armani

تركيه امروزي (هنرپيشه بي نقش )

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]من از دوستان می خواهم خویشتندار بوده و احترام یکدیگر را نگه دارند. اگر فردی پستی ارسال کرد که شما تمام محتوای ان پست را اشتباه می دانید. به سادگی و با احترام جواب تک تک قسمتهای ان را بدهید. من اطلاع ندارم جناب yalnzsalar پستهای گذشته شان چه بوده است، شاید واکنش دوستان به ان علت بوده باشد. ولی پست ایشان در اینجا مشکلی نداشت مگر در مورد محتوا که ممکن است حالا دوستان کاملا مخالف بوده باشند. سوالات و صحبتهایی را که ابشان کردند دوستان جواب و رد کنند. مطمئن باشید اگر جواب بعدی ایشان دارای متلک باشد مدیران مربوطه اولین کسی خواهند بود که با ایشان برخورد خواهند نمود. این گونه تهمت و انگ زدن و سخن کردن واقعا راه درستی نیست. با تشکر از همه عزیزانی که در این جا شرکت کرده اند.[/quote]
سلام دوست عزیز من پستهای گذشته ام هم مشکلی نداشت ولی این اقای حسین وحدت در پستهای قبلی با افکاری که پیش زمینه ایشان شده سریع واکنش نشون میده و انواع توهین وتهمت رو به بنده میزنه
والا من اگه یه دزد واقعی رو ببینم فکر نمیکنم که حتما دزده چون به نظر من همه درستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه ولی در افکار این بابا همه نادرستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه
خیلی تشکر میکنم از شما که واقع بین هستید

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]چشم دوستان ما هم با این عزیزمون دیگه کاری ندارم

رویال فالکون و من هم که ترکیم میدونیم این رفیقمون چه میفرمایند[/quote]

خیلی ممنون. من اطلاعی از باطن ایشان ندارم و اگر هم داشته باشم تا زمانی که بروز داده نشود نمی توان برخوردی با کسی صورت داد. پان ترکها با فارسها کاری ندارند هدف انها جذب اذری هایی همچون شماست . و نقش اصلی مبارزه با پان ترکها هم خود شما عزیزان هستید. البته منظور از مبارزه جنگ نیست. بلکه مباحثه است. از شما عزیزان نیز بابت حساسیتتان ممنونم.
[quote]
سلام دوست عزیز من پستهای گذشته ام هم مشکلی نداشت ولی این اقای حسین وحدت در پستهای قبلی با افکاری که پیش زمینه ایشان شده سریع واکنش نشون میده و انواع توهین وتهمت رو به بنده میزنه
والا من اگه یه دزد واقعی رو ببینم فکر نمیکنم که حتما دزده چون به نظر من همه درستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه ولی در افکار این بابا همه نادرستند مگر اینکه خلافش ثابت بشه
خیلی تشکر میکنم از شما که واقع بین هستید[/quote]

همان طور که قبلا عرض کردم بنده اطلاعی ندارم و قضاوتی نیز در این مورد نمی کنم. امیدوارم هم شما و هم بقیه به مبحث بپردازید و با یکدیگر به مانند دوست باشید. مخصوصا که همه ی شما اذری هستید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در مورد سوال یکی از دوستان در مورد کوه های آرارات باید عرض کنم که :

در دوره رضا شاه با یک قرارداد ننگین بخشهایی از کشور عزیزمون ایران جدا شد مطابق این قرارداد دشت نامی به افغانستان واگذار شد و شط العرب (اروند رود خودمون ) به عراق کنونی و کوه های آرارات به ترکیه واگذار شد .

در دوره پسر ملعونش محمد رضا هم بحرین از ایران جدا شد .

در هر دو مورد هم انگلستان واسطه کار بود . این بهایی بود که این دو وطن فروش بابت چند روز پادشاهی شون برای اینکه تحت حمایت انگلستان باقی بمونند و پادشاهی کنند پرداخت کردن .

