mahdavi3d

پايگاه تحليلي "پرزن پلنت": 5 گام كشورهاي غربي براي تسلط بر سوريه

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

[quote]یه فرمت تصویری هست که اتفاقا برای دیدن یک کلیپی که بچه ها خودمون تو همین سایت گذاشته بودند باید یه مدیا مخصوص بهش رو دانلود میکردم اسم مدیاش WEBM هست که نسل جدید مدیاها بید !
خلاصه رفتم سرچ کردم با چی باید بیارمش بالا ! رفتم تو سایت مبدع که این فرمتو کاملا توضیح داده بعد لینک دانلود رو زدم دیدم ای داد بیداد ! زده برای کشور و منطقه شما راه نداره دانلودش! تا وقتیم از چیزشکن که از قضا از تو سرورهای امریکا رد میشه استفاده نکردم نتونستم دانلودش کنم !

امیدوارم دوستان متوجه حرفام شده باشند به دقت بخونید می فهمید !

سعید +1[/quote]

به خاطر اینکه نتونستید یک فایل رو دانلود کنید پس تحریم ها کمر شکن بوده؟
بحث سره اینه که تحریم ها نمی تونن باعث سقوط نظام بشن نه چلوگیری از دانلود فرمت

[quote]
حالا چون تحريم ها مقابل اراده ملت ايران نتوانسته تاثير منفي بگذارد پس كبريت بي خطره؟
همين تحريم ها و قطعنامه هايي كه ضد ايران تصويب مي كردند آنقدر اجرايي است كه اگر ضد سوريه تصويب بشود مي تواند 10 بار حكومت سوريه را ساقط كند.مقاومت سوريه بيشتر از مقاومت صدام نيست.اگر ايران از سوريه حمايت نمي كرد 10 سال پيش حكومت اسد ساقط شده بود.[/quote]
داداش من خود غربی ها هم قبول دارن که تحریم باعث سقوط نمیشه شما چه اصراری داری؟
تحریم باعث سقوط قذافی نشد تسلیم قذافی با حمله امریکایی ها بود ( که کاخشو زدن و دختر خوندش کشته شد) اونوقت تاسیسات هسته ای رو بار کشتی کرد تحویل امریکایی ها داد
تحریم ایران باعث سقوط نشد
تحریم کره شمالی که سخت ترین بود باعث سقوط نشد
اینا همه تحریم های چند جانبه و بین المللی هستند
تحریم های یک جانبه که اثری به مراتب کمتر دارند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به خاطر اینکه نتونستید یک فایل رو دانلود کنید پس تحریم ها کمر شکن بوده؟
بحث سره اینه که تحریم ها نمی تونن باعث سقوط نظام بشن نه چلوگیری از دانلود فرمت [/quote]
گل گفتي برادر . :mrgreen:
دانلود نشدن فرمت = شكسته شدن كمر :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان فکر نکنم روسیه بعد از شکست تو لیبی حاضر بشه سوریه رو هم از دست بده و در ضمن سوریه که صدام نیست که خودشو تسلیم کنه و غربی ها میدونن اگه به سوریه حمله کنن تلفات زیادی میدن تازه بعید نیست روسیه و ایران یه سری تسلیحات پیشرفته بدن به اسد .....................اسد هم که زیاد اعصاب نداره میزنه پدر ناتو و تلاویو درمیاره :( البته منم قبول دارم الان اوضاع خرابه اما کلا شرایط لیبی یا عراق یا افغانستان با سوریه فرق میکنه.............تنها یه راه داره اونم سوریه از داخل خیلی اوضاعش خرابتر بشه وگرنه شعر گفتن سازمان ملل بدرد امثال لیبی و افغانستان میخوره.........هر اتفاقی بیفته ما باید راهمون رو با قدرت ادامه بدیم و به نظر من اگه قبلا فکری بحال حزب الله نشده باید ایران یکاری کنه که با حذف سوریه حزب الله زیاد ضعیف نشه......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
سلام

سوریه فقط برای ما مسئله ی خرید زمان هست ، کلا همون زمان هم سوریه برای ما فقط یک سد بود تا زمانی که خودمون به جایی که می خوایم برسیم ...

