hosseinvahdat

ارتباط با آمریکا آری یا نه؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

دوباره سلام
درباره ا س ر ا ئ ی ل به نظر من کوچیکتر از این حرفاس که کشوری مثل ایران در رابطه حاش با بقیه دنیا اونو حساب کنه!!!
درباره همین کشور مظلوم فلسطین اولا منکر کمک کردن به مظلومان نیستم ولی نباید به ایران آسیب بزنه (چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است)،بعدشم روزی که صدام اعدام شد مردم فلسطین خوشحال بودن؟؟؟!!! یا بر عکس مردم ایران عکس العمل نشون دادن اونو شهید دونستن صدامی که چه به سرمون نیاورده بود من وقتی که به اقواممون که شیمیایی شدن نگاه می کنم از انور به فلسطین که چی جواب دادن آتیش می گیرم!!!
شما رو نمی دونم
به نظر من اگه قراره با غولهای دنیا رابطه نداشته باشیم آمریکا،چین،روسیه و ... همه رو باید بی خیال بشیم!
اگه هم قراره رابطه داشته باشیم باید از هر کدوم به نسبت منفعتی که برای ایران دارن استفاده کنیم!
نه اینکه از چاله در بیایم بیفتیم تو چاه!!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوباره سلام
درباره ا س ر ا ئ ی ل به نظر من کوچیکتر از این حرفاس که کشوری مثل ایران در رابطه حاش با بقیه دنیا اونو حساب کنه!!!
درباره همین کشور مظلوم فلسطین اولا منکر کمک کردن به مظلومان نیستم ولی نباید به ایران آسیب بزنه (چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است)،بعدشم روزی که صدام اعدام شد مردم فلسطین خوشحال بودن؟؟؟!!! یا بر عکس مردم ایران عکس العمل نشون دادن اونو شهید دونستن صدامی که چه به سرمون نیاورده بود من وقتی که به اقواممون که شیمیایی شدن نگاه می کنم از انور به فلسطین که چی جواب دادن آتیش می گیرم!!!
شما رو نمی دونم
به نظر من اگه قراره با غولهای دنیا رابطه نداشته باشیم آمریکا،چین،روسیه و ... همه رو باید بی خیال بشیم!
اگه هم قراره رابطه داشته باشیم باید از هر کدوم به نسبت منفعتی که برای ایران دارن استفاده کنیم!
نه اینکه از چاله در بیایم بیفتیم تو چاه!!![/quote]
[color=green]

عزيز من ، براي بار هزارم ، اگر ما با فلسطين ، لبنان رابطه داريم به اين علته كه اون فلسطينيه براي ايران داره مي جنگه و همين طور لبنانيه ..

ما نيازي به تعريف و تمجيد هيچ كدومشونو نداريم ! حتي اگه فلسطيني ها به ما هم فحش بدن ، بازم بايد حمايت كنيم ، چون خط مقدم جبهه بر عليه اسرائيل همين كشور ها هستند .

بايد ازشون حمايت بشه ! در غير اين صورت يه جنگ تمام عيار با اسرائيل خواهيم داشت و خودمون بايد مستقيم وارد درگير ي بشيم و مستقيم تلفات بديم !

اون چراغه هم كه گفتيد به مسجد حرام است .. اگه به فلسطين نرسونيم ، خودمون اونقدر دووم نمي ياريم كه بخواهيم از چراغه استفاده كنيم !

بعدشم هزينه ي كمك به فلسطين رو اگر حذف كنيم ، بايد بودجه ي نظامي رو در سطح چند برابر بالا ببريم تا جبران بشه ، چون هر موشكي كه از لبنان فلسطين بره اسرائيل خيلي باشه 100 ميليون تومنه ، هر موشكي

كه از ايران بره اسرائيل كم كم 2 ميليارد ، قيمت داره ... حالا در نظر بگير كمك فلسطين قطع شد ، براي بر قراري امنيت چند برابر بايد هزينه كرد ! ؟؟

سخن راني زير در مورد دليل كمك به فلسطين و لبنان است ، حتما گوش كن بي زحمت تا براتون جا بيفته ..

