وجود داره که اگر عمری باقی بود و فرصتی دست داد در همین تاپیک به اونها اشاره می کنم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
آقا سعيد تو رو خدا بيا اينو يه جوري جمعش كن :cry: icon_biggrin :?

برادران عزيز چرا به يكديگر توهين مي كنيد؟! اگر قادر به آوردن دليل منطقي نيستيد ديگر چرا مسائل را به هم مي بافيد و به همديگر توهين مي كنيد؟! صحبت سر مسائل سياسي و نقش تركيه است شما سر پان تركيسم و نژاد پرستي با هم سرو كله مي زنيد؟! واقعا شرم آوره. :mrgreen:
تفرقه بين نژادهاي كشور ما چيزي است كه فقط دشمنان ما از آن نفع مي برند و جز ضرر چيزي براي ما ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من از دوستان می خواهم خویشتندار بوده و احترام یکدیگر را نگه دارند. اگر فردی پستی ارسال کرد که شما تمام محتوای ان پست را اشتباه می دانید. به سادگی و با احترام جواب تک تک قسمتهای ان را بدهید. من اطلاع ندارم جناب yalnzsalar پستهای گذشته شان چه بوده است، شاید واکنش دوستان به ان علت بوده باشد. ولی پست ایشان در اینجا مشکلی نداشت مگر در مورد محتوا که ممکن است حالا دوستان کاملا مخالف بوده باشند. سوالات و صحبتهایی را که ابشان کردند دوستان جواب و رد کنند. مطمئن باشید اگر جواب بعدی ایشان دارای متلک باشد مدیران مربوطه اولین کسی خواهند بود که با ایشان برخورد خواهند نمود. این گونه تهمت و انگ زدن و سخن کردن واقعا راه درستی نیست. با تشکر از همه عزیزانی که در این جا شرکت کرده اند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چشم دوستان ما هم با این عزیزمون دیگه کاری ندارم

رویال فالکون و من هم که ترکیم میدونیم این رفیقمون چه میفرمایند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.