همونطور که منافقین بهای به قدرت رسیدنشون و حمایت آمرکا و غرب ازشون برای رسیدن به قدرت در عملیات فروغ جاویدان که با عملیات متقابل رزمندگان اسلام با عنوان مرصاد ناکام موند ، جداشدن خوزستان و هدیه اون به صدام بود .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ترك ها سياست مشكوكي پيش گرفتن يه دفعه بعد 60سال ياد قلسطين افتادن
قبلا با اروپا خوش رقصي ميكردن حالا يادشون افتاده بابا ما مسلمونيم حالا بايد تو جهان اسلام سري تو سرا در بياريم سوريه تهديد ميكنه الكي به اسراييل مي توپه( شما باور نكن البته) رادار دفاع موشكي تو مرزش با ايران مي ذاره كلا بايد هواسمون به اين مارمولك ها باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوبه والا معنی کشور مسلمان رو هم فهمیدیم

برید ببینید چه خبره توی ترکیه ، خدا پدر آمریکا رو بیامرزه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این ترکیه از یک طرف میاد با ناتو همکاری میکنه و از طرف دیگه سفیر اسرائیل اخراج میکنه تازه اونم همزمان اینکارو میکنه که قضیه رو جمع کنه ........به نظر من کسی یه ذره اهل فکر کردن باشه میفهمه ترکیه چه اشغالای نامردی هستن ...درضمن دوستانی که میگن ایران سیاستش بده باید اینو بدونن ما برای رضایت خدا تلاش میکنیم نه رضایت یه مشت به ظاهر مسلمون خودفروخته البته ....یه مستند نشون داد شبکه سه از جنگ 33 روزه صحنه هایی دیدم که واقعا تامل برانگیز بود .....یه زن و شوهر جوون چند تا بچهاشون شهید شده بودن و با لبخند گفتن فدای اسلام و مقاومت ...........معلومه وقتی بخوای تو جبهه حق باشی بایدم سهتیهاشو تحمل کنی ...........در ضمن خیلی ها مثل ترکیه رفتار کردن و نتیجشو دیدیم ....به نظر من ایران الان باید سعی کنه با مصری ها رابطش خوب بشه البته اگه وزارت خارجه ما از خواب بیدار بشه :?

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
در آستانه نصب رادار ناتو در تركيه (به جهت حمايت از اسراييل ) در برابر حملات موشكي ايران !! بايد يخورده از اين فيلمهاي ضد اسراييلي بازي كنند ...

علاوه بر اون به نظر ميرسه در آينده هم شايد بخوان محاصره غزه توسط ترك ها شكسته بشه تا كنترل آينده غزه دولت حماس و افكار عمومي رو بدين وسيله از ايران بگيرن و متوجه تركيه بكنند .

به هر حال ترك ها بشكل كاملا تابلويي سياست سو استفاده گري از اوضاع منطقه رو پيش گرفتن ! و البته ما هم مشكلي نداريم منتها زماني كه ترك بخوان سياست مستقلي داشته باشند ~ نه اينكه رول نفوذي غرب در جهان اسلام رو بازي كنند . و اين رو ميشه با نگاه به آينده دمكراتيزه شدن كشورهاي عرب ~ اسلامي منطقه فهميد كه نقشي كه بايد تركيه در آينده بازي كنه چي هست ! و البته از الان ديگه نميشه گفت تركيه هنرپيشه بي نقش ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام خدمت همه دوستان

