NavideZohour

به نظر شما ایران در حال حاضر و آینده نزدیک چندمین ارتش دنیا خواهد بود?

امتیاز دادن به این موضوع:

Recommended Posts

سلام

عزیز ، انگار نمی خوای بگیری چی می گم ....

می گم ، اگه می خوای به روسیه فحش بدی فحش بده ... ولی برای دفاع از غربی ها و ثابت کردن اینکه غربی ها بهترند ، فحش رو نده ... ما بچه نیستیم که با فحش دادن به روسها توسط شما نتیجه بگیریم که >> غربی ها بهترند ....

کل پولی که روس ها از ما بردن ( تو همین بردن ها و نبردن ها هم بحث هست ) به همون 12 میلیارد دلاری که آمریکا در سال 57 از ما بلوکه کرد ، برابر نمی شه ... ( محض اطلاعت قیمت یک فروند اف 15 - جدید ترین جنگنده آمریکا در آن زمان - 9 میلیون دلار بود !!! )

در ضمن ، ما تمام پیش پرداخت پول اس 300 رو از روسها پس گرفتیم .... حالا می خوایم 4 میلیارد دلار خسارت بگیریم !!! خسارت نه خود پول اصلی ... فرقش رو می فهمی !؟

آمریکایی ها 300 تا اف 16 ما رو که پول طراحی و ساخت و حتی پول خط تولیدش رو از ما گرفته بودند رو دادن اسرائیل ، اونوقت شما گیر دادی به روس ها ...

روس ها بدند ، ولی آمریکایی ها و انگلیسی ها صد پله بدتر از روس ها هستند ....

ما تو دوران اوج قدرت شوروی تونستیم با مذاکره کاری کنیم که سه تا استان ما رو خالی کنه و بره ( اونم استالین طرف مذاکره بود !!! ) ولی تو دوران اوج قدرت نظامیون تو این 50 سال اخیر ( پیش از انقلاب ) بحرین رو دادیم به غربی ها !!! ویرایش شده در توسط 100
  • Upvote 12

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='100' timestamp='1374435691' post='323121']
سلام

عزیز ، انگار نمی خوای بگیری چی می گم ....

می گم ، اگه می خوای به روسیه فحش بدی فحش بده ... ولی برای دفاع از غربی ها و ثابت کردن اینکه غربی ها بهترند ، فحش رو نده ... ما بچه نیستیم که با فحش دادن به روسها توسط شما نتیجه بگیریم که >> غربی ها بهترند ....

کل پولی که روس ها از ما بردن ( تو همین بردن ها و نبردن ها هم بحث هست ) به همون 12 میلیارد دلاری که آمریکا در سال 57 از ما بلوکه کرد ، برابر نمی شه ... ( محض اطلاعت قیمت یک فروند اف 15 - جدید ترین جنگنده آمریکا در آن زمان - 9 میلیون دلار بود !!! )

در ضمن ، ما تمام پیش پرداخت پول اس 300 رو از روسها پس گرفتیم .... حالا می خوایم 4 میلیارد دلار خسارت بگیریم !!! خسارت نه خود پول اصلی ... فرقش رو می فهمی !؟

آمریکایی ها 300 تا اف 16 ما رو که پول طراحی و ساخت و حتی پول خط تولیدش رو از ما گرفته بودند رو دادن اسرائیل ، اونوقت شما گیر دادی به روس ها ...

روس ها بدند ، ولی آمریکایی ها و انگلیسی ها صد پله بدتر از روس ها هستند ....

ما تو دوران اوج قدرت شوروی تونستیم با مذاکره کاری کنیم که سه تا استان ما رو خالی کنه و بره ( اونم استالین طرف مذاکره بود !!! ) ولی تو دوران اوج قدرت نظامیون تو این 50 سال اخیر ( پیش از انقلاب ) بحرین رو دادیم به غربی ها !!!
[/quote]
اشما درست می گید من هیچ وقت نه از روسیه دفاع مکنم نه از به قول شما غربی هامن از کشورم دفاع می کنم.
(در ضمن هرچیزی رو تو رسانه ها نمی گن).من در پ.م در بست در خدمت شما هستم به خاطر این ،این حرف رو زدم که مدیران محترم الان می گن اینجا چت رو هست
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
جناب الکترو آفیسر واقعا متن زیبا و آموزنده ای بود و من کاملا به منظور و مقصودش پی بردم. ولی منم یه بحثی دارم که ممکنه به اعتقاد خیلی از دوستان غیر منطقی به نظر برسه ولی چیزیه که بهش باور دارم.

