mahdi42

آبدیت اطلاعات درمورد توانایی ارتش های مهم منطقه (بی طرفانه و منصفانه)

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote][quote]نه عزیزم شما کور نیستید ولی ستون پنجم که شاخ ودم نداره مگر امثال شما نیستند که بر طبل جنگ مکوبند و از هرچیزی میخواهند منظور های خودشونو بکشن بیرون و امثال من رو به امریکا واسرائیل و... نسبت دهند. [/quote]
آره راست میگی ستون پنجم شاخ و دم نداره
اول از این که من هیچ وقت بر طبل جنگ نکوبیدم ، حرف من اینه که حمله کرد به 2 برابر بهش جواب میدیم اگه حمله نکرد چه بهتر ما هم به پیشرفتمون ادامه میدیم
.......................................................................
آقا این بحث هیچ فایده ای نداره
نه من نوکر آمریکام نه تو
هردو ایرانی هستیم و باید کنار هم و به صورت متحد زندگی کنیم
کل دنیا تفکرش نسبت به ایران عوض شده به خاطر تبلیغات منفی آمریکا!!!
اصلا نمیدونن ایران تو کدوم قاره هست
وقتی یه آمریکایی میاد یه ایرانی رو از نزدیک میبینه وواااااووووو اینا دیگه کین بابا اینا چه قدر فرهنگ دارن چه مردم خوبین و...
حالا فهمیدی چرا از ایرانی ها خوششون میاد
اینقدر تو گوششون خوندن که ایرانی ها مردم وحشی و ... هستن که وقتی ما رو از نزدیک میبینن نظرشون به کل عوض میشه
اما اونا عاشق چشم و ابروی ما نیستن که

آقا ما رو حلال کن ماه رمضون هم هست نمی خوام چیزی بشه میدونی که! icon_rolleyes[/quote]
ایول بابت روشن فکریت ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اگر به آموزش باشه که فقط نیرویه زمینی سپاه اون هم یگان صابرین سپاه ارتش که افتضاحه همون طور که دوست خوبمون آقایه FARDANTST هم گفتن راجع به سربازی فاجعه بار در ایران از لحاظ تجهیزات تقریبا با ترکیه برابر هستیم فکر کنم البته اون ها تانک LEOPARD 1 دارن اگر اشتباه نکنم ولی ما T72 باید دید کدوم عملکرد بهتری داره ولی در نوعه جنگ خوب ما در جنگ زمینی نامتقارن استادیم شاید اونه در کلاسیک استاد باشن تا نظر دوستان چی باشه[/quote]
ارتش و سپاه کارنمامه ای درخشان از عملیات های گوناگون از جنگ دارن
جنگ نا متقارن میتونه هر ارتش کلاسیکی را کمر بشکنه نمونه هایش هم موجوده
قدرت توپخانه سپاه خیلی بالاست به حدی که میتونه نیروی زمینی برای مثال ترکیه که هم مرز با ماست را دچار مشکلات زیادی بکنه
t72 های ایران بروز رسانی های فراوانی رویشان انجام شده هست

به نظر خودم هیچ کشور منطقه ای نتونه مثل ما تو دفاع قوی باشه هر کشوری بخواد به ایران حمله کنه از ایران به سختی شکست میخوره[/quote]
50 بار ....
سپاه رو نمیشه شکست داد چون همشون چریکی میجنگن( درست مثل القاعده ).فقط به حزب الله نگاه کنین که داره با اسرائیل چیکار میکنه یا به ماجرای جنگ افغانستان و شوروی.وقتی این مدلی بجنگی تکنولوژی کمتر اهمیت داره ولی بازم اینجا اسلحه های پیشرفته ای دارن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
مرسی که مارو متوجه کردین ولی فرقی هم نمیکنه اون موقع هم ما سیاست خارجی خوبی داشتیم ولی الان...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]مطمئنا اگه تحریم نبودیم شاید از لحاظ قدرت ساخت سلاح قدرتی در حد هند یا نهایتا چین داشتیم ولی حتی ساخت جماران هفت سال یا بیشترطول کشید چون موتورشو نمی دادن آخر سر از آلمان یا فرانسه خریدیم که بازم بعضی قطعاتشو ندادن و اون وقت اون قطعاتو ساختیم[/quote]
ساختن جماران خیلی بیشتر طول کشید ولی در اصل فکر کنم 3 یا 4 ساله ساختنش با وجود کلی مشکلات که خودت گفتی.بشتر وقت رو مهندسی معکوس ناو الوند گرفت چون هیچ کشوری حاضر نشد که به ما تکنولوژی رو به بده یا اصلا با ما یاد بده.باید ببینیم ناو جدیدمون یعنی ولایت چه قدر ساختنش طول میکشه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][color=red]سپاه رو نمیشه شکست داد [/color]

سند شما چیه برادر؟[/quote]
اینکه القاعده و کلا اینجور گروه های ارتشی رو نمیشه شکست داد.چون همیشه و هرجا هستن ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
چه کسی گفته سپاه رو نمیشه شکست داد اون هم به عنوان یک نیرویه نظامی ضعف هایی داره(القاعده مشابه خوبی برایه سپاه نیست چون خیلی فرق دارن از زمین تا آسمان) و میشه شکستش داد در مورد مقایسه ادوات نیروهایه زمینی کشور هایه منطقه دوستان مطلع باید نظر بدن ولی من میگم ترکیه از نظر تنوع وتکنولوژِی تجهیزات زرهی از ایران و پاکستان و هند خیلی بهتره البته از نظر کیفی نه کمی

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بهتره بگيد نابود نميشه .. تا اينكه نميشه شكستش داد ! ..