عرض کنم اگر می بینید ترکیه در منطقه عددی شده بخاطر هوش و ذکاوت فوق العاده ترک ها نیست بلکه بخاطر صنایع مونتاژ و تجهیزات نظامی ای که غرب برای خوش خدمتی در اختیار آنها قرار داده البته این نکته هم از یاد نره که اونها اگر اف 16 دارن استفاده اش محدود به اجازه صاحبانشونه !
خدمت اون دوستانیم که دم از تعداد کماندو 7500 نفری و و تجهیزات فلان ترک ها می زنن بگم اون کماندوها که در مقابل پ.ک.ک (که تجهیزات سبک و آموزش های کم در مقابل ارتش ترک دارن کاری نتونستن که هیچ آبروریزی هم که اخیرا با اون فیلم منتشره) کردن ...
وخدمت اون دوستی که گفته بنظر ترک ها سلاح های ساخت ایران کپی و بی کیفیت هستند بگم که اولا اگر اونا هم می تونن بسازن همون بی کیفیتشو ! ثانیا مگه ساخت یه موشک فقط به پول و ذکاوت دانشمنداس فقط پس مقابله در مقابل فشار های سیاسی در زمینه عدم ساخت موشک های دور برد چه میشه !
ثالثا مگه ساده اس بخوای صاعقه بسازی نگاه کنین به آمریکا اف 35 ساخته ولی قراره در سال 2050طبق گفته خودشون اگر وضعشون خوب باشه قراره بصورت کلان وارد خدمت بشه درسته قبول دارم که شرایط ما خوب نیست ولی یادمون باشه ما همه ایم کارها رو در شرایطی کردیم که 33 سال از انقلاب می گذره و ما تقریبا 13 سال اولشو در شرایط بسیار سخت جنگ گذروندیم اگر میبینین که کارشناسان غربی از بعضی صنایع ما دچار شگفتی می شن چون راه 60 -70 ساله آنها رو ما با اراده آهنین در 20 سال رفتیم مثل هوا و فضا .
از دید من اگه آمریکا با ایران سر میز مذاکره بشینه که احتمالش زیاده (دلیلشم وضع خراب اسراییل در از دست دادن دوست استراتژیکش مصر و تنها شدن هر چه بیشترش در منطقه و اعلام کشور مستقل فلسطینه ) خواهین دید دیگه نیازی به ترکیه نیست حتی اگر هو عضو ناتو باشه .

