mahdi42

آبدیت اطلاعات درمورد توانایی ارتش های مهم منطقه (بی طرفانه و منصفانه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]اونا به علت تبلیغات منفی از سپاه کلا دل خوشی ندارن چون اونجا جو اینطوریه که تمام تروریست ها تحت نظارت نیروی قدس سپاه هستن[/quote]
[quote]گفتم اونجا به علت تبلیغات منفی جو اینجوریه نه اینکه من چیزی گفته یا تهمتی زده باشم . [/quote]
من کور ، خودت جمله های خودتو نگاه کن.
در ضمن مطلبت تیتر نداشت
......................................................
خدا تو رو با سربازای آمریکایی مهشور کنه

داداش ما رو حلال کن اگه بدی از ما دیدی یا شنیدی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اونا به علت تبلیغات منفی از سپاه کلا دل خوشی ندارن چون اونجا جو اینطوریه که تمام تروریست ها تحت نظارت نیروی قدس سپاه هستن[/quote]
[quote]گفتم اونجا به علت تبلیغات منفی جو اینجوریه نه اینکه من چیزی گفته یا تهمتی زده باشم . [/quote]
من کور ، خودت جمله های خودتو نگاه کن.
در ضمن مطلبت تیتر نداشت
......................................................
خدا تو رو با سربازای آمریکایی مهشور کنه

داداش ما رو حلال کن اگه بدی از ما دیدی یا شنیدی[/quote]

نه عزیزم شما کور نیستید ولی ستون پنجم که شاخ ودم نداره مگر امثال شما نیستند که بر طبل جنگ مکوبند و از هرچیزی میخواهند منظور های خودشونو بکشن بیرون و امثال من رو به امریکا واسرائیل و... نسبت دهند.

لطفا از دوستان دیگه برادرانه درخواست میشود که قضاوت کنند که ایا حرف من تاییدی بر فعالیت سپاه تو اونجا بود؟
منظورم این بود که سپاه فعالیتی نداره و فقط گفتم که به علت تبلیغات منفی اونا اینجور فکر میکنن و همین و بس .
لطفا کمی به مغزتان فشار بیاورید ناسلامتی در هوای سالم تنفس میکنید نه مثل ما زیر گرد وغبار باید تهمت هم بشنویم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]نه عزیزم شما کور نیستید ولی ستون پنجم که شاخ ودم نداره مگر امثال شما نیستند که بر طبل جنگ مکوبند و از هرچیزی میخواهند منظور های خودشونو بکشن بیرون و امثال من رو به امریکا واسرائیل و... نسبت دهند. [/quote]
آره راست میگی ستون پنجم شاخ و دم نداره
اول از این که من هیچ وقت بر طبل جنگ نکوبیدم ، حرف من اینه که حمله کرد به 2 برابر بهش جواب میدیم اگه حمله نکرد چه بهتر ما هم به پیشرفتمون ادامه میدیم
.......................................................................
آقا این بحث هیچ فایده ای نداره
نه من نوکر آمریکام نه تو
هردو ایرانی هستیم و باید کنار هم و به صورت متحد زندگی کنیم
کل دنیا تفکرش نسبت به ایران عوض شده به خاطر تبلیغات منفی آمریکا!!!
اصلا نمیدونن ایران تو کدوم قاره هست
وقتی یه آمریکایی میاد یه ایرانی رو از نزدیک میبینه وواااااووووو اینا دیگه کین بابا اینا چه قدر فرهنگ دارن چه مردم خوبین و...
حالا فهمیدی چرا از ایرانی ها خوششون میاد
اینقدر تو گوششون خوندن که ایرانی ها مردم وحشی و ... هستن که وقتی ما رو از نزدیک میبینن نظرشون به کل عوض میشه
اما اونا عاشق چشم و ابروی ما نیستن که