نه روسیه کنونی اون گربه داستان هست و نه آمریکا و غرب اون راسو و جغد داستان. و از همه مهمتر نه ما اون موشه!!! اوضاع امروز دنیا الان یه جورایی شده که اون کله گنده هایی که آمریکا رو به همرا بقیه دنیا روی انگشتانشون میچرخونند (استکبار جهانی ، صهیونیزم بین الملل ، ایلومیناتی یا هر اسم دیگری که دوست داشتین بهشون بدید) شدند کدخدای روستایی که اون مرد صیاد توش زندگی میکنه و اون صیاد به همراه صیادان دیگه ، دارن یه عالمه باج وخراج به کدخدا میدن، از جمله گوشت شکار.

بله عمق فاجعه یه چیزی تو این مایه هاست.......

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='davoud' timestamp='1374491920' post='323257']
جناب الکترو آفیسر واقعا متن زیبا و آموزنده ای بود و من کاملا به منظور و مقصودش پی بردم. ولی منم یه بحثی دارم که ممکنه به اعتقاد خیلی از دوستان غیر منطقی به نظر برسه ولی چیزیه که بهش باور دارم.

نه روسیه کنونی اون گربه داستان هست و نه آمریکا و غرب اون راسو و جغد داستان. و از همه مهمتر نه ما اون موشه!!! اوضاع امروز دنیا الان یه جورایی شده که اون کله گنده هایی که آمریکا رو به همرا بقیه دنیا روی انگشتانشون میچرخونند (استکبار جهانی ، صهیونیزم بین الملل ، ایلومیناتی یا هر اسم دیگری که دوست داشتین بهشون بدید) شدند کدخدای روستایی که اون مرد صیاد توش زندگی میکنه و اون صیاد به همراه صیادان دیگه ، دارن یه عالمه باج وخراج به کدخدا میدن، از جمله گوشت شکار.

[/quote]
منظور بنده هم این نبود که کی گربه است و کی موش! :mrgreen: فقط خواستم یه پنجره دید دیگه رو ارائه بدم.

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Electro_officer' timestamp='1374492383' post='323260']
[quote name='davoud' timestamp='1374491920' post='323257']

[/quote]
منظور بنده هم این نبود که کی گربه است و کی موش! :mrgreen: فقط خواستم یه پنجره دید دیگه رو ارائه بدم.
[/quote]

خوب بابا منم که تو خط اولم گفتم خیلی داستان خوبیه و به مقصودش پی بردم. منم سعی کردم شیشه های پنجره ای که شما ارائه کردی رو حسابی تمیز کنم تا دوستان بهتر ببینند. icon_cheesygrin
[size=4]یه چیز دیگه هم بگم. قدیم ندیما اون کدخداهه فقط گوشت جانورهای به درد رو میخورده و عادت به آشغال خوری نداشته، ولی تو این دوره زمونه هر چی گیرش بیاد میخوره. از موش و گربه و راسو و جغد بگیر تا گوشت همون مردان صیادش. آخه میدونید که آخرالزمانه همه چیز خوارش کرده!!!!!!![/size]

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ازلحظ هجومی
نیروی هوایی به دلیل این که تازه شروع به ساخت جنگنده کرده بین 10 الی 15
نیروی زمینی بین 10 الی 15
نیروی دریایی 5 الی 15

از لحاظ دفاعی
نیروی هوایی و قرارگاه خاتم بین 5 الی8
نیروی زمینی و واحد های توپخانه ای و سامانه های ضد زره و موشک ها 3 الی5
نیروی دریایی و انواع موشک ها بین 3 الی 5

[size=5]نیروی زمینی :[/size] با توجه به مناطق کوهستانی غرب عملا احتیاجی بر وجود تعداد زیادی تانک نمیباشد و میتوان خیل عظیمی از تانک ها را در جاده های باریک و کوهستانی به وسیله ی تسلیحات ضد زره از بین برد ، فقط جنوب غرب و شرق به تانک های بیشتر نیاز دارد .

