zed

کلاه سبزها از زبده ترين نيروهاى جهان هستند

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[align=center][img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Pq1AueaS.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Pq1schpA.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Pq1Au1I9.jpg[/img]

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/Pq1scmoS.jpg[/img]
[/align]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
يه چيزي تو اين عكسها خيلي نظرم رو جلب كرد و اون اينكه بر خلاف بچه هاي سپاه تقريبا تمام بچه هاي تيپ 65 نوهد ريش و سبيل رو اصلاح ميكنن !!

ظاهرا ريشه شاهنشاهي نوهد همچنان پايدار مونده !! البته به نظر من برتري افراد مخصوصا افرادي از اين نوع به ريش و سبيل نيست

تو نهاجا هم خلبانان زيادي هر روز اصلاح كرده ميان پايگاه.
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]يه چيزي تو اين عكسها خيلي نظرم رو جلب كرد و اون اينكه بر خلاف بچه هاي سپاه تقريبا تمام بچه هاي تيپ 65 نوهد ريش و سبيل رو اصلاح ميكنن !!

ظاهرا ريشه شاهنشاهي نوهد همچنان پايدار مونده !! البته به نظر من برتري افراد مخصوصا افرادي از اين نوع به ريش و سبيل نيست

[/quote]
این قضیه ربطی به شاهنشاه ندارد و زدن ریش در ارتش نوعی نظم نظامی است و فواید دیگری هم دارد حتی در زمان جنگ و اوایل انقلاب هم اینگونه بود . شما شهید صیاد شیرازی را کمتر با ریش می بینید .
نیروی هوایی ارتش هم همینطور است و اکثر خلبانان این نظم نظامی را رعایت می کنند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]يه چيزي تو اين عكسها خيلي نظرم رو جلب كرد و اون اينكه بر خلاف بچه هاي سپاه تقريبا تمام بچه هاي تيپ 65 نوهد ريش و سبيل رو اصلاح ميكنن !!

[/quote]
این قضیه ربطی به شاهنشاه ندارد و زدن ریش در ارتش نوعی نظم نظامی است و [color=red]فواید دیگری هم دارد [/color]حتی در زمان جنگ و اوایل انقلاب هم اینگونه بود . شما شهید صیاد شیرازی را کمتر با ریش می بینید .
نیروی هوایی ارتش هم همینطور است و اکثر خلبانان این نظم نظامی را رعایت می کنند.[/quote]

اگر فايده داره چرا شهيدان اردستاني و باباپي ريششون رو نميزدن ولي شهيد دوران دايم سه تيغ ميكرد ؟؟

اصلا چه فايده اي داره ؟؟‌(( نميخوام بحث رو منحرف كنم))

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]ای بابا،سینا جان که نوضیح دادند...
زدن ریش هم نظم محسوب میشه و هم نوعی نظافت که برای نیروهای کماندویی اجباریه...
حالا اینکه چرا این عزیزان ریش میزاشتند یا نمیزاشتند به خودشان مربوطه icon_wink icon_wink
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]يه چيزي تو اين عكسها خيلي نظرم رو جلب كرد و اون اينكه بر خلاف بچه هاي سپاه تقريبا تمام بچه هاي تيپ 65 نوهد ريش و سبيل رو اصلاح ميكنن !!

تو نهاجا هم خلبانان زيادي هر روز اصلاح كرده ميان پايگاه.[/quote]

دوست عزیز سعی نکن با ارسال پستهای نامربوط بحثها رو منحرف کنی.

در ارتش اول قانون و نظم هست پس اگر بگن ریشتون رو بزنید همه باید بزنن ثانیا اگر اجباری نباشه فکر نکنم به بنده و شما ربط چندانی داشته باشه و به خود فرد مربوط میشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا اونجایی که ما فهمیدیم این تاپیک در خصوص سخنرانی جناب پیمبری در یک مصاحبه بوده و موضوعش هم تیپ 65 نوهد است.
در نوهد و کلا کلاه سبزهای ارتش (نیروی زمینی) دو دوره وجود دارد برای گرفتن کلاه سبز و اونم چتربازی اتوماتیک و دوره نوهده...، نه هیچ دوره دیگه .... بقیه دوره های قبلی را که در پست قبلی گفتم اختیاری و ملتو هیچ کسی نمیتونه مجبور کنه ببینند icon_wink