آقا ما رو حلال کن ماه رمضون هم هست نمی خوام چیزی بشه میدونی که! icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]نه عزیزم شما کور نیستید ولی ستون پنجم که شاخ ودم نداره مگر امثال شما نیستند که بر طبل جنگ مکوبند و از هرچیزی میخواهند منظور های خودشونو بکشن بیرون و امثال من رو به امریکا واسرائیل و... نسبت دهند. [/quote]
آره راست میگی ستون پنجم شاخ و دم نداره
اول از این که من هیچ وقت بر طبل جنگ نکوبیدم ، حرف من اینه که حمله کرد به 2 برابر بهش جواب میدیم اگه حمله نکرد چه بهتر ما هم به پیشرفتمون ادامه میدیم
.......................................................................
آقا این بحث هیچ فایده ای نداره
نه من نوکر آمریکام نه تو
هردو ایرانی هستیم و باید کنار هم و به صورت متحد زندگی کنیم
کل دنیا تفکرش نسبت به ایران عوض شده به خاطر تبلیغات منفی آمریکا!!!
اصلا نمیدونن ایران تو کدوم قاره هست
وقتی یه آمریکایی میاد یه ایرانی رو از نزدیک میبینه وواااااووووو اینا دیگه کین بابا اینا چه قدر فرهنگ دارن چه مردم خوبین و...
حالا فهمیدی چرا از ایرانی ها خوششون میاد
اینقدر تو گوششون خوندن که ایرانی ها مردم وحشی و ... هستن که وقتی ما رو از نزدیک میبینن نظرشون به کل عوض میشه
اما اونا عاشق چشم و ابروی ما نیستن که

آقا ما رو حلال کن ماه رمضون هم هست نمی خوام چیزی بشه میدونی که! icon_rolleyes[/quote]

باشه حلالت میکنم :x :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بیا برگردیم به بحث
اگه بخوایم نیروی زمینی ایران و ترکیه که مرز مشترک هم داریم با هم مقایسه کنیم به نظرتون کدوم قویتره
با توجه به وسایل و تجهیزات
نوع جنگیدن
سطح آموزش
تیپ های تکاوری و کاماندویی
و... که دوستا بیشتر میدونن

فقط یه چیزی نیروی زمینی سپاه و ارتش هر دو را در مقابل ترکیه قرار بدید ، فکر کنم از همین الان ترکیه کبابه icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مگه اینجا چت رومه که این حرف ها رو میزنن؟

شما اصلا موضوغ تاپیک رو بخونید بعد یه نگاه به حرف ها تون کنید!!!

در مورد آموزش سربازان:

در مورد آموزش سربازان و کیفیت آموزش اون ها که همه میدونن اسراییل اوله در حدی که میشه گفت سرباز هاشون چیزی از افسرهای ما کم ندارن!

بعد از اسراییل نوبت به ترکیه میرسه که گفته میشه در اموزش سرباز هاشون از فشنگ های جنگی استفاده میکنن(میگن ما تایید یا رد نمیکنیم) و اموزش های خوبی بهشون میدن.

فکر کنم از این نظر ما ته جدول قرار میگیریم چون خودتون میدونید چه آموزش هایی به سربازان ما داده میشه؟ icon_rolleyes

در مورد تعداد نفرات هم به نظر من هند اول باشه / بعدش پاکستان و بعدش ترکیه و بعدش ایران(بدون بسیج) پس از آن عربستان یا اسراییل؟

لطفا از دادن پست هایی که موجب انحراف تاپیک میشود خودداری کنید.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مگه اینجا چت رومه که این حرف ها رو میزنن؟

شما اصلا موضوغ تاپیک رو بخونید بعد یه نگاه به حرف ها تون کنید!!!

در مورد آموزش سربازان:

در مورد آموزش سربازان و کیفیت آموزش اون ها که همه میدونن اسراییل اوله در حدی که میشه گفت سرباز هاشون چیزی از افسرهای ما کم ندارن!

بعد از اسراییل نوبت به ترکیه میرسه که گفته میشه در اموزش سرباز هاشون از فشنگ های جنگی استفاده میکنن(میگن ما تایید یا رد نمیکنیم) و اموزش های خوبی بهشون میدن.

فکر کنم از این نظر ما ته جدول قرار میگیریم چون خودتون میدونید چه آموزش هایی به سربازان ما داده میشه؟ icon_rolleyes

در مورد تعداد نفرات هم به نظر من هند اول باشه / بعدش پاکستان و بعدش ترکیه و بعدش ایران(بدون بسیج) پس از آن عربستان یا اسراییل؟

لطفا از دادن پست هایی که موجب انحراف تاپیک میشود خودداری کنید.[/quote]

باید عرض کنم که خودم این تاپیک رو راه انداختم وخودمم منحرفش کردم که باید از همه عذر خواهی کنم :x :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

در مورد نیروی زمینی باید بگم متاسفانه ما کشوری هستیم که به تلفات کوچکترین اهمیتی نمیدیم و اگه توجه کنین از ادواتی که باعث کاهش تلفات میشن خیلی محدود استفاده میکنیم که دقیقا نقطه مقابل اسرائیل وترکیه هستش.