[size=5]نیروی هوایی :[/size] باتوجه به همکاری کشورهای عربی با آمریکا باید در جنوب و غرب تعداد جنگنده ها و تعداد سامانه ها افزایش یابد.

[size=5]نیروی دریایی[/size] [size=5]: [/size]با توجه به پیشرفت سریع نیروی دریایی ایران میتواند ظرف 48 ساعت تمام نیروی دریایی کشورهای حوزه ی خلیج فارس را از بین ببرد و تمامی ناوگان خارجی را نیز به قعر آب بفرستد. ویرایش شده در توسط Srbazazry
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Srbazazry' timestamp='1382624533' post='345363']
ازلحظ هجومی
نیروی هوایی به دلیل این که تازه شروع به ساخت جنگنده کرده بین 10 الی 15
نیروی زمینی بین 10 الی 15
نیروی دریایی 5 الی 15

از لحاظ دفاعی
نیروی هوایی و قرارگاه خاتم بین 5 الی8
نیروی زمینی و واحد های توپخانه ای و سامانه های ضد زره و موشک ها 3 الی5
نیروی دریایی و انواع موشک ها بین 3 الی 5

[size=5]نیروی زمینی :[/size] با توجه به مناطق کوهستانی غرب عملا احتیاجی بر وجود تعداد زیادی تانک نمیباشد و میتوان خیل عظیمی از تانک ها را در جاده های باریک و کوهستانی به وسیله ی تسلیحات ضد زره از بین برد ، فقط جنوب غرب و شرق به تانک های بیشتر نیاز دارد .

[size=5]نیروی هوایی :[/size] باتوجه به همکاری کشورهای عربی با آمریکا باید در جنوب و غرب تعداد جنگنده ها و تعداد سامانه ها افزایش یابد.

[size=5]نیروی دریایی[/size] [size=5]: [/size]با توجه به پیشرفت سریع نیروی دریایی ایران میتواند ظرف 48 ساعت تمام نیروی دریایی کشورهای حوزه ی خلیج فارس را از بین ببرد و تمامی ناوگان خارجی را نیز به قعر آب بفرستد.
[/quote]لطفا سنجیده نظر بدید جدا فکر میکنید ایزان تو دنیا رتبه ی دهم از نظر هوایی رو داره؟؟اگه بگید بله! یا به عقلتون ویا به منطقتون شک کرد تو همین آسیا از نظر هوایی حد اقل20 کشور از ما جلو ترن مثل: عربستان-ترکیه-قطر-امارات-چین-کره ی شمالی- کره ی جنوبی- هند-اسراییل -ژاپن - پاکستان و.....جان من بگو شما چی تو قدرت پدافندی ما دیدی که میگی پنجمیم؟؟ نکنه پاترویوت یا اس-500 یافتی که اینو میگی چون ماکه مثل شما از اصرار طبقه بندی خبری نداریم ؟ ما فقط چند سامانه ی میان برد و کوتاه برد رو میشناسیم اونم در مقیاس بسیار پایین و کم - مقدار بسیار زیادی ازمساحت مملکت ما با فقط دارای پوشش راداری ضعیفه که توانایی شناسایی هیچ پنهانکار(هرجایی) و نیمه پنهانکاری (ارتفاع متوسط و بالا)رو نداره شما داری جدی میگی که از نظر دریایی پنجم تا پونزدهمیم؟پس امریکا- روسیه- بریتانیا- هند- برزیل-فرانسه- ترکیه-آلمان - چین-اسراییل- ژاپن- کره ی شمالی -کره ی جنوبی-آرژانتین-هلند-کانادا و.... کشک تشریف دارن؟؟؟به جرات میتوان گفت یه ناو هواپیما بر کوچک(به همراه 7فروند ناو های همراه)از کل توان دریایی ما توان بیشتری داره!
واقعا نیروی دریایی ما از نظر دفاعی رتبه ی سومو داره؟؟؟در این صورت باید حد اقل از دوتا از کشور های امریکا- روسیه- بریتانیا-چین-هند-کره ی جنوی- کره ی شمالی بهتر باشیم که نیستیم!
از نظر نیروی زمینه به نظر درست اشاره کردید احتمالا نیروی زمینی ما توان قرار داشتن درجمع 10 نیروی زمینی برتر جهان رو داره!!!!(نظر شخصی:هشتم یا هفتم)
آله جون خودم وخودت! 48 ساعت زیاد نیست بکنش یه ربع اینایی رو که می گی چنان نیروی هوایی دارن و چنان حمایت هوایی از ناو هاشون میکنن که 48 ساعت خوبه که 48ماه هم برای نابودیشون کمه ! ویرایش شده در توسط lordashrafi
  • Upvote 4
  • Downvote 2

