hosseinvahdat

ارتباط با آمریکا آری یا نه؟

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

به نام پیشوای نازی
رابطه نداشتن با آمریکا بسیار بسیار به نفع بازاریان و جیره خاران آنها وکلا
مرفهین بیدرد است.
ولی به نظر من مردن بهتر از سیر بودن سر سفره امپریالیسم بیرحم وخون خوار
ورییس جهان کثیف سرمایه داری است.یا بهتر بگویم گرسنگی زیر سایه حکومت علی(ع)بهتر از زر معاویه است.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا وقتي كه افسار آمريكا دست سرمايه داران يهودي و لابي صهيونيستي هست هرگز

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
تا الان از 106 نفر 55 نفر بله فرمودند.
اوایل که تو این سایت به سختی عضو شدم پیش خودم گفتم که چه خوب شد عضویت من تایید شد.
هم اطلاعات نظامیم را زیاد میکنم و هم در جمع دوستانی هستم انقلابی و میهن پرست. ولی الان اصلا چنین حس نمیکنم! افسوس بر میلیتاری.

کشوری که دولتش 8 سال تمام داشت صدام جلاد را تجهیز میکرد تا ارتش بعثی با انواع و اقسام سلاح ها نیروهای ما را کشتار کنند. ناوچه های های جنگی ما در خلیج فارس زدند و پرسنلش را کشتند. هواپیمای مسافربری ما را زدند و همه را کشتند و به فرمانده آن نشان لیاقت دادند. بیشتر از 30 سال است که انواع و اقسام جنایات نهان و پنهان را دارند بر سر ملت ما میارند از تحریم گرفته تا فتنه و ترور. چشم دیدن پیشرفت مردم ما را ندارند.

آنوقت عده ای خوش غیرت بله فرمودند! خجالت بارتر اینکه نوشته شده رابطه [b]دوستانه!![/b]
ای کاش فقط نوشته بود رابطه.
اصلا ای کاش زمین امثال من ه کج فهمه خشک مغز را در خود میبلعید تا شما روشنفکران خوش غیرت به مراد دل خود برسید.
ببخشید اگر لحنم کمی تند بود. اعصاب آدم خورد میشه :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
البته اگر در تمام کشور رای گیری کنند درصد بله ها خیلی بیشتر از این هاست و در کل این خیلی چیزهارا نشون میده بهتره دلیل این بله هارو روشن کنیم!

اول در جواب به کسی که گفت امریکا بمب شیمیایی به عراق داده برای اطلاع عمومیتون بگم که المان چنین کاری کرده بود نه امریکا!

میشه بگید امریکا چه سلاح هایی به عراق داده بود؟( براي تأمين نيازهاي اقتصادي و نظامي آمريكا بايد مجوزهاي لازم را براي وزارت بازرگاني فراهم مي‌كرد و قطع روابط سياسي و ذكر نام عراق در وزارت خارجه به عنوان يك كشور تروريستي مهمترين موانع اوليه صدور كمك هاي فوق بود)!!!

انقدر دروغ در حد وسیع گفتن که دیگه اگه راستشو بهتون بگن باور نمیکنید!
تازه اگه بهتون میگفتن که در جنگ ایرانو عراق اسراییل به ایران کمک نظامی کرده بود که دیگه فکر کنم شاخ در میاوردید! :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]اونایی ک گفتن بله خیلی دوست دارن زور بالا سرشون باشه :mrgreen:[/quote]
يه كلام از مادر عروس

مشكل اينجاست اگه مي خواستيد جواب بلي نباشه چرا راي گرفتيد بعد بله گفتن هيچ ربطي به دين ميهن نداره الكي افراط بازي خشك مغز گري در نياريد اگه درست كل مطالبو خونده باشيد
پس انهاي كه گفتند نه بايد كمونيست باشند چون رابطه با روسيه و كره شمالي و سوريه بعثي رو درست مي دوند دوستان احترام خودتنون نگه داريد تا اوقاتمون تلخ نشه ظرفيت دمكراسي نداري راي گيري نذار

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote][quote]اونایی ک گفتن بله خیلی دوست دارن زور بالا سرشون باشه :mrgreen:[/quote]
يه كلام از مادر عروس