و آخر بگم اگر ترکیه داره با اسراییل این شکلی مبارزه میکنه سر فلسطین، نه بخاطر فلسطین بلکه میخوان از این طریق رضایت عرب ها را جلب و رکود اقتصادی که داره از راه میرسه را با دلارهای نفتی عرب ها به نوعی بگذرونه همون کاری که در سال 2008 کردن و اما در مورد قضیه خوش خدمتی ترک ها به امریکایی ها بگم ترک ها می دونن که نمی تونن پوز پ.ک.ک را بزنن با این خوش خدمتی میخوان با استفاده از جلب رضایت اربابان آمریکاییشون از اهرم فشار سیاسی آمریکا استفاده کنن تا منابع مالی پ.ک.ک را در کشورهای اروپایی بلوکه و کانال های تلویزیونی شان را بسته و به این طریق پ.ک.ک را ضعیف کنن که من فکر نکنم بتونن زیاد در این سیاست های اخیرشون موفق بشن چرا چون نه تنها ترکیه بلکه اربابانشون آمریکا و دیگران از طرح های که برای منطقه میریزن همیشه از یک چیز غافل بودن اون هم اراده ملت هاس .
به امید درخشش ایران و ایرانی در همه زمینه ها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با عرض سلام خدمت دوستان در مورد نقش تركيه در منطقه بايد گفت كه تركيه به همراه امريكا به دنبال كنترل حركتهاي اسلامي منطقه است و مخالفتهاي را كه نسبت به اسراييل انجام ميدهد تاكتيكي است نه استراتژيك وخيلي زياد هم دوام نخواهد اورد نقشه اي كه امريكا با بازي ناشيانه تركيه در حال اجرا كردنش است جلوگيري از اسلامي است كه باهژموني امريكا در منطقه و برنامه تو خالي به اصطلاح دو كشور فلسطين واسراييل در كنارهم مخالفت ميكنند و جايگزيني ان با اسلام امريكايي است ولي بزرگترين مانع بر سر اين برنامه عدم موفقيت نقشه براندازي نظام سوريه بود ما نبايد فراموش كنيم كه امريكا تا اتمام سال2011بايد از عراق خارج شود كه با خروج امريكا كريدور مقاومت شكل خواهد گرفت و امريكا مجبور به نشستن پشت ميز مذاكره با ايران خواهد شد انوقت ديگر اينقدر اسم تركيه رو نخواهيم شنيد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان متاسفانه ما یک چیزو یادمون رفته که در واقع 3 کشوراستراتژیک منطقه ایران,عثمانی ومصر بودن که بعد از فروپاشی عثمانیان کشور عربستان تلاش زیادی کرد که جای خالی عثمانیان رو پر کنه که با برگشت اسلامخواهان در ترکیه و تغییره سیاست ,ترکها دوباره به دنبال نقش قدیمی خود هستند که متاسفانه با کم کاری دستگاه دیپلماسی ایران و کمک های امریکا و اسراییل و اروپا به راحتی در عرض 2 سال تقریبا جایگاه خودشون رو پیدا کردند.در مورد به قولی انقلابهای مردمی جهان اسلام باید بگم در استراتژیه دفاعی امریکا که در سال 2000 توسط پنتاگون به سنا داده شد .
میبینیم که پنتاگون از دول دوست جدید در میان کشور های اسلامی یاد میکنه و در جای دیگه میبینیم که میگه دولتهای فعلی دیگه نمیتونند حافظ منافع امریکا باشند کشوره جدیدی در میان مسلمانان درست نشده با مروروقایع میبینیم رژیم مبارک بدون هیچ مبارزه ای تسلیم میشه
مبارکی که تقریبا 30سال کشور رو در حالت فوق العاده نگه داشته بود و در طول این سالها تمامی صداها رو در نطفه خفه میکرد در طول 2 هفته سقوط میکنه و ارتش هیچ گونه کاری براش نمیکنه
ولی میبینیم که اعلام میشه فرمانده ارتش مصر با همتای امریکاییش تلفنی صحبت کرده.بهتره یک مقدار تامل کنیم!!!
از نظرمن در حاله حاضردستگاه دیپلماسی ما داره به بدترین شکل ممکن کار میکنه شاید در تلویزیون وسایر وسایل ارتباط جمعیه ما این طور گفته بشه تمام انقلابها دارن از ایران طرفداری میکنند ولی
در واقع در حال حاضر حتی حماس و حزب الله هم دارن برای ایران 2 دوزه بازی میکنند
من اول یک ایرانی هستم و طرفدار منافع کشورم و این و بدونید هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره که ما بخوایم محض رضای خدا به این عرباکمک کنیم تاریخ به ما ثابت کرده ما فقط باید به خودمون اعتماد کنیم نه عربها،نه ترکها،نه امریکاییها،نهاروپاییان و به خصوص نه روسها

