sardar

Members
 • تعداد محتوا

  193
 • عضوشده

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های sardar

 1. جنگ های توتالیستی بین دو تا قدرت اتمی به نظر من فاتحه آسیا خوانده است و به پاکستان و هندوستان محدود نخواهد شد. اولین قربانیان آن هم بعد خودشان ایران و چین خواهند بود.حمله هند به پاکستان توی این وضعیت یعنی حمله انتحاری.فقط در صورتی امکان دارد که آمریکا در یک حمله فوق آلعاده ریسک بالا در یک بمباران دقیق تمام تسلیحات اتمی پاکستان و حتی هند را نابود کند.اگر هم هند حمله را شروع کند با اسلام گرایان هم باید دست و پنچه باید نرم کند. ............ آقایان اینقدر گفته شد که نزدن چاه نفت یعنی نبرد با آمریکا زدن چاه نفت نبرد با ایتلاف جهانی
 2. sardar

  X PLANE BOEING/NASA X-37~X40~X41.42

  بحث سفرهای طولانی فضایی حداقل تا چند سال آینده پنهان خواهند ماند ولی اطلاعاتی که خودم در این مورد توی این دو -سه سال بدست آوردم اینجوری است: 1.شاید هرگز به نیازی به سرعت های بالا نداشته باشیم در صورتی که با شناسایی کرم چاله های فضایی از آنان به عنوان تونل و میانبر برای انتقال استفاده کنیم. حتما درمورد تله پورت شنیده اید در این صورت با انتقال اطلاعات یک ماده از یک نقطه به نقطه دیگر از طریق امواج الکترومغناطیسی یا تاکیون ها و ایجاد همان ماده بر اساس اطلاعات رسیده. 2.بعد حرکت با سرعت نزدیک یا حتی خود نور در این صورت جسم مورد نظر برای حفظ ساختارش علاوه بر سرعت نور جنبشی باید سرعت نور دورانی(مثل بشقاب پرنده) هم داشته باشد تا از محو شدن آزاد شده باشد. ................... یک چیز دیگر هم است اینکه1. فضا ما بسیار کوچکتر از آن چیزی است که نور به ما اطلاع می دهند.فوتون در اثر تحت فشار قرار گرفتن انواع میدانهای گرانشی شکل اصلی خودش را از دست می دهد. 2.ما در حال حرکت نیستیم بلکه نگاه و ذهن ما گذر و حرکت اجسام را می بیند و هر کس دید خودش را افزایش دهد آینده ای که می آید سریع تر از دیگران خواهد دید. (این آخری ها را زیاد جدی نگیرید یک چیزی است که خودم از خودم دروکردم )
 3. فتحعلی شاه به جای اینکه با فرانسه آن قراردادهای مسخره دیرهنگام را امضا می کرد بهتر بود به ایجاد ارتش مدرن و حداقل خرید مهمات می کرد(یا فرصت آن را می کرد) و اینجوری روسیه بسیار تحت فشار قرار می گرفت.حتی به نظر من اگر ناپلیون بموقع ارتش ایران را تجهیز می کرد روسیه ای که ناپلیون را شکست داد الان بین کشورهایی همچون ایران و عثمانی و فرانسه تقسیم شده بود. [code]و یک قرن بعد از آن پس لرزه های این شکست پایه های حکومت عثمانی را هم به دلیل خالی شدن عقبه شرقی این کشور فرو ریخت.[/code] دقیقا همین طوره.بعد اینکه روسیه خیالش بابت ایران راحت شد شروع به اذیت کردن عثمانی کرد که در نهایت عثمانی ها که از دست روس ها به دماغ رسیده بودند بعد آلمان ها وارد جنگ با روسیه شدند(جنگ جهانی اول).
 4. یک ویدیو در رابطه با این شناور [code]http://www.youtube.com/watch?v=MVih2G0TMBQ[/code]
 5. sardar

