TANK

تاريخچه طراحی و تولید موشکهای بالستیک ایران

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

داشتم توی مطالب سرچی می زدم داخل ویکی این رو دیدم:

http://en.wikipedia.org/wiki/Intermediate-range_ballistic_missile

شهاب 6 با نام طغیان !

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تو فیلم جدید 2013 G.I.Joe اونجایی که رهبران 8 کشور دارای کلاهک های اتمی به تفاهم نمیرسن و اقدام به شلیک موشک های اتمی شون می کنند در صحنه ای کوتاه فیلم شلیک موشک سجیل رو نشون میده که البته مشخص نیست توسط کی شلیک شده ولی هدف امریکاست!!!

[url="http://www.8pic.ir/viewer.php?file=03044027048399924852.jpg"][img]http://www.8pic.ir/images/03044027048399924852_thumb.jpg[/img][/url]

الان فیلمو با دقت دیدم ظاهرآ مقصودشون از گنجاندن اسراییل در بین 8 کشور اتمی ایرانه! چون در تمام صحنه ها اسراییل رو در کنار کره شمالی نشون میده چه رئیس جمهورشون و چه پرچم این دو کشور رو. البته توش پر از نکته هست که به اسراییل نمیخوره و بیشتر با ایران جوره ، مثلآ اونجایی که نماینده اسراییل سر میز مذاکره میگه که ما هیچوقت به تفاهم نمی رسیم کیف رو بیارید! (اشاره به کیف شلیک موشک های اتمی) بعد بلافاصله صحنه پرتاب موشک های سجیل رو نشون میده که عکسشو در بالا گذاشتم. (هر دو تصویر مربوط به موشک سجیل هست) ویرایش شده در توسط pckho0r

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[img]http://www.8pic.ir/images/40086240120705243556.jpg[/img]

ورژن تقلبی با سافت ایمیج :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من فکر می کنم بحث سجیل در فیلم [color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]2013 G.I.Joe فقط از روی اشتباه بوده ،چونکه در تصاویر بعدی ،روی نقشه ایران مارک لانچ موشک نخورده [/background][/right][/font][/color][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]حالا بیننده از کجا میخواد بفهمه این سجیل ـه؟ من و تو آره میفهمیم ولی بیشتر مردم که دنبال این چیزا نیستن [/background][/right][/font][/color]

و در این مورد ....
[quote]
[color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][right][background=rgb(248, 248, 255)]همین قدر که چند تا موشک بزنیم به خاک آمریکا که بتونیم افکار عمومیش رو تحت فشار قرار بدیم کافیه..![/background][/right][/font][/color]
[/quote]

واقعا نمی دونم بعضی آدما چی فکر می کنن؟ جدا چطوری فکر کردی ما حتی میتونیم 1 موشک به آمریکا بزنیم،اصلا چطور جنگ بپا کردین؟
از نظر تکنولوژی نمی گم ،از نظر عواقب ، فکر کردین آمریکا همچین چیزی رو قبول میکنه؟
ما باید از درگیری به دور باشیم ،تنش زدایی کنیم نه اینکه موشک بزنیم، مگر اینکه بخوایم ایران ویرانه ای تقدیم به نسل های بعدی کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='javad48' timestamp='1375140020' post='324980']
من فکر می کنم بحث سجیل در فیلم
[right][background=rgb(248, 248, 255)]2013 G.I.Joe فقط از روی اشتباه بوده ،چونکه در تصاویر بعدی ،روی نقشه ایران مارک لانچ موشک نخورده [/background][/right]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]حالا بیننده از کجا میخواد بفهمه این سجیل ـه؟ من و تو آره میفهمیم ولی بیشتر مردم که دنبال این چیزا نیستن [/background][/font][/color][/right]

و در این مورد ....
[quote]
[right][color=#000000][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][background=rgb(248, 248, 255)]همین قدر که چند تا موشک بزنیم به خاک آمریکا که بتونیم افکار عمومیش رو تحت فشار قرار بدیم کافیه..![/background][/font][/color][/right]