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببینید دوستان بنظرم حرفم چکیدهای از تمام اشارات دوستان رو داشته باشه
تعریف مسلمانی از نگاه ترکیه دقیقا مشابه تعریف اسلام امریکایی ولاغیر یعنی ظاهری از اسلام در مناسبات ولی باطنا در مدار منافع غرب مثلا تیپ ضد اسراییلی در اجلاس داووس یا جلوی دوربین خبرنگاران اما در روی دیگه سکه گسترش روزافزون مناسبات
دوما دوستان دولت در ترکیه فقط نمادی از دموکراسی هست ولی در پشت قضایا قدرت اصلی در ترکیه در اختیار نظامیان سکولار تا بیخ و بن وابسته به غربه برا همین هست که بدون هیچ مقاومتی حاضر میشه بهترین همسایه هاشو با خودش در کوتاه ترین زمان دشمن کنه اونم با استقرار سپر موشکی که جالب خود ترکیه هم هیچ گونه نظارتی بر اون نداره اخه 800میلیارد دلار صادارت داشته باشی ولی صلاح امنیت ملی کشور خودتو نداشته باشی اخه اینم اسمش پیشرفته میخوام صدسال سیاه این پیشرفت نباشه به مرتضی علی قسم شرافت نداشتن نون شب رو سفره ملت شرف داره به اینکه سایه ننگ زور اجنبی بالای سرت مردمت باشه بچه بیام قدر دولت و حکومت خودمنو بدونیم((هرچند هیچ فرد با انصافی منکر مشکلاتش نیست)) که به زعامت فردی که بحق جانشین روح الله شد به احدی در شرق و غرب دنیا سر سوزنی باج نداده و نمیده و افتخار ما تا ابد اینه که جرم دستگیری نیروهای رویال مارین انگلیس اینبود که نوک قایقشون فقط 5 سانت وارد ابهای سرزمینی ما شد حالا اینو مقایسه کنید با استقلال ((البته ظاهری))کشور ترکیه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اصلا بعید نیست این برنامه اخراج سفیر اسراییل (گه از مدت ها قبل توی ترکیه نبود!) هماهنگ شده باشه.به خاطر اینکه این برنامه سپر موشکی در جنجال خبری ناشی از این اقدام کمرنگ بشه.موضوع کمی نیست.نصب سامانه دفاع موشکی نزدیک مرز های ایران و احتمالا برای مقابله با روسیه هم به کار بره.این ترک ها فیلشون یاد عثمانی کرده!ولی یادشون رفته عثمانی ها هر چه قدر خونخوار و مستبد بودن ولی حداقل خودشون به اون قدرت رسیده بودن.نه با خوش خدمتی به قدرت های دیگه!کاری که الان ترکیه داره انجام میده.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
البته ما هم باج کم ندادیم!!!
ترکیه بلا شک برنامه اش را طوری تعیین کردند که نقش یک مدل اسلامی را بازی کند !
ما باید این را بدونیم فقط با نظم و برنامه ریزی میتونیم روی تحولات تاثیر بگذاریم نه.........!
به شدت باید مواظب امنیت داخلی خودمان باشیم! تقویت ایمان جامعه!اصلاح اقتصادی!
برای اینکه ممکنه کلاها را باد خیلی دور ببره!
باید اول خودمون بعد اطرافیانمون را اصلاح بکنیم برای مصلح جهانی!!!
چشم امید فقط به خداست!

اگه بایدش زیاد شد ببخشید!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اصلا بعید نیست این برنامه اخراج سفیر اسراییل (گه از مدت ها قبل توی ترکیه نبود!) هماهنگ شده باشه.به خاطر اینکه این برنامه سپر موشکی در جنجال خبری ناشی از این اقدام کمرنگ بشه.موضوع کمی نیست.نصب سامانه دفاع موشکی نزدیک مرز های ایران و احتمالا برای مقابله با روسیه هم به کار بره.این ترک ها فیلشون یاد عثمانی کرده!ولی یادشون رفته عثمانی ها هر چه قدر خونخوار و مستبد بودن ولی حداقل خودشون به اون قدرت رسیده بودن.نه با خوش خدمتی به قدرت های دیگه!کاری که الان ترکیه داره انجام میده.[/quote]
شک هم نکنید,ولی ان شاء الله راه به جایی نمیبرند!
ولی دعا کنید که امتحانها زیاد سخت نشن یا اگر سخت میشن ما پیروز بشیم و در خدمت اقا باشیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ديروز هم كه قرعه دو تا از كشتي گير هاي ما رو با اسراييلي هاي پدر سوخته انداختند .
پژاك يا همون پ ك ك كه در واقع يه گروه هستند بايد بگم كه وضعشون با حملات زميني و توپ خانه اي ايران و بمب باران تركيه خيلي خرابه.بد نيست به وبلاگ ضد پژاك سري بزنيد.
ارتش تركيه اونجوري كه يه سري دوستان فكر مي كنند قوي نيست و مخصوصا نيروي زميني شون كه وضعش خيلي خرابه و اصلا در حد تحديد كردن ايران نيست.(جواب پست هاي اول)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.