  جهان اسلام

  نظرتان در مورد تشکیل ایالات متحده اسلامی چیست؟ یا حتی چیزی شبیه اتحادیه اروپایی :!: البته من زیاد وارد سیاست های دولت کشورها نمی شوم ولی اگر برای 10 سال آینده این کشورها بتوانند ایالت متحده را تشکیل دهند قدرت اقتصادی و نظامی بالایی را می توانند ایجاد کنند. مثلا برای 10 سال آینده این چند تا کشور که وضعشان بهتر از بقیه است و منابع جهان را دارا می باشند متحد شوند.( نقاط سبز پسته ای) و همچنین با کمک به سایر کشورهای اسلامی طی 25 سال آینده و بهبود وضعیت آنان ... که البته طی یک برنامه حساب شده بعد از 35 سال با توجه به افزایش جمعیت مسلمان روسیه و اکثریت شدن آن روسیه نیز به این ایالات بپیوندد و با ادغام اتحادیه آفریقا به ایالات اسلامی پس از 40 سال کل آفریقا و بخش اعظم آسیا را به زیر یک پرچم در آوریم. که مطمنا از لحاظ اقتصادی و نطامی در رتبه اول قرار خواهیم گرقت. خب حتما می گویید چرا اینقدر خیال بافی می کنم :mrgreen: نظرتان را بگویید؟ اگر موافق بودید در مورد سیستم های سیاسی اقتصادی آن بحث کنیم.
 6. sardar

  جهان اسلام

  آقا سعید شما دیگه چرا؟! من و نژاد پرستی منظور من این بود که با توجه به جمعیت بالای مسلمانان در سال 2030 در کشورهایی همچون روسیه و هند به طور حتم تحت کنترل سرزمین [size=18]دارالاسلام [/size] خواهد بود تا وقتی که با رسیدن جمعیت مسلمان آن به بالای 70 درصد به سرزمین اسلامی بپیوندند.(بر اساس آمارهای ارایه شده گفتم که جمعیت مسیحی روسیه روز به روز کوچکتر ولی زادولد جمعیت مسلمان و پیوستن روزافزون اسلاوها به اسلام باعث رشد چشمگیر اسلام در روسیه شده است) در مورد ولایت فقیه مورد نظر در ایران فقط مورد قبول شیعیان 12 امامی است(در مورد اسماعیلی ها و زیدی ها اطلاعی ندارم ولی با توجه به اعتقاداتشان فکر نکنم مورد قبولشان باشد) در حال حاضر در اهل تشیع رهبر توسط علما دینی منتخب مردم(خبرگان) تشکیل میشود و در اهل سنت در صورت تشکیل حکومت اسلامی در کشوری با اکثریت اهل سنت(مثل مصر و ترکیه یا پاکستان) رهبر(یا به عبارت خلیفه آن) توسط منتخبین مردمی نخبه مسلمان(رهبران دینی و روشنفکران مسلمان و نخبگان سیاسی و اقتصادی و...) صورت می پذیرید.که البته رهبر آن به طور حتم دارای علم فقه خواهد بود(در اهل سنت یکی از شرایط رهبری داشتن علم فقه است). یعنی هم زمان یک رهبر از اهل تشیع و یک رهبر نیز از اهل تسنن که من فکر نمی کنم این دو تا را بتوان جمع کرد به همین دلیل احتمال دارد: تشکیل حکومت مشترک به شیوه ایالات متحده شاید شورایی متشکل از همه مذاهب اسلامی به همراه نخبگان سرزمین اسلامی مسولیت رهبری را بر عهده بگیرد و یک نفر را به هم به طور نمادین رهبر انتخاب کنند. شاید هم... (شاید ها زیاد است)
 7. sardar

  جهان اسلام

  البته جمعیت هم یک شاخص بالقوه برای توسعه و مبدل شدن به قطب محسوب می شود که مصر دارای آن است.در مورد اوضاع سیاسی مصر و ترکیه میشه امیدار بود که حداقل از شر سکولارهای دیکتاتور تا سالهای آتی رها شوند.خوشبختانه با آمدن اینترنت و دسترسی آسان به کتاب ها و تفکرات اسلامی و از بین رفتن محدودیت های قبلی زمینه اسلام گرایی روز به روز افزایش پیدا می کند.اوضاع اقتصادی جهان هم باعث پس روی آمریکا در جهان و در پی آن صهیونیسم خواهند بود. خارج از بحث سیاسی تصور کنید در سال 2030 ..... کشوری با جمعیت 1.5 میلیارد و تولید ناخالص 20 هزار دلار» در کنترل داشتن منابع حیاتی جهان کنترل بر رگ های حیاتی جهان تحت نفوذ بودن کشورهای همچون هند . روسیه و قاره آفریقا از سوی این امپراطوری نوظهور با فناوری مورد قبول فکر نکنم در طول تاریخ تکرار شده باشد
 8. sardar

