AMIRTOMCAT

تحلیل و پیگیری تحولات آمریکای مرکزی و جنوبی

Recommended Posts

babakim1 به نظر شما ایران مازاد درآمدش رو باید چه کار کنه؟

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

babakim1
به نظر شما ایران مازاد درآمدش رو باید چه کار کنه؟

به نظر من بهتره : با درآمد مازاد ، به جایی پذیرایی و اسکان حدود 2 میلیون نفر در سالروز رحلت بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی ، از 10 میلیارد نفر پذیرایی کنیم ، تا همه جهان با اهداف گرانمایه رهبر کبیر آشنا شوند . ( حالا من هم دارم حرفی میزنم که سعید آقا پستهای منو پاک نکنه ! )

راستی برادر ، نگفتی ما اینهمه درآمد مازادمون رو از کجا آوردیم ؟ :| خب راست میگی . ما اونقدر درآمد مازاد داریم که باید در همه کشورهای جهان اقدام به ساخت کارخانه و ایجاد اشتغال برای آنها کنیم . اونقدر در ایران کارخانه ساختیم که ، که فضای خالی برای سوزن انداختن نیست . تازه به نیروی کار فراوانی هم برای کار در این کارخانه ها نیاز داریم . احتمالاً از ونزوئلا کاگر وارد کنیم . icon_cool

و در پایان من به شما پیشنهاد میکنم اگر وقت کردید ، با دانش اقتصادی که دارید ، بیایید و در استفاده از درآمد مازاد ، به مسئولین کمک کنید . :!:

به امید پیشرفت هر چه بیشتر ایران ، با یاری درآمد مازاد .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خوب اول بهتره یه نگاه به آمار فروش نفت بندازین تا مشکل از کجا آوردنش حل شه! دوم با وارد کردن یه مقدار اضافه و افزایش میزان نقدینگی به مقدار فعلی وضعیت تورم به اینجا رسیده. فکر کنم اگه شما وزیر اقتصاد بودین الان افزایش نقدینگی مون روی 600-700 درصد بود.(خدا به خیر کنه).ولی شاید هم راه حلی برای رفع این مشکلات و تزریق این مقدار نقدینگی داشته باشین. پس لطفا بیشتر توضیح بدین تا ما هم استفاده کنیم و دانش اقتصادیمون بالا بره.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رابطه ونزوئلا به عنوان یك كشور مشكل دار با آمریكا تحت نظر روسیه قرار گفته و روسیه داره از این كشور استفاده می كنه حالا چطور؟ اولا" ونزوئلا اف 16 داره كه قطعا" با كمی كمكهای نظامی در اختیار روسیه برای تفتیش قرار میگیره شاید ندونین ولی هندسه پروازی اف 16 هنوز بعد از 30 سال مبهمه نسخه های اروپایی مشابه مثل میراژ و ... هم یك داستان جدا دارن... از طرفی روسیه با فروش اسلحه به كشوری كه قبلا" بازار آمریكا بوده سود میكنه رابطه واقعی با ونزوئلا منافع خاصی برای ما نداره. در مورد انتقال تكنولوژی موشكهای دوربرد به كشورهای دیگر گزینه خوبی هست به شرط اینكه دانش هدایت وشك پس از دان گرید منتقل بشه :| icon_cool :!: :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله کاملا متوجه شدم و دانش اقتصادیم هم خیلی بالا رفت. ممنون از پاسخ شما. در ضمن اگر در آینده جوابی پیدا کردی همین جا میتونی بنویسی اگر هم اصلا متوجه نشدی من چی گفتم بهتره کلا بیخیال شی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام. رابطه ما با ونزولا و کلا کشورهای آمریکای لاتین نه روابط کاملا اقتصادی هست و نه اینکه قراره ایران از این کشورها، آمریکا رو هدف قرار بده. مگه کشکی کشکیه؟ مجموعه ای از روابط اقتصادی، افزایش برد دیپلماتیک، ترویج مذهب تشییع و... باعث میشه این روابط برقرار و مستحکم بمونه . ورود ایران به آمریکای لاتین= ما رو مخ آمریکاییها کار میکنیم،به هر نحو ممکن :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر مشكل ما زدن امريكاست كه بايد بگم خير ما مي تونيم همينجا امريكارو زمين گير كنيم وقتي پايگاهاش با خاك يكسان شن مي خواد چي كار كنه؟ اصلا ما نيازي به زدن امريكا نداريم مي خوايم مردم رو به کشتن بدیم تازه برای زدن امریکا ما به هزاران موشك با کلاهک متعارف نیاز داریم به نظر شما چند تا پایگاه موشکی میشه تو ونزویلا زد؟ من یجا دیگه گفتم بازم میگم ارتباط ما با سوریه و الجزیره و کره ی شمالی خیلی برای ما مهم تره تا وقتی نتونستیم با این کشور ها ارتباط بر قرار کنیم و یجورایی باهاشون هم پیمان شیم نباید به فکر کوچک ترین جنگی باشیم فقط دفاع برای ضربه زدن به امریکا راه های بهتری هست تا مثلا شلیک 100 شهاب 3 به واشنگتن. :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