http://www.drhasanabbasi.ir/1390/05/26/post-356/

[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برادران من.ارتباط با روسيه و چين در حال حاظر فقط به اين خاطر بود كه ايران خودشو بكشه بالا و از موقعيت اونها در سازمان ملل استفاده كنه تا بسياري از قطعنامه ها رو وتو كنه.
خدا رو شكر كه نطارتهاي مقام معظم رهبري هست وگرنه بعضي از سياست مدارهاي ما نزديك بود از بعد نظامي پاي اونا رو به كشور باز كنن.
بعدشم محصولات چيني رو عزيزان من شايد برخي از دستگاه هاي دولتي وارد كنن(بعضي)
ولي اين تاجرهاي ايراني هستن كه بخاطر منافع جيب خودشون ميرن آشغال ميخرن ميدن به ملت.وگرنه هم آلمان و ژاپن و هم كشورهاي ديگه محصولات خيلي مهم رو هنوز به ايران ميفرستن و منت هم ميكشن.از بعد نظامي هم بزرگترين شريك ايران شركتهاي آلماني و اتريشي هستن.و ايران آشغالهاي كره شمالي و چين و روسيه رو به مفت نميگيره.اون اس 300 هم ارزوني خود روسها.ايران 373 رو ساخته.(اونقدر نابغه در صنعت هوا فضا داريم كه بهشون پول بدن آپولو ميسازن.يكيش خود من)
ايران هر روز در بسياري از صنايع مادر داره خودكفا ميشه.اينقدر هم انرژي منفي نديد وجدانا.
حمايت از فلسطين و لبنان فقط براي حفظ از مننافع ملي خودمون هست و خيلي هم مهم هستش.اگه لبنان و فلسطين از دست ايران ميرفت ايران ميشد يه قلعه محاصره شده.
روسيه با ما كارت بازي نميكنه بلكه اين ما هستيم كه با روسها داريم كارت بازي ميكنيم آمريكا اونور دنياست.يه روزي روسها بايد كشورهاي همسايه ايران روي براي مقابله با ايران تجهيز كنه اينو مطمپن باشيد.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]عزيز من ، براي بار هزارم ، اگر ما با فلسطين ، لبنان رابطه داريم به اين علته كه اون فلسطينيه براي ايران داره مي جنگه و همين طور لبنانيه ..

ما نيازي به تعريف و تمجيد هيچ كدومشونو نداريم ! حتي اگه فلسطيني ها به ما هم فحش بدن ، بازم بايد حمايت كنيم ، چون خط مقدم جبهه بر عليه اسرائيل همين كشور ها هستند .

بايد ازشون حمايت بشه ! در غير اين صورت يه جنگ تمام عيار با اسرائيل خواهيم داشت و خودمون بايد مستقيم وارد درگير ي بشيم و مستقيم تلفات بديم !

اون چراغه هم كه گفتيد به مسجد حرام است .. اگه به فلسطين نرسونيم ، خودمون اونقدر دووم نمي ياريم كه بخواهيم از چراغه استفاده كنيم !

بعدشم هزينه ي كمك به فلسطين رو اگر حذف كنيم ، بايد بودجه ي نظامي رو در سطح چند برابر بالا ببريم تا جبران بشه ، چون هر موشكي كه از لبنان فلسطين بره اسرائيل خيلي باشه 100 ميليون تومنه ، هر موشكي

كه از ايران بره اسرائيل كم كم 2 ميليارد ، قيمت داره ... حالا در نظر بگير كمك فلسطين قطع شد ، براي بر قراري امنيت چند برابر بايد هزينه كرد ! ؟؟ [/quote]

یک سوال چرا ما اسرائیل را قبول نداریم و به عنوان دشمن قبولش داریم؟

جواب من
به خاطر دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از حقوقشان و جلوگیری از ظلم
در غیر اینصورت چه دلیلی برای دشمنی با اسرائیل می ماند؟
متاسفانه ما یادمان رفته که هدف دفاع از مظلوم است حال این وسط اگر فلسطینی ها را فراموش کنیم اسرائیل دوست جونجونی ما می شود و آمریکا جرئت تحریم دارد
حداقل من تنها به خاطر دفاع از مظلوم از مردم فلسطن حمایت می کنم ولی تا جایی که برنگردند سربازان و هموطنان ما را بکشند ( داستان صدام و عراق و ... )
رهبری نیز در سخنرانی اخیر خود بر حق مردم فلسطین حمایت کرد و گفت ما نمی گوییم اسرائیلی ها را باید در دریا ریخت بلکه بر انتخابات آزاد تاکید داریم و ...