  جهان اسلام

  'تضعیف موقعیت آمریکا و نقش موثر ایران در جهان' شورای ملی اطلاعات: قدرت آمریکا تضعیف می شود یک نهاد تحقیقاتی آمریکایی پیش بینی کرده است که ممکن است موقعیت جهانی این کشور در خلال دو دهه آینده تضعیف شود در حالیکه ایران می تواند به نقشی موثر در صحنه بین المللی دست یابد. شورای ملی اطلاعات آمریکا در گزارشی پیرامون روند بلند مدت تحولات اقتصادی و سیاسی جهان نوشته است که با ظهور قدرت های اقتصادی جدید مانند چین و هند احتمال دارد طی چند دهه آینده، موقعیت اقتصادی، نظامی و سیاسی ایالات متحده در صحنه بین المللی تضعیف شود. شورای ملی اطلاعات آمریکا نهاد تحقیقاتی وابسته به جامعه اطلاعاتی ایالات متحده، متشکل از سازمان های اطلاعاتی این کشور است و عمدتا در زمینه پژوهش در مورد تحولات میان مدت و بلند مدت فعالیت دارد. موضوع اصلی گزارش اخیر این شورا تحت عنوان "روند جهانی تا سال 2025"، به پیش بینی تحولات آمریکا در خلال دو دهه آینده اختصاص دارد و بخش هایی نیز به آینده نگری در مورد شمار دیگری از کشورها اختصاص یافته است. ایران [color=green]از جمله، در این گزارش آمده است که این احتمال وجود دارد که در خلال دو دهه آینده، سه کشور جدید به صف قدرت های عمده جهانی بپیوندند که عبارتند از[ ایران، ترکیه و اندونزی، که هر سه، مسلمان و غیر عرب هستند.[/color] در مورد ایران، نویسندگان گزارش معتقدند که هرگاه در این کشور اصلاحات سیاسی و اقتصادی لازم صورت بگیرد و محیط مناسبی برای سرمایه گذاری فراهم آید، چنین تحولی می تواند باعث تغییرات اساسی "در نحوه نگرش جهانیان نسبت به این کشور و همچنین برداشت ایرانیان از خود شود." براساس این گزارش، تغییرات بنیادین سیاسی در ایران زمینه ساز بهره برداری موثر از "[color=red]ظرفیت های بالقوه طبقه متوسط تحصیلکرده و در مواردی سکولار[/color]" و در نتیجه، دستیابی این کشور به رشد اقتصادی و موقعیتی تاثیر گذار در سطح جهانی خواهد شد. برگرفته از سایت بی بی سی [color=darkblue]حالا من مانده ام که چرا تصور مبکنند که قشر تحصیل کرده با سکولار در ارتباط است؟!(فراموش کرده اند که اسلام با مسیحیت تفاوت دارد) همچنین تصور میکنم مصر شانس اول هم در آفریقا و هم در میان اعراب را دارد.[/color]
 9. مصطفی جان حالا چرا قاطی می کنی بابا انتظار نداشته باش که من مونده به دیپلم هم سطح استاد دانشگاه نظریه پردازی کنم شما با علمی و اطلاعاتی که در مورد موضوع مورد نظر دارید آگاهمان ساز.
 10. در بعد اقتصادی به نظر خودم دولتمردان ایران یک اشتباه در مورد حساب ذخیره ارزی داشتند. این حساب باید تبدیل به سلاح اقتصادی می شد و با رسیدن آن به بالای 500 میلیارد دلار می توانست تهدیدی برای اقتصاد ایالات متحده باشد. اما در قسمت نظامی اگر ایران بتواند دشمن اصلی را اسراییل معرفی کند می توان از حمله به ایران بازدارنده باشد. مثلا فرض بگیریم به یکی از تاسیسات هسته ای یا نظامی حمله کوچک اتمی صورت بگیرد(بر فرض محال) و مهاجم اسراییل تلقی شود به طور حتم ایران اجازه دفاع از خودش با تسلیحات شیمیایی را دارد!در این صورت آمریکا خواهان وارد جنگ شدن با ایران نخواهد بود.
 11. یکی دو سال پیش خبری را خواندم که فعالیت این شبکه در اسراییل ممنوع شده است (کسی اطلاع بیشتری دارد؟)
 12. بعضی دوستان واقعا فسفر سوزاندند یا احتمالا بعد یک دست بازی جنرال شروع به طرح ریزی کردند :lol: اول از همه مسله ای است که اگر آمریکا وارد جنگ با ایران از طریق دریا شود و اگر واکنش ایران حمله به اسراییل و و چاه های نفت اعراب باشد کمتر از دو سه روز اجماع جهانی بر علیه ایران شکل میگیرد.آنوقت اسراییلی ها و آمریکا اینجوری جشن می گیرند :oops: دوما از هم پاشیدن اقتصاد آمریکا یعنی از هم پاشیدن اقتصاد جهانی و به طبع آن اقتصاد ایران :mrgreen: سوما فعلا تا بعد :lol:
 13. تو سایت یوتوب هم است http://www.youtube.com/results?search_query=future+weapons&search_type=&aq=-1&oq=future+
 14. فکر می کنم با ظهور هواپیماهای بدون سرنشین دوره سرعت های Hypersonic یا بالاترش برسد. :lol: با نبود خلبان مشکلی از لحاظ شتاب وجود نخواهد داشت.
 15. در مورد بهترین نیرو هوایی جهان در سال 2020 یا بعد آن به نظر من دو تا مسله اهمیت دارد. یکی وضعیت اقتصادی آمریکا دوم هم توان علمی و خلاقیت چین در خاورمیانه بعلاوه ترکیه و ایران و عربستان و اسراییل مصر هم انعطاف لازم را برای ایجاد یک نیروی قدرتمند هوایی را دارد.
 16. البته جالبه بدانيد که تا قبل اختلافات عثمانی و صفوی زبان فارسی زبان درباری عثمانی بود icon_cheesygrin
 17. زیاد اروپا رو دست کم نگیرید icon_cheesygrin http://www.youtube.com/watch?v=bZk27Lk9IzE&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Yv9D8agUzLY&feature=related در آینده چهان سه قطبی می شه(اگر منظورتان 50 سال آینده است) که با توجه به جمعیت بالای مسلمانان در روسیه واروپا در 50 سال آینده احتمالا سه قطبی ولی با کمی تفاوت.
 18. فکر کنم یک اشتباه ساده کردید آن رقم رقم کل ارزش اقتصاد ایران است :lol: درامد ناخالص ایران هم باید دور و بر 12 تا 19 میلیارد باشد. ..... راستی برای اینکه از حال و هوای جنرال و رایس آف نایشین (rise of nation) بیرون بیایید بازی های super power2 super ruler 2020 را برای بازی پیشنهاد میکند که کمی آمار و ارقام دستتان بیاد :crying: (من آخرش توانستم اقتصاد ایران را در بین سال های 2020 تا 2030 اصلاح کنم :sad: آمریکا رو هم توی سال 2040 فتح کردم ولی مثل اینکه بازی مشکل داشت و آمریکا منو بمباران اتمی نکرد :mrgreen: )
 19. خبر هواپیما پنهانکار و رزمایش های جدید را شنیدم گفتم ببینم چه خبر است حالا چه فرقی می کند پاریس را 3 بار بمباران اتمی کنند یا 5 بار وقتی کسی تو شهر نیست :!: دقیقا همان چیزی که گفتی که هر دو طرق بازنده هستند یعنی نمیشه بگوییم روسیه برتر است چون بمب اتم بیشتر دارد به خاطر اینکه از آن 16000 کلاهک 100 تاش هم برای نابودی زمین کافی است. تا قبل پیمان ورشو از نظر کمیت خوب آره بالاتر بود ولی بعد آن فکر نکنم بخش عظیمی از تسلیحات روسی تو انبار داره خاک می خورد.(به دلیل ضعف اقتصادی)
 20. من که نفهمیدم چرا همه به روسیه رای داده اند :!: (حتما بخاطر فروش اسلحه است) اگر قراره به جنگ هسته ای باشد با 10 کلاهک روسیه نابود می شود که زیردریایی های هسته ای فرانسه و انگلیس این مقدار رو برای انتقام گیری دارند. اگر هم به کیفیت باشد کیفیت تسلیحات ناتو با توجه به تجهیزات الکترونیکی و سرمایه گذاری گسترده یک سر از روسیه بالاتر هست. اگر هم به کمیت باشد باز هم ناتو بالاتر است.
 21. بدون شک اسراییل به هیچ عنوان وارد جنگ نمی شود فقط کافی است که یک کلاهک شیمیایی وسط تل آویو برخورد کند! میتوانید تصور کنید که تقریبا جمعیت اسراییل 30 درصد کاهش می یابد به نظر من هرگز ریسک حمله به هیچ کشوری را نمی کند تاموقعی که مطمن شود که حریفش حتی تو جیبش چاقو ندارد laughing .............................................. برادر mrenger خیلی تیکه باحالی بود icon_cool ...........................................
 22. همانطور که گفتم برای مقابله با ستون فقرات ارتش چنگیز(سوارکاران) بهترین کار استفاده از فیل هاست. icon_frown
 23. sardar