مشكل اينجاست اگه مي خواستيد جواب بلي نباشه چرا راي گرفتيد بعد بله گفتن هيچ ربطي به دين ميهن نداره الكي افراط بازي خشك مغز گري در نياريد اگه درست كل مطالبو خونده باشيد
پس انهاي كه گفتند نه بايد كمونيست باشند چون رابطه با روسيه و كره شمالي و سوريه بعثي رو درست مي دوند دوستان احترام خودتنون نگه داريد تا اوقاتمون تلخ نشه ظرفيت دمكراسي نداري راي گيري نذار[/quote]

رای گیری رو من گذاشتم جناب استیو.خودم هم اگه یادم بیاد خیر زدم :mrgreen: حتی به پیشنهاد جناب مهدوی3بعدی هم عمل نکردم و متن نظرخواهی رو تغییر ندادم :mrgreen:

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
با سلام
یاا رابط با هر کشوری خوب است .نه اگر این رابط موجب تسلط بیگانه بشود این رابط نفی می شود طبق قائده نفی سبیل .
نگاه کنیم در زمان گذشته ما هر موقع با کشورهای ابرقدرت زمان رابط داشته ایم موجب تسلط ان ها بوده است چرا چون ان ها اندیشه مادی دارند که همان خویی سلطه جویی است چه این قدرت امریکا ، شوروی وای روسیه و ایا انگلیس باشد در زمان قدرت ان ها .
پس از اینکه در ایران انقلاب شد ایا ایران قدرتی بود که این هم مشکل برای او ایجاد شود که همه می دانیم نه بلکه عقیده این انقلاب بود که استکبار با مشکل داشت که مقابل ان ها ایستاد .
اگر ما با امریکا در حال حاضر رابطه برقرار کنیم ایا جز این است که باید از ارمان هایمان عقب نشینی کنیم مثلا نباید در رفتار با رژیم شیطانی صهیونیستی تجدید نظر بکنیم ایا نباید از پشتیبانی از احزاب الهی دست بکشیم مانند حزب الله ، ایا این ها امتیاز دادن نیست که چون ما یک قدم عقب نشستیم ان ها صدها قدم حجوم می اورند .
در ضمن با برقراری با انها چه ما می دهند .اگر به کشورهای که با انها ارتباط دارند چه بدست اوردند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]لین دمکراسی من رو کشته. :mrgreen:[/quote]

ما اخر تكليفمون متوجه نشديم اگه نظر جمع مهمه پس چرا تيكه ميندازي اپرا خان
طاقت نظر مخالف داشته باش
اگه مهم نيست به دار دسته و هم پيمانانتون بگيد اين نظر سنجيو جمع كنن تا اعصابتون از ايني كه هست خورد تر نشه

در ضمن همون بنده خداي كه نطر سنجي گذاشته خودشم خير زده خسته نباشيد مي گم :mrgreen: خوب شري به پا كردي

و بعدش اينكه منظورم حضرت ا اشما نبوديد اون حرف زدم كه بگم ظرفيت حرف مخالف داشته باشن برخي دوستان و كساني رو كه بله گفتن يه مشت وطن فروش و غيره وذالك نخونن
چه بسا اگه جنگي هم در بگيره اين اقايوني كه قمپوز در مي كنن دم از خيلي چيزا مي زنن براي يه جاي امن دست پا بشكونندالبته الان كه دست به شعارشون خوبه ببينيم پاي عمل چه كار اند اين دوستان

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]برادر واریور شما میگید ارتباطی صحیحه که چارچوب و شرایطش رو خودمون تعیین کرده باشیم . مثال های روشن و زیبایی رو هم از قران اوردید.
حالا شما اگه بخوای این شرایط رو تعریف کنید چه چیزی مطرح میکنید ؟ امکان طرح این شرایط هست با توجه با انچه که در جریانه ؟ چرا؟
پس اونا یا باید به شرایط ما تن بدن یا همینه که هست؟
[/quote]

سلام ..

اونی که نشسته پشت یک میز که کلی ناو هواپیمابر و جنگنده و موشک و بمب اتم دارن جلوش رژه میرن ! هیچ وقت تن به شرایطی که شما تایین میکنید نمیده . بنابراین ما مجبوریم که قوی بشیم و وقتی به اونجا رسیدیم اونوقت از در مذاکره و دوستی و قبول شرایط خودشون وارد میشن ولی نه با این تصور که فکر کنیم برای دوستی اومدن ! ...