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1382642252' post='345395']
لطفا سنجیده نظر بدید جدا فکر میکنید ایزان تو دنیا رتبه ی دهم از نظر هوایی رو داره؟؟اگه بگید بله! یا به عقلتون ویا به منطقتون شک کرد تو همین آسیا از نظر هوایی حد اقل20 کشور از ما جلو ترن مثل: عربستان-ترکیه-قطر-امارات-چین-کره ی شمالی- کره ی جنوبی- هند-اسراییل -ژاپن - پاکستان و.....جان من بگو شما چی تو قدرت پدافندی ما دیدی که میگی پنجمیم؟؟ نکنه پاترویوت یا اس-500 یافتی که اینو میگی چون ماکه مثل شما از اصرار طبقه بندی خبری نداریم ؟ ما فقط چند سامانه ی میان برد و کوتاه برد رو میشناسیم اونم در مقیاس بسیار پایین و کم - مقدار بسیار زیادی ازمساحت مملکت ما با فقط دارای پوشش راداری ضعیفه که توانایی شناسایی هیچ پنهانکار(هرجایی) و نیمه پنهانکاری (ارتفاع متوسط و بالا)رو نداره شما داری جدی میگی که از نظر دریایی پنجم تا پونزدهمیم؟پس امریکا- روسیه- بریتانیا- هند- برزیل-فرانسه- ترکیه-آلمان - چین-اسراییل- ژاپن- کره ی شمالی -کره ی جنوبی-آرژانتین-هلند-کانادا و.... کشک تشریف دارن؟؟؟به جرات میتوان گفت یه ناو هواپیما بر کوچک(به همراه 7فروند ناو های همراه)از کل توان دریایی ما توان بیشتری داره!
واقعا نیروی دریایی ما از نظر دفاعی رتبه ی سومو داره؟؟؟در این صورت باید حد اقل از دوتا از کشور های امریکا- روسیه- بریتانیا-چین-هند-کره ی جنوی- کره ی شمالی بهتر باشیم که نیستیم!
از نظر نیروی زمینه به نظر درست اشاره کردید احتمالا نیروی زمینی ما توان قرار داشتن درجمع 10 نیروی زمینی برتر جهان رو داره!!!!(نظر شخصی:هشتم یا هفتم)
آله جون خودم وخودت! 48 ساعت زیاد نیست بکنش یه ربع اینایی رو که می گی چنان نیروی هوایی دارن و چنان حمایت هوایی از ناو هاشون میکنن که 48 ساعت خوبه که 48ماه هم برای نابودیشون کمه !
[/quote]اگه بخواهیم از لحاض تعداد و تجهیزات بگیم درسته اما اگه یک نگاهی به تاریخ هشت سال جنگ بندازی میبینی که ایران در حال حاضر در حوزه ی خودش جزو برترین هاست مثلا در زمان جنگ ما تونستیم عملیات اچ-3 رو به راحتی انجام بدیم و فقط یکی از فانتوم ها صدمه دید ایران باز هم میتونه این کار رو انجام بده بخصوص که از جنگنده های ساخت داخل داره استفاده میکنه و ما نمیدونیم تعدادشون چند تاست و چه قابلیت هایی هم دارن و درضمن من در حد جهانی نگاه نکردم فقط در حد منطقه ی خودمون رو گفتم در مورد نیروی دریایی هم باید بگم ایران دارای تعداد زیادی قایق سریع هست همون قایق هایی که برای مسابقه طراحی شدند فرض کنیم از این همه قایق نصفشون در نبرد با ناو های محافظ ازبین برن با این حال نصف دیگه به همراه زیر دریایی های قدیر که تقریبا غیر قابل ردیابی هستن و ناو شکن ها میتونن کل نیرو های آمریکایی در خلیج فارس رو از بین ببرن . ویرایش شده در توسط Srbazazry
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
دوست عزیز یک دور توی سایت بچرخید و اطلاعاتتون رو افزایش بدید. خوشحالیم که یک میلیتار به جمع بچه های سایت اضافه شده، شایسته هست که منطق و دانشتون را هم در سطح سایت نشون بدید. این صحبتی که شما میفرمایید را هیچ کدوم از فرماندهان[غیرتبلیغاتی] ایران هم نمیزنند! همون عملیات H3 که فرمودید به دلیل سرحال بودن جنگنده بمب افکن های نیروی هوایی و تأمین بودن قطعات یدکی(به دلیل پر بودن انبارها) تونست اتفاق بیافته، نه الآن که کاتریج صندلی نجات تعداد زیادی از هواپیماهامون فاسد شده و خلبانانمون در شرایط صلح، باز هم با خواندن شهادتین سوار هواپیماهاشون میشن...
  • Upvote 2
  • Downvote 1