ترکیه برتری مطلق نیروی زمینی در منطقس که مثلا ایراداتی که به کشور های عربی میگیرن مثل میهن پرستی و.....در موردش بی معنیه و ثانیا تنوع عجیبی در نفر برها وخودروهای زرهی ونظامی داره.
پاکستان رتبه دوم رو داره
ایران سوم
اسرائیل چهارم چون اگر چه تجهیزات خوبی داره اما یک نیروی راهبردی و قابل اطمینان برای جنگ های فرسایشی نیست که یک دلیلش جمعیتشه که اگر چه در نیروی هوایی محسوس نیست اما ده ر نیروی زمینی قابل لمسه.
رتبه پنجم متعلق به هند هست که سیاست پوپولیستی رو داره تا کیفیت گرا ( بر عکس نیروی هوایی)
ورتبه اخر عربستان چون واقعا حتی نسبت به اعراب دیگه هم عقب هستن

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اگر به آموزش باشه که فقط نیرویه زمینی سپاه اون هم یگان صابرین سپاه ارتش که به جز لشکر نوهد بقیش افتضاحه (همون طور که دوست خوبمون آقایه FARDANTST هم گفتن راجع به سربازی فاجعه بار در ایران) از لحاظ تجهیزات تقریبا ( البته کمی نه کیفی) با ترکیه برابر هستیم فکر کنم البته اون ها تانک LEOPARD 1 دارن اگر اشتباه نکنم ولی ما T72 باید دید کدوم عملکرد بهتری داره ولی در نوعه جنگ خوب ما در جنگ زمینی نامتقارن استادیم شاید اونا در کلاسیک استاد باشن تا نظر دوستان چی باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر به آموزش باشه که فقط نیرویه زمینی سپاه اون هم یگان صابرین سپاه ارتش که افتضاحه همون طور که دوست خوبمون آقایه FARDANTST هم گفتن راجع به سربازی فاجعه بار در ایران از لحاظ تجهیزات تقریبا با ترکیه برابر هستیم فکر کنم البته اون ها تانک LEOPARD 1 دارن اگر اشتباه نکنم ولی ما T72 باید دید کدوم عملکرد بهتری داره ولی در نوعه جنگ خوب ما در جنگ زمینی نامتقارن استادیم شاید اونه در کلاسیک استاد باشن تا نظر دوستان چی باشه[/quote]
ارتش و سپاه کارنمامه ای درخشان از عملیات های گوناگون از جنگ دارن
جنگ نا متقارن میتونه هر ارتش کلاسیکی را کمر بشکنه نمونه هایش هم موجوده
قدرت توپخانه سپاه خیلی بالاست به حدی که میتونه نیروی زمینی برای مثال ترکیه که هم مرز با ماست را دچار مشکلات زیادی بکنه
t72 های ایران بروز رسانی های فراوانی رویشان انجام شده هست

به نظر خودم هیچ کشور منطقه ای نتونه مثل ما تو دفاع قوی باشه هر کشوری بخواد به ایران حمله کنه از ایران به سختی شکست میخوره

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]ارتش و سپاه کارنمامه ای درخشان از عملیات های گوناگون از جنگ دارن
جنگ نا متقارن میتونه هر ارتش کلاسیکی را کمر بشکنه نمونه هایش هم موجوده
قدرت توپخانه سپاه خیلی بالاست به حدی که میتونه نیروی زمینی برای مثال ترکیه که هم مرز با ماست را دچار مشکلات زیادی بکنه
t72 های ایران بروز رسانی های فراوانی رویشان انجام شده هست

به نظر خودم هیچ کشور منطقه ای نتونه مثل ما تو دفاع قوی باشه هر کشوری بخواد به ایران حمله کنه از ایران به سختی شکست میخوره[/quote]
ارتش و سپاه عملیات هایه غرور افرینی داشتن بر منکرش لعنت ولی با تلفات بسیار سنگین اصل در جنگ هایه امروزی کمترین تلفاته شما نگاه کنی ما آموزش سربازی سطح پایینی داریم و نمیتونی این رو انکار کنی و با بقیه حرف هایه شما کاملا موافقم دوست عزیز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگر از نظر تجربه بگی هند بخاطر تجربه جنگ با پاکستان بی تجربه نیست
از لحاظ تجهیزاتم به شدت پیشرفتس چه از لحاظ هوایی دریایی یا زمینی و حتی موشکی
از لحاظ فضایی هم از ما خیلی جلو ترند
از لحاظ تکنولوژِی هم که هند وضیعتشو با همکاری در ساخت پک فا نشون داده و در دریا هم به ساخت ناو هواپیما بر مشغوله
جمعیتم خیلی در جنگ مهمه در جنگ فرسایشی جایگزینی نیرو ها شرط اول پیروزیه