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]

یک سوال چرا ما اسرائیل را قبول نداریم و به عنوان دشمن قبولش داریم؟

جواب من
به خاطر دفاع از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از حقوقشان و جلوگیری از ظلم
در غیر اینصورت چه دلیلی برای دشمنی با اسرائیل می ماند؟
متاسفانه ما یادمان رفته که هدف دفاع از مظلوم است حال این وسط اگر فلسطینی ها را فراموش کنیم اسرائیل دوست جونجونی ما می شود و آمریکا جرئت تحریم دارد
حداقل من تنها به خاطر دفاع از مظلوم از مردم فلسطن حمایت می کنم ولی تا جایی که برنگردند سربازان و هموطنان ما را بکشند ( داستان صدام و عراق و ... )
رهبری نیز در سخنرانی اخیر خود بر حق مردم فلسطین حمایت کرد و گفت ما نمی گوییم اسرائیلی ها را باید در دریا ریخت بلکه بر انتخابات آزاد تاکید داریم و ...

[/quote]
[color=green]
مسئله به اين سادگي ها نيست ، زماني توان بازگشت روابط دو كشور وجود داشت ، ولي در حال حاضر به دليل ورشكستگي مالي ايالات متحده ي آمريكا و بحران هاي كاملا جدي اقتصاد كاپيتاليسم و نظام سرمايه داري ، تنها راه كار موجود ، ايجاد طرح خاورميانه ي بزرگ است ، خاورميانه اي كه در آن ايران منابع نفتي و تماميت عرضي را از دست داده ..

اجرا ي اين طرح تنها راه كار باقي ماندن و تضمين حيات ايالات متحده ي امريكا و غرب تا 50 سال آينده است ... اينكه بگوييم دفاع از مظلوم ! درست ولي جانمان واجب تر است

خيال نكنيد كه اگر از فلسطين حمايت نكنيم ، اسرائيل و .. با ما خوب مي شوند

پولوتيك يا به ترجمه ي ناصحيح " سياست " يعني فن بدست گيري قدرت و حفظ آن به هر طريق !

تنها راه تضمين حيات غرب اجرا طرح خاورميانه ي بزرگ و دسترسي به ثروت 50 تريليون دلاري موجود در آن براي عدم ورشكستگي نظام كپيتاليستي خود است . والسلام !
[/color]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
برخلاف نظر شما به نظر من دشمنی اسرائیل و ما بر غاصب و ظالم بودن آنهاست
و اگر نه با توجه به ساختار جمعیت اسرائیل و طرز تلقی آنها از ایران و وابستگی شدید یهود به ایران در صورت به رسمیت شناختن آنها ، مطمئنا روابط خوبی خواهیم داشت
اما تا زمانی که مردم فلسطین نتوانند به حق تعیین سرنوشت خود برسند اسرائیل غاصب است
فکر کنم گفته های رهبری دقیق منظور من را برساند