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  ای بابا برای .... جان من با دقت بخوان اگر فیلمی که خلبان ها گرفته بودند و یا رادار و هزار و هزار مدرک دیگر که اگر این ها معتبر بودند و یا با آنها چیزی قابل اثبات بود سازمان های متخصص در این امر تایید می کرد ولی با این مدارک هیچ دلیلی برای اثبات بشقاب پرنده نیست. برادر من مثلا سازمان ستی تمام عمرش را دارد سر این کار مصرف میکند ولی مدرکی بدست نیاورده است.شما هم اطمینان داشته باش که دانشمندان سازمان ستی از من و شما خیلی در این زمینه متخصص تر هستند. در مورد امام زمان علم چیه امام زمان را ثابت کند؟
 24. به نظر من چنگیز از لحاظ تاکتیک نظامی و فنی از سپاهیان جهان اسلام پیشرفته تر نبود. علت اصلی شکست مسلمانان این بود که توان فنی و نظامی خویش را به طور زیادی به سمت غرب متمرکز کرده بود که باعث شد که از سمت شرق آسیب ببیند. ولی اگر قرار بود که من به مقابله با این ارتش 200 هزاری چنگیز بپردازم اینگونه عمل می کردم کلا 40000 واحد را به شکل زیر تجهیز می کردم. 20 هزار سوارکار عرب(تیر انداز) 15 هزار سواره نظام (سوارکاران شمشیرزن فارس) 5 هزار هم پیاده 100 واحد فیل از این 5 هزار نیرو زمینی مجهز به منجنیق های آتش بار برای ترساندن اسبان مغول استفاده می کردم سپاه چنگیز تکه تکه میشود نیر اندازان وارد عمل می شوند ارتش مغول سعی به بازسازی دارد. آتش باری خاموش می شود سوارکاران مغول حمله میکنند فیل هاوارد عمل می شوند از اینجا به بعد ستون فقرات ارتش مغول آسیب دیده و زمین گیر شده است.از سوارکاران برای خسته کردن مدام سربازان استفاده می شود و نهایتا سواره نظام وارد عمل می شودترتیب نیروهای رسیده به منجنیق ها را می دهند. cowboy skull skull
 25. sardar

  اخبار عمومی منطقه و جهان

  جناب کرکس ماشاالله همه چیز را با هم قاطی کرده اید که یک آشی درست شده است که خودتان هم متوجه نیستید از کجا باید این آش را خورد icon_frown آخه برادر عزیز شما آدم فضایی و بشقاب پرنده را از کجا آورده اید که با خدا و روح مقایسه می کنید؟ در قرآن از ایمان به بشقاب پرنده آمده است یا پیامبری ظهور کرده است و نوید آدم فضایی و بشقاب پرنده داده است. :| بشقاب پرنده که در قرآن نیست توسط علم هم مدرکی در دست نیست حالا شما از کجا بشقاب پرنده را آوردید؟ در مورد اینکه علم خداوند را ثابت کرده است یا نه بله هم خدا ثابت شده است هم دین اسلام و آیات قرآن (توسط علم) که دانشمندان لجوج آن را رد می کنند و یا از به خطر افتادن اعتبار و ثروتشان سکوت می کنند و دانشمندان اهل ایمان به اسلام گرایش پیدا می کنند(همین چند وقت پیش داشتم از اسلام آوردن چند دانشمندان چک و آمریکا و فنلاند و نحوه اسلام آوردنشان را می خواندم) ............................................................... امپراطور جان گفتی کتک خور یاد دوره راهنمایی افتادم که آن موقع تقریبا کل کلاس به غیر از دو سه نفر خواهان مرگ من بودند(آخه اون موقع خیلی پاچه خوار معلمان بودم :lol: ) یک روز که همه تو حیاط مدرسه کل کلاس دور هم بودیم یکی از بچه های کلاس داد زد که بیاییم ......... بزنیم همه هم ریختند رو سرم بعد یکی از دوستانم که همکار من برای کتک خوردن شده بود داد زد و گفت > های نفس کش با مشت و لگد و همه چیز زدیم تو سر و لگه هم کلاسی های دیگر از حق نگذریم یه کمی زیاده روی کردیم :cry: :mrgreen: البته ساق پاهایمان شب حسابی درد گرفت.