در نیروی دریایی که الحق و الانصاف تکاورهای دریایی (کلاه سبزهای نیروی دریایی) بسیار زبده ای داره هم 2 دوره SBS درجه 1 و 2 وجود داره که با دیدن درجه 2 هم کلاه سبز را دریافت میکنند و دومی یعنی درجه یک اختیاری است :lol:

دوره عقرب و نمیدونم رتیل و سوسمار نداریم... :lol: :lol:
شاید این دوره ها در نیروهای دیگه بجز ارتش باشه مثل سپاه و بسیج... icon_wink

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

تو نهاجا هم خلبانان زيادي هر روز اصلاح كرده ميان پايگاه.[/quote]

دوست من نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ کس را برای زدن ریش و سبیل مجازات نمیکنه مخصوصا ارتش ... و در سپاه هم تا اونجایی که من میدونم اختیاریه و چون فضا فضای خاصی است دوست دارن نزنن.. :lol:

توی نوهد هم دوستان و همرزمانی هستند که محاسن دارن و همرزمان دیگه ای هم هستند که بقول شما شیش تیغ میکنند ..... همه چیز اختیاریه و کاملا دمکراسی حاکم است :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خدا قوتشون بده! چه حالی میکنم با نیروی زمینی ارتش! :lol:
ولی چرا از نظر اندامی زیاد ورزیده نیستن! نیروی زمینی آمریکا رو ببینین! متوسط قدشون 183 بود! خداییش اونام خیلی خوش هیکلن! :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[color=darkblue]ورزیدگی به پروتئین و نیروزا بالا زدن و دوتا وزنه زدن که نیست...یه سری عکس از کاراته بازی و چاقو بازی های این عزیزان هم دارم،اگه میخوای ارسال میکنم...
یادت باشه هیچوقت به بزرگی و گندگی طرف نرو... :lol:
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ببین دوست من ..شما فلسفه نیرو مخصوص را نمیدونید..
نیرو مخصوص ها کسانی هستند که کار اصلیشون ایجاد نهضت مقاومت در کشور هدف یا کشور اشغال شده است و تیپ نوهد داره برای اون روز اموزش میبینه ... اون کسانی که شما میگید کارشون چیز دیگست .... [b][color=red]من به علت مسائلی نمیتونم موضوع را بیشتر از این باز کنم چون علاوه بر دوستان عزیز و وطن پرستی که توی سایت حضور دارند صد در صد عوامل گروهکهای خائن و سرویسهای جاسوسی برای جمع اوری آشکار صد در صد به اینجا سر میزنند و نباید با ارسال هر مطلبی باعث بشیم حسابی خوش خوشانشون بشه[/color][/b] :lol:

[color=blue]حفاظت گفتار را رعایت کنیم تا جان هموطنانمون در یک جای دیگه به خطر نیفته [/color] :lol:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اوووه! چه گیری دادین ها! اولا اونا با پروتئین و کراتین بازوهاشون پف نکرده و با ورزش و بدن سازی اینجوری شدن و مادر زادی نیست!
دوما مگه بده کلاه سبز های ماهم اینجوری باشن!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ببین دوست من ..شما فلسفه نیرو مخصوص را نمیدونید..
نیرو مخصوص ها کسانی هستند که کار اصلیشون ایجاد نهضت مقاومت در کشور هدف یا کشور اشغال شده است و تیپ نوهد داره برای اون روز اموزش میبینه ... اون کسانی که شما میگید کارشون چیز دیگست .... [b][color=red]من به علت مسائلی نمیتونم موضوع را بیشتر از این باز کنم چون علاوه بر دوستان عزیز و وطن پرستی که توی سایت حضور دارند صد در صد عوامل گروهکهای خائن و سرویسهای جاسوسی برای جمع اوری آشکار صد در صد به اینجا سر میزنند و نباید با ارسال هر مطلبی باعث بشیم حسابی خوش خوشانشون بشه[/color][/b] :lol:

[color=blue]حفاظت گفتار را رعایت کنیم تا جان هموطنانمون در یک جای دیگه به خطر نیفته [/color] :lol:[/quote]

فکر کنم اشتباه میکنی کریم آقا، نوهد یعنی نیروی ویژه هوابرد و تا اونجا که من میدونم ماموریتش در چهارچوب تعریف شده یک نیروی هوابرد در یک ارتش یا نیروی نظامی منظم (رگولار) هستش، اون نیرویی که ماموریت مورد نظر شما رو انجام میده یه چیز دیگس و اصلا جزو ارتش نیست، حداقل اسمش هم کم و بیش در دنیا شناخته شدس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.