من باور نمیکنم که روابط ما با ونزوئلا برامون میتونه مفید باشه !
پایگاه نظامی که اصلاً به دردمون نمیخوره . ( با دلایلی که دوستان گفتند کاملاً موافقم )
با این همه بیکار که در مملکت داریم چه دلیلی داره در این کشور اقدام به ساخت کارخانه های مختلف کنیم . به جای ایجاد اشتغال در کشور خودمون ، به کشوری کمک میکنیم که هیچ دانش یا منابعی ندارد که در ازای آن از ونزوئلا به ایران منتقل کنیم . ( لطفاً بهانه نیارید که آمریکا با نفوذ در کشورهای آفریقایی منابع آنها را غارت کرد و ابر قدرت شد ! از دست ما این کارها بر نمیاد )
به نظرم میاد ارتباط ایران با ونزوئلا مانند ارتباط روسیه با کوبا باشه . میخواد مثل براده آهن تو چشم آمریکا باشه . ( که نمیشه ! )

میدونی صادرات خدمات فنی مهندسی چیه؟ وقتی ایران میره توی ونزئولا یا گابن یا اریتره یه کارخونه یا سد میزنه کسایی که نمی فهمند دادشون درمیاد که وای چرا توی اونجا! چرا برای خودمون نه! اقا جون صادرات فنی مهندسی باعث میشه نیروهای نخبه از کشور فرار نکنند و توان طراحی و تجربه اجرایی مهندسین ایران بالاتر بره!تازه پولش رو می گیریم ( هر چند قسطی) مجانی که انجام نمیدیم!لابد توقع دارید به بلژیک و هلند و سوئد خدمات فنی مهندسی ارائه کنیم! کسایی که خودشون ختم روزگارند! بازار صادرات کالا و خدمات ما همین کشورهایی مثل عراق و افغانستان و پاکستان و ونژئولا و نیگاراگوئه و ..... است .ونزئولا دانش و منبع نداره ولی پول که داره! بازار خوب صادرات تسلیحات و کالاهای ما هم هست!

همینهایی که از سرمایه گذاری ایران در کشورهای دیگر انتقاد می کنند در برابر خوابانیدن پول ملت در بانک های اروپایی سکوت می کنند!وقتی به انگلیس وام میدادیم اشکالی نداشت! بیش از 100 میلیلارد دلار پول رو خواباندیم در بانک های اروپایی با بهره نیم درصد! اقایون ساکتند و خوشحال و راضی! حال پولامون رو می برن ! تازه سارکوزی هم بیشتر فحش نثارمون میکنه!اما وقتی که 1 میلیارد دلار از پول در جای دیگری سرمایه گذاری میشود تا سود 15 درصدی عایدمان بشود اقایون صداشون در میاد که چرا توی مملکت خودمون خرج نشه! بدون اینکه بدونن که تا چه حد میشه داخل پول خرج کرد و خرج کردن زیادی پول داخل کشور باعث چه چیزهایی میشه!

به جای سود نیم درصد بانک های اروپایی و تحمل توهین هایشان، بهتره این پولا بره توی کشورهایی متمایل به سیاست های خودمون یا حداقل اونهایی که بیطرفی بیشتری دارند سرمایه گذاری بشه تا سود بیشتری عاید مون بشه! و نفوذمون هم به تبع اون افزایش پیدا کنه!

یه عده توی مملکت ما هستند که کارشون فقط انتقاد از هر چیز و هر کس و هر کار درست و نادرست و زمین و زمانه! انگار نافشون رو با نق زدن بریدن!اگه مثل پیرزن ها نق نزنند مریض می شوند!

babakim1

babakim1

به نظر من بهتره : با درآمد مازاد ، به جایی پذیرایی و اسکان حدود 2 میلیون نفر در سالروز رحلت بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی ، از 10 میلیارد نفر پذیرایی کنیم ، تا همه جهان با اهداف گرانمایه رهبر کبیر آشنا شوند . ( حالا من هم دارم حرفی میزنم که سعید آقا پستهای منو پاک نکنه ! )
راستی برادر ، نگفتی ما اینهمه درآمد مازادمون رو از کجا آوردیم ؟ :| خب راست میگی . ما اونقدر درآمد مازاد داریم که باید در همه کشورهای جهان اقدام به ساخت کارخانه و ایجاد اشتغال برای آنها کنیم . اونقدر در ایران کارخانه ساختیم که ، که فضای خالی برای سوزن انداختن نیست . تازه به نیروی کار فراوانی هم برای کار در این کارخانه ها نیاز داریم . احتمالاً از ونزوئلا کاگر وارد کنیم . icon_cool
و در پایان من به شما پیشنهاد میکنم اگر وقت کردید ، با دانش اقتصادی که دارید ، بیایید و در استفاده از درآمد مازاد ، به مسئولین کمک کنید . :!:
به امید پیشرفت هر چه بیشتر ایران ، با یاری درآمد مازاد .