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بخشی از تانک های پاکستان

تانکز الخالید یا همون MBT 2000 جزو تانک های پیشرفته ای است که به وسیله و با همکاری پاکستان و جمهوری خلق چین ساخته شده است که البته در پاکستان ساخته و در همان پاکستان هم مورد استفاده نیروی زمینی ارتش پاکستان است . این تانک قابلیت حمل سه نفر رو داره و به یک توپ 120 مم مجهز هست که جزو اسلحه اصلی این تانک هست که البته از دیگر ویژگی های این تانک می توان قابلیت شلیک موشک های ضد تانک همراه با سیستم کنترل آتش و دید در شب را نام برد .
قابل ذکر هست که این تانک از تانک هایی که به وسیله شوروی و چین مورد استفاده قرار می گرفت کوچک تر است که البته اولین نمونه این تانک که وارد خدمت در نیروی زمینی پکستان شد در سال 2001 بود . پاسکتان قصد داشت که تا سال 2007 بیش از 600 دستگاه از این نمونه تانک های پیشرفته رو به تولید برسونه که هوز اطلاعاتی که آیا این کار به پایان رسیده است در دست نیست البته به غیر از پاسکتان در حال حاضر عربستان هم از این نوع تانک ها استفاده می کنه .

کشور سازنده : چین و پاکستان
وزن : 48 تن
طول : 10.07 m
عرض : 3.50 m
ارتفاع : 2.40
سرنشینان : 3 نفر
سرعت : 70 km/h
برد : 400 کیومتر بدون سوختگیری
قدرت و سنگینی : 26 hp/tonne
ماشین بخار : 12-cylinder diesel model 6TD-2
1,200 hp (895 kW) .
سلاح ها : توپ 12.7 mm برای ضد هوایی و یک توپ 125 مم .
پاکستان تقریبا به 700 دستگاه از این نوع تانک مجهز هست و عربستان سعودی نیز به 150 دستگاه .

الضرر

تانک Al Zarrar یکی از تانک های پیشرفته و بهینه سازی شده ی پاکستان است که به سیستم های کنترل آتش ، تجهیزات و جنگ افزار های بسیار قوی و سیستم های دید در شب مجهز هست . برنامه ساخت این تانک در سال 1990 شروع شد و در 26 فوریه 2004 این تانک وارد خدمت به نیروی زمینی پاکستان شد . شکور سریلانکا هم در خواست خرید 25 نمونه از این تانک رو داده .
تغییرات
توپ 120 مم
قابیلت شلبک در سیستم های APFSDS, HEAT-FS و HE-FS .
سیستم نیمه اتوماتیک

کشور سانزده : پاکستان
وزن : 40 تن
سرنشینان : 4 نفر
سلاح ها : سیستم واکنش به اتش ، توپ 125 مم .
قدرت ماشین : 730 hp
کشور های دارنده این نمونه تانک :
پاکستان
سریلانکا ( در حال خرید )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام
با عرض پوزش ولی به نظر من این نوع مقایسه اصلا علمی نیست که حالا ما بیاییم یک رنکینک علمی برای کشور ها تخصیص بدهیم ،
شما فرض کن می خواهیم قدرت دست آرنولد رو با قدرت دست یه آدم لاغر که به صورت مادر زادی یک دست بسیار بزرگ داره مقایسه بکنیم ، معلومه که قدرت دست آدم لاغر بیشتر میشه ولی در دعوا بین این دو نفر 99.9% آرنولد طرف رو مثل تخمه میخوره !!!
[quote][color=red]سپاه رو نمیشه شکست داد
[/color]
سند شما چیه برادر؟
[/quote]
عزیز بنده وقتی من به یک عصا تکیه میکنم ، هم من و هم عصا سر پا خواهیم بود .....
پرچم و درفشی که سپاه اکنون به آن تکیه کرده است ، همانی است امام زمان (عج ) به آن تکیه کرده است ، پس مطمئن باشید تا زمانی که سپاه بر این اصول و عقاید باشد شکست نمی خورد ...
ربطی هم به جنگ نا مطقارن و جنگ چریکی و امثال اینها ندارد چون دشمنان ما به اندازه اهداف ما بزرگ هستند و البته آماده ....

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پرچم و درفشی که سپاه اکنون به آن تکیه کرده است ، همانی است امام زمان (عج ) به آن تکیه کرده است [/quote]
سپاه مدت هاست که از اون اصول وعقاید فاصله گرفته و از اهدافش پس عمرا icon_rolleyes

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]پرچم و درفشی که سپاه اکنون به آن تکیه کرده است ، همانی است امام زمان (عج ) به آن تکیه کرده است [/quote]
نمی خوام وارد بحث سیاسی بشم ولی سپاه دیگه اون سپاه اول جنگ نیست.
تاجایی که ما میدونیم سپاه و فرماندهانش بزرگترین کارتل های اقتصادی کشور هستند و درگیر تجارت!! فکر نکنم اما زمان اینجوری باشه!!!
در ضمن بهتره که انقدر از دین مایه نذارین. اگه امام زمان انقدر منتظر و هواخواه داشت تاحالا ظهور می کرد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.