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='PersianKing' timestamp='1382717533' post='345558']
دوست عزیز یک دور توی سایت بچرخید و اطلاعاتتون رو افزایش بدید. خوشحالیم که یک میلیتار به جمع بچه های سایت اضافه شده، شایسته هست که منطق و دانشتون را هم در سطح سایت نشون بدید. این صحبتی که شما میفرمایید را هیچ کدوم از فرماندهان[غیرتبلیغاتی] ایران هم نمیزنند! همون عملیات H3 که فرمودید به دلیل سرحال بودن جنگنده بمب افکن های نیروی هوایی و تأمین بودن قطعات یدکی(به دلیل پر بودن انبارها) تونست اتفاق بیافته، نه الآن که کاتریج صندلی نجات تعداد زیادی از هواپیماهامون فاسد شده و خلبانانمون در شرایط صلح، باز هم با خواندن شهادتین سوار هواپیماهاشون میشن...
[/quote]چشم داداش گلم
منم تازه کارم بهتر شما ها هم کمکم کنید ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='Srbazazry' timestamp='1382693224' post='345474']
اگه بخواهیم از لحاض تعداد و تجهیزات بگیم درسته اما اگه یک نگاهی به تاریخ هشت سال جنگ بندازی میبینی که ایران در حال حاضر در حوزه ی خودش جزو برترین هاست مثلا در زمان جنگ ما تونستیم عملیات اچ-3 رو به راحتی انجام بدیم و[color=#000080] فقط یکی از فانتوم ها صدمه دید[/color] ایران باز هم میتونه این کار رو انجام بده بخصوص که از جنگنده های ساخت داخل داره استفاده میکنه و ما نمیدونیم تعدادشون چند تاست و چه قابلیت هایی هم دارن و درضمن من در حد جهانی نگاه نکردم فقط در حد منطقه ی خودمون رو گفتم در مورد نیروی دریایی هم باید بگم ایران دارای تعداد زیادی قایق سریع هست همون قایق هایی که برای مسابقه طراحی شدند فرض کنیم از این همه قایق نصفشون در نبرد با ناو های محافظ ازبین برن با این حال نصف دیگه به همراه زیر دریایی های قدیر که تقریبا غیر قابل ردیابی هستن و ناو شکن ها میتونن کل نیرو های آمریکایی در خلیج فارس رو از بین ببرن .
[/quote]در تصدیق سخنان دوست گرامیم جناب پرشین کینگ باید بگم فانتوم هایی که مثال میزنید چند سال پیش در حمله به هدف فرضی سه فروند تلفات دادند(خبر دقیقش تو سایت مطرح شده بود)!درضمن هیچ خبری از تولید حتی نیمه انبوه جنگنده های داخلی نیومده که شما اینو میفرمایید!شما درین صحبت از قایق های تندرویی میکنید در صورتی که هیچ صحبتی از تجهیزات ضد سطحی و بسیار دقیق دشمن نمی کنید!ما توان ساپورت هوایی مناسب از ناوشکن هامونو نداریم امروزه به گفته ی بچه ها سایت به آب انداختن این نوع شناور ها بدون حمایت هوایی یعنی خود کشی برای مثال یه اف-18سوپر هورنت تنوع بسیار بالایی در مهمات داره و میتونه چنین شناوری با سرعت پایین و اندازه ی زیاد رو از چنده کیلومتری منهدم کنه در چنین شرایطی که شناو های ما تغریبا هیچ توانی در مقابله با اهداف هوایی در برد بلند و متوسط و چه بسا کوتاه برد ندارند نیروی هوایی باید چنین بار سنگینی یعنی حمایت از این ناوچه ها رو بر دوش بکشه که در این مورد بسیار ناتوانه مخصوصا اگر فاصله ی میدان جنگ تا پایگاه هوایی زیاد باشه !!!