آخه عالم دهر! مغز متفکر!!!پرفسور!!!! استاد اعظم!!! اگه این پولهای مازاد همه اش در کشور خرج بشه تورم چقدر میشه؟! میدونی نقدینگی یعنی چه؟برای راحتی اعصاب شما میشه این با این پولها یه جشن 2500 ساله راه اندازی کرد!تا یه عده ای مثل جنابعالی آروم بگیرند! یه جوری صحبت از اسکان 2 میلیون نفر میکنی هر کی نفهمه فکر کنه 2 میلیون نفر رو بردن توی هتل!نه اینکه یه عده ای خودشون میرن اونجا و حتی ناهارشون رو هم با خودشون می برن!به تشییع جنازه و سالگرد هم حسادت میکنید؟

شما که عالم اقتصاد هستید به جای مسخره بازی ، منطقی نظر بدهید تا بقیه یاد بگیرند!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ونزوئلا گفته بود میخواد اف 16 های خودش رو به ایران بده خبری دارین؟ فكر كنم همچین كاری یك بلوف گنده از طرف هوگو چاوز بود چون اجازه صادرات اون رو نداره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
پرفسور اقتصادی ! Wolfenstein

به جای اینکه از معده مبارکتون ، در کشورهای دیگه سرمایه گذاری کنی و شکم اونا رو سیر کنی ، بیا یه سفر برو مناطق محروم بین چه خبره . برو جنوب تهران ببین چه خبره . IQ مگه کشوری که سرتاپاش محرومیت داره ، میتونه درآمد مازاد داشته باشه . اونقدر جای خالی و کثری بودجه داریم که ، شعار درآمد مازاد سردادن و سرمایه گذاری در کشورهای ابتدایی ، مضحکه . کدوم احمقی گفته ما با تکمیل پروژه های داخلی ( پالایشگاه ، نیروگاه ، سد ، مدرسه سازی ، مسکن جوانان ) ایجاد تورم میشه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه چند تا اف 16 ميتونه به ما بده؟ آمريكا پدرشو در مياره. icon_cool راستي اون جريان اسكان دو ميليون نفر شوخي بود يا جدي؟ :|

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
گویا ونزوئلا 50 فروند اف 16 در اختیار داره كه مدعی بود قصد داره به ایران واگذار كنه این مووضع تا حدی پیش رفت كه امریكاییها حتی فروش اف 16 به پاكستان رو لغو كردن و در مورد تحویل قطعات یدكی هم سختگیری بیشتری اعمال كردن فكر كنم اگه اف 16 دست ایران بیافته آمركیا هزار سال هم نمیتونه جریان قطعات یدكی به ایران رو متوقف كنه چون بر خلاف اف 14 كه فقط ایران داره خیلی كشورها اف 16 دارن و قطعاتش هم دم دست تره!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

گویا ونزوئلا 50 فروند اف 16 در اختیار داره كه مدعی بود قصد داره به ایران واگذار كنه
این مووضع تا حدی پیش رفت كه امریكاییها حتی فروش اف 16 به پاكستان رو لغو كردن و در مورد تحویل قطعات یدكی هم سختگیری بیشتری اعمال كردن

فكر كنم اگه اف 16 دست ایران بیافته آمركیا هزار سال هم نمیتونه جریان قطعات یدكی به ایران رو متوقف كنه چون بر خلاف اف 14 كه فقط ایران داره خیلی كشورها اف 16 دارن و قطعاتش هم دم دست تره!!!

دوست خوب

یادته که این خبر رو از کجا شنیدی ؟ این طور باشه که خیلی خوب میشه . ولی انتقال آنها به ایران ، بدون اینکه آمریکا صداش در بیاد ، خیلی مشکله .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
خبر فروش اف16 به ایران کذب و سیاستی تحریک آمیز برای ترغیب آمریکا به تامین قطعات اف16های ونزوئلا بود. تعداد آنها هم یک اسکادران 24 فروندی بود که از مدل اولیه و هیچ ارزش نظامی برای ایران نداشتند و برخلاف تصور بسیاری از دوستان در تامین قطعات اف16 بیشتر از اف14 دچار زحمت و مجبور به هزینه های گزاف میشدیم. اگر امکان تامین قطعات یدکی اف16 از بازار سیاه وجود داشت ونزوئلا آنها را از رده خارج و سوخو30 سفارش نمیداد. محصول بدون پشتوانه هیچ ارزشی جز اتلاف بودجه ندارد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

مگه چند تا اف 16 ميتونه به ما بده؟
آمريكا پدرشو در مياره.
:|

موافقم! به نظر من کلا ونزوئلا نمیتونه یه متحد قوی باشه!!! با اون موقعیت جغرافیاییش icon_cool

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.