در هر صورت وسعت و جمعیت هند زیاده و اسیب پذیریش رو کم میکنه بر خلاف اسراییل که به علت کم جمعیت بودن و وسعت کم اسیب پذیر تره و خسارت زیادی بهش وارد میشه[/quote]

بله درسته که جنگه با پاکستان یک تجربه خوب بوده ولی به نظر من از نظر تجربه جنگی اصلا در حد ما نیستن از لحاظ تجهیزات پیشرفته هند رو به رشده ولی هنوز تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داره و بسیاری از تجهیزات نیروهاش هنوز هم فرسوده وقدیمی هستن بحث ما فضایی هم نبود چطور شما پیش کشیدی نمیدونم به لحاظ تکنولوژی هند به کمک روسیه وامریکا واسراییل بالا رفته و کمتر خودش به دست اورده بیشتر تکنولوژی گرفته در مورد همکاری در ساخت پک فا هم من نمیدونم ولی فکر نکنم روسها اجازه همکاری در یک همچین پروژه ی استراتژیکی رو به هندی بدن که از دوستان نزدیک امریکا حساب میشه در هر صورت هند تهدید برایه ایران نمی تونه باشه چون تا به حال که مشکلی با هم نداشتیم و با کمال احترام همزیستی کردیم[/quote]

بحث فضایی رو پیش کشیدم به عنوان مثال برای پیشرفت موشکی
هند بیشتر دوست امریکا حساب میشه به علت مشکلاتی که با چین داره در اصل یکی از متحد های امریکا در مقابل چینه ولی مثل عربستان وابسته نیست
البته هند میتونه در صورتی تهدید به حساب بیاد که ایران در جنگ احتمالی با پاکستان (بر فرض محال) از پاکستان پشتیبانی کنه
هند به سطحی از تکنولوژی رسیده که ناو هواپیما بر (هر چند کوچک)
یا هواپیمای جنگنده بسازه در حالی که ایران نتونسته البته ایران به علت تحریم ها از هند عقب افتاده

ولی در هر صورت خود هند با ایران مشکلی نداره برعکس باقی کشورای نظر سنجی

از لحاظ نیروی زمینی هم تا اونجا که میدونم از تی 90 استفاده می کنه فعلا هم یک ناو هواپیما بر خریده ( در زمان های دور)

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بله همینطوره سربازهای ما آموزش چندانی نمیبینند و به نظر من اگه ارتش از سربازهای وظیفه خالی بشه و یک نیروی 300 هزار نفری کاملا آموزش دیده داشته باشه(کادری) و سربازهای وظیفه هم برن داخل سپاه.

چند وقت پیش هم همچین زمزمه هایی شنیده میشد.اگه اینجوری بشه که خیلی خوبه ولی نمیتونه دلیلی بر این که اموزش های تکمیلی و حرفه ای به سربازان داده نشه باشه.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اگر به آموزش باشه که فقط نیرویه زمینی سپاه اون هم یگان صابرین سپاه ارتش که به جز لشکر نوهد بقیش افتضاحه (همون طور که دوست خوبمون آقایه FARDANTST هم گفتن راجع به سربازی فاجعه بار در ایران) [/quote]
برادر برعكس نگفتي؟ icon_rolleyes
مراكز آموزشي سپاه در مقايسه با ارتش مثل هتل مي مونه :x :mrgreen: :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگر به آموزش باشه که فقط نیرویه زمینی سپاه اون هم یگان صابرین سپاه ارتش که به جز لشکر نوهد بقیش افتضاحه (همون طور که دوست خوبمون آقایه FARDANTST هم گفتن راجع به سربازی فاجعه بار در ایران) [/quote]
برادر برعكس نگفتي؟ icon_rolleyes
مراكز آموزشي سپاه در مقايسه با ارتش مثل هتل مي مونه :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

اتفاقا نظم در سپاه از نظم در ارتش بیشتره.دیگه به من نگو که کلا فامیلی ارتش و سپاه رو کنترات برداشتیم :x

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.