تقریبا همه چیز گفته شده . رابطه نیاز به هوشمندی و تفکر داره و همینطوری علکی نبوده و نیست که بگیم خوب از فردا دوست .

ما یک تقابل استراتژیک با غرب توی منطقه داریم ! اونهم رژیم صهیونیستی .

امروز وقتی رییس جمهور علیه صهیونیستها توی سازمان ملل صحبت کرد کشورهای غربی جلسه رو ترک کردن ! آدم دیگه باید براحتی بفهمه که قدرت صهیونیستها توی غرب چقدر هست و افسار همه این کشورها رو بدست دارن ! طوری که وقتی بهشون دستور میدن جلسه رو ترک کنند با دو فرار میکنند .

و آمریکا هیچ وقت با ما یک رابطه دوستی نخواهد داشت مگر اینکه اسراییل رو به رسمیت بشناسیم ! و مثلا وقتی حمله کرد به حزب الله ! یا اگر خواست پاش رو بزاره اونطرفتر بیاد تو عراق ! بگیم خوش آمدی ! ...

رابطه ما با امریکا هیچ وقت یک دوستی نخواهد بود و میشه مثل رابطه آمریکا با شوروی .
دیگه سود بردن یا ضربه خوردن از این رابطه بستگی به هوشمندی خودمون داره ! ولی این واضحه که نتیجه چه خواهد شد .
[quote]یا اگه گه گداری با روسیه به مشکل بر میخوریم دلیلش اینه که از اول در شکل گیری این ارتباط ، اختیار چندانی نداشتیم؟[/quote] نه ! بهتره بگیم تجربه چندانی نداشتیم ...

به هر حال دشمنان بیکار نمینشینند و هر جا که برسند مشکل درست میکنند .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوستان لطفا مغلطه نکنید . همین عربستان که رسما وارد جنگ شده بود با ما . برید به مستندات نگاهی بندازید گفته می شه که چند صد نیروی عربستانی رو ما اسیر کردیم در زمان جنگ حتی از مصر هم نیرو اومده بود . خیلی از کشور هایی که امروز باهاشون روابط دوستانه داریم رسما با ما وارد جنگ شده بودند نمونش هم سرنگون کردن اف-4 های فانتوم توسط اف-15 های عربستانی هم هست . اگر بخوایم از لحاظ این مسئله نگاه کنیم که تمام نیروی هوایی عراق رو شوروی تامین می کرد از سوخو ها و میگ ها .

جریان نامه سال 2003 رو من حدس می زنم بعد از حمله به عراق کمی مسئولین مضطرب بودند که مبادا امریکایی ها بخوان ...... به احتمال زیاد همین بوده . اما مسئله ما رابطه با امریکا نیست بلکه حل مشکلات هست . یعنی وقتی می خوایم یه خط لوله راه بندازیم به پاکستان انقدر مداخله نکنه و انقدر سنگ نندازه . موقعی که می خوایم هواپیما تهیه کنیم انقدر جلوی این کار رو نگیره .

بله امریکایی ها می خوان که ایران حق موجودیت اسرائیل رو بگذیره نه خود اسرائیل به عنوان یک کشور یهودی رو . همون کاری که عربستان و اکثر کشور های عربی به جز لبنان و سوریه کردند یعنی حق موجودیت اسرائیل رو بپذیرند . حتی تشکیلات خود گردان هم حق موجودیت اسرائیل رو پذیرفتند و واقعا حرف های اقای احمدی نژاد رو نمی شه قبول کرد که یه روز این همه کلاهک و تجهیزات اتمی و این کشوری که به تنهایی قطبی از پزشکی و تسلیحات نظامی هست رو بزارن و برگردن همون جایی که بودند . اگر کشور های قدرتمند اسلامی مثل عربستان و مصر یه همچین موضعی داشتند می شد امیدوار بود که اسرائیل عقب نشینی کنه اما اینها همون عرب هایی اند که وقتی صدام حمله کرد چند ساعته کشورشون رو گرفت و وقتی به عربستان حمله کرد این نیرو های امریکایی بودند که در مقابل صدام ایستادند . دیگه عربن دیگه . به غیر از بچه های حزب الله که فرزندان امام خمینی اند بقیه همه از دم ظلت پذیرند .