نمی دونم ولی دقت کردین ، با ورود نمایشگرهای سه بعدی گمانه زنی هایی هست که تولید کنندگان پورنو یکی از مشتری ها و اولین سازندگانی باشن که فیلم هاشون رو به صورت انبوه و به صورت سه بعدی می گیرن و این یعنی فساد ویران کننده ( آیا قرار تو آخرالزمان بیش از این فساد رواج کنه !؟ )
نمی دونم ولی یک حسی در دل هاست که داره بشارت ظهور رو می ده ، هر چند که شیعه این همه سال صبر کرد ، بعدش هم صبر می کنه تا زمان ظهور ولی این حس _ حتی خود این حس _ به دل ها نوید می ده ...

شاید به عمر ما که حداکثرش 60 سال ازش بیشتر نمونده ، نرسه ولی نزدیکه ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]به خاطر اینکه نتونستید یک فایل رو دانلود کنید پس تحریم ها کمر شکن بوده؟ [/quote]

نه نگرفتی پس چی شد !

اونایی که باید گرفتند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]بعد از اتمام هدفنمندی یارانه های
پول کافی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله نفت رو خواهیم داشت
تحریم ها نمی تونن باعث سقوط یک نظام بشن اینو خود غربی ها هم قبول دارن انگاری شما کسه داغ تر از اشی!
در مورد سوریه چون این تحریم ها یک جانبه خواهد بود(روسیه و چین اجازه تصویب تحریم بین المللی رو نمی دن) اثری یک دهم اونچیزی که در ایران هست هم نخواهد بود[/quote]

نه برادر من کاسه داغ تر از آش نیستم.کسی نگفت تحریم ها باعث سقوط نظام میشه که شما اومدی ردش کردی.من در جواب اون دوست ساده دلی که گفت تحریم ها اثری نذاشتن اون جواب رو نوشتم.
در مورد همون صنایع نفت و گاز بهتره بدونید همین الان قطر 2.5 برابر ما برداشت گاز داره.یعنی کشوری که مساحتش اندازه خود میدان پارس جنوبیه داره اینطور از ذخایر ما رایگان برداشت میکنه.دلیل این چیزی غیر از تحریم هست؟ای کاش همین یک مورد بود.صد ها مورد دیگه هم میشه مثال زد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]بعد از اتمام هدفنمندی یارانه های
پول کافی برای سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله نفت رو خواهیم داشت
تحریم ها نمی تونن باعث سقوط یک نظام بشن اینو خود غربی ها هم قبول دارن انگاری شما کسه داغ تر از اشی!
در مورد سوریه چون این تحریم ها یک جانبه خواهد بود(روسیه و چین اجازه تصویب تحریم بین المللی رو نمی دن) اثری یک دهم اونچیزی که در ایران هست هم نخواهد بود[/quote]

نه برادر من کاسه داغ تر از آش نیستم.کسی نگفت تحریم ها باعث سقوط نظام میشه که شما اومدی ردش کردی.من در جواب اون دوست ساده دلی که گفت تحریم ها اثری نذاشتن اون جواب رو نوشتم.
در مورد همون صنایع نفت و گاز بهتره بدونید همین الان قطر 2.5 برابر ما برداشت گاز داره.یعنی کشوری که مساحتش اندازه خود میدان پارس جنوبیه داره اینطور از ذخایر ما رایگان برداشت میکنه.دلیل این چیزی غیر از تحریم هست؟ای کاش همین یک مورد بود.صد ها مورد دیگه هم میشه مثال زد.[/quote]

بنده در جواب همین بحث شما عرض کردم که صبور باشید با اجرای طرح هدفمندی یارانه ها منابع لازم جهت توسعه پروژه های مهم کشور تامین میشه
من که خودمم در ادامه همون پست در مورد برداشت قطر و ... توضیح دادم که اونا بیشتر بر میدارن
ضمنا موضوع رو واقعی ببینید قطر از منبع ما بر نمیداره از منبع مشترکی برمیداره که حقشه
اینم که ما نتونستیم برداشت لازم رو بکنیم همش به تحریم بر نمی گرده به مدیریت غلط بخش نفت بر میگرده(مدیریت غیر نفتی در مسند نفتی)
[quote]
نه نگرفتی پس چی شد !

اونایی که باید گرفتند[/quote]
خوب اگه برای از ما بهترون گفتی که هیچی!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
من نمی دونم بعضی از دوستان چقدر اصرار دارن که هیچ اتفاق خاصی در حال رخ دادن نیست و همه چیز آرومه !
سرعت تحولات منطقه و جهان اینقدر بالاست که قابل درک برای بعضیها نیست و در این میان سوریه نقش یک چکش تعادل رو برای ما بازی میکنه که بالای سر اسرائیل هر چند که داره تاریخ مصرفش تموم میشه و ما خودمون رو برای یک رویارویی بزرگ در همه زمینه ها باید آماده کنیم که فقط امیدوارم این آمادگی به حد قابل قبولی رسیده باشه و گرنه باید منتظر یک سر اتفاقات ناگوار باشیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]1- تحريم‌هاي بين‌المللي >>>>>>>>>>>>> این تحریمها چندان اثری ندارد. مگر ما که تحریم شدیم چه شد؟ روز به روز قویتر و پیشرفته تر [/quote]

ببخشید،ولی شما یا خیلی خوش خیالی یا زیادی به این شعار های مسئولان گوش میدی.الان اقتصاد کشور به خاطر همین تحریم ها رو به افول میره.نمی بینین داریم التماس چند تا شرکت درجه چندم خارجی می کنیم تا توی صنایع نفت و گازمون سرمایه گذاری کنن؟ نمی بینی روز به روز ارتباطمون با جهان کمتر میشه.در اینکه تحریم ها نا عادلانست شکی نیست.ولی اینکه تحریم ها تاثیری نداشته یه دروغه محضه.فعلا که به کمک همین تحریم ها اقتصاد کشور هایی مثل قطر،ترکیه و امارات رشد 16 درصدی دارن ما توی 2 درصد دست و پا می زنیم.

در مورد سوریه هم هر چند حمایت ایران رو داره،ولی حریف این همه فشار خارجی نخواهد شد.سقوط حکومت اسد باعث میشه دو گروه نفس راحت بکشن.بکی اسراییل و کشور های غربی.دیگری هم مردم سوریه.امیدوارم هرچی که به صلاح ماست پیش بیاد[/quote]
16% از کجا اوردی.رشد اقتصادی ترکیه 8.2% هست.از کجا نگاه کردی ؟؟
ماله قطر 19.4% هست ولی gdp(متغیری برای رنکینگ اقتصادی) آنها یک دهم ماست.
ماله امارات منفی 3.5% هست.برو تو یه منبع معتبر بیا بعد بگو 16 %.gdp شون هم یک چهارم ماست.
رشد اقتصادی خودمون 3%
تحریم ها اثر گذاشته ولی اثر خوب هم داشته.
ولی سوریه فکر نکنم بتونه دوام بیاره...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
اولا برداشت قطر از پارس جنوبي در حال حاضر 5/2برابرما نيست يه زماني بود الان تقريبا برابره
دوما تا همين چند سال پيش غير از امريكاييها بقيه شركتهاي بين المللي در صنعت نفت و گاز ما نا محدود فعاليت ميكردند 6يا7 ساله اين همكاريها قطع شده پس تحريمها ربطي به قضيه نداشت تحولات انقلاب و مخصوصا جنگ و به تبع اون نداشتن پول ما را در گذشته از قطر عقب انداخت كه الان برابر شده ولي در اينده مجددا قطر با توجه به سرمايه گذاري هاي جديد از ايران جلو مي افته ولي نه اينقدر كه باعث نگراني جدي بشه در مورد تحريمها هم نگرفتن يه فايل از اينترنت ي كه سرورش در اختيار امريكا هست و عدم امكان ورود به بعضي از سايتها و نداشتن دسترسيها اسمش اثر تحريم نيست تحريم زماني معنا پيدا ميكنه كه قاطبه مردم در معيشتشون و دولت هم در پيش برد امورسخت در مضيغه بيفتن كه فعلا چنين چيزي به وجود نيامده كسي نگفته تحريمها هزينه دار نيست ولي اون هزينه اي كه دشمنا ميخواستن (فلج شدن كشور )يكدهمشم اتفاق نيفتاده ولي من درمورد سوريه با دوستان تا حدودي موافقم كه در اين حد تحريم را نميتونه تحمل كنه ولي قرارم نيست انقدر تحريم بشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
یک گزینه فراموش شده
درسته تحریم هستیم ولی این تحریم ها به خود اون کشورهام فشار مالی و سیاسی میاره
خداروشکر با بحران اقتصادی تو این کشور و افزایش فشار های مردمی برای وضعیت خودشون یکم در آینده شاید خوش بحال ما بشه( این قضیه رو می تونیم تو دور زدن تحریم توسط شرکتهای کوچیک غربی دید) ولی به هر حال این تحریم ها داره فشار زیادی به اقتصادمون میاره که اگه تحمل کنیم می تونیم جلوشون بایستیم وگرنه بعد 32 سال زبونم لال باس برگردیم به همون عقب که تشریف داشتیم .

این آمارهای کشت و کشتارم زیاد باور نکنید ( تو هم ایرانم گفتن 300 نفر کشته - دو روز بعد گفتن 700 نفر ، آدم و با گوسفند اشتباه گرفتن )

اعتراضات مردمی سوریه هم تو تموم شهراش نیست فقط 3 4 تا شهرشه بقیه خبری ما که نشنیدیم ، در ضمن اسد اجازه داد بازرسان حقوق بشر بیان ( این خودش دست اونارو تنگ میکنه )

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]این پایگاه تحلیلی احتمالا خیلی خیار میل کرده بوده موقع نوشتن تحلیلش.

1- تحريم‌هاي بين‌المللي >>>>>>>>>>>>> این تحریمها چندان اثری ندارد. مگر ما که تحریم شدیم چه شد؟ روز به روز قویتر و پیشرفته تر

2- قطعنامه سازمان ملل >>>>>>>>>>>>> این قطعنامه باد هواست. غربی ها وقتی که دیگه کاری ازشون پیش نمیره و کم میارن میگن قطعنامه. حالا همونایی را که برای ما نوشتن انجام بدنند تا نوبت سوریه بشه

3- اعلام منطقه پرواز ممنوع>>>>>>>>>> کی قدرت اجرای این طرح رو دارو و از کدام جهت؟ اسراییل قدرتش را داره یا ترکیه؟

4- بمباران بلند مدت منطقه توسط ناتو >>>>>>>>>>> فقط همین شکلک برای این آیتم کافیه

5- "تغيير حکومت" >>>>>>>>>>>> باش تا صبح دولتت بدمد. تا ایران حامی دولت سوریه است آن حکومت پابرجاست.[/quote]

دوست عزیز این حرف شما من رو به یاد طارق عزیز ملعون میندازه (وزیر امور خارجه پیشین عراق)
1- یکی از اثرات مخرب تحریم ورشکستگی اقتصادی که ما هم در اثر تحریم ها الان به مشکلات گسترده اقتصادی گرفتار شدیم سوریه که تکلیفش مشخصه با اون اقتصاد
2-قطعنامه سازمان ملل شاید به نظر من وشما بی ارزش بیاد ولی خیلی مهم و تاثیر گذارن یعنی چراغ سبز برای شروع جنگ توسط کشور های غربی(نمونه اش هم عراق و لیبی و .... )
3-اسراییل و ترکیه چنانچه بخوان به کمک متحدان غربی خودشون این کار رو انجام میدن و توانایی اون رو دارن
4-حمایت ایران هم به تنهایی برای ثبات و باقی ماندن حکومت بشار اسد کافی نیست و همانطور که آقا سعید هم گفتن سوریه داره از دست میره حتی با حمایت ایران که بسیار مهمه ولی حرف آخر رو نمیزنه البته شاید یک معجزه ای شد !!!!![/quote]
سلام بر شما. ممنون که تونستید طارق عزیز را شناسایی کنید.
دوست گرامی از صحبت های شما اینطور استنباط میشود که از آندسته از هموطنان عزیزی هستند که تمام اخبارشان را فقط از دهان مردم میگیرند. انشالله که اشتباه کرده باشم.

برادر من! لابد رشد اقتصادی 3.2 درصدی اقتصاد ایران به استناد صندوق بین اللملی پول (IMF) در مقابل رشد اقتصادی منفی بعضی از کشورهای اروپایی مانند یونان- بلژیک و انگلیس و ... نشانه ورشکستگی اقتصادی است؟ خوب شد معنی ورشکستگی اقتصادی هم فهمیدیم.

قطعنامه های کاملا جهت دار و سیاسی شورای امنیت هیچ تاثیری بر کشور های مستقل مانند ایران یا سوریه ندارد. نمیدونم چرا شما متوجه نمیشید که آمریکا و متحدان کاسه لیسش در ناتو فقط برای زیر 18 سال جرات شاخ شدن دارند. تمام این کشورهایی که نمونه گفتید فاقد دولت مقتدر و ارتش منسجم بودند. اینها فقط مانند لاش خور جرات حمله به حیواناتی را دارند که در حال جان دادن هستند. هیچ وقت جرات حمله به سوریه را نخواهند کرد.

اسراییل و ترکیه کوچکتر از آن هستند که وارد چنین مواردی بشوند. سوریه از حمایت کامل ایران برخوردار است. روسیه نیز به صورت واضح متحد سوریه است و از او حمایت میکند.

همان طور که گفتم علاوه بر ایران روسیه نیز حامی دولت بشار اسد است. تا سوریه چنین متحدانی دارد در امنیت کامل به سر میبرد. از طرفی چیزی که زیاده این روزها معجزه است. فقط بنشین و گذر زمان ببین که دولت ما کم و زیاد میشه و لاکن سوریه تکون هم نمیخوره. صبر لازم است و بس.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]سلام بر شما. ممنون که تونستید طارق عزیز را شناسایی کنید.
دوست گرامی از صحبت های شما اینطور استنباط میشود که از آندسته از هموطنان عزیزی هستند که تمام اخبارشان را فقط از دهان مردم میگیرند. انشالله که اشتباه کرده باشم.

برادر من! لابد رشد اقتصادی 3.2 درصدی اقتصاد ایران به استناد صندوق بین اللملی پول (IMF) در مقابل رشد اقتصادی منفی بعضی از کشورهای اروپایی مانند یونان- بلژیک و انگلیس و ... نشانه ورشکستگی اقتصادی است؟ خوب شد معنی ورشکستگی اقتصادی هم فهمیدیم.

قطعنامه های کاملا جهت دار و سیاسی شورای امنیت هیچ تاثیری بر کشور های مستقل مانند ایران یا سوریه ندارد. نمیدونم چرا شما متوجه نمیشید که آمریکا و متحدان کاسه لیسش در ناتو فقط برای زیر 18 سال جرات شاخ شدن دارند. تمام این کشورهایی که نمونه گفتید فاقد دولت مقتدر و ارتش منسجم بودند. اینها فقط مانند لاش خور جرات حمله به حیواناتی را دارند که در حال جان دادن هستند. هیچ وقت جرات حمله به سوریه را نخواهند کرد.

اسراییل و ترکیه کوچکتر از آن هستند که وارد چنین مواردی بشوند. سوریه از حمایت کامل ایران برخوردار است. روسیه نیز به صورت واضح متحد سوریه است و از او حمایت میکند.

همان طور که گفتم علاوه بر ایران روسیه نیز حامی دولت بشار اسد است. تا سوریه چنین متحدانی دارد در امنیت کامل به سر میبرد. از طرفی چیزی که زیاده این روزها معجزه است. فقط بنشین و گذر زمان ببین که دولت ما کم و زیاد میشه و لاکن سوریه تکون هم نمیخوره. صبر لازم است و بس.[/quote]
بله من از اون دسته آدم ها هستم شما هم از اون دسته ای که در رویا سیر میکنن من گفتم به مرور تحریم ها ورشکستگی ایجاد میکنه و ایران ورشکسته نیست ولی مشکلات اقتصادی زیادی داره و این هم قابل انکار نیست حالا شما می خوای انکار کنی خود دانی در ضمن طارق عزیز رو معرفی کردم تا شما بشناسی :(

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]
بله من از اون دسته آدم ها هستم شما هم از اون دسته ای که در رویا سیر میکنن من گفتم [b]به مرور[/b] تحریم ها ورشکستگی ایجاد میکنه و ایران ورشکسته نیست ولی مشکلات اقتصادی زیادی داره و این هم قابل انکار نیست حالا شما می خوای انکار کنی خود دانی در ضمن طارق عزیز رو معرفی کردم تا شما بشناسی
[/quote]
[quote]1- یکی از اثرات مخرب تحریم ورشکستگی اقتصادی که ما هم در اثر تحریم ها [b]الان[/b] به مشکلات گسترده اقتصادی گرفتار شدیم سوریه که تکلیفش مشخصه با اون اقتصاد [/quote]
دوست عزیز شما با خودتان پارادکس دارید. بخدا ملت میخندند. لااقل اگر حرف خودتان را نقض میکنید بزارید چند تا پست رد بشه. تو صحفه قبل هم یک چیزه دیگری نوشتید بعد در جواب یکی از بچه ها گفتید "نه من گفتم که فلان" در صورتی که متنی که نوشته بودید کاملا منظور شما چیزه دیگری بود :(
برایتان آرزوی موفقیت دارم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.