[/quote]

واقعا نمی دونم بعضی آدما چی فکر می کنن؟ جدا چطوری فکر کردی ما حتی میتونیم 1 موشک به آمریکا بزنیم،اصلا چطور جنگ بپا کردین؟
از نظر تکنولوژی نمی گم ،از نظر عواقب ، فکر کردین آمریکا همچین چیزی رو قبول میکنه؟
ما باید از درگیری به دور باشیم ،تنش زدایی کنیم نه اینکه موشک بزنیم، مگر اینکه بخوایم ایران ویرانه ای تقدیم به نسل های بعدی کنیم
[/quote]
دوست عزیز منظور اون دوستمون هم توانایی هدف قرار دادن آمریکا بود نه ایجاد جنگ بیخود

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
موازنه وحشت هم عامل مهمی است. اصولا خود ترس بهترین سلاح است!

این که گفتم آنها نمی دانند ما چی داریم یعنی همین.

بمب کثیف هم نه از این لحاظ که من علاقه به کشتار جمعی دارم، بلکه از این لحاظ که دشمن مطمئن نیست که ما اینقدر آدمهای خوبی باشیم که نسازیم! عرض کردم که همین الان هم ما می تونیم یک چیزهایی به خاک آمریکا برسانیم!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سیستم پدافند موشکی آمریکا در دنیا بهترینه کره شمالی وقتی که آمریکارو تحدید میکردند اولین باری بود که متوجه شدم آمریکا نترسیده نه اندکی درمواضعش تغییر ایجاد نکرده تحدید به پرتاب بمب اتمی!!!!!آمریکا که از همه چی میتریده چا از این نمی ترسه!!!!!بعد متوجه شدم تمام مرز های آبی خودشونو سامانه ی پدافند موشکی گزاشتن (در50-100کیلومتری ساحل)از اون ورم نامردا پنج تا پلیگاه دیگه تو مکزیک دارن 13تای دیگه هم تو کانادا احمقا نمی دونم چرا تو کاناده گزاشتنش مگه قطب شمال هم موشک هسته ای داره برای کره شمالی هم بین دو کشور یه ناوگان فرستاده که رو یکیشون پدافند موشکی قویی وجود داره ولی با این وجود که خیلی قویند خیلی کودن اند آخه به همه شک دارن آخه قطب شمال آتیش داره؟بمب هسته ایش پیش کش :laughing:

شرم سارم و خود تصحیح می کنم که یادم نبود زمین گرده جالبه جه حواسی دارم من :winking: ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1375772632' post='327100']
سیستم پدافند موشکی آمریکا در دنیا بهترینه کره شمالی وقتی که آمریکارو تحدید میکردند اولین باری بود که متوجه شدم آمریکا نترسیده نه اندکی درمواضعش تغییر ایجاد نکرده تحدید به پرتاب بمب اتمی!!!!!آمریکا که از همه چی میتریده چا از این نمی ترسه!!!!!بعد متوجه شدم تمام مرز های آبی خودشونو سامانه ی پدافند موشکی گزاشتن (در50-100کیلومتری ساحل)از اون ورم نامردا پنج تا پلیگاه دیگه تو مکزیک دارن 13تای دیگه هم تو کانادا احمقا نمی دونم چرا تو کاناده گزاشتنش مگه قطب شمال هم موشک هسته ای داره برای کره شمالی هم بین دو کشور یه ناوگان فرستاده که رو یکیشون پدافند موشکی قویی وجود داره ولی با این وجود که خیلی قویند خیلی کودن اند آخه به همه شک دارن آخه قطب شمال آتیش داره؟بمب هسته ایش پیش کش :laughing:

شرم سارم و خود تصحیح می کنم که یادم نبود زمین گرده جالبه جه حواسی دارم من :winking:
[/quote]

همیشه تقابل وجود داشته . تانک و ضد تانک / پنهان کاری و رادار ها / موشک و ضد موشک / حالا سوالی ازت دارم چون ضد تانک وجود داره دلیلی میشه بر نساختن تانک؟ یا برعکس؟ خیر چون کاری رو که تانک می کنه ضد تانک نمی کنه ...

قطب شمال هم شما روسیه رو به کل فراموش کردید؟ چه کسی مخوف ترین بالستیک های دنیا رو داره؟ Topol-M چیه؟ نسل جدید موشک های روسیه که قراره ساخته بشه فقط برای عبور از سپر های موشکی و انهدام رادار های سپر های موشکی چیه ؟

شما هم سیستم آفندی نیاز داری هم پدافندی . آمریکا می دونه کره شمالی مرد عمل نیست چون اگه یک موشک اتمی داخل آمریکا بخوره ، مطمئن باش صدها برابر بیشترش تو کره شمالی می خوره . چون اینجا آمریکا هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت برتر از کره است ، اما اگر همین تهدید رو روسیه بکنه چی ؟ خوب قضایا بسیار متفاوت خواهد بود ...

بهتره قبل از حرف زدن کمی تامل کنیم و اطلاعاتمون رو بالا ببریم دوست عزیز ...
  • Upvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1375773404' post='327103']

شرم سارم و خود تصحیح می کنم که یادم نبود زمین گرده جالبه جه حواسی دارم من :winking:
[/quote]

همیشه تقابل وجود داشته . تانک و ضد تانک / پنهان کاری و رادار ها / موشک و ضد موشک / حالا سوالی ازت دارم چون ضد تانک وجود داره دلیلی میشه بر نساختن تانک؟ یا برعکس؟ خیر چون کاری رو که تانک می کنه ضد تانک نمی کنه ...

قطب شمال هم شما روسیه رو به کل فراموش کردید؟ چه کسی مخوف ترین بالستیک های دنیا رو داره؟ Topol-M چیه؟ نسل جدید موشک های روسیه که قراره ساخته بشه فقط برای عبور از سپر های موشکی و انهدام رادار های سپر های موشکی چیه ؟

شما هم سیستم آفندی نیاز داری هم پدافندی . آمریکا می دونه کره شمالی مرد عمل نیست [b]چون اگه یک موشک اتمی داخل آمریکا بخوره ، مطمئن باش صدها برابر بیشترش تو کره شمالی می خوره [/b]. چون اینجا آمریکا هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت برتر از کره است ، اما اگر همین تهدید رو روسیه بکنه چی ؟ خوب قضایا بسیار متفاوت خواهد بود ...

[/quote]

سلام

صدها موشک اتمی !؟

اون جوجه موشک اتمی ( 7 کیلو تنی ) کلا مالی نیست ... آمریکا فوق فوقش خیلی عصبانی باشه یک موشک با کلاهک اتمی به قدرت 3-5 مگاتنی می زنه و کره ی شمالی رو با خاک یکسان می کنه ....

کلا موقعی که می خواید در مورد موشک اتمی حرف بزنید ، قدرت کلاهکش رو معلوم کنید ...

وگرنه این 7 کیلو تنی کره ی شمالی می شه بمب اتم ، تزار 50 مگاتنی روس ها هم می شه بمب اتم .... ولی این کجا و آن کجا !!! ویرایش شده در توسط 100

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نخیر منظورم صدها موشک بود نه صدها موشک اتمی ! آمریکا نمیاد کنار متحدانش مثل ژاپن و کره جنوبی بمب اتمی بزنه ! آمریکا اونقدر توانایی داره که نیازی به استفاده از بمب اتمی نداشته باشه .... به قول برادر مهدوی کلاهک اتمی مثل ویترین می مونه .... فقط واسه زیبایی ، اصل چیزای داخل انباره ... ویرایش شده در توسط hamedof

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1375774445' post='327111']
نخیر منظورم صدها موشک بود نه صدها موشک اتمی ! آمریکا نمیاد کنار متحدانش مثل ژاپن و کره جنوبی بمب اتمی بزنه ! آمریکا اونقدر توانایی داره که نیازی به استفاده از بمب اتمی نداشته باشه .... به قول برادر مهدوی کلاهک اتمی مثل ویترین می مونه .... فقط واسه زیبایی ، اصل چیزای داخل انباره ...
[/quote]

سلام ...

عزیز دل ، یعنی فکر می کنی اگه کسی به آمریکا حمله ی اتمی کنه ، افکار عمومی آمریکا بهش اجازه می ده که جواب متعارف بده یا نظام آمریکا رو مجبور می کنه که جواب اتمی بده !؟

یا شما آمریکایی ها رو نشناختی ، یا زیادی خوش بینی ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='hamedof' timestamp='1375773404' post='327103']

[/quote]

شما هم سیستم آفندی نیاز داری هم پدافندی . آمریکا می دونه کره شمالی مرد عمل نیست چون اگه یک موشک اتمی داخل آمریکا بخوره ، مطمئن باش صدها برابر بیشترش تو کره شمالی می خوره . چون اینجا آمریکا هم از لحاظ کمیت و هم از لحاظ کیفیت برتر از کره است ، اما اگر همین تهدید رو روسیه بکنه چی ؟ خوب قضایا بسیار متفاوت خواهد بود ...

[/quote]من هم از شما دقیقا همین تقاضارو دارم که فکر کنید آمریکا با توانایی بیشتر برای پدافند موشکی و مرز کمتر نسبت به روسیه در صورت وقوع چنین جنگی موقعیت بهتری دارد یا روسیه با در اختیار داشتن رتبه ی دوم در پدافند موشکی بعد از آمریکا و میزان مرزی با چند صد هزار کیلومتر رو سیه اگه هدفش حمله ی موشکی بودتمام مرز هاشو ایمن می کرد رو سیه در حال حاضر تنها 45 در صد کل مرز هاشوایمن کرده ولی آمریکا99درصد(یه درصد باقی مونده نقطه ی کور محسوب می شود)روسیه خودش می دونه در صورت وقوع چنین جنگی امریکا از شرایط استراتژیکی برخورداره به علت این که مرز هاش کمتره و برای محافظت از این مرز ها کار چندین برابر راحت تری داره روسیه باید بودجه ی نطامی حد اقل یکی دوسالشو بزنه تا خودشو از این نطر به آمریکا برسونه دز این مورد100در100 مطمئن نیستم ولی آمریکاراکت هایی داره که تنها برای رد یابی موشک های بلند برد استفاده میشن تو هوا پیما بین 8-6عدد بسته به نوع هواپیما می تونن بایه هواپیما حمل بشن میدونی اگه درست باشه نصف هواپیما هاشون بپرن هوا روسیه خوبه که کل دنیا بهشون حمله ی موشکی بکنه کم نمی آرن آمریکا قولدر و مستبد بزرگی هست کشوری که تنها مردمش رو در آزادی و عدالت های مالی و اجتماعی می خاد روسیه هم بدتره ولی قدرت مالی و نظامی آمریکا رو ندازه این به کشور نباید حمله کرد چون فایده نداره حمله بهش بااون استحکاماتش نتیجه ای جز شکست نداره بلکه باید افکار عمومیش رو تغییر داد تا رییس جمهوری انتخاب کنن که خوبی رو برای همه ی دنیا بخاد باید بهشون تحاجم فرهنگی کرد مقابله به مثل البته اول باید تهاجم فرهنگی اونارو خنثی کرد این واجب تره ویرایش شده در توسط lordashrafi

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[size=5]يك راه حل ساده براي دفع دفاع ضد موشكي امريكا عليه موشكهاي قاره پيماي ايران اينه كه يك كلاهك هسته اي توي جو منفجر بشه خلاص.[/size]..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.