به نظر من دشمنان درجه یک ایران کشور های عربی هستند و الان بیشترین سود رو از تحریم ها و تضعیف این ها همین عرب ها می برند بخاطر اینکه هواپیما های ما نمی تونن به برخی مقصد های اروپایی سفر کنند میزان پرواز هاشون رو به ایران افزایش دادند تا مسافران ایرانی رو از طریق دوحه یا دبی راهی اروپا کنند . چین هم که داره سرمون معامله می کنه .

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote]دوستان لطفا مغلطه نکنید . همین عربستان که رسما وارد جنگ شده بود با ما . برید به مستندات نگاهی بندازید گفته می شه که چند صد نیروی عربستانی رو ما اسیر کردیم در زمان جنگ حتی از مصر هم نیرو اومده بود . خیلی از کشور هایی که امروز باهاشون روابط دوستانه داریم رسما با ما وارد جنگ شده بودند نمونش هم سرنگون کردن اف-4 های فانتوم توسط اف-15 های عربستانی هم هست . اگر بخوایم از لحاظ این مسئله نگاه کنیم که تمام نیروی هوایی عراق رو شوروی تامین می کرد از سوخو ها و میگ ها .

جریان نامه سال 2003 رو من حدس می زنم بعد از حمله به عراق کمی مسئولین مضطرب بودند که مبادا امریکایی ها بخوان ...... به احتمال زیاد همین بوده . اما مسئله ما رابطه با امریکا نیست بلکه حل مشکلات هست . یعنی وقتی می خوایم یه خط لوله راه بندازیم به پاکستان انقدر مداخله نکنه و انقدر سنگ نندازه . موقعی که می خوایم هواپیما تهیه کنیم انقدر جلوی این کار رو نگیره .

بله امریکایی ها می خوان که ایران حق موجودیت اسرائیل رو بگذیره نه خود اسرائیل به عنوان یک کشور یهودی رو . همون کاری که عربستان و اکثر کشور های عربی به جز لبنان و سوریه کردند یعنی حق موجودیت اسرائیل رو بپذیرند . حتی تشکیلات خود گردان هم حق موجودیت اسرائیل رو پذیرفتند و واقعا حرف های اقای احمدی نژاد رو نمی شه قبول کرد که یه روز این همه کلاهک و تجهیزات اتمی و این کشوری که به تنهایی قطبی از پزشکی و تسلیحات نظامی هست رو بزارن و برگردن همون جایی که بودند . اگر کشور های قدرتمند اسلامی مثل عربستان و مصر یه همچین موضعی داشتند می شد امیدوار بود که اسرائیل عقب نشینی کنه اما اینها همون عرب هایی اند که وقتی صدام حمله کرد چند ساعته کشورشون رو گرفت و وقتی به عربستان حمله کرد این نیرو های امریکایی بودند که در مقابل صدام ایستادند . دیگه عربن دیگه . به غیر از بچه های حزب الله که فرزندان امام خمینی اند بقیه همه از دم ظلت پذیرند .

به نظر من دشمنان درجه یک ایران کشور های عربی هستند و الان بیشترین سود رو از تحریم ها و تضعیف این ها همین عرب ها می برند بخاطر اینکه هواپیما های ما نمی تونن به برخی مقصد های اروپایی سفر کنند میزان پرواز هاشون رو به ایران افزایش دادند تا مسافران ایرانی رو از طریق دوحه یا دبی راهی اروپا کنند . چین هم که داره سرمون معامله می کنه .[/quote]

موافقم باهات شديد
تا كي سياست نخ نما شده اصلا انعطاف لازم نداريم در برابر كساني باج مي ديم كه دشمن اصلي ما هستند همين چين كه اقتصاد مارو عين لودر شخم زد و كل كارگاه هاي كوچيك و توليدي هاي ما رو نابود كرد بازارمون قبضه كرده مگه كالاي ايراني شعار ما نبود خودمون با واردات بي رويه از اين كمونيستها اونا رو خورد كرديم اينه استقلال تا روسيه كه دوستان خودشون مي دونن از اونطرف يه مشت تجهيزات داون گريد به ما قالب كرده پول اس 300هاپولي كرده دست ما رو گذاشته تو حنا و اونم از قرارداد نيروگاه بعد دوستان ميگن استقلال خوبي داريم البته راست ميگن استقلال الان صدر جدول ليگ برتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فكر كنم منظورشون اون باشه

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.