Haj_Rezvan

کدام سلاح را برای جایگزینی یوزی و MP-5 و مسلسل دستی برتا مناسب می دانید ؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

من MP-7 رو به همه ترجیح می دهم . MP-5 های تولید داخل سلاح های مناسبی هستند ولی باید روی خوشدستی و تجهیزات قابل نصب روی انها کار شود ! UZI هم سلاح خوبی است توانایی عملکرد و قدرت خوبی دارد ولی بیشتر برای نیرو ویزه ها مناسب است تا پلیس .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
به همه طرفداران MP7 که خودم هم زمانی از اونها بودم، توصیه می کنم در مورد CBJ-MS مطالعه بفرمایند.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
محصولات هکلرکخ سطح بالاتر هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]محصولات هکلرکخ سطح بالاتر هستن[/quote]

دوست گرامی، شما سطح بالاتر رو تو چه چیزی تعریف می کنید؟

به نمودار زیر که نشاندهنده انرژی جنبشی چند نوع مرمی مختلف در فواصل گوناگون( از جمله 30*4.6 و 28*5.7 و 25*6.5) هست توجه بفرمایید:

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/energy.JPG[/img]

یا به نمودار زیر که سرعت همون مرمی ها رو در فواصل مختلف نشون میده:

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/velo.JPG[/img]

و یا به نمودار زیر که خط سیر همون مرمی ها را نشون میده:

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/6_5x25-CBJ-Trajectories.jpg[/img]

[b]حالا کدوم فشنگ( و به تبع تفنگ) رو برتر می دونید؟[/b]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوست گرامی، شما سطح بالاتر رو تو چه چیزی تعریف می کنید؟
[/quote] وقتي تمام خشاب يك مسلسل هكلر كوخ رو بصورت رگبار خالي كردي ! بدون درنگ دستت رو بكن توي محفظه گازش و پيستون مسلح كننده اش رو بكش بيرون ! اگر يك ذره گرم بوده ! گردن من .... ! بعد با همون حالت بندازش توي آب و درش بيار بلافاصله خشاب عوض كن دوباره شروع كن به تير زدن ! توي شن و خاك هم ميتوني تست كني ! بدون اينكه اسلحه يكبار گير كنه ! حتي بعد از چندين هزار گلوله شليك ....
البته در سري هاي جديد ..

در اون مقاديري كه قرار داديد بايد متغير هاي ديگر مثل كاليبر و طول لوله و نوع مرمي رو هم به حساب آورد ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]در اون مقاديري كه قرار داديد بايد متغير هاي ديگر مثل كاليبر و طول لوله و نوع مرمي رو هم به حساب آورد ...[/quote]

همه شون هست، دقت بفرمایید، فقط نوع مرمی رو باید با توجه به کدی که داده خودتون زحمت بکشید، مثلا مال ام پی 7 از نوع DM11 با مرمی 2 گرمی هست. . .

اون مطالبی هم که شما فرمودید، خوبه ولی خیلی بدرد نبرد نمی خوره! بیشتر برای فیلمهای تبلیغاتی سلاح خوب هست!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این حرفا در حد علاقه ما به بودن سلاحهای مورد علاقمون در نیروی اطلاعاتی ایران هست.

اما من فکر می کنم یو ام پی که از روی ژ۳۶ مکانیزمش رو تقلید کرده بسیار مطمئن هست و میشه اون رو با کالیبر 45 که زمانی اسلحه های ما در ارتش و ژاندارمری از این کالیبر استفاده می کردن مسلح کنیم و یا از گلوله های ۹ م م و یا از مهمات 725*7.62 که مورد علاقه من هست و توان بالایی در برد و قدرت نفوذ داره استفاده کنیم .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]همه شون هست، دقت بفرمایید، [/quote] محمد جان مگر من گفتم نيست ؟!
منظورم اين بود كه اين سهمي ها در مقايسات غلط شكل گرفته ....
اصلا 5.56 رو با 6.5 مقايسه كرده و سلاح هايي با طول لوله هاي مختلف ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]منظورم اين بود كه اين سهمي ها در مقايسات غلط شكل گرفته ....
اصلا 5.56 رو با 6.5 مقايسه كرده و سلاح هايي با طول لوله هاي مختلف ...[/quote]

نه ابراهیم جان غلط نبوده، این بر می گرده به اصل اون پی دی اف که من از توش این نمودارها رو برداشتم و در اون یه مقایسه ای بین سی بی جی با یه سری از [b]کارابین ها[/b] کرده بود، شما به محورهای X و Y دقت کنی بیشتر متوجه میشید. . .

در کل برتری کالیبر 25*6.5 رو با لوله های مختلف نشون داده. . .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اول دوستان عکسها رو طوری توی سایت بزارن که تنظیمات به هم نخوره.

بعد برادر من این مطالبی که در مورد این سلاح چاپ شده بیشتر شبیه داستانهای تخیلی هست اخه چطوری ممکنه با اون مهمات و اندازه و شارژ باروتی که توی اون پوکه هست مرمی اون بتونه توی اهن نفوذ کنه و در کنار اون عکس مرمی ژ۳ رو نشون دادن که نتونسته نفوذ کنه و این هم باید مد نظر باشه احتمالا فشنگ عادی ژ۳ و یا ام ۴ رو با فشنگ تنگستنی این سلاح مقایسه کردن و این یعنی دروغ بزرگ .

اگر این اسلحه ریزه پیزه اینقدر توان داره به نظرم امریکا کم کم باید تمام ام ۱۶ و ام ۴ هاشو با این جایگزین کنه.

این مطالب بیشتر برای جلب مشتری هست وگرنه شما توی هر کالیبری البته کالیبر کوچک از فشنگ تنگستنی اشتفاده کن(و حتی در مرتبه بالاتر اورانیومی) می بینی به راحتی در زره نفوذ میکنه.
مکانیزم این سلاح هم که چیز دلچسبی نیست.

به هر حال باید گفت چاخان از کی تا حالا خونه مردم رو خراب کرده که میخ طویله ما رو کج کنه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر این اسلحه ریزه پیزه اینقدر توان داره به نظرم امریکا کم کم باید تمام ام ۱۶ و ام ۴ هاشو با این جایگزین کنه. [/quote] بيشتربخاطر استاندارد كاليبر هست كه جابجا نميكنند ...
ولي اگر به همون نمودار ها هم دقت كني (نمودار اولي)‌انرژي برخورد گلوله ام 4 از همه بيشتر هست ! ...

[quote]در کل برتری کالیبر 25*6.5 رو با لوله های مختلف نشون داده. . .[/quote] خوب من با اين مورد كه مشكلي ندارم .. صحبت من جواب به حرفي بود كه به سطح كيفي اسلحه اشاره داشت ...
اسلحه بحثش از كاليبر جداست ... منطورم اين بود ٬ ! اگر همون كاليبر رو هكلر كوخ بسازه قطعا از انواع ديگه سلاح بهتري خواهد بود ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله سرهنگ شما درست می گین ولی اگر ام۴ گلوله تنگستنی استفاده کنه اصلا این مقایسه ها خنده دار نیست برادر.
بحث کالیبر و سلاح جداست من می گم این سلاح چیز خاصی نداره و توانش به خاطر گلوله های تنگستنیش هست و لاغیر و گرنه یو ام پی رو با این کالیبر استفاده کرد نتایج شاید خیلی بهتر باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان اين يوزي هست ديگه ؟!
فكر نكنم يوزي هم اگر اينطور استفاده بشه بد باشه ! :>

[img]http://gallery.military.ir/albums/userpics/528625_orig.jpg[/img]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.