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
[quote name='lordashrafi' timestamp='1382719355' post='345563']
در تصدیق سخنان دوست گرامیم جناب پرشین کینگ باید بگم فانتوم هایی که مثال میزنید چند سال پیش در حمله به هدف فرضی سه فروند تلفات دادند(خبر دقیقش تو سایت مطرح شده بود)!درضمن هیچ خبری از تولید حتی نیمه انبوه جنگنده های داخلی نیومده که شما اینو میفرمایید!شما درین صحبت از قایق های تندرویی میکنید در صورتی که هیچ صحبتی از تجهیزات ضد سطحی و بسیار دقیق دشمن نمی کنید!ما توان ساپورت هوایی مناسب از ناوشکن هامونو نداریم امروزه به گفته ی بچه ها سایت به آب انداختن این نوع شناور ها بدون حمایت هوایی یعنی خود کشی برای مثال یه اف-18سوپر هورنت تنوع بسیار بالایی در مهمات داره و میتونه چنین شناوری با سرعت پایین و اندازه ی زیاد رو از چنده کیلومتری منهدم کنه در چنین شرایطی که شناو های ما تغریبا هیچ توانی در مقابله با اهداف هوایی در برد بلند و متوسط و چه بسا کوتاه برد ندارند نیروی هوایی باید چنین بار سنگینی یعنی حمایت از این ناوچه ها رو بر دوش بکشه که در این مورد بسیار ناتوانه مخصوصا اگر فاصله ی میدان جنگ تا پایگاه هوایی زیاد باشه !!!
[/quote]برای همین ما به ناو هواپیما بر و هواپیماهای ناو نشین نیاز داریم که از حد توان ما خارجه و همچنین به تعداد زیادی موشک سطح به سطح برد بلند که بشه از چند کیلومتری و بدون درگیری با ناو های محافظ اونا رو از بین برد البته باید سامانه های ضد هوایی رو هم اضافه کرد اما تمام این ها خارج از توان ماست و دست آخر هم باید کاری مثل زمان جنگ انجام بدیم یعنی قایق ها را پر از مواد منفجره کرد و به قایق های دشمن حمله کرد و بهتر قبلش شهادتین رو هم بگیم .
ببخشید موشک کرم ابریشم در چه حدی قدرت تخریب داره و در چه ناوهایی قابل نصبه لطفا بردشم بگید? ویرایش شده در توسط Srbazazry

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
اشتراک در سایت های دیگر
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است

تو منطقه که اولیم

متاسفانه در منطقه هم بعد از پاکستان و ترکیه قرار داریم

:-( :-x

• Downvote 3

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست
ارسال شده در · مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است
مخفی شده توسط Skyhawk، 30 دی 1393 - دلیلی ارایه نشده است

امریکا

روسیه

چین 

فرانسه

انگلیس

هند

ایران

به اشتراک گذاشتن این پست

لینک به پست

ایجاد یک حساب کاربری و یا به سیستم وارد شوید برای ارسال نظر

کاربر محترم برای ارسال نظر نیاز به یک حساب کاربری دارید.

ایجاد یک حساب کاربری

ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید در انجمن ها بسیار ساده است!

ثبت نام کاربر جدید

ورود به حساب کاربری

در حال حاضر می خواهید به حساب کاربری خود وارد شوید؟ برای ورود کلیک کنید

ورود به سیستم

• مرور توسط کاربر    0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.