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اول در مورد پای جاسوس باز کردن یعنی الان هیچ روس و چینی جاسوس تو ایران با خیال راحت نمی گرده ؟؟؟؟
بعد لاقل رابطه با آمریکا به دردسراش می ارزه نه مثله روسیه و چین که آشغالترین محصولاتشونم با هزار مکافات بهمون می دن (تازه 90 درصد نمی دن)کارمون توی این سایت شده فقط حدس زدن روسیه su27 یا mig 31 بهمون مخفیانه داده یا نه؟!اگه با آمریکا رابطه داشتیم الان تو فکر این چیزا بودیم!!
تو زمان شاه RF4 ها مون رو شوروی شناسایی می کردن الان اگه می تونن تا اونجا به حالت عادی فقط پرواز کنن !!
شدیم آشغال جمع کنن روسیه mig29 های بالای 15 سال سابقه پرواز شو بهمون میندازه خدا می دونه به چه قیمتی،و اگر نه الان 30 سال بود 160 تا لاقل f16 داشتیم ، صد در صد خط مونتاژ(نمی گم تولید ولی اینم احتمالن داشتیم!)داشتیم نمی رفتیم F5 رو از نو بسازیم!
کارمون به کجا رسیده عربستان شده کشور دوست چون فقط ازش باید بترسیم تا دلشون بخواد یورفایتر می خرن ما هم هی باید با f4 حال کنیم![/quote]

گل گفتی ولی چیز اصل کاری را فراموش کردی اونم دخالت بی مورد ما در مسله فلسطین است اصلا فلسطینیا وهابی و اهل حنبلی هستند من با بعضی از اعراب ارتباط دارم میگن فلسطینی ها در شب شهادت امام حسین دستاشون را حنا میزنند اگر ما کاری به کار اونا نداشته باشیم و بذاریم قضیه فلسطین خود اعراب حلش کنند ما با امریکا که مشکلی نداریم من حاضرم بهتون قول بدم بشیم همان دو دوست قدیم تو ایران کم نیست که افرادیکه دوست دارند با امریکا ارتباط تنگاگ تنگی داشته باشد[/quote]
اصلا فلسطینیا رو بیخیال شید قبله قبلی مسلمانان فلسطین بود. نمیدونم فیلم قلمرو بهشت رو دیده باشین یا نه اما در اون فیلم تمامی ادیان دارن واسه فلسطین جون میدن. نمیدونم وقتی بعضیا وقتی که صحبت از فلسطین میشه رگ غیرت و عرق ملیشون به جوش میاد و به زمین و آسمان فحش می دن. جمهوری اسلامی ایران اگه به فلسطین کمک میکنه واسه اینه که یهودی های خیلی عذر میخوام حرامزاده اون مسجدی رو که ما قبلا قبله مون بوده نگیرن.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ما به گفته رهبر با همه کشورها می خوایم ارتباط محترمانه داشته باشیم به غیر از اسراییل واینجاست که اسراییل دست پای آمریکا وحتی اورپارو بسته

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
رهبر جواب رو كاملا دادن
ما دشمن در نقاب دوست نميخوايم.اول اونا صداقتشونو تاييد كنن بعد

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته به من جق رای داده نشد اما من رایم بلی هست

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ای وای من قبلا رای داده بودم یکی پیام قبلی منو حذف کنه

[quote]
death نوشته:
دکتر بازرگان میگه:امریکا مثل یه گاو بزرگه یا میتونی پستوناشو بگیری مثل ژاپن کره جنوبی یا شاخ هاشو مثل ایران کره شمالی کوبا
البته مثالشو خودم اضافه کردم

ببخشید من یک سوال فنی داشتم.
این گاوه ماده که پستان داره و ژاپن اینا دارن شیرش را میدوشند پس چرا شاخ داره؟ یحتمل نره! اگه نره پس پستان و شیرش کجا بوده که اینا چسبیدن بهش؟
نکنه اشتباهی چسبیده باشن به ....
(شوخی)[/quote]
گاو ماده هم شاخ داره دوست عزیز
در ضمن این تفکر که امریکا یا باید بردش باشی یا دشمنش مال قدیماست مثه قضیه ملی شدن نفت منطق حرف درسته اما دورش گذشته دیگه اون روش ها جواب نمیده اسیب رسونه الان همسایه های عرب ما سالی 60 میلیارد دلازنفت ما رو میخورن (60000000000)اون موقع ما دلمون خوشه نفمون ملیه یه روزی یکی اومد به ماه اشاره کرد ما الان داریم نوک انگشتشو میبینیم قضیه رابطه با امزیکا هم همینه رابطه با جهان ربطی به استقلال یک کشور نداره ما خودمون باید مرز ها رو تعیین کنیم

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
این یک وظیفه برای ملت ماست که مقابل ظلم بایستند.
اگه ما کوتاه بیایم و رابطه دوستانه با امریکا برقرار کنیم دیگه هیچ امیدی برای مردم ازاده باقی نمی مونه.اگه امریکایی به ما میگن که سربلندی و سرافرازی زمان کورش ما بوده ,باید بگم که نه علان نگاه کنین ببینین مردمی که واقعا مارو می شناسن چگونه رفتار می کنن.این اعراب که اومده بودن کشورمون دیدار رهبری چه جوری گریه می کردن.اینا افراد معمولی نبودن ,کسایی هستن که در 10 سال اینده در کشور های خود جریان ساز می شن .ایا کس و ملت دیگه ای رو تو جهان سراغ دارین که این گونه دوستار داشته باشه.بحث کمیت نیست بحث کیفیت.اگه یک نگاهی به مستند مرز های جنوبی بندازین بیشتر متوجه می شین(این مستند در مورد حکومت های امریکای جنوبی)
تقریبا هیچ حکومتی در امریکای جنوبی نیست که همراهی با امریکا داشته باشه فقط کوبا نیست. تمام این کشورا مخالفن و سرمایه های عظیمی دارن.
کلمبیا ونزوئلا بولیوی ارژانتین ,مصر,عراق,افغانستان,فلسطین کوبا ,سوریه , تونس,ویتنام و خیلی از همین عرب ها اکثر مردمشون با امریکا مخالفن.ما داریم ب با اینا هم دلی می کنیم.
ما در حال حاظر نوک پیکان این جمعیت هستیم.خوب فرض بگیرین بریم سمت امریکا می شیم نوک پیکان امریکا در مقابل خشم ملت عرب (نه دولت) و مقابل چین و روسیه.
هرچن این چین و روسیه پدر مارو در اوردن ولی در صورت برقراری روابط مجد با امریکا .اینبار دیگه امریکا حواسش جمعه که به ما سلاح استراتژیک نده که بره خودش شاخ بشیم .چون جواب بد پش دادیم.خود امریکا نمی تونه در مقابل کالاهای چینی مقابله کنه ما که جای خود داره.اصلا فرض کنیم چین و روسیه هم به ما کار نگیرن .ما دیگه هیچ حمایتی تو مجامع جهانی ظالمانه مثل شورای امنیت و .. نخواهیم داشت و دیگه نمی تونیم مخالف میل امریکا حرکت کینم و در نتیجه به ما تحمیل خیلی چیز های میشه.
دوستی با امریکا یعنی از اینجا مونده از اونجا رونده تو نگاه سیاسی حاکم بر جهان و در محاسبات دینی یعنی خصر الدنیا و الاخره .
اگر به وعده خدا اعتقاد داریم که به یاری مظلومین میاد و در اخرت پاداش می ده راه دیگه ای جز مخالفت تا زمانیکه امریکا با لشگر کشی به خواسته هاش می رسه نداریم.
اگه ام که نه می گین با ید کوتاه بیایم و .. مظلوم این حرفا رو قبول ندارین که داریم بی خودی وقت خودمون رو تلف می کنیم باید دینمونو عوض کینم.بره همون راحتره .هر کار خواستیم می کنیم .زیر این فشارها هم از لحاظ لذت ها جنسی و هم مالی نمی خواد با ایستم.
اگه ام می گین بابا ما به اینا چی کار داریم حرف نژاد اریایی و .. رو می زنین این رو بدونین که بخش بزرگی از همسایه های ما اعراب با میزان نژاد پرستی با لا هستن وقتی سید حسن نصرالله به عنوان یک عرب می گه که ایران باعث پیروزی اعراب شد این خودش بزرگترین پیروزی برای یک نژاده.
این وضعیت همش به خاطر فشار شدید اقتصادیه و فرهنگی و گرنه هیچکس همچین حرفایی نمی زد.راهی جز اینکه دست به کمر خودمون بزنیم نداریم.
ترحم بر پلنگ تیز دندان ستم کاری بود بر گوسفندان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
انتشار در 23 بهمن 1390 و ساعت 11:53
جدیدترین پیام "باراک اوباما" در راه ایران

داستان رنگارنگ رابطه ایران و آمریکا، بازیگران فراوانی دارد. بسیاری از مقامات کشورهای همسایه ایران در این بین نقش پیام‌رسان را بازی می‌کنند. منابع غربی مدعی شده‌اند این بار نوری مالکی به ایران می‌آید.

به گزارش سه نسل به نقل از تابناک ، بولتن آمریکایی G2 مدعی شده است که بر طبق اطلاع منابع آگاه، نوری مالکی نخست‌وزیر عراق در سفری غیر مترقبه به ایران خواهد آمد و احتمالا پیامی را از طرف باراک اوباما برای ایرانی‌ها خواهد آورد.

از دید غرب، نوری المالکی دوست نزدیک ایران است و معمولا در کنار سفارت سوئیس مسیر مورد استفاده برای انتقال پیام‌های غرب به ایران است.

در حالی که اطلاع دقیقی در مورد این پیام وجود ندارد، احتمال داده شده است که حاوی تلاش برای پیگیری گفتگو بین ایران و آمریکا باشد.

آمریکاییها فشار ایران را یکی از عواملی می‌دانند که نهایتا سبب شد نظام سیاسی عراق، تصمیم به اتمام حضور نظامیان آمریکایی در این کشور بگیرد.

ظاهرا آقای مالکی در این سفر به دنبال این است که از ایران بخواهد در بازسازی زیرساخت‌های این کشور نقش پررنگ‌تری ایفا کند و همچنین برای آموزش نظامیان به عراق کمک کند، تا در مقابل اقدامات تروریستی مورد حمایت کشورهای عرب همسایه عراق ایستادگی کند.

این در حالی است که ایالات متحده، هنوز به طور جدی در پی این است که 36 فروند هواپیمای F-16 به عراق بفروشد تا نماد حضور آمریکا در عراق باشند.

منبع سه نسل
http://www.3nasl.com/archive/view/2169316

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
نیازی به رابطه نزدیک نیست . همونطور که آقای احمدی نژاد در یکی از مصاحبه هاشون گفتند : ما با اروپا ده ها میلیارد دلار رابطه تجاری داریم با امریکا هم همینطور می تونیم داشته باشیم .

اینکه آیا حمایت نکردن از فلسطین ارزش رابطه با امریکا رو داره یک بحث جداست که باید در یک تاپیک دیگه بحث بشه و اون هم صحبت از ارمان و ارزش های دینی است .

باید بتونیم رابطمون رو طوری تنظیم کنیم که این رابطه موجب پر شدن شکم گرگ های منطقه ای نشود . اونقدر که کشور های منطقه در آینده برای ایران مشکل درست می کنند . به آذربایجان و عربستان نگاه کنید و یا به قطر که از نتیجه تحریم ها ما بدترین برداشت رو از پارس جنوبی داشتیم . اما قطر حدود 40 میلیارد دلار به جیب زده همش هم با سرمایه گذاری خارجی بود. باید طوری هم باشه که ارزش هامون هم پای مال نشه . نیاز به مدیریت درست هست !!!

همین کشور ها دشمنان ایدوئولوژیک ایران هستند اما دشمنان واقعی و استراتژیک همین عرب ها هستند که در صورت هر حمله ای خط مقدم حمایت خواهند بود . حاکمان عربستان و بحرین و قطر و امارات همون حاکمان سابق هستند . نباید بگذاریم از رابطه بد ایران و امریکا سوء استفاده بکنند .

اگر شما مقالات امریکن اینترپرایز رو بخونید متوجه می شید که به دلیل بحران اقتصادی امریکا تا حداکثر 15 سال آینده جای پایگاه های خودش رو به یک ژاندرام منطقه ای داده که مجری دستورات امریکا باشه تا اینکه امریکا خودش بخواد خرج کنه . چیزی که ازش رنج می بریم بحران مزدوری کشور های منطقه هست .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
بايد اولا اسراييل رو نابود كنيم . بعد دانشمنداي آمريكايي رو بايد مخفيانه به قتل برسونيم . اينطوري